GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy!! Outlooka Expressa szlag trafił !!

01.08.2004
09:29
[1]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Pomocy!! Outlooka Expressa szlag trafił !!

Pomóżcie. Od jakiegoś czasu jak odpalam Outlook Express to odbiera poczte, a każdy mail jaki przyjdzie jest biały, jakby nie zawierał treści, ponadto jak na niego najade myszą to pokazuje się klepsydra i nic. Musze sobie kazdego maila importować do innego programu, żeby go przeczytać. Ma ktoś jakiś pomysł co się mogło zchrzanić ?? HELP!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.