GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Doom 3 - manual screens.

01.08.2004
01:33
smile
[1]

piokos [ ]

Doom 3 - manual screens.

dla ciekawskich

01.08.2004
01:34
[2]

piokos [ ]


01.08.2004
01:35
smile
[3]

piokos [ ]

może jeszcze jeden

01.08.2004
02:12
[4]

Dagger [ Legend ]

Hmm ciekawie prezentuje się nr 1 na pierwszym screenie - czyżby ściągneli pomysł z System Shocka 2 ?

01.08.2004
08:51
smile
[5]

bebzoon [ bucydonna ]

piokos ==> ponoć instrukcja jest już do zassania wiadomo skąd...

btw wygląda fajnie

01.08.2004
08:53
smile
[6]

bebzoon [ bucydonna ]

to i ja coś dorzucę...

01.08.2004
08:53
[7]

bebzoon [ bucydonna ]

i

01.08.2004
08:55
[8]

stanson_ [ sta-N-son ]

Myslicie, ze bedzie sie oplacalo kupic oryginal? Np Maxa Payne przeszedlem w 3 dni a wydalem pare groszy... Nie chce zeby tak samo bylo z Doom III. Poza tym mam chyba za cienki sprzet (Athlon 2500+ na Asusie A7N8X-X, 512 RAM no name i GeForce 4 Ti 4200 128 MB...)

01.08.2004
08:57
smile
[9]

bebzoon [ bucydonna ]

no i jeszcze

01.08.2004
08:59
[10]

bebzoon [ bucydonna ]

ups, za duży był...

01.08.2004
12:19
[11]

Wigggins [ Pretorianin ]

nie chce nikogo opieprzac ale Prosze o jedno:

WSZYSTKO CO NOWE O DOOMIE III (wiadomo premiera wiec masa screenow, video i co sie da) PISZCZIE I INFORMUJCIE O TYM W OFICJALNYM WATKU O DOOMIE 3 BO POTO ON POWSTAL BY NIE SMIECIC I BY WSZYSYTKO BYLO TAK JAK TRZA, A TAK TO PARZE NA FORUM I TU CIAGLE TEMATY DOOM TO DOOM TAMTO.

a to nie rozkaz tylko prozba

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.