
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Vandenberg's Legacy® ][ 173 ][
GOLowi gratulujemy Vandenberg's Legacy® :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Hyhyhyh :D
Wstępniak ROX :D
have fun ! :D

Hellcat [ Legend ]
ENJOY!! :)

Brisk. [ Chomik ]
Ale wiocha....
:D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Just do it...
Ja uciekam ...
czas na piątek 13-tego :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Briś ząbki nie grzybki.. :>
Edit: buahhahaa.. udało sie :D 0:00 .. and whois the best? of corse one and only SS :D :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 00:04:34]

Brisk. [ Chomik ]
SS że so? :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
az sie sam powtórze, bo tak sprytnie wymysliłem :D
whois the best? of corse one and only SS :D :D
Briś ząbki nie grzybki :D

Brisk. [ Chomik ]
Hę?:>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
pfff.. nie gadam z Toba :P

Brisk. [ Chomik ]
pfff najpierw gada szyfrem a teraz sie obraża :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
*foch*
Brisk. [ Chomik ]
*dłubie w nosie* :>

Bad Karma [ Lone Wolf ]
eSeS - nie no, od czasu do czasu ja też komuś grzmotne :> Tak by się odstresować. A co do latar, to nie mów, że nie słyszałeś, przecież popularna nazwa tegoś oręża brzmi świetlówka (nieco to przeobiłem na potrzeby własne) :)
Dziś się ładnie zniowu w ET nagrałem. Niestety znowu major tylko. Do pułkownika trzeba mieć w 4 skillach po 4 levele (max). A ja miałem 3(max) i po 1 lvl w dwóch innych skillach.
Blah, idem stond.
*double foch*

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Nie no o latarach pierwsze slysze :> moze dlatego ze nie znam maniaków swiata SW :>
to ja chyba tez sie bede zbierał. Niby jutro sobota, ale po co mam spać do 11 i dzień marnować :)
Brisk. [ Chomik ]
jajo :> sie mówi świetliki :>
Ja tez ide :> Musze popracowac jeszcze nad JK JA :>
Branoc Vlowcy :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Bris tylko sie nie skalecz tą latarą :D:D
Brisk. [ Chomik ]
YoO :>
SS nie wiem dlaczego powatpiewasz w moje zdolności obsługi świetlika :>
ps.bedem kiedy bedem :>

M'q [ Schattenjager ]
Hell nie było mnie wczoraj, nie będzie mnie dzisiaj i jutro (wieczory), reason: piwo:D
Sysuś to nie chodzi o jakieś tam byle machanie tylko o technikę :D

Wiolax [ Senator ]
Dobry VLowcy!
Jesteście wśród żywych.....jeszcze? Bo z tymi fuzjami, laskami, latarami, i inne takie to bywa różnie.......chyba!

M'q [ Schattenjager ]
YoO :D Żyjemy (jeszcze) :p

Wiolax [ Senator ]
Hey M'q! cieszę się :D

M'q [ Schattenjager ]
No ja też :]

Wiolax [ Senator ]
Zatem......pocieszmy się razem.....przez chwilę :D
Wiolax [ Senator ]
No nic......uciekam....papa :P
a jak byście jeszcze grzmieli gdy ja jestem, to byłoby nice...:)

M'q [ Schattenjager ]
*grzmi*
Hellcat [ Legend ]
YoW
M'qś
Szkoda :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 17:22:51]

