GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MC TerminaTor powraca! (+ MC Błażej)

31.07.2004
14:47
smile
[1]

The LasT Child [ GoorkA ]

MC TerminaTor powraca! (+ MC Błażej)

Nie wiem czy było czy nie. Zreszta nie jest to wazne jak sie promuje porzadna muze!
w skrocie Hip-Hop na najwyzszym wiejskim poziomie, praiwe tak dobre jak epka "Serbinowskie brzmienie"

zalety:
- swietny podklad (az chce sie ruszac)
- genialny teksty (gosc zna sie na zyciu)
- dobry flo (gosc nie zacina sie co chwile)

dopisujcie Wasze spostrzezenia

01.08.2004
00:46
smile
[2]

moneo [ Nikon Sevast ]

podklad rzeczywiscie nieziemski i nowatorski- tak polamanego rytmu jeszcze nie bylo! i do tego te dryfujace w przestrzeni pady!
rowniez w warstwie tekstowej nawiazanie do pokemonow i polsatu sprawia, ze czuje, ze ten utwor (przez duze Ó) mowi o prawdziwym zyciu na blokowisku, a nie k.. na lotnisku.
wspaniala robota!

01.08.2004
13:59
smile
[3]

~~isztar~~ [ Konsul ]

a mi wyskakuje jakas strona z kalendarzem:/

01.08.2004
14:05
smile
[4]

Coy2K [ Veteran ]

buahahaha MCTerminator wymiata :D

01.08.2004
14:36
[5]

azarothen [ macio ]

MC terminator juz wydal wczesniej jeden kawalek Diss na numera poszukajcie MC Terminator, Jurgen Kaczówka, Wujek O.G
to byl caly sklad :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.