GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta dźwiękowa - pytanie

01.08.2004
10:54
smile
[1]

iNfiNity! [ Senator ]

Karta dźwiękowa - pytanie

Witam. Zamierzam kupno karty muzycznej do zestawu Creativa 2.1

Na allegro można znaleźc dwa podobne modele : "Soundblaster Live CT 4830" i "Soundblaster Live 5.1"... Ten pierwszy jest tańszy. Który będzie lepszy do głośników 2.1?

01.08.2004
12:05
[2]

iNfiNity! [ Senator ]

^UP^

01.08.2004
12:08
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Pewnie ten pierwszy, bo i tak nie wykorzystasz surroundu. Chyba, że planujesz zmienić głośniki.

01.08.2004
12:09
[4]

iNfiNity! [ Senator ]

Nie, nie planuję zmieniać. Ale jak z jakością dźwięku? Czy ten drugi ma dużo lepszą czy może różni się tylko obsługą 5.1?

01.08.2004
13:29
[5]

fanlegii79 [ Konsul ]

Zobacz sobie ta stronke, jerst wszystko dosc dobrze opisane. Osobiscie mam u brata tego 4830, a u siebie 5.1, roznicy nie slysze (ale gluchawy jestem). On ma glosniczki 5.1 i srodkowy mu nie dziala :(.

01.08.2004
13:44
[6]

iNfiNity! [ Senator ]

fanlegii79 - dzięki, wezmę chyba tego 4830.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.