M'q [ Schattenjager ]
Eeee ja tam nie żałuję :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Wiola ---->> to nie nasza wina ze o tak dziwnych porach przychodzisz do VL :). O 10 jeszcze ludzie spią :D
Echhh... i dałem sie naciągnąc w Allegro. Zamówiłem sobie u pewnego typa breloczek. 2 dni temu wysłałem mu kasę, a wczoraj zablokowali chłoptasiowi konto. Odpisał mi na mojego majla dośc bezszczelnie "ze moge obie to zglościć i ze nikt mi nie broni". Smieszne.. fajfus uzyskał 100 pozytywnych opinii. A Allegro zapewne umyje od wszytkiego ręce. Kwota w sumie nie wielka bo 20 zł. Ale sam fakt ze taki kutas chodzi po Matce Ziemi.... A niestety ja nie wybieram sie do Poznania przynajmniej w najblizszym czasie, ani zadnen z moich znajomych... gdyby było inaczej odnalazł bym tego obwiesia i pokazał co znaczy byc uczciwym. Jak by trzeba to wjechało by się z futryną do jego smierdzącego mieszkania :).
No nic... mam nauczke i teraz albo za pobraniem, albo nici z aukcji.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 10:14:38]
Hellcat [ Legend ]
W sumie też racja...
Burżuś
Ja generalnie od 6 do 10 nie śpie :)
[i zawsze biore za pobraniem :>]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 17:23:11]
M'q [ Schattenjager ]
Sysuś no cóż, pech...:( m.in. dlatego się w takie rzeczy nie bawię :)
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Mq ---->> no tak ale tylko na Allegro mozna nieraz zdobyć rzeczy, których nie ma w normalnym sklepie. A do tej pory wszyscy z którymi dobijałem targu byli uczciwi. Eeee... ale trafiłem na poznaniaka.. to by wiele wyjaśniało.
Hellcat [ Legend ]
SySuś
A żebyś wiedział że Poznaniacy są najbardziej w tych sprawach...oni robią najwięcej przekrętów
Ale cii, bo tu zaraz Bregan wpadnie i powie że Go obrażamy or smth...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 17:23:30]
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Hell ---->> na prawdę ma sie obrazać? Ja na wszytkich poznaniakach jakich znałem zawiodłem sie... począwszy od jednej dziewczyny, a kończąc na tym goścu na Allegro. Zresztą czego mozna sie spodziewać po mieście z którego wywodzi sie... wielki gangsta Peja *smiech* :)
Hellcat [ Legend ]
Hyh...Sysuś, a jednak są rzeczy któe nas łączą...ja moge powiedzieć w 100% to samo co Ty wyżej :>

M'q [ Schattenjager ]
*jeszcze większy śmiech* dobre, dobre :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Hell no tak :> Teraz mi siem psipomniało :>
Mq hehe :) *dumny z siebie* :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 10:40:15]
Hellcat [ Legend ]
To się bardzo cieszę :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
BTW...
Briś czy nie myślisz ze ta karczma naprawę juz nie ma sensu??... :D
Hellcat [ Legend ]
Pozwolę sobie wyrwać z kontekstu.
To bardzo dobre pytanie jest:
"Briś, czy nie myślisz?"
:D

M'q [ Schattenjager ]
Brisia jak zwykle nie ma, jak o nim gadają :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Mq ---->> no ale Briś to taka cwana (nieraz miu sie zdarza :D) besyja ze zauwazy gdzie sie mu d.. obrabiało ptfu :D.. chwaliło sie go :D
Hellcat [ Legend ]
To stwarza możliwości :>
--
Dobra...zbijam na rowerek :)
Będe jak zwróce :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 11:05:23]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
BTW.. widze ze ktos tutaj chce nowe rokordy ustanowic w napisnych postach na dzień....
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=179549

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
No ale widze ze pozycja naszego lidera chyba jest jednak niezagrozona :D:D:D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Dobra zarty na bok :)
ide posprzatac w końcu :D
Bede jak bede a jak mnie nie bedzie to dopiero bede w nocy :D

M'q [ Schattenjager ]
A to se ić :P
Brisk. [ Chomik ]
YoO :>
Mój prywatny szpieg doniósł mi że coś kombinujecie :>
SS why?:> Czemu nie ma sensu?:>
Torn [ Merces Letifer ]
Ave.
Komu przygrzmocić? :-)
Brisk. [ Chomik ]
Szefie mi!! wiebierz mnie!! mnie!!! :D

Torn [ Merces Letifer ]
Brisk -
*bam!!*
a masz...

