GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione w Sieci - Malowanie Piaskiem

31.07.2004
19:34
smile
[1]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Znalezione w Sieci - Malowanie Piaskiem

Polecam zapoznać się z poniższym filmikiem. Na mnie zrobił wielkie wrażenie :-)

31.07.2004
20:38
smile
[2]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Z każdą minutą coraz bardziej mi opadała szczęka, Zajefajne!!!

31.07.2004
20:42
smile
[3]

bebzoon [ bucydonna ]

po prostu świetne !

31.07.2004
20:51
[4]

Zapruder [ Testament ]

Faktycznie niezłe - ale bardziej mnie robroiło to:

Wdizałem to już kiedyś, ale zawsze podzieram :D

A malowanie faktycznie genialne jest

31.07.2004
21:20
[5]

Thc~Jazz [ Pretorianin ]

U mnie nie działa ten link :&

31.07.2004
21:33
smile
[6]

>Luzer< [ Music Addict ]

Mi nie działa link :/

31.07.2004
21:35
[7]

bebzoon [ bucydonna ]

ponieważ filmik otwiera się bezpośrednio w np. windows media player...?

31.07.2004
21:52
smile
[8]

bone_man [ Powered by ATI ]

Malowanie piaskiem - genialne. Z kazda minuta, coraz bardziej bylem zaskoczony, co ten koles wyprawial :O

31.07.2004
22:05
smile
[9]

>Luzer< [ Music Addict ]

Jusz ściągnąłem -świetne i genialne

01.08.2004
00:26
smile
[10]

KaWuHa [ Konsul ]

qrcze... po prostu genialne. :) Ten artysta jest po prostu niesamowity.

01.08.2004
00:29
[11]

speede3 [ Legionista ]

Stare.......!!!!!!!

01.08.2004
02:18
[12]

Shoker1 [ Pretorianin ]

Filmik super.... ma facet talent :))

01.08.2004
09:02
smile
[13]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Swietne. Chyba najlepszy filmik jaki widzialem. Koles jest po prostu niesamowity !!:D

01.08.2004
09:07
[14]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Dla tych którym link nie działa.
Kliknijcie na nim prawym przyciskiem myszki i dacjie "zapisz jako".

01.08.2004
11:04
smile
[15]

Pvt. Creak [ Criav ]

ta strona funiaste.net to taki syf jak niewiem :/ nawet nie działają download menagery na niej i nie moge ściągnąć (tzn. zapisać się da, ale normalnym windowsowskim, a ja nie moge w dzień ściągać i to jeszcze 18MB) więc se nie obejrze...

01.08.2004
11:23
smile
[16]

Fett [ Avatar ]

koleś genialny :D

Creak - ja normanie flash getem sciągnąłem :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.