
viesiek [ hoo-doo ]
Dlaczego dopisujemy się do głupich wątków?
No właśnie dlaczego? Specjalnego powodu nie widzę, zel obserwując co ludzie piszą w głupich wątkach opracowałem pewną formułkę jak to wygląda:
Najpierw jakiś kolo zakłada kompletnie, nikomu niepotrzebny głupi watek. Potem, po jakims czasie przychodzi jakis ktos kto bedzie chcial ostrzec wszystkich tekstem: NIE KARMCIE TROLA czy cos w tym stylu. Tym samym upujac watek. To jest jeszcze zrozumiale, bo kolo chce zapobiec dalszemu upowaniu, niemniej sam tego dokonuje. Później przychodzi kolejny ktos kto za wszelka cene chce zjechac goscia i poinformowac o istenieniu regulaminu. Nastepnie przyjdzie ktos kto wezmie glupi watek za swietny zart i skomentuje go jakims tanim zarcikiem. Potem znów przychodzi ktos jeszcze w miare rozsadny i upomina wszystkich ktorzy dopisali sie do watku tekstem: NIE KARMCIE TROLA! I tak w kółko...
Według mnie właśnie tak wygląda większość głupich wątkow do ktorych ktos odwazyl sie wpisac. Nie jestem tu adminem czy kims, ale apeluje o niedopisywanie sie do glupich watkow... Ja sam staram sie tego nie robic choc wiem ze czasem moze mi sie nie udac :P
Gooz' [ Generaďż˝ ]
NIE KARMIĆ TROLLA!

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Ja się nie dopisuję.
Teraz zrobiłem wyjątek.
guzol [ LEXUS ]
A czy ten wątek mogę zaliczyc do tytułowego "głupiego wątku" ?

Coy2K [ Veteran ]
these words are of graet wisdom young Padawan ...
Soulcatcher [ Prefekt ]
Ten problem już jest rozwiązany na naszych serwerach testowych mamy już gotowy system rankingowy penalizujacy ludzi dopisujacych się do takich watków. System działa automatycznie więc będzie można mieć tylko do siebie pretensje. System wejdzie w życie w drugiej połowie sierpnia

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Przepraszam, że się czepiam, ale co oznacza słowo "penalizujacy" ?
Ewentualnie, co miało być zamiast tamtego.
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Się mi zdaje, że jak penalty to karny to penalizujący to karzący... oczywiscie poprawić mnie jeśli się mylę
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Znalazłem. Mój błąd. Po prostu słowo dość rzadkie, stąd moje niedopatrzenie.
Dla ciekawych :
penalizacja ż I, DCMs. ~cji, blm
praw. «rozszerzenie zakresu czynów uznanych za przestępstwo przez wprowadzenie nowych przepisów karnych; objęcie systemem kar, zagrożenie karą»
Penalizacja życia społecznego.
z łc.
ZlotX [ Konsul ]
dopisujemy sie dlatego ze taka pala jak viesiek je zaklada
tylko nie mow viesi bo sie powiesi