Brisk. [ Chomik ]
*zawiedziony* :>
Torn [ Merces Letifer ]
Wczoraj obejrzałem Kill Bill vol. 2. Wiadomo to Tarantino - nie każdemu się musi podobać, ale fajny był. Widać, że Quentin ma fioła na punkcie starych filmów "karate". Walka Beatrix i czarnej mamby była spoko (:D). Chociaż całokształt taki sobie. Taka historyjka średniawa.
No i jeszcze dokończyłem czwarty sezon Futuramy + kilka odcinków angielskiego serialu komediowego "Bottom" (Dno - kiedyś TVP3 to serwowała). Oprócz Bottom fajny był jeszcze serial The Young Ones (Wiecznie Młodzi) - oba seriale z Rikiem Mayallem i Adrianem Edmondsonem, ale tego nie posiadam aktulanie.. (ktoś może kojarzy te tytuły, czy pisze sam do siebie??:P)

M'q [ Schattenjager ]
*wrócił z serwa*
Fett [ Avatar ]
ccholera... śpie do 11:30 i pozniej nazekam ze sie wakacje szybko kończą :/
Brisk. [ Chomik ]
widziałem Shakkusia :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hyhyhy jezdem znow wam zatruć życie :D :D :D
Yoo Bando Najleniwszych Leniowatych Leni :D

M'q [ Schattenjager ]
Pfff... tzn YoO :D
Brisk. [ Chomik ]
*muzyczka jak z Przemineło z wiatrem przechodsząca w motyw z Tytanica....kamera na metalowe wejscie do bazy....potem na Brisia i jego łzy....kamera podąrza za biegnącym do Shakkusia brisiem* :>
Shakkus!! :>

M'q [ Schattenjager ]
*kamerzysta upada i łamię nogę w 3 miejscach*
Brisk. [ Chomik ]
*i cała sala w śmiech* :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu!!! :D *rzuca wszyskie torby(:P) i podąza w strone Brisia* :D
No dobra a teraz opowiadaj co w bazie, bo mi sie nie chce czytać tego waszego statsingu :D :D
M'q [ Schattenjager ]
To nie jest statsing, to są same fakty :D
Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś M!qś mi składał dziwne propozycje :>

M'q [ Schattenjager ]
A i jeszcze emot :D
<------

M'q [ Schattenjager ]
Ciiiiiicho.....

Brisk. [ Chomik ]
taaa weekend :> porządki letnie :>
*wk..wiony* :>
Fett [ Avatar ]
Brisk - nie pyskuj tylko sprzątaj :P

Adamss [ -betting addiction- ]
Że tak się wyraże y0 :D.
Uff, jak gorąco na dworze.. znowu mozna zdechnąć :D.

Brisk. [ Chomik ]
przynajmniej kondycje ćwicze :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Yoo :)
Posprzatałem :D *zadowolony z siebie* :D
Oooo.. patrzcie tylko... Barman marnotrawny powrócił :D... Yoo Shakkus :D
Bris nie uwazasz ze gadanie z jedną osobą w karczmie to lekko powiedziawszy jest dziwne?? :>
hihihihihi
<-------- tak wygladam :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 14:34:44]
Brisk. [ Chomik ]
SS nie nie uważam by gadanie z jedną osobą w karczmie było dziwne :> Dziwne by było gdybym tam gadał ze sobą :> A poza tym wpadaja tam tez inne osoby :>
Brisk. [ Chomik ]
bull shit :> nawet to by nie było dziwne :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Bris przeca ty gadasz sam ze sobą wiec u Ciebie to mozna powiedziec normalka... :>
PS. Taa inne osoby... nawet Mazio juz tam nie przychodzi:>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 14:39:21]
Brisk. [ Chomik ]
SS no to o so Czi chozi ? :>
Brisk. [ Chomik ]
Mazia to wogóle cos ostatnio nie ma :>
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
jest na DDW for example :>
Brisk. [ Chomik ]
DDW? yhym max stats, max obgadywanie, byle dalej stamtąd.
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Prawda jest taka ze w wielu innych karczmach wiecej statsują niz na DDW....
Brisk. [ Chomik ]
Wiem co widziałem :]
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
A ja wiem co widzę :]
Brisk. [ Chomik ]
Ja też :]
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Ty tam sie nie znasz.... :]
Brisk. [ Chomik ]
Nie wypowiadam sie na tematy o których nie mam pojęcia :> A statsiarstwo no cóż :>
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Witam.... niema to jak wyspać się :>
Co tu jakieś dziwne spojrzenia padają ? :>
Brisk. [ Chomik ]
kamil o jakich spojrzeniach mówisz?:>
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Briś statsiarstwo co? coż?.... :>
Kamil210 tfu znaczy ignoruj mnie.. :D... jakie spojrzenia :>
Brisk. [ Chomik ]
SS nie wiesz o czym mówie, prawda? :>
btw szumi wiatr :> :D
kamil210 [ Generaďż˝ ]
hę ? :>
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Bris nie o to chodzi :>
Własnie cos znowu przeciagi jakies.... :>

