BoboPOL [ Pretorianin ]
Nowa oferta Heyah od dzis.
Od dzisiaj tj. 1-08-2004 wchodzi nowa oferta, 80 gr/min rozmowy poza siec, 60 gr/min wewnątrz Heyah, 20 gr sms poza siec, 15 gr wewnatrz heyah. <-- to tak jakby ktos o tym jeszcze nie wiedział ;)) Jednak wątek założyłem zeby zapytac czy jesli ktos juz ma Heyah to automatycznie od dzis płaci mniej czy musi cos zrobic zeby placic mniej ??
Genzo [ Konsul ]
IMHO => Nie trzeba nic robic, bo na ehyah.pl pisze: "Nosiciele Heyah Wszyscy bez zbednych zabiegow" :D
Pzodro
lesnik12 [ Chor��y ]
a wczesniej to jak było? nie tak samo?
piokos [ ]
98 gr poza sieć
może ktoś poda linka bo www.heyah.pl nie działa (mi),

Trzepiskor [ SETH ]
:)

Tlaocetl [ Dowódca Aliantów-Gazala ]
na stronie Heyah nie ma ani słowa o nowej taryfie

Kr0ndar [ Pretorianin ]
Ja mam heyah :) I tak, zgadza sie - SMS mi juz liczy po 15 wewnatrz :)
Pozdrawiam

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
wszedzie h**ah obled:)

yazz_aka_maish [ Legend ]
Ja mam POP`a, 80gr. do wszystkich sieci, 20gr. SMS do wszystkich sieci, naliczanie sekundowe od pierwszej sekundy. No, tylko trzeba wykonać pewien zabieg, a mianowicie wysłać SMS o treści NOWY POP na numer 1133. Ale nie narzekam :)

vcarter [ Koszykarz ]
Wchodzi rowniez nowa oferta SimPlusa - "Sami Swoi"
60 gr/wew sieci
90 gr/ poza siec
30 gr/sms do wszyst sieci
ceny nie sa zbytnio atrakcyjne ale do konca pazdziernika rozmowy wewnatrz sieci maja byc DARMOWE :-)
"W sami swoi rozmowy będą za darmo
[01-08-2004 00:09]
W sieci sami swoi od 2 sierpnia br. zorganizowana będzie specjalna promocja, dzięki której rozmowy wewnątrz tej sieci będą zupełnie darmowe. Promocja będzie polegać na tym, że po zasileniu konta prepaid zdrapką (lub zdrapkami) podczas połączenia wewnątrz sieci będzie pobierana zwykła opłata zgodna z obowiązującym cennikiem (0.60 gr. brutto). Cała kwota za połączenia wewnątrz sieci zostanie jednak zwrócona na konto już następnego dnia. Oznacza to więc, że do końca października wszystkie rozmowy wewnątrz sieci sami swoi będą zupełnie darmowe. Zwrot pieniędzy z danej karty zdrapki będzie możliwy tylko do końca terminu jej ważności. Użytkownicy korzystający z tej promocji będą musieli terminowo zasilać swoje konta prepaid.
Promocja będzie trwała od 2 sierpnia br. do końca października br. "
Rodzaje kart zdrapek, jakie będą dostępne w sieci sami swoi:
karta za 10 zł brutto - pozwala na dzwonienie przez 7 dni oraz przez kolejne 7 będzie można odbierać połączenia przychodzące
karta za 20 zł brutto - pozwala na dzwonienie przez 30 dni oraz przez kolejne 30 będzie można odbierać połączenia przychodzące
karta za 40 zł brutto - pozwala na dzwonienie przez 60 dni oraz przez kolejne 30 będzie można odbierać połączenia przychodzące
Wojna na rynku pre-paid caly czas trwa - az nie chce mi sie wierzyc ze mamy wreszcie tak tanio rozmowy.
Mozna tylko pomarzyc o takiej wojnie na rynku uslug internetowych ...

viesiek [ hoo-doo ]
A ja mam Plusa i się cieszę! Płacę abonament i wszystko jest kól, nie muszę się martwić, że zaraz skończy mi się kasa czy coś...

Chmielek [ Warrior of the World ]
i znowu taniej :)))
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Dopiero wskoczyłem na HEAYAH a juz ceny w dół :P