GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® ][ 173 ][

30.07.2004
23:55
smile
[1]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Vandenberg's Legacy® ][ 173 ][

GOLowi gratulujemy Vandenberg's Legacy® :D

30.07.2004
23:56
smile
[2]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Hyhyhyh :D

Wstępniak ROX :D

have fun ! :D

30.07.2004
23:57
smile
[3]

Hellcat [ Legend ]

ENJOY!! :)

30.07.2004
23:58
smile
[4]

Brisk. [ Chomik ]

Ale wiocha....

:D

30.07.2004
23:58
smile
[5]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Just do it...


Ja uciekam ...

czas na piątek 13-tego :>

31.07.2004
00:00
smile
[6]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś ząbki nie grzybki.. :>

Edit: buahhahaa.. udało sie :D 0:00 .. and whois the best? of corse one and only SS :D :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 00:04:34]

31.07.2004
00:25
smile
[7]

Brisk. [ Chomik ]

SS że so? :>

31.07.2004
00:27
smile
[8]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

az sie sam powtórze, bo tak sprytnie wymysliłem :D

whois the best? of corse one and only SS :D :D

Briś ząbki nie grzybki :D

31.07.2004
00:28
smile
[9]

Brisk. [ Chomik ]

Hę?:>

31.07.2004
00:30
smile
[10]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

pfff.. nie gadam z Toba :P

31.07.2004
00:31
smile
[11]

Brisk. [ Chomik ]

pfff najpierw gada szyfrem a teraz sie obraża :>

31.07.2004
00:34
smile
[12]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*foch*

31.07.2004
00:45
[13]

Brisk. [ Chomik ]

*dłubie w nosie* :>

31.07.2004
00:47
smile
[14]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

eSeS - nie no, od czasu do czasu ja też komuś grzmotne :> Tak by się odstresować. A co do latar, to nie mów, że nie słyszałeś, przecież popularna nazwa tegoś oręża brzmi świetlówka (nieco to przeobiłem na potrzeby własne) :)

Dziś się ładnie zniowu w ET nagrałem. Niestety znowu major tylko. Do pułkownika trzeba mieć w 4 skillach po 4 levele (max). A ja miałem 3(max) i po 1 lvl w dwóch innych skillach.

Blah, idem stond.

*double foch*

31.07.2004
00:52
smile
[15]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Nie no o latarach pierwsze slysze :> moze dlatego ze nie znam maniaków swiata SW :>

to ja chyba tez sie bede zbierał. Niby jutro sobota, ale po co mam spać do 11 i dzień marnować :)

31.07.2004
00:58
[16]

Brisk. [ Chomik ]

jajo :> sie mówi świetliki :>

Ja tez ide :> Musze popracowac jeszcze nad JK JA :>

Branoc Vlowcy :>

31.07.2004
01:01
smile
[17]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris tylko sie nie skalecz tą latarą :D:D

31.07.2004
08:15
[18]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :>

SS nie wiem dlaczego powatpiewasz w moje zdolności obsługi świetlika :>

ps.bedem kiedy bedem :>

31.07.2004
08:35
smile
[19]

M'q [ Schattenjager ]

Hell nie było mnie wczoraj, nie będzie mnie dzisiaj i jutro (wieczory), reason: piwo:D

Sysuś to nie chodzi o jakieś tam byle machanie tylko o technikę :D

31.07.2004
09:34
smile
[20]

Wiolax [ Senator ]

Dobry VLowcy!
Jesteście wśród żywych.....jeszcze? Bo z tymi fuzjami, laskami, latarami, i inne takie to bywa różnie.......chyba!

31.07.2004
09:38
smile
[21]

M'q [ Schattenjager ]

YoO :D Żyjemy (jeszcze) :p

31.07.2004
09:40
smile
[22]

Wiolax [ Senator ]

Hey M'q! cieszę się :D

31.07.2004
09:42
smile
[23]

M'q [ Schattenjager ]

No ja też :]

31.07.2004
09:43
smile
[24]

Wiolax [ Senator ]

Zatem......pocieszmy się razem.....przez chwilę :D

31.07.2004
09:56
[25]

Wiolax [ Senator ]

No nic......uciekam....papa :P
a jak byście jeszcze grzmieli gdy ja jestem, to byłoby nice...:)

31.07.2004
09:59
smile
[26]

M'q [ Schattenjager ]

*grzmi*

31.07.2004
10:00
[27]

Hellcat [ Legend ]

YoW

M'qś
Szkoda :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 17:22:51]

31.07.2004
10:07
smile
[28]

M'q [ Schattenjager ]

Eeee ja tam nie żałuję :D

31.07.2004
10:13
smile
[29]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Wiola ---->> to nie nasza wina ze o tak dziwnych porach przychodzisz do VL :). O 10 jeszcze ludzie spią :D

Echhh... i dałem sie naciągnąc w Allegro. Zamówiłem sobie u pewnego typa breloczek. 2 dni temu wysłałem mu kasę, a wczoraj zablokowali chłoptasiowi konto. Odpisał mi na mojego majla dośc bezszczelnie "ze moge obie to zglościć i ze nikt mi nie broni". Smieszne.. fajfus uzyskał 100 pozytywnych opinii. A Allegro zapewne umyje od wszytkiego ręce. Kwota w sumie nie wielka bo 20 zł. Ale sam fakt ze taki kutas chodzi po Matce Ziemi.... A niestety ja nie wybieram sie do Poznania przynajmniej w najblizszym czasie, ani zadnen z moich znajomych... gdyby było inaczej odnalazł bym tego obwiesia i pokazał co znaczy byc uczciwym. Jak by trzeba to wjechało by się z futryną do jego smierdzącego mieszkania :).