Brisk. [ Chomik ]
SS ktos znów nie zamknął drzwi od WC :>
kamil210 [ Generaďż˝ ]
A kto był ostatni?

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
To tlumaczyło by te zapachy :> ale patrz dalej cos wieje :>
Brisk. [ Chomik ]
kamil Shakkus :>
SS ide se :>
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
to se ić :>
kamil210 [ Generaďż˝ ]
No faktycznie wieje coś :>
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
To ja tez se ide i se bede wieczorem :>
Brisk. [ Chomik ]
HA! :> Se poszedł to ja rządze :>
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
so robisz? :>
Echh nie rozumiem takich ludzi.
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Dobra to teraz ide, siem spakowł i do roboty :|
Bedem jak bedem :|
Brisk. [ Chomik ]
SS papa :>
*se rządzi*:>

M'q [ Schattenjager ]
Widzę, statsing... eeee rozmowa się rozwija :D
Dobra ja ide na kolejne piwka :D Hellu dzisiaj nie zagramy raczej (pisałem już chyba, ale nie wiem czy przeczytałeś) ;D
Hellcat [ Legend ]
Trudno...pogram sam, albo z Prezesem...O...albo z Raynorem bo się chłop odgrażał że mie coś zrobi :>
Ych...78Km zaliczone...jestem wolny aż do wieczorka...hyy
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 17:26:00]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
hje hje :)))
kurde, a u mnie JA ni widu ni słychu :( Ale męcze dalej ziomka :)
Hellcat [ Legend ]
Jakaś szemrana podróba Prezesa się zalogowała...
Albo to Prezes który myśli że nikt nie pomyśli że to może być On :>

Torn [ Merces Letifer ]
Nice pic, Ray.

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
thanks, Torn :)
Hell, to pewnie jakiś kolś który mysli, że ktoś pomysli, że to Brisk, ale wy wiemy, że to nie on :)

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu hmm a jakie ? :> ale sie chyba domyślam :D hmm choć z moim myśleniem nie jest ostatnio za dobrze :D (a teraz czas aby ktorys sie przywalił do mojego myslenia no już :D :D )
Hellcat [ Legend ]
Nie można się do niego przywalić bo go NIE MA!! :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
No i właśnie to jest to przywalanie sie, że NIE MA :D
Hellcat [ Legend ]
Mission Accomplished :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hella a ze sie tak zapytam jak tam Twoj okres ? :D
Hellcat [ Legend ]
A dziękuje bardzo, trzyma się skubany...choć ostatnio wieczorami gdzieś wychodzi, ale śledztwo w toku :)

Shakka [ Pogromca Chomików ]
No to trzymaj go mocno, bo wiesz róznie to z nimi bywa :D
Hellcat [ Legend ]
To nie taka łatwa sprawa jest :>
To jest bardzo agresywny bydlak :>
Czasem sam nad nim nie panuje i mnie wtedy boli i kopie :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
No wiem wiem, też ze swoim mialem takie problemy :D ale sie wkońcu nauczył :D
A ja musze znikać, bedem jak bedem a jak nie bedem to nie bedem :D

