
The LasT Child [ GoorkA ]
Gdybys mial dac koncert...
to jakie utwory bys zagral/zaspiewal...
ja jesli bylby to kameralny wystep dla znajomych to najchetniej
Offspring - Gone Away
Kazik - Dziewczyna Bez Zeba Na Przedzie
Offspring - Kids Aren't Allright
Blenders - Ciagnik
Depesche Mode - Stripped (ale w wersji Rammstein)
Offsprimg - All Along
jesli dla jakiejs wiekszej publicznosci to
Blaze - The Brave (to najlpeij na gitarce zagrac :))
Rage - Higher Than The Sky
Scorpions - Well Burn The Sky
Iron Maiden - Hallowed Be Thy Name
Ozzy Osbourne - Shot In The Dark
na kameralnym koncercie wolalbym cos takiego do poskakania, latwego do zagrania, zaspiewania, a na wieksza publike to cos powaznego

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
a zeby odpowiedziec na te pytania musze posiadac umiejetnosc grania na chocby jednym instrumencie?
The LasT Child [ GoorkA ]
umiejetnosc grania na nerwach wystarczy ;)
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
In Flames i Myslovitz, trochę ryku/skrzeku trochę śpiewu ;-) Grać na niczym nie umiem, a mój głos pozostawia dużo do życzenia, jednak ciągnie mnie do muzykowania ;-)

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
przy okazji, the last child: depeche mode, nie depesche.
do tematu:
na pewno dalbym bardzo roznorodny koncert, bo chcialbym, zeby odzwierciedlal moje zainteresowania muzyczne. ogolnie, bez podzialow na kameralny i dla szerokiej publicznosci:
abra dab - rapowe ziarno
indios bravos - tak to tak
kaliber 44 - psychoza
proletaryat - co jest
soulfly - moses
andrew w.k. - we want fun
coolio - gangstas paradise
faithless - mass destruction
pidzama porno - twoja generacja
takie lekkie wybralem utworki, ale klimatyczne, poza tym prawie codzien spiewam je sobie w duecie z glosnikami od kompa.
xywex [ mlask mlask! ]
kult:
- celina
- dziewczyny
- brooklyńska rada żydów
pidżama porno:
- twoja generacja
- antifa
- do nieba wzięci
farben lehre:
- pozytywka
- spodnie z gs-u
- helikoptery
habakuk:
- roczochrany łeb
- rasta trans
- serce

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Preludium
- Arcana 'We Rise Above'
- In The Woods... 'Bassement Corridors'
Interludium
- In Flames 'Coerced Coexistence'
- Lacrimosa 'Fassade'
- Crematory 'Greed'
- Nightwish 'Over The Hills and Far Away'
- Paradise Lost 'Forever Failure'
- Godkiller 'The End of the World'
Postludium
- Therion 'The Siren of the Woods'
Delirium
- Brutality 'Died With Opened Eyes'

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
repertuar Kazika i Kultu ... :-)

lez [ Konsul ]
Napewno cos by bylo z 4 Por Rapu- Trzeci Wymiar.

hotDog [ Outsider ]
hmmmmmmm.... ja napiszę to co bym chciał usłyszeć "live".. a o zagraniu tego to już nie wspominam w ogóle :-P
Slipknot - Wait And Bleed
Rammstein - Sonne
Rammstein - Ich Will
Korn - Blind
Korn - Thoughtless
Korn - Falling Away From Me
Korn - Freak On A Leash
Metallica - Unforgiven
Disturbed - Prayer
Within Temptation - Dark Wings
Incubus - Wish You Were Here
Audioslave - Show Me How To Live
System Of A Down - Chop Suey
Godsmack - Awake
Limp Bizkit - Take A Look Around
POD - Youth Of The Nation
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Rob Zombie - Oragula
a do zagrania przeze mnie to wspomniane wyżej kawałki + reszta hitów tych zespołów oraz prawie wszystkie kawałki Pidżamy, Kazika, Kultu, KNŻ.. itd + COMA ;-)