GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy znacie jakąś firme zakładającą stałe łącze w Katowicach ?

31.07.2004
18:56
smile
[1]

davhend [ Garrett ]

Czy znacie jakąś firme zakładającą stałe łącze w Katowicach ?

Czy możecie polecić z własnego doświadczenia , jakąs firme w katowicach zakładającą stałe łącze indywidualnie ? Najlepiej tak do 80-90 zł miesięcznie , a minimalny transfer 30 -40KB . Pisze teraz coprawd z stałego łącza , ale nie dośc , że jest one do niczego i płce za nie 50zł miesięcznie tood dzisiaj jest jeszcze bardziej do niczego . Wszystko sie zaczęło wczoraj , od rana nie było neta , czekałem cierpliwie cały dzień , pod wieczór jednak już nie wytrzymałem i zadzowniłem do Megabata . Spytałem sie keidy chcą naprawic usterke , usłyszałem taką odpowiedź " Niestety server został wykradziony , teraz jest prowadzone śledztwo , internet będzie koło soboty " . Ten server , który został skradziony był jak juz wspomniałem powyżej do niczego , transfer 10Kb , strony sie wyświetlały bardzo długo , po kradzieży został zastąpiony takim servem , że strony mi się wysietlają po 3min , albo i wcale , ściągnąc nic nie idzie chyba , że z 0,3 KB . Tak więc prosze o jakieś propozycje ! Możecie podać jesli macie nr tel. , maila itp

31.07.2004
18:59
[2]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Lepiej se załóż neostrade za 120zł bez limitu naściąganie

31.07.2004
19:47
smile
[3]

davhend [ Garrett ]

Mowie , że potrzebuje taką 80 - 90 zł ( może być mniej ) , co do tej neostrady to tak , mówisz o tej co ma 320 Kilobitów ? Czyli podzielić to trzeba na 7 bo 1 kilobajt to 7 kilobitów , póxniej musze zmienić telefon na TP itd .

31.07.2004
19:53
[4]

Game Over [ Generaďż˝ ]

no to 128 za 59 zł

31.07.2004
19:53
[5]

Game Over [ Generaďż˝ ]

sorry nie doczytałem o telefonie

31.07.2004
20:42
[6]

davhend [ Garrett ]

no ale ta 128 ma limit 5GB .

31.07.2004
22:35
smile
[7]

Kamel [ Konsul ]

davhend>>>>
i co z tego. Ja mam to neo od dwoch dni i dopiero mam sciagnietych 118 MB. powiedzmy ze srednio dziennie 100mb to i tak masz jeszcze 2 GB zapasu miesiecznie. uzytkuje net normalnie a nawet gram online. Jak sie nie uzywa kazzy i tej reszty badziewia P2P to ta neo jest w sam raz.
Pozdr.

31.07.2004
22:45
smile
[8]

davhend [ Garrett ]

Kamel ---> no , a ile siedzisz rpzy kompie ? Godzine , dwie ?

01.08.2004
12:44
[9]

davhend [ Garrett ]

^UP^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.