Bad Karma [ Lone Wolf ]
Yeeeeehaa! :)
Wpadłem na serwerek przetestować nowe bind'y i w piekle "11 vs 11" miałem całkiem niezłe oko :)
*chwalenie się mode: off*
Hellcat [ Legend ]
Uwaznie śledzącym Forum [konkretniej wątki tematyczne] niepotrzebna jest Tajemna Wiedza o VL by wiedzieć kim ten BK naprawde jest :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 19:09:39]

Bad Karma [ Lone Wolf ]
Nie tyle co forum, co samo VL i teksty :P Się machnąłem w jednym miejscu, ale chyba "ktoś" to widział :P
Zresztą przynajmniej wiem, że to ktoś czyta :D
Bad Karma [ Lone Wolf ]
[konkretniej wątki tematyczne]
racja :)
Hellcat [ Legend ]
Ale wiesz...temat bindów ET w pewnym wątku tez mi mignął :>
Hłe hłe :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 19:11:05]
Bad Karma [ Lone Wolf ]
Hell - Ty całe forum czytasz?? ;)
Hellcat [ Legend ]
A żebyś wiedział :>
Poniekąd tak, dzięki temu przynajmniej jestem dobrze poinformowany :>
I wiem co gdzie się kroi, i łatwiej mi rozpoznawać kolejne varianty nicków :>

Bad Karma [ Lone Wolf ]
from-a-friend
Znajdź najszybciej samochód :
(mężczyźni : 12min 46sek :D
kobiety : 1,23 sek :DD)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Yeeeezzzzzz..... w końcu mam wolne!!! po 3.. (cenzura) tygodniach chodzenia do roboty dzień w dzień.. jutro mam wolne.
W końcu bede mogl normalnie funkcjonowac :D.. zycie znów nabrało kolorów :D
*płacze ze szczęscia* :D

Brisk. [ Chomik ]
BK ja ciagle szukam :D
btw mam zarąbisty humorek :> aż strach :D
a poza tym jutro mnie nie ma :> śpie cały dzień :D

Brisk. [ Chomik ]
szkoda że Shakkusia nie ma :D Oj działo by sie :D
A że ni ma nikogo to se ide :D
btw BK ciagle szukam tego....no....co tam miało sie szukac na tym zdjęciu? :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Jak mnie nie ma jak jestem :D

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś to skupiamy sie? :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Eeeee nie no chyba, ze nikogo nie ma to moze i sie poskupiamy :D :D

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś tak sami z siebie czy jakiś konkretny cel ? :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu hmm może i bedzie jakis cel, tylko jaki hmm może Burzuś ? skupimy sie na Niego ? :D

Brisk. [ Chomik ]
Eeee na nim sie już dużo razy skupialiśmy :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hmm no to moze BK ? :D :D

Brisk. [ Chomik ]
Ooooo :> Pasuje jak ulał :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
No to nauczaj miszczu jak sie nalezy dobrze skupić nad BK :D

Brisk. [ Chomik ]
Tak publicznie? :D Nie no wstydzem siem :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Jakie publicznie ja tutaj nikogo nie widze poza nami :D

Brisk. [ Chomik ]
A te kamery?:>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Jakie kamery, a te łeee to można łatwo je wyłączyć, ooo tym guziczkiem widzisz :D

Brisk. [ Chomik ]
Nie nie nie nie!! Nie wyłączaj :> Zostaw :> hłehłehłe :>
Hellcat [ Legend ]
Ooo...ale mi się grało...arg...aż mi się klawirki zmęczyły...
Brisk. [ Chomik ]
Sting :> U2 :> Wham :> Slade :> Toploader :> DMocne :> Sponsorowali mój dzisiejszy wieczór :] W górze tyle gwiazd :]
Branoc Vlowcy bedem kiedy bedem :]
Hellcat [ Legend ]
Koniec grania na dziś noc...
*Dobranoc VL*

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
*Dzieńdobry VL*
yhh :))) Nocka z filmami :)) Poległem ok. 3 :)) kurde ;]

M'q [ Schattenjager ]
*Dzieńdobry VL*
yhh :))) Nocka z piwami :)) Poległem ok. 2 :)) kurde ;]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
M'q - czy mi się zdaje czy ty mnie kur.. papugujesz ? ;)

