
piokos [ ]
Doom 3 - manual screens.
dla ciekawskich
piokos [ ]

piokos [ ]
może jeszcze jeden
Dagger [ Legend ]
Hmm ciekawie prezentuje się nr 1 na pierwszym screenie - czyżby ściągneli pomysł z System Shocka 2 ?

bebzoon [ bucydonna ]
piokos ==> ponoć instrukcja jest już do zassania wiadomo skąd...
btw wygląda fajnie

bebzoon [ bucydonna ]
to i ja coś dorzucę...
bebzoon [ bucydonna ]
i
stanson_ [ sta-N-son ]
Myslicie, ze bedzie sie oplacalo kupic oryginal? Np Maxa Payne przeszedlem w 3 dni a wydalem pare groszy... Nie chce zeby tak samo bylo z Doom III. Poza tym mam chyba za cienki sprzet (Athlon 2500+ na Asusie A7N8X-X, 512 RAM no name i GeForce 4 Ti 4200 128 MB...)

bebzoon [ bucydonna ]
no i jeszcze
bebzoon [ bucydonna ]
ups, za duży był...
Wigggins [ Pretorianin ]
nie chce nikogo opieprzac ale Prosze o jedno:
WSZYSTKO CO NOWE O DOOMIE III (wiadomo premiera wiec masa screenow, video i co sie da) PISZCZIE I INFORMUJCIE O TYM W OFICJALNYM WATKU O DOOMIE 3 BO POTO ON POWSTAL BY NIE SMIECIC I BY WSZYSYTKO BYLO TAK JAK TRZA, A TAK TO PARZE NA FORUM I TU CIAGLE TEMATY DOOM TO DOOM TAMTO.
a to nie rozkaz tylko prozba