GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdybys mial dac koncert...

31.07.2004
23:32
smile
[1]

The LasT Child [ GoorkA ]

Gdybys mial dac koncert...

to jakie utwory bys zagral/zaspiewal...

ja jesli bylby to kameralny wystep dla znajomych to najchetniej
Offspring - Gone Away
Kazik - Dziewczyna Bez Zeba Na Przedzie
Offspring - Kids Aren't Allright
Blenders - Ciagnik
Depesche Mode - Stripped (ale w wersji Rammstein)
Offsprimg - All Along

jesli dla jakiejs wiekszej publicznosci to

Blaze - The Brave (to najlpeij na gitarce zagrac :))
Rage - Higher Than The Sky
Scorpions - Well Burn The Sky
Iron Maiden - Hallowed Be Thy Name
Ozzy Osbourne - Shot In The Dark

na kameralnym koncercie wolalbym cos takiego do poskakania, latwego do zagrania, zaspiewania, a na wieksza publike to cos powaznego

31.07.2004
23:33
smile
[2]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

a zeby odpowiedziec na te pytania musze posiadac umiejetnosc grania na chocby jednym instrumencie?

31.07.2004
23:35
[3]

The LasT Child [ GoorkA ]

umiejetnosc grania na nerwach wystarczy ;)

31.07.2004
23:41
[4]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

In Flames i Myslovitz, trochę ryku/skrzeku trochę śpiewu ;-) Grać na niczym nie umiem, a mój głos pozostawia dużo do życzenia, jednak ciągnie mnie do muzykowania ;-)

31.07.2004
23:41
smile
[5]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

przy okazji, the last child: depeche mode, nie depesche.

do tematu:
na pewno dalbym bardzo roznorodny koncert, bo chcialbym, zeby odzwierciedlal moje zainteresowania muzyczne. ogolnie, bez podzialow na kameralny i dla szerokiej publicznosci:

abra dab - rapowe ziarno
indios bravos - tak to tak
kaliber 44 - psychoza
proletaryat - co jest
soulfly - moses
andrew w.k. - we want fun
coolio - gangstas paradise
faithless - mass destruction
pidzama porno - twoja generacja

takie lekkie wybralem utworki, ale klimatyczne, poza tym prawie codzien spiewam je sobie w duecie z glosnikami od kompa.

31.07.2004
23:51
[6]

xywex [ mlask mlask! ]

kult:
- celina
- dziewczyny
- brooklyńska rada żydów
pidżama porno:
- twoja generacja
- antifa
- do nieba wzięci
farben lehre:
- pozytywka
- spodnie z gs-u
- helikoptery
habakuk:
- roczochrany łeb
- rasta trans
- serce

01.08.2004
00:00
smile
[7]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Preludium
- Arcana 'We Rise Above'
- In The Woods... 'Bassement Corridors'
Interludium
- In Flames 'Coerced Coexistence'
- Lacrimosa 'Fassade'
- Crematory 'Greed'
- Nightwish 'Over The Hills and Far Away'
- Paradise Lost 'Forever Failure'
- Godkiller 'The End of the World'
Postludium
- Therion 'The Siren of the Woods'
Delirium
- Brutality 'Died With Opened Eyes'

01.08.2004
00:01
smile
[8]

Prezes_Krzychu [ PREZES ]


repertuar Kazika i Kultu ... :-)

01.08.2004
00:02
smile
[9]

lez [ Konsul ]

Napewno cos by bylo z 4 Por Rapu- Trzeci Wymiar.

01.08.2004
00:35
smile
[10]

hotDog [ Outsider ]

hmmmmmmm.... ja napiszę to co bym chciał usłyszeć "live".. a o zagraniu tego to już nie wspominam w ogóle :-P

Slipknot - Wait And Bleed
Rammstein - Sonne
Rammstein - Ich Will
Korn - Blind
Korn - Thoughtless
Korn - Falling Away From Me
Korn - Freak On A Leash
Metallica - Unforgiven
Disturbed - Prayer
Within Temptation - Dark Wings
Incubus - Wish You Were Here
Audioslave - Show Me How To Live
System Of A Down - Chop Suey
Godsmack - Awake
Limp Bizkit - Take A Look Around
POD - Youth Of The Nation
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Rob Zombie - Oragula

a do zagrania przeze mnie to wspomniane wyżej kawałki + reszta hitów tych zespołów oraz prawie wszystkie kawałki Pidżamy, Kazika, Kultu, KNŻ.. itd + COMA ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.