GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mike Tyson vs. Danny Williams

31.07.2004
05:45
smile
[1]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

Mike Tyson vs. Danny Williams

...i sensacja... piekne zwyciestwo przez knock-out Williamsa, 4 runda ! Cudowne liczne ciosy sierpowe i podbrudkowe Williamsa, Tysona lezy na deskach... 9sek. do konca 4 rundy !
piekna emocjionujaca walka mimo ze krotka, naprawde, wiele celnych, szybkich ciosow Tysona jak i Williamsa...kto nie ogladal niech zaluje ;›

mogl wygrac Tyson, wiele prognoz tak przewidywalo. Ludzie zebrani w luisville we freedom hall stawiali na mike'a..tylko nieliczni fani przybyli z angli by dopingowac williamsa...niestety, wielki powrot okazal sie wielka porazka...

pozdrawiam!

31.07.2004
05:48
[2]

Fatalis [ Konsul ]

Zawsze twierdziłem że siła to nie wszystko,liczy sie też technika i wiele innych czynników,nieraz sie wydaje że facet wiekszy znaczy silniejszy,może i silniejszy ale też mniej wytrzymały itd.Danny poszedł na całość,zaczoł ładować serie z całej pary i Tyson padł jak kawka.

31.07.2004
06:24
smile
[3]

Fatalis [ Konsul ]

Hm,no i Mike przedewszystkim idzie raczej na siłe,wiadomo że technika też w tym jest bo w końcu mistrzem nie zostaje sie tylko i wyłącznie mając dużo siły.Szacunek dla Mika,niechaj nowa droga letką i przyjemną mu będzie i również szacunek dla Danniego.

31.07.2004
06:30
smile
[4]

piter_b [ Pretorianin ]

skopał mu dupe w pięknym stylu wspaniałą walka ta dramaturgia liczne ciosy PIĘKNIE

31.07.2004
07:26
[5]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

Ile walk przegrał Tyson ?:/

31.07.2004
07:28
[6]

Krzysio [ Pretorianin ]

Prawdopodobnie 3

31.07.2004
07:31
smile
[7]

Fatalis [ Konsul ]

Dokładnie nie słuchałem,ale miał chyba 50 wygranych,przezco 44 przez KO i 4 albo 3 przegrane,także jakby nie patrzeć facet musi mieć uderzenie,zresztą ładnie było widać jego siłe jak zaczoł uderzać w szatni,ino kurde świszczało.

31.07.2004
15:14
[8]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

mike ma na swoim koncie ma 4 przegrane...

czyli 2x holyfield (jedna walka to taktyczny ko w 11 rundzie, nastepna to disq w 3), lewis i williams teraz, dobrze mowie ?

31.07.2004
15:16
smile
[9]

Bregajew [ Pretorianin ]

OT:
Hubert, jaki był twój poprzedni nick? :>

31.07.2004
15:17
smile
[10]

felomon [ KaeM apel ]

Hubert==> i z Gołota by przegrał, ale Polak okazał się wielkim sercem i dał mu wygrać, nawet go zbytnio nie mecząc...bo i po co....??

31.07.2004
15:25
smile
[11]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

felomon, nie to nie tak, bo golota myslal ze tyson sie z nim najpierw przywita ;›

31.07.2004
15:28
[12]

felomon [ KaeM apel ]

No i sie przywitał ale każdy sie wita na swoj sposób;)

Dobrze, że mu żadnego organu typu ucho nie obgryzł;)

31.07.2004
15:28
smile
[13]

Fatalis [ Konsul ]

Tyson poprostu za mało agresywnie walczył,btw coś mi sie nie podobała ta seria Dannego,jechał po pysku Tysona a ten se stał i przyjmował kolejno serie a potem usiadł sobie na linach :D,coś mi sie to kurde nie podoba.

31.07.2004
15:34
[14]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

Fatalis, wiesz ze ja mialem podobne odczucie... cos takiego przypominaja tylko tanie filmy sensacyjne albo ring z hulkiem hoganem... Fakt, ze jeszcze tam probowal dolozyc lewego sierpowego, ale potym otrzymal 4 czy 5 ciasow i lezy... dziwne wlasnie troche. Chociaz wiesz, nigdy nic nie wiadomo, williams go zmeczyl, widac bylo ze wiecej dawal mu jezdzic po sobie niz sam jezdzil po nim, a w 4 rundzie jak mowil trener wypuscili tysona na gleboka wode... heh. Tez mnie zastanawial ten dziwny spokoj tysona. Na twarzy williamsa bylo widac ze sie troche trzesie... Wiesz, tyson ma podobno wielkie dlugi i ogolnie klopoty z kasa, takze kto wie ;›

31.07.2004
15:35
[15]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

prawego sierpowego, sorry :›

31.07.2004
15:43
[16]

felomon [ KaeM apel ]

na polskim torrencie w dziale rózne do ściągnięcia jest cala walka do ściągnięcia.

pozdrawiam

31.07.2004
15:49
[17]

Fatalis [ Konsul ]

.Hubert -> Możliwe że walka była sprzedana albo coś,bo nie bardzo chce mi sie wierzyć że Tyson dałby sie tak po pysku seriami okładać,zresztą spokojnie mógł stanąć z tych lin i skopać mu dupe.

31.07.2004
15:51
[18]

felomon [ KaeM apel ]

albo obgryźc mu ucho....

Sorki za te dopiski ale mam jakis taki dziwny humor dzisiaj;)

31.07.2004
15:53
smile
[19]

Fatalis [ Konsul ]

felomon -> No,ucho też mógł odgryść,widać że Mikowi brakuje agresywności :D.

31.07.2004
15:56
[20]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

ogolny spokoj go wyroznial. tak jakby wiedzial co sie stanie.

31.07.2004
15:58
[21]

Krzysio [ Pretorianin ]

Na szczęście zaraz powtórka na TVN to obejrzymy jeszcze raz .

31.07.2004
17:00
smile
[22]

piokos [ ]

Powtórka na tefałenie - oglądać, nie spać !

31.07.2004
17:12
[23]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

ogladam :›
ostatnia runda juz ;]
przypaczcie sie serii williamsa !

31.07.2004
17:12
[24]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

przypatrzcie ech...emocje emocje ;›

31.07.2004
17:15
[25]

Krzysio [ Pretorianin ]

Co jest, w tym samym dniu przegrał dwa razy.

31.07.2004
17:24
smile
[26]

piokos [ ]

Krzysio ==> 3 razy, bo w Teleexpressie też przegrał :-D

Ja naliczyłem ok. 20 trafionych ciosów Williamsa w ostatniej serii, słabo ??

P.S. Mike'a nie lubię, bo kozaczy :-P

01.08.2004
08:43
smile
[27]

stanson_ [ sta-N-son ]

No i koniec Tysona...

Kurde, a wierzylem w wielki powrot Mike'a... Przed walka obejrzalem film "Tyson" (zajebisty). Szkoda, ale chyba juz za stary jest...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.