No nic... mam nauczke i teraz albo za pobraniem, albo nici z aukcji.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 10:14:38]

31.07.2004
10:13
[30]

Hellcat [ Legend ]

W sumie też racja...

Burżuś
Ja generalnie od 6 do 10 nie śpie :)
[i zawsze biore za pobraniem :>]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 17:23:11]

31.07.2004
10:21
[31]

M'q [ Schattenjager ]

Sysuś no cóż, pech...:( m.in. dlatego się w takie rzeczy nie bawię :)

31.07.2004
10:28
[32]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Mq ---->> no tak ale tylko na Allegro mozna nieraz zdobyć rzeczy, których nie ma w normalnym sklepie. A do tej pory wszyscy z którymi dobijałem targu byli uczciwi. Eeee... ale trafiłem na poznaniaka.. to by wiele wyjaśniało.

31.07.2004
10:30
[33]

Hellcat [ Legend ]

SySuś
A żebyś wiedział że Poznaniacy są najbardziej w tych sprawach...oni robią najwięcej przekrętów

Ale cii, bo tu zaraz Bregan wpadnie i powie że Go obrażamy or smth...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 17:23:30]

31.07.2004
10:35
[34]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Hell ---->> na prawdę ma sie obrazać? Ja na wszytkich poznaniakach jakich znałem zawiodłem sie... począwszy od jednej dziewczyny, a kończąc na tym goścu na Allegro. Zresztą czego mozna sie spodziewać po mieście z którego wywodzi sie... wielki gangsta Peja *smiech* :)

31.07.2004
10:37
[35]

Hellcat [ Legend ]

Hyh...Sysuś, a jednak są rzeczy któe nas łączą...ja moge powiedzieć w 100% to samo co Ty wyżej :>

31.07.2004
10:38
smile
[36]

M'q [ Schattenjager ]

*jeszcze większy śmiech* dobre, dobre :D

31.07.2004
10:39
smile
[37]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Hell no tak :> Teraz mi siem psipomniało :>

Mq hehe :) *dumny z siebie* :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 10:40:15]

31.07.2004
10:40
[38]

Hellcat [ Legend ]

To się bardzo cieszę :>

31.07.2004
10:44
smile
[39]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

BTW...

Briś czy nie myślisz ze ta karczma naprawę juz nie ma sensu??... :D

31.07.2004
10:46
[40]

Hellcat [ Legend ]

Pozwolę sobie wyrwać z kontekstu.
To bardzo dobre pytanie jest:
"Briś, czy nie myślisz?"

:D

31.07.2004
11:01
smile
[41]

M'q [ Schattenjager ]

Brisia jak zwykle nie ma, jak o nim gadają :D

31.07.2004
11:04
smile
[42]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Mq ---->> no ale Briś to taka cwana (nieraz miu sie zdarza :D) besyja ze zauwazy gdzie sie mu d.. obrabiało ptfu :D.. chwaliło sie go :D

31.07.2004
11:04
[43]

Hellcat [ Legend ]

To stwarza możliwości :>

--
Dobra...zbijam na rowerek :)
Będe jak zwróce :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 11:05:23]

31.07.2004
11:11
smile
[44]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

BTW.. widze ze ktos tutaj chce nowe rokordy ustanowic w napisnych postach na dzień....

https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=179549

31.07.2004
11:15
smile
[45]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No ale widze ze pozycja naszego lidera chyba jest jednak niezagrozona :D:D:D

31.07.2004
11:19
smile
[46]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Dobra zarty na bok :)

ide posprzatac w końcu :D

Bede jak bede a jak mnie nie bedzie to dopiero bede w nocy :D

31.07.2004
11:20
smile
[47]

M'q [ Schattenjager ]

A to se ić :P

31.07.2004
11:48
[48]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :>

Mój prywatny szpieg doniósł mi że coś kombinujecie :>

SS why?:> Czemu nie ma sensu?:>

31.07.2004
12:20
[49]

Torn [ Merces Letifer ]

Ave.
Komu przygrzmocić? :-)

31.07.2004
12:24
[50]

Brisk. [ Chomik ]

Szefie mi!! wiebierz mnie!! mnie!!! :D

31.07.2004
12:31
smile
[51]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk -
*bam!!*
a masz...

