GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poproszę o spoiler :)

01.08.2004
03:41
smile
[1]

Wszak [ Legionista ]

Poproszę o spoiler :)

Grałem w Planescape Torment -świetna gra ... Pech chciał że padł mi dysk i straciłem wszystkie savegames :(
Byłem tuż przed rozmową z Ravellą .... Mam więc pytania :
"Cóż może zmienić naturę człowieka" -czy w grze jest podana odpowiedź ?? Jeśli tak to proszę podać .
Mógłby ktoś wyjaśnić/streścić historię bezimiennego -tzn jak stał się nieśmiertelny itp ?. Byłbym bardzo wdzięczny !

pozdrawiam

01.08.2004
04:49
[2]

EliEli [ Pretorianin ]

Lepiej zdobadz save i samemu dojdz do tego.
Inaczej zabijesz cala idee tej gry...

Jej piekno lezy w historii Bezimiennego, w tym ze ja odkrywasz kawalek po kawalku i nigdy nie wiesz czy to juz wszystko...

A co do zakonczenia...

To tajemnica




01.08.2004
06:52
smile
[3]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

radzę Ci dojść jeszcze raz tam, labirynt Raveli to punkt zwrotny w fabule Tormenta - raz że ciut się wyjaśnia - dwa że potem gra robi się znaaacznie ciekawsza.

01.08.2004
12:39
[4]

Wszak [ Legionista ]

up

01.08.2004
13:33
smile
[5]

Wszak [ Legionista ]

Naprawdę nikt nie wie ?

01.08.2004
14:55
smile
[6]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Wszak -- Spytaj pod tym linkiem ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.