GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jest petycja w sprawie MuOnline!!!

01.08.2004
10:38
[1]

Alis1234 [ Junior ]

Jest petycja w sprawie MuOnline!!!

Witam :) Pod tym linkiem znajdziecie petycję dotyczącą MUOnline:) Włazić i podpisywać:) Ale już:) Aha! i dajecie znać znajomym:) Pozdrawiam:) !!Pokażmy ile jest graczy w MUUuuuu:)

01.08.2004
10:45
[2]

Trzepiskor [ SETH ]

a jak nie podpisze to co ?

01.08.2004
11:57
[3]

olivier [ unterfeldwebel ]

A co to jest MuOnline?

01.08.2004
12:11
smile
[4]

Przemodar [ Konsul ]

Przeczytałem petycję - jest dla zamkniętego kręgu odbiorców, bo nadal nie wiem o jaką grę chodzi. A z tego co przeczytałem wynika jasno: powstała słabo grywalna gra, niezrównoważona finansowo, pełna hackerów, zdublowanych przedmiotów, z obciążonym serwerem, z powszechnym włamywaniem się do kont. Celem gry jest żmudne podbijanie leveli po to, by osiągnąć za jakiś czas ...kolejny level. Wielu graczy męczy się nudą, nieczystymi zagraniami pseudograczy włamująych się na ich konta. Twórcy gry o niej zapomnieli, nie inwestują w łącza, nie poprawiają błędów, nie tworzą nowych wątków, przedmiotów, questów. I stało się to już rok temu. Słowem - gra umiera, a petycja ma przyczynić się do retuszu trupa.
Hm, może czas dorosnąć i pokazać gdzie się ma takich twórców gry, idąc po prostu do konkurencji?

01.08.2004
12:47
[5]

Testosteron^ [ Pretorianin ]

dostal ktos juz info o UE beta wow? :D

01.08.2004
13:06
[6]

Loczek [ Senator ]

hehe.... a ja nie podpisze, bo ta gra jest do d*** :))))

"Celem gry jest żmudne podbijanie leveli po to, by osiągnąć za jakiś czas ...kolejny level" - grałem w to jakąś godzine po czym zauważyłem ten fakt :]

Gra jest tak denna, ze az szkoda słów (karykatura MMORPG)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.