matlas [ Legionista ]
Problem z zainstalowanie Real Player10
chce zainstalowac ten player sciagam sobie z netu ,instaluje,robie restart i chce go wlaczyc i nic sie nie dzieje ,gdy chce go odistalowac to tez nie moge jakies bledy wyskakuja
mam win xp prof,amd procka,
moze ktos wie jak mi pomoc zeby moc otwarzac pliki real player,moze inny player instieje albo niech ktos pomoze mi w tym co napisalem,bo chce sobie obejrzec woodstock a tu kicha
Atreus [ Senator ]
RealPlayer to szajs na maxa. Zainstaluj Real Alternative. Skąd? Poszukaj w Google.
matlas [ Legionista ]
dzieki zaraz wyprubuje
matlas [ Legionista ]
nadal nie dziala:((((
kto wie o co chodzi ze nie che sie uruchmoic exe real playera,sprawdzalem skanerem nie mam zadnego wirusa,kto wie jak mam obejrzec ten woodstok???
>Luzer< [ Music Addict ]
Ja nie mam żadnych problemów z realplayerem 10 -może ściągnij jeszcze raz?
matlas [ Legionista ]
oki juz wszystko dziala nie wiem w czym byl problem:P
-imperator- [ spamer ]
Real player nie jest zły
prawdziwe GÓWNO to QuickTime... ja nie rozumiem, czemu w tym popierdzielonym formacie produceni puszczają większość trailerów :(