GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak ukończyć Dooma2? :)

01.08.2004
09:56
smile
[1]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Jak ukończyć Dooma2? :)

Witam! Jak się nie myle jestem na samym końcu gry, co jest taka wielka morda kozła na ścianie, na początku levelu do mnie coś mówi i póżniej zaczyna rzucać kwadratami z czaszkami i gdy one uderzą zaczyna pełno potworów wychodzić :o Wchodze na samą góre tej piramidy, odpalam guzik i wjezdza taka "winda" na gore, ja wskakuje na nią i zatrzymuje sie przed tą czachą :| Strzelam w nią strzelam i nic! Oo Wie ktoś może jak to zniszczyć? :)

01.08.2004
09:59
smile
[2]

M'q [ Schattenjager ]

Baaardzo dawno temu miałem ten sam problem i...... nie znalazłem rozwiązania :P

01.08.2004
10:24
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Na głowie kozła, w okolicach mózgu znajduje się mały prostokąt. To właśnie w niego musisz celować. Aaaa... no i oczywiście musisz grać bez kodów.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-01 10:26:14]

01.08.2004
10:25
smile
[4]

bebzoon [ bucydonna ]

narobiliście apetytu...:P

zaraz sam zmierzę się z kozłem !

01.08.2004
10:45
[5]

MarcinRegin [ Konsul ]

Ściągnij sobie z netu filmik pt "Doom2 w 14 minut". Tam koleś przechodzi ten poziom w kilka sekund. Cholera a ja kiedyś tak męczyłem się z tym poziomem.

01.08.2004
11:07
smile
[6]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Dzięki zaraz sprawdze! :D Nie gram na kodach, broń Boże! Nienawidzę cheaterów :>

01.08.2004
11:08
[7]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Wiesz, nienawidzieć można, itd. ale to właśnie próba przejścia Doom II na kodach jest najczęstszym powodem, dla którego ktoś nie może tej gry ukończyć.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-01 11:09:07]

01.08.2004
11:48
[8]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

U.V. Impaler ---> Nie grałem nigdy w Dooma II, ale chciałem się spytać dlaczego nie można ukończyć tej gry z cheatami? Z ciekawości się pytam, bo sam nigdy nie używam tego lamerskiego wynalazku.

01.08.2004
12:01
[9]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Tak sobie wymyślili panowie z id i z nieśmiertelnością skończyć się nie da.

Co prawda, można inaczej oszukać grę i skończyć grę na cheacie, dokładniej używając kodu na przechodzenie przez ściany.

01.08.2004
12:01
[10]

Aen [ MatiZ ]

Trzeba mu strzelac w czerwona plame na czole. Tyle ze to trudne, bo musisz wycelowac w momencie ruchu windy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.