GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jestem tu NOWY

31.07.2004
23:40
smile
[1]

skater1994 [ Junior ]

Jestem tu NOWY

Ja mam Soul Reaver 2 no i wiem że grafika taka sama jak w Soul Reaver 1, ale grywalność super. i mam też Commandos ale pierwszą część.

31.07.2004
23:41
[2]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Jaki to ma zwiazek z tym, ze jesteś tu nowy?

31.07.2004
23:41
[3]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

A ja mam smycz i Heyah !
Joł ziomek, pójdziemy zakurzyć blanta ?

31.07.2004
23:44
[4]

viesiek [ hoo-doo ]

Tak ja też kupiłem CDA, ale co to ma wspolnego z tym ze jestes nowy???

31.07.2004
23:44
smile
[5]

KaGieBe [ !!! ]

Ja mam świnkę morską i mam tez lodówkę ale nie nową. Mam też książkę no i wiem że jest brzydka ale czytalnośc super.

Witaj, zapraszam do czytania FAQ.

01.08.2004
00:06
[6]

kwiatu1 [ Centurion ]

A Ja jestem kolegą Piaska :-D

01.08.2004
00:09
smile
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a ja mam chomiczka jednego tymczasowo i drugiego w drodze... chociaz nie bede sie juz wiecej odzywal, bo znowu rozmowa zejdzie na temat pewnego zartu z tasma :-P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-01 00:10:11]

01.08.2004
00:11
smile
[8]

Brisk. [ Chomik ]

Czesc! :D

Ja mam psa, żółwia i brata...co wygrałem? :D

01.08.2004
07:19
smile
[9]

szpenio [ Pretorianin ]

A ja jak pokazałem koniowi to przestał się śmiać

01.08.2004
08:52
[10]

piter_b [ Pretorianin ]

wszyscy mają mambe mam i ja!!

01.08.2004
09:45
smile
[11]

Trzepiskor [ SETH ]

A ja mam malego bzika myszke kota oraz psa

01.08.2004
09:48
smile
[12]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Hello comrade!!!

01.08.2004
10:14
[13]

lesnik12 [ Chor��y ]

kul broder

01.08.2004
10:36
smile
[14]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

stranger- :) nie no skąd Ci taka mysl do głowy przyszła;-)

01.08.2004
12:12
[15]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Grafika w Soul Reaver 2 taka sama, jak w jedynce? - Trzy słowa: L O L.

01.08.2004
12:15
smile
[16]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Ja mam wszysko prócz jedzenia dla trolli :-)

01.08.2004
12:24
smile
[17]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Całkiem chwytliwy temat, aby się pochwalić.:) Swoją drogą zapewne masz tyle lat ile w nicku.

01.08.2004
12:31
smile
[18]

Goldi11 [ Legionista ]

Jesteś tu nowy i co z tego
gratulacje świetny watek

01.08.2004
12:44
[19]

??? [ tomi_boss ]

a co wy chcecie od 10 latka zeby wam loda zrobil ??

chyba ze to jakas sciema :P

01.08.2004
12:49
smile
[20]

Hitmanio [ KG 21 ]

Soul Reaver 2 nie doścignie Legacy of Kain: Defiance hahaha :)

01.08.2004
13:01
smile
[21]

wafelskate [ Noodles ]


ja tez jezdze na desce :D

01.08.2004
14:07
smile
[22]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Ja też mam okulary na nosie od początku życia i jakie to ma znaczenie, że jesteś tu nowy ??

01.08.2004
14:21
smile
[23]

leszo [ Mała Wojna ]

to fajnie masz skater

01.08.2004
15:15
smile
[24]

Adamss [ -betting addiction- ]

?
kto mu pozwolił o_0
?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.