GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego dopisujemy się do głupich wątków?

01.08.2004
00:25
smile
[1]

viesiek [ hoo-doo ]

Dlaczego dopisujemy się do głupich wątków?

No właśnie dlaczego? Specjalnego powodu nie widzę, zel obserwując co ludzie piszą w głupich wątkach opracowałem pewną formułkę jak to wygląda:
Najpierw jakiś kolo zakłada kompletnie, nikomu niepotrzebny głupi watek. Potem, po jakims czasie przychodzi jakis ktos kto bedzie chcial ostrzec wszystkich tekstem: NIE KARMCIE TROLA czy cos w tym stylu. Tym samym upujac watek. To jest jeszcze zrozumiale, bo kolo chce zapobiec dalszemu upowaniu, niemniej sam tego dokonuje. Później przychodzi kolejny ktos kto za wszelka cene chce zjechac goscia i poinformowac o istenieniu regulaminu. Nastepnie przyjdzie ktos kto wezmie glupi watek za swietny zart i skomentuje go jakims tanim zarcikiem. Potem znów przychodzi ktos jeszcze w miare rozsadny i upomina wszystkich ktorzy dopisali sie do watku tekstem: NIE KARMCIE TROLA! I tak w kółko...
Według mnie właśnie tak wygląda większość głupich wątkow do ktorych ktos odwazyl sie wpisac. Nie jestem tu adminem czy kims, ale apeluje o niedopisywanie sie do glupich watkow... Ja sam staram sie tego nie robic choc wiem ze czasem moze mi sie nie udac :P

01.08.2004
00:26
[2]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

NIE KARMIĆ TROLLA!

01.08.2004
00:27
smile
[3]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Ja się nie dopisuję.
Teraz zrobiłem wyjątek.

01.08.2004
00:28
[4]

guzol [ LEXUS ]

A czy ten wątek mogę zaliczyc do tytułowego "głupiego wątku" ?

01.08.2004
00:29
smile
[5]

Coy2K [ Veteran ]

these words are of graet wisdom young Padawan ...

01.08.2004
00:34
[6]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Ten problem już jest rozwiązany na naszych serwerach testowych mamy już gotowy system rankingowy penalizujacy ludzi dopisujacych się do takich watków. System działa automatycznie więc będzie można mieć tylko do siebie pretensje. System wejdzie w życie w drugiej połowie sierpnia

01.08.2004
00:36
smile
[7]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Przepraszam, że się czepiam, ale co oznacza słowo "penalizujacy" ?
Ewentualnie, co miało być zamiast tamtego.

01.08.2004
00:39
[8]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Się mi zdaje, że jak penalty to karny to penalizujący to karzący... oczywiscie poprawić mnie jeśli się mylę

01.08.2004
00:41
[9]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Znalazłem. Mój błąd. Po prostu słowo dość rzadkie, stąd moje niedopatrzenie.

Dla ciekawych :

penalizacja ż I, DCMs. ~cji, blm
praw. «rozszerzenie zakresu czynów uznanych za przestępstwo przez wprowadzenie nowych przepisów karnych; objęcie systemem kar, zagrożenie karą»
Penalizacja życia społecznego.
z łc.

01.08.2004
01:34
[10]

ZlotX [ Konsul ]

dopisujemy sie dlatego ze taka pala jak viesiek je zaklada
tylko nie mow viesi bo sie powiesi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.