Mack5 [ Killer Instinct ]
Pomocy!! Outlooka Expressa szlag trafił !!
Pomóżcie. Od jakiegoś czasu jak odpalam Outlook Express to odbiera poczte, a każdy mail jaki przyjdzie jest biały, jakby nie zawierał treści, ponadto jak na niego najade myszą to pokazuje się klepsydra i nic. Musze sobie kazdego maila importować do innego programu, żeby go przeczytać. Ma ktoś jakiś pomysł co się mogło zchrzanić ?? HELP!!