GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wlasnie wypilem litra..

01.08.2004
00:29
smile
[1]

lelo1975 [ Konsul ]

Wlasnie wypilem litra..

Na grillu u brata i mam f(kurw.......gdzie te f??)aze!!!

01.08.2004
00:31
smile
[2]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Wódki ?? To ty jesteś popiepszony :P
Ja bym po takiej ilości nie wstał z łożka przez 2 dni :))
Trzymaj się bo jak przyjdzie kac to bedziesz żałował, więc poki możesz baw się dobrze (o ile możesz wstać)

01.08.2004
00:32
[3]

snoopi [ Generaďż˝ ]

fantastycznie..........zadzwon do " nie do wiary"........

01.08.2004
00:34
[4]

Fatalis [ Konsul ]

W polsce panuje jakaś dziwna tendencja przechwalania sie ile kto wypił itd ? czy to chwalenie sie ma jakis cel ? bo ja np jak kiedyś piłem to zdecydowanie nie pisałem po forach ile wypiłem bo i po co ?.

01.08.2004
00:35
smile
[5]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Fatalis --> Jak wypijesz litr to się pochwalisz :P
Inna sprawa że nastepnego dnia nie będziesz tego poamiętał :)

01.08.2004
00:35
smile
[6]

lelo1975 [ Konsul ]

Fatalis-->Ja tez sie nie chwale co za roznica liter czy 2 wazne ze czuje sie spoko

01.08.2004
00:40
smile
[7]

Fatalis [ Konsul ]

Hm no chyba że tak,tyle że ja nigdy jak wypiłem nie szedłem spać,pamietam że zawsze siedziałem całą i szedłem spać następnego dnia gdzieś w południe,także kac leczyłem przed kompem.

01.08.2004
00:42
smile
[8]

Fatalis [ Konsul ]

miało być...pamietam że zawsze siedziałem całą noc...także kaca nie kac,sorry.

01.08.2004
00:51
[9]

ZlotX [ Konsul ]

nic tylko postaw sobie miske przed lozkiem albo spij w kiblu

01.08.2004
00:54
smile
[10]

hotDog [ Outsider ]

I po niedzieli LOL :DD

01.08.2004
02:21
smile
[11]

Lim [ Senator ]

ale ,,litra'' czego - wina, piwa czy okowitki ?

01.08.2004
05:20
smile
[12]

zarowka [ ]

lelo - wszyscy sie wkrecic mogli, ale ja sie nie wkrece, po takiej ilosci alkocholu nie bylbys w stanie pisac poprawnie, a po tobie widac ze piszesz bez zadnych bledow (pozatym z litera f, ale mosiales tak napisac bo by za ladnie bylo)

01.08.2004
05:23
smile
[13]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

To musiał być litr Kubusia....

01.08.2004
05:58
smile
[14]

Kłosiu [ Senator ]

Taak, litra... chyba na szesciu, juz widze jak po litrze piszesz taki dlugi post w 2 minuty.... Da sie to zrobic, ale w minimum 15 minut i trzeba uwazac zeby nie zasnac przy okazji :>

01.08.2004
08:51
[15]

stanson_ [ sta-N-son ]

ja po litrze nawet bym nie dal rady wejsc na forum (chociaz nie wiem, nigdy tyle nie wypilem). Ale wiem, ze po 6-8 browarkach jak tu zagladam to mam [tryb pisania ON] :-) Raz nawet dostalem bana przez pijactwo :-)

01.08.2004
08:54
[16]

piter_b [ Pretorianin ]

jak cie przywiezli ?:D

01.08.2004
09:02
[17]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Jakby pił to całą noc i do tego dużo jadł to może by i wypił, ale i tak nie pisałby tutaj :D

01.08.2004
09:03
smile
[18]

lelo1975 [ Konsul ]

Siema wszystkim wlasnie wstalem.Co do niektorych to napisalem ze wypilem litra na grilu u brata wiec nie wypilem go sam tylko we 2.A jak ktos z was wypije polowke w kilka godzin i niepotrafi pisac na klawiaturze to nie powinien wogole pic

01.08.2004
09:04
[19]

stanson_ [ sta-N-son ]

lelo1975 --> przybij pione, widze ze jestes spoko :-) Mnie jeszcze kacyk trzyma po wczorajszym i zapijam go browarkiem :-)))

01.08.2004
09:21
[20]

Enedweth [ Konsul ]

Ładny przykład dajesz córce :P

01.08.2004
09:25
smile
[21]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Litr we dwóch przy grillu to standardzik. Ciepłe jedzenie, tłuszcze, dobry klimat i powietrze....(bo chyba nie robiliście grilla w wawie?)

