
skater1994 [ Junior ]
Jestem tu NOWY
Ja mam Soul Reaver 2 no i wiem że grafika taka sama jak w Soul Reaver 1, ale grywalność super. i mam też Commandos ale pierwszą część.
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Jaki to ma zwiazek z tym, ze jesteś tu nowy?
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
A ja mam smycz i Heyah !
Joł ziomek, pójdziemy zakurzyć blanta ?
viesiek [ hoo-doo ]
Tak ja też kupiłem CDA, ale co to ma wspolnego z tym ze jestes nowy???

KaGieBe [ !!! ]
Ja mam świnkę morską i mam tez lodówkę ale nie nową. Mam też książkę no i wiem że jest brzydka ale czytalnośc super.
Witaj, zapraszam do czytania FAQ.
kwiatu1 [ Centurion ]
A Ja jestem kolegą Piaska :-D

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
a ja mam chomiczka jednego tymczasowo i drugiego w drodze... chociaz nie bede sie juz wiecej odzywal, bo znowu rozmowa zejdzie na temat pewnego zartu z tasma :-P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-01 00:10:11]

Brisk. [ Chomik ]
Czesc! :D
Ja mam psa, żółwia i brata...co wygrałem? :D

szpenio [ Pretorianin ]
A ja jak pokazałem koniowi to przestał się śmiać
piter_b [ Pretorianin ]
wszyscy mają mambe mam i ja!!

Trzepiskor [ SETH ]
A ja mam malego bzika myszke kota oraz psa

Orlando [ Reservoir Dog ]
Hello comrade!!!
lesnik12 [ Chor��y ]
kul broder

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
stranger- :) nie no skąd Ci taka mysl do głowy przyszła;-)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Grafika w Soul Reaver 2 taka sama, jak w jedynce? - Trzy słowa: L O L.

Gregov [ Wolny Strzelec ]
Ja mam wszysko prócz jedzenia dla trolli :-)

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Całkiem chwytliwy temat, aby się pochwalić.:) Swoją drogą zapewne masz tyle lat ile w nicku.

Goldi11 [ Legionista ]
Jesteś tu nowy i co z tego
gratulacje świetny watek
??? [ tomi_boss ]
a co wy chcecie od 10 latka zeby wam loda zrobil ??
chyba ze to jakas sciema :P

Hitmanio [ KG 21 ]
Soul Reaver 2 nie doścignie Legacy of Kain: Defiance hahaha :)

wafelskate [ Noodles ]
ja tez jezdze na desce :D

Mack5 [ Killer Instinct ]
Ja też mam okulary na nosie od początku życia i jakie to ma znaczenie, że jesteś tu nowy ??

leszo [ Mała Wojna ]
to fajnie masz skater

Adamss [ -betting addiction- ]
?
kto mu pozwolił o_0
?