GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z zainstalowanie Real Player10

31.07.2004
04:15
[1]

matlas [ Legionista ]

Problem z zainstalowanie Real Player10

chce zainstalowac ten player sciagam sobie z netu ,instaluje,robie restart i chce go wlaczyc i nic sie nie dzieje ,gdy chce go odistalowac to tez nie moge jakies bledy wyskakuja

mam win xp prof,amd procka,

moze ktos wie jak mi pomoc zeby moc otwarzac pliki real player,moze inny player instieje albo niech ktos pomoze mi w tym co napisalem,bo chce sobie obejrzec woodstock a tu kicha

31.07.2004
10:15
[2]

Atreus [ Senator ]

RealPlayer to szajs na maxa. Zainstaluj Real Alternative. Skąd? Poszukaj w Google.

31.07.2004
13:16
[3]

matlas [ Legionista ]


dzieki zaraz wyprubuje

31.07.2004
14:01
[4]

matlas [ Legionista ]


nadal nie dziala:((((
kto wie o co chodzi ze nie che sie uruchmoic exe real playera,sprawdzalem skanerem nie mam zadnego wirusa,kto wie jak mam obejrzec ten woodstok???

31.07.2004
14:11
[5]

>Luzer< [ Music Addict ]

Ja nie mam żadnych problemów z realplayerem 10 -może ściągnij jeszcze raz?

01.08.2004
04:03
[6]

matlas [ Legionista ]


oki juz wszystko dziala nie wiem w czym byl problem:P

01.08.2004
08:30
[7]

-imperator- [ spamer ]

Real player nie jest zły
prawdziwe GÓWNO to QuickTime... ja nie rozumiem, czemu w tym popierdzielonym formacie produceni puszczają większość trailerów :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.