GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows XP - autouzupełnianie

01.08.2004
00:11
smile
[1]

kastore [ Troll Slayer ]

Windows XP - autouzupełnianie

Tak jak w tytule, jak to z powrotem włączyć???. Po reinstalacji nieopatrznie to wyłączyłem i stwierdziłem że sie jednak przydaje

01.08.2004
00:12
[2]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Opcje Internetowe - Zawartość - Autouzupełnianie

01.08.2004
00:20
[3]

kastore [ Troll Slayer ]

No coś właśnie do bani, mam to powłączane , a pomimo to nie proponuje mi nic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.