M'q [ Schattenjager ]
Nie miałem pomysłu na własne wejście :D

Fett [ Avatar ]
*Dzieńdobry VL*
yhh :)) Nocka z Woodstockiem przed TV :)) Poległem ok. 2 :)) kurde ;]

M'q [ Schattenjager ]
YoO Fett :D I co tam ciekawego było...? :D Jak to napisałeś, to właśnie dostałem przebłysku, że wczoraj słuchałem jakiejś transmisji z Tych z festiwalu Ryszarda Riedla.... Dżem grał czy coś :D
Hellcat [ Legend ]
310
Hyh...żadnych planów na dziś dzień z góry ustalonych nie było...więc albo będe grał, albo będe grał...no, może czasem sobie pogram dla odpoczynku :]
No i ofkoz rowerek :]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
M'q ===> dobra, wybaczam :)))
Fett ===> a Tobie nie! :D moje koleżanki pojechały na woodstock, miały sie wbić przed kamare tvp2 aby je kumpel nagrał :)) Ale nie wiem czy im się udało :)
Hell ===> Mówiłem Ci już, że za mało grasz ?? :)

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Yoo Bando Leniowatych Leni :D

M'q [ Schattenjager ]
YoO Majster :D
Hellcat [ Legend ]
Ki znowu Majster? :>
Staffmaister czy so? :>
:P

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Helluś huehuehue dobre, a ten wczorajszy staffmajster to jakas lipa była qrna jak ja nie lubie takich ludzi :/ :P

M'q [ Schattenjager ]
A tak sobie napisałem :D
Hellcat [ Legend ]
Są ludzie i taberoty... :>

M'q [ Schattenjager ]
Albo kolaryfery :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Helluś ano true true :D
Fett [ Avatar ]
Cap'n Pimp - nadrzyła sie okazja :P Jakeis koleżanki były, ale nie wiem czy to Twoje :)
M'q - najpierw grał Hey, pozniej Dżem
cześć Shakka
Hell - krzesła i parapety :P

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Fett salut :D
Hmm co by tutaj robic, moze pogram se w cos :> Sacred hmm :] tia, ewentualnie poczekam na Brisia :D
Hellcat [ Legend ]
A Briś Ci do czego? :>

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
Fett ===> jak ładne to moje :D Ale obczaje, jak kumpel angrał to powiem czy to one :D
Shakka & reszta nowo przybyłych :) ===> YOŁ! :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Helluś no jak do czego, zawsze sie do czegoś przydaje naprzykład jako podkładka pod piwo :D
kamil210 [ Generaďż˝ ]
YoyO :D

M'q [ Schattenjager ]
YoO qrna po raz kolejny :D
Mam pytanie, czy te wszystkie Kamile210, K@mile, K@mile___ etc. to wszystko jedna osoba? :D
Hellcat [ Legend ]
K@mil i wszystkie tej xywki warianty to jest jedna osoba
A inne kamile210 i inne takie to już nie moja broszka.

kamil210 [ Generaďż˝ ]
No niezupełnie, korzystam tylko z jednej ksywki :> :D
A co do innych to niewiem.

M'q [ Schattenjager ]
Aha, no i już wzystko wiem :]
Hellcat [ Legend ]
Bullshit...tylko ja wiem wszystko :>
kamil210 [ Generaďż˝ ]
:>

Alluś [ Legionista ]
Buahahhahahahahhaha :D

M'q [ Schattenjager ]
Wszyscy myślą tylko o sobie, tylko ja myślę o mnie :D

Brisk. [ Chomik ]
Normalnie bym olał dziś gola ale Shakkus mówił cos o mnie jako podkładce pod piwo :> Ja tak kce :>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
da niu part is koming :>
Hellcat [ Legend ]
Shakkuś
Patrz...Staffmaister :D

M'q [ Schattenjager ]
Alluś o żesz Ty... :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE
KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================
.....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................
szybciutko, szybciutko... bo ucieknie :D