GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Właśnie wróciłem z wakacji :)

31.07.2004
19:39
smile
[1]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Właśnie wróciłem z wakacji :)

Jaha , wlasnie wrocilem z tygodniowych wakacji u rodzinki na wsi , bylo spox tyle ze pogoda nie dopisywala , przez 4 dni padalo , no ale ratowalo to to ze moglem sobie popatrzec na prawdziwa powodz jaka wystowpila w miejascowosci w ktorej bylem Kołaczysach ,nie to zeby zalewalo cala wies ale podmywalo domki , wszystkie rzeki powylewaly , bylo na co popatrzec, no i w lesie znalazlem kilka grzybkow , nic tak nie cieszy jak znalezienie grzybka i to dosc pokaznego :) No to tyle chcialem powiedziec , chcialem oznajmic moj powrot , pewno mnie zjedziecie ale nie dbam o to , moze ktos sie ucieszy z mojego przeyjazdu jak kolezanki i koeldzy z gg i z realnego swiata :)

31.07.2004
19:42
smile
[2]

Coy2K [ Veteran ]

no to bardzo fajnie tyle, ze jestesmy dopiero na polmetku wakacji :-)
a studenciaki jeszcze cały wrzesien mają :-)

31.07.2004
19:43
[3]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Coy2K - prawda ale ja juz nigdzie nie wyjade , jedynie n abasenik bede smigal , a studenciaki to maja jeszcze 2 miechy wakacji , pozazdroscic im :)

31.07.2004
20:00
smile
[4]

mar_tusia [ Chor��y ]

ale studenciki (nieobowiązkowe) mają we wrześniu egzaminy...

31.07.2004
20:34
smile
[5]

ZeTkA [ ]

hehe a niektore studenciaki maja we wrzesniu praktyki ;) ;P

31.07.2004
20:48
smile
[6]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

wow.. chłopie... ja dzisiaj wrociłem z jednodniowego wypadu do trójmiasta... 8 h pociągiem w tę i z powrotem, 10 zwiedzania i siedem czekanaoia na pociag... reka ldwo mogę uszyć ( nogą wcale ), szukam ukojewnia na forum, a ty wspominasz o wakacujnych wyjazdach?!!!

31.07.2004
20:50
[7]

Coy2K [ Veteran ]

pfff jednodniowy wyjazd to nie wyjazd tylko "zabicie wolnego czasu"... :P

31.07.2004
20:53
smile
[8]

Big Money [ Senator ]

... a niektóre studenciki w piątek skończyły praktyki i teraz im sie dopiero wakacje zaczynają :P

31.07.2004
21:14
[9]

Thc~Jazz [ Pretorianin ]

Ja też wróciłem z wakaji i tak sie oplaliłem że jakspojrze na siebie to widze się jako mulata :)

31.07.2004
21:46
[10]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Herr Pietrus - wiedzialem ze komus cos nie bedzie pasowac , , ze ty sie tak zmachales po jednym dniu to co by bylo po tygodniu ? :D

Thc~Jazz -- ja jeydnie sobie reke w autobusie opalilme w drodze powrtonej :D

01.08.2004
11:09
smile
[11]

Black_Pearl [ Centurion ]

Ja też wróciłam...dzisiaj...z 2 tygodniowego spływu kajakowego

było świetnie, szkoda że już się skończyło bo teraz nie mogę sobie miejsca w domu znaleźć :(

no ale mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec wakacji dla mnie :P (po praktykach już jestem, ale może jakiś drobny wyjazd na Mazury się teraz szykuje?)

uwielbiam wakacje :) i życzę wszystkim aby też były udane!

01.08.2004
11:17
[12]

viesiek [ hoo-doo ]

O_o Miałeś tam powódź i było na co popatrzeć?? O_o

01.08.2004
11:18
[13]

Fett [ Avatar ]

Black_Pearl - dokłądnie, jakoś tak mi się trafiło że cały lipiec w domu nie byłem i teraz nie wiem co ze sobą robić :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.