GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

farby do doniczek

31.07.2004
14:54
smile
[1]

kamcia2000 [ Centurion ]

farby do doniczek

Chcę zrobic mojej mamie prezent i pomalowac doniczke gliniana farbami. Slyszalam ze trzeba miec specjalne farby. Jakich farb uzyc? I gdzie sie je kupuje?? HELP!

P.S. Witam wszystkich Forumowiczów :-)

31.07.2004
14:58
[2]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Niewystarczy normala farba?

31.07.2004
15:00
[3]

kamcia2000 [ Centurion ]

nie, to musza byc specjalne, jak pomalujesz plakatowa to chyba raczej po pierwszym podlewaniu wszystko sie rozmyje

31.07.2004
15:05
smile
[4]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Hmm... no niewiem, nieznam sie na doniczkach, te co widzę są plastikowe :)

Może sprayem? :>

31.07.2004
15:08
[5]

kamcia2000 [ Centurion ]

dzieki za pomysł ale wolałabym farbami pomalować ;-)

31.07.2004
16:11
smile
[6]

mar_tusia [ Chor��y ]

Może namaluj mamie laurkę...
Możesz skożystać z : pisaków, kredek (woskowych, pastelowych...), kolorowych długopisów, farb (plakatowych, akwarelowych..) allbo zrób jakąś wycinankę ...jest sporo sposobów :)

Pozdrów mamę!!!

01.08.2004
08:48
[7]

stanson_ [ sta-N-son ]

Kamilko, kocham Cie!!!!!

(oglaszam na Forum, ze kamcia2000 to moja najukochansza dziewczyna, wiec badzcie wyrozumiali dla niej !! :-) )

P.S. Sorrka za off-topic Kochanie <caluski>

01.08.2004
08:49
[8]

piter_b [ Pretorianin ]

kupse farby modelarskie 35 ml -5zł :D
to bedzie fajnie wyglądać :P

01.08.2004
08:50
smile
[9]

piter_b [ Pretorianin ]

proponuje wząc mame na love parade :D

01.08.2004
08:52
[10]

stanson_ [ sta-N-son ]

koles, paliłeś coś? Bo żenujący jesteś....

01.08.2004
09:03
[11]

piokos [ ]

a może olejną ??

01.08.2004
09:44
[12]

piter_b [ Pretorianin ]

taa ale z tymi modelarskimi to sero mówie :|

01.08.2004
11:16
[13]

doniczka [ thomson ]

Ktos cos mówił o doniczkach???:))))))))

01.08.2004
11:22
smile
[14]

Przemodar [ Konsul ]

kamcia2000 => Być może wodoodporna, półprzepuszczalna akrylowa będzie dobra (doniczka musi tez oddychać i nie możesz zatruć rośliny jakimiś chemikaliami). Najlepiej przejdź się do jakiegoś składu budowlanego, hurtowni rem-bud. lub sklepu "artystycznego" sprzedającego akcesoria malarskie dl a artystów (w większych miastach są). Z pewnością tam ci doradzą najlepiej. A swoją drogą gratulacje za oryginalny pomysł na prezent.

01.08.2004
12:11
[15]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

"Chodź pomaluj mój świat... "

Obstaję przy spray-u :>

Moja siostra maluje jakieś kubki farbami ale niewiem jak to się nazywa dokładnie.

01.08.2004
13:52
smile
[16]

~~isztar~~ [ Konsul ]

najprościej będzie jak pójdziesz do sklepu dla plastyków i zapytasz o farby do ceramiki, albo poprostu powiesz że chcesz pomalować doniczkę i niech ci doradzą

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.