GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tlen.pl - podszywanie czy co

01.08.2004
01:03
[1]

MGS BigBoss [ Konsul ]

tlen.pl - podszywanie czy co

Niewiem co się dzieje czego to jest winna czy ktoś robi sobie jaja i podzywa się podemnie ?? miałem jusz kilka takich przypadków czy uwas terz się to zdarza

00:38:57 ([email protected])
siemasz
00:39:17 ([email protected])
coś ty z jeden
00:39:29 mgs_saladin ([email protected])

00:39:52 ([email protected])
przedstaw się
00:40:03 ([email protected])
bo nie bedziemy gadać
00:40:09 mgs_saladin ([email protected])
??
00:40:29 ([email protected])
zryty ty jesteś
00:41:12 ([email protected])
coś ty za jeden
00:41:24 mgs_saladin ([email protected])
jesteś śmieszny odzywasz się do kogoś by mu powiedzie że jest zryty
00:41:53 ([email protected])
bo się nie przedstawiasz
00:42:04 ([email protected])
kultura wymaga tego
00:42:12 ([email protected])
imie nazwisko
00:42:17 ([email protected])
itd
00:42:40 mgs_saladin ([email protected])
zadaj sobie pytanie czy ty się przedstawiłeś
00:42:53 ([email protected])
znasz moje imie
00:43:01 ([email protected])
to chyba mnie skąd znasz
00:43:06 ([email protected])
a jak chcesz
00:43:13 ([email protected])
to mam na imei paweł
00:43:46 mgs_saladin ([email protected])
skąd miał bym niby cie znać
00:43:51 mgs_saladin ([email protected])

00:44:12 ([email protected])
wróć na sam początek
00:44:26 ([email protected])
jak nie pamietasz to przypomne
00:44:31 ([email protected])
cze paweł
00:44:37 ([email protected])
to skąś mnie znasz
00:44:59 ([email protected])
z jakiego osiedla jesteś
00:45:51 mgs_saladin ([email protected])
tak z osiedla ale to ty pierwszy się do mnie odezwałeś
00:46:18 ([email protected])
ja nie tylko ty
00:46:37 ([email protected])
co ty głupa rżniesz
00:46:57 ([email protected])
dobra jak niechcesz normalnie gadać
00:47:00 ([email protected])
to narazie
00:47:04 ([email protected])
niemam czasu
00:47:14 mgs_saladin ([email protected])
czekaj o co chodzi bo jusz nierozumie
00:47:44 ([email protected])
odezwałeś się pierwszy albo ktoś inny
00:47:54 ([email protected])
bo ja na pewno nie
00:48:01 mgs_saladin ([email protected])
do mnie przyszła wiadomość
00:48:04 mgs_saladin ([email protected])
----------------------
00:48:05 mgs_saladin ([email protected])
00:38:57 ([email protected])
siemasz
00:39:17 ([email protected])
coś ty z jeden
00:39:29 mgs_saladin ([email protected])
??
00:39:52 ([email protected])
przedstaw się
00:40:03 ([email protected])
bo nie bedziemy gadać
00:48:11 mgs_saladin ([email protected])
-----------------------------
00:48:26 mgs_saladin ([email protected])
skopjuj swój tekst
00:49:01 ([email protected])
30.07.04 16:40:45 ([email protected])
cze paweł
00:49:17 ([email protected])
to było najpierw
00:49:31 ([email protected])
no to kto tu kłamie
00:49:53 mgs_saladin ([email protected])
niemożliwe
00:50:14 ([email protected])
jak niemożliwe zobacz na date
00:50:17 ([email protected])
i godz.
00:50:43 ([email protected])
zajrzyj do archiwum
00:51:40 mgs_saladin ([email protected])
niemam tego w archiwum to pierwsza widomość od ciebie
00:51:47 mgs_saladin ([email protected])
napewno nierobisz sobie jaj
00:51:49 mgs_saladin ([email protected])
?//
00:52:17 ([email protected])
ja nie dopiero przyjechałem
00:52:26 ([email protected])
i kompa właczyłem
00:52:43 ([email protected])
piłes coś dzisiaj
00:52:49 ([email protected])
albo ćpałeś
00:53:03 mgs_saladin ([email protected])
nie

01.08.2004
10:59
smile
[2]

eiP [ Legionista ]

nie kumam, sorry..

01.08.2004
11:03
smile
[3]

Trzepiskor [ SETH ]

eeeee a o co chodzi

01.08.2004
11:04
smile
[4]

HopkinZ [ Senator ]

Ktoś do niego napisał, ten pomylił przy odpisywaniu ksywe czy cuś (nie używam tlena, sorki :P) i na ciebie trafiło. Proste ;).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.