
The LasT Child [ GoorkA ]
MC TerminaTor powraca! (+ MC Błażej)
Nie wiem czy było czy nie. Zreszta nie jest to wazne jak sie promuje porzadna muze!
w skrocie Hip-Hop na najwyzszym wiejskim poziomie, praiwe tak dobre jak epka "Serbinowskie brzmienie"
zalety:
- swietny podklad (az chce sie ruszac)
- genialny teksty (gosc zna sie na zyciu)
- dobry flo (gosc nie zacina sie co chwile)
dopisujcie Wasze spostrzezenia

moneo [ Nikon Sevast ]
podklad rzeczywiscie nieziemski i nowatorski- tak polamanego rytmu jeszcze nie bylo! i do tego te dryfujace w przestrzeni pady!
rowniez w warstwie tekstowej nawiazanie do pokemonow i polsatu sprawia, ze czuje, ze ten utwor (przez duze Ó) mowi o prawdziwym zyciu na blokowisku, a nie k.. na lotnisku.
wspaniala robota!

~~isztar~~ [ Konsul ]
a mi wyskakuje jakas strona z kalendarzem:/

Coy2K [ Veteran ]
buahahaha MCTerminator wymiata :D
azarothen [ macio ]
MC terminator juz wydal wczesniej jeden kawalek Diss na numera poszukajcie MC Terminator, Jurgen Kaczówka, Wujek O.G
to byl caly sklad :)