01.08.2004
09:28
smile
[22]

lelo1975 [ Konsul ]

yazz_aka_maish ---------->Oczywiscie ze nie w wawie.Brat sie buduje i wlasnie w piatek zamontowali im okna wiec pomalu opijamy kazdy etap budowy

01.08.2004
10:27
smile
[23]

lesnik12 [ Chor��y ]

łał nieźle

01.08.2004
10:43
smile
[24]

yazz_aka_maish [ Legend ]

No właśnie. Wszystkie te czynniki wpływają na tolerencję organizmu na alkohol. A i kac potem mniejszy. Jeżeli do tego jeszcze nie palisz papierosów, to właściwie nie powinno być mowy oo jakimkolwiek kacu :]

01.08.2004
10:57
smile
[25]

Trzepiskor [ SETH ]

Gratuluje
tyle tylko czym sie tu chwalic

01.08.2004
11:10
smile
[26]

hola' [ koniczynka ]

wypilem 2 piwa i nie moglem trafic do lozka a dzis amm akca jak cholera!!!!!!!!!!

01.08.2004
11:10
smile
[27]

o^scar^^ [ GRWD ]

Super. Tez tak chce ja wypije 2 litry i też przyjde sie pochwalic na GOLu. Kto spłodzil takich ludzi??!! Aby się chwalić ile wypili, jakiego dlugugiego mają..., ile razy uprawiali sex itd...
I jak wypiłeś 1/2 litra to wcale nie jest imponujace... przynajmniej dla mnie.

01.08.2004
11:12
[28]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Eeeech, a Polacy jak zwykle potrafią jedynie narzekać...ci, którzy "psioczą" na ten wątek...po co tu weszli??!! Tytuł w 100% oodaje treść wątku... nie chcesz, nie wchodź...

01.08.2004
11:17
smile
[29]

Black_Pearl [ Centurion ]

a jutro do pracy ;)

01.08.2004
11:22
[30]

Chmielek [ Warrior of the World ]

hehe gratulacje !! jak głowa ??

01.08.2004
11:26
smile
[31]

Fett [ Avatar ]

mi sie po piwie w głowie kręci....

01.08.2004
12:01
[32]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Pamiętam jak się pierwszy raz upiłem i próbowałem zaprogramować na kompakcie, żeby 10 utworów leciało po kolei. Udało mi się chyba za 7 razem. Ale wtedy wypiłem 16 kieliszków wódki i wina na przemian i miałem 12 lat, więc nic w tym dziwnego.
Btw, ile to 16 kieliszków?

01.08.2004
12:05
[33]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

[edit]
Jakby ktoś nie skojarzył, to chodziło mi o to, ile to by było, gdyby mierzyć 16 kieliszków jednostką objętości w układzie SI, jaką jest litr.

01.08.2004
12:07
[34]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Zależy jakich kieliszkow...

01.08.2004
12:09
[35]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Właśnie. Kieliszek, kieliszkowi nierówny. Są średnio od 25ml do 50ml (takie standardowe)

Więc wypiłęś między 0,4L a 0,8L.

01.08.2004
12:10
smile
[36]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Aha, dodam, że taka ilość, w takim wieku i na pierwszy raz może grozić zapaścią!

01.08.2004
12:16
[37]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

No i mieszając to z winem...

01.08.2004
12:18
[38]

Przemodar [ Konsul ]

lelo1975, Mephistopheles => odpal sobie poniższy link, podaj dokładne dane i zobacz jak to na ciebie mogło teoretycznie wpłynąć. Litr to sporo, ale "rozrzedzony" tłustym jedzeniem, z wysokiej jakości trunkiem (uwaga - łódka Bols to naprawdę nie jest jakościowa ...łódka) i rozłożony w czasie - to żadna rewelacja.

01.08.2004
12:38
[39]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Marcinwks ---> Raczej 0,4 litra. A trunki miały 20-40%, więc chyba nie było aż tak źle.

Przemodar ---> Nie da rady. Biorąc pod uwagę to, co pamiętam, to jestem w stanie zaznaczyć jedynie odpowiedź na pytanie "Czy jesteś kobietą czy mężczyzną?".

01.08.2004
12:38
smile
[40]

lelo1975 [ Konsul ]

o^scar^^ ------------>Czy ty jestes normalny??To nie jest watek o chwaleniu sie ile wypilem tylko o tym ze czulem sie wczoraj spoko

Przemodar ---->Wg tego testu wyszlo ze ok 12 w nocy mialem 2.16 promila

01.08.2004
12:55
smile
[41]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Mi wyszło na tym alkotescie że kiedyś na osiemnastce kumpla miałem 3,98 promila :)) Jakiś lipny ten test.

01.08.2004
12:57
[42]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Buczo. ---> Rekord świata to 14,8 promila.

01.08.2004
13:29
[43]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

ja na ostatniej imprezie wypiłem 10 lechow mocnych i wrociłem do domu prosty jak struna ;-) dodam ze mam 58kg.... nie ma to jak nie schodzic z parkietu przez 7h... wszystko sie wypoci :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.