
kastore [ Troll Slayer ]
Windows XP - autouzupełnianie
Tak jak w tytule, jak to z powrotem włączyć???. Po reinstalacji nieopatrznie to wyłączyłem i stwierdziłem że sie jednak przydaje
Gooz' [ Generaďż˝ ]
Opcje Internetowe - Zawartość - Autouzupełnianie
kastore [ Troll Slayer ]
No coś właśnie do bani, mam to powłączane , a pomimo to nie proponuje mi nic