31.07.2004
12:32
smile
[52]

Brisk. [ Chomik ]

*zawiedziony* :>

31.07.2004
12:37
[53]

Torn [ Merces Letifer ]

Wczoraj obejrzałem Kill Bill vol. 2. Wiadomo to Tarantino - nie każdemu się musi podobać, ale fajny był. Widać, że Quentin ma fioła na punkcie starych filmów "karate". Walka Beatrix i czarnej mamby była spoko (:D). Chociaż całokształt taki sobie. Taka historyjka średniawa.
No i jeszcze dokończyłem czwarty sezon Futuramy + kilka odcinków angielskiego serialu komediowego "Bottom" (Dno - kiedyś TVP3 to serwowała). Oprócz Bottom fajny był jeszcze serial The Young Ones (Wiecznie Młodzi) - oba seriale z Rikiem Mayallem i Adrianem Edmondsonem, ale tego nie posiadam aktulanie.. (ktoś może kojarzy te tytuły, czy pisze sam do siebie??:P)

31.07.2004
12:37
smile
[54]

M'q [ Schattenjager ]

*wrócił z serwa*

31.07.2004
12:37
[55]

Fett [ Avatar ]

ccholera... śpie do 11:30 i pozniej nazekam ze sie wakacje szybko kończą :/

31.07.2004
12:39
[56]

Brisk. [ Chomik ]

widziałem Shakkusia :>

31.07.2004
12:39
smile
[57]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hyhyhy jezdem znow wam zatruć życie :D :D :D

Yoo Bando Najleniwszych Leniowatych Leni :D

31.07.2004
12:41
smile
[58]

M'q [ Schattenjager ]

Pfff... tzn YoO :D

31.07.2004
12:42
[59]

Brisk. [ Chomik ]

*muzyczka jak z Przemineło z wiatrem przechodsząca w motyw z Tytanica....kamera na metalowe wejscie do bazy....potem na Brisia i jego łzy....kamera podąrza za biegnącym do Shakkusia brisiem* :>

Shakkus!! :>

31.07.2004
12:44
smile
[60]

M'q [ Schattenjager ]

*kamerzysta upada i łamię nogę w 3 miejscach*

31.07.2004
12:45
[61]

Brisk. [ Chomik ]

*i cała sala w śmiech* :>

31.07.2004
12:48
smile
[62]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu!!! :D *rzuca wszyskie torby(:P) i podąza w strone Brisia* :D

No dobra a teraz opowiadaj co w bazie, bo mi sie nie chce czytać tego waszego statsingu :D :D

31.07.2004
12:50
[63]

M'q [ Schattenjager ]

To nie jest statsing, to są same fakty :D

31.07.2004
12:50
[64]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś M!qś mi składał dziwne propozycje :>

31.07.2004
12:50
smile
[65]

M'q [ Schattenjager ]

A i jeszcze emot :D
<------

31.07.2004
12:50
smile
[66]

M'q [ Schattenjager ]

Ciiiiiicho.....

31.07.2004
13:10
smile
[67]

Brisk. [ Chomik ]

taaa weekend :> porządki letnie :>

*wk..wiony* :>

31.07.2004
13:22
[68]

Fett [ Avatar ]

Brisk - nie pyskuj tylko sprzątaj :P

31.07.2004
13:48
smile
[69]

Adamss [ -betting addiction- ]

Że tak się wyraże y0 :D.

Uff, jak gorąco na dworze.. znowu mozna zdechnąć :D.

31.07.2004
13:55
smile
[70]

Brisk. [ Chomik ]

przynajmniej kondycje ćwicze :>

31.07.2004
14:33
smile
[71]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yoo :)

Posprzatałem :D *zadowolony z siebie* :D

Oooo.. patrzcie tylko... Barman marnotrawny powrócił :D... Yoo Shakkus :D

Bris nie uwazasz ze gadanie z jedną osobą w karczmie to lekko powiedziawszy jest dziwne?? :>

hihihihihi

<-------- tak wygladam :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 14:34:44]

31.07.2004
14:36
[72]

Brisk. [ Chomik ]

SS nie nie uważam by gadanie z jedną osobą w karczmie było dziwne :> Dziwne by było gdybym tam gadał ze sobą :> A poza tym wpadaja tam tez inne osoby :>

31.07.2004
14:36
[73]

Brisk. [ Chomik ]

bull shit :> nawet to by nie było dziwne :>

31.07.2004
14:38
smile
[74]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris przeca ty gadasz sam ze sobą wiec u Ciebie to mozna powiedziec normalka... :>

PS. Taa inne osoby... nawet Mazio juz tam nie przychodzi:>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 14:39:21]

31.07.2004
14:39
[75]

Brisk. [ Chomik ]

SS no to o so Czi chozi ? :>

31.07.2004
14:40
[76]

Brisk. [ Chomik ]

Mazia to wogóle cos ostatnio nie ma :>

31.07.2004
14:42
[77]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

jest na DDW for example :>

31.07.2004
14:43
[78]

Brisk. [ Chomik ]

DDW? yhym max stats, max obgadywanie, byle dalej stamtąd.

31.07.2004
14:46
[79]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Prawda jest taka ze w wielu innych karczmach wiecej statsują niz na DDW....

31.07.2004
14:47
[80]

Brisk. [ Chomik ]

Wiem co widziałem :]

31.07.2004
14:48
[81]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

A ja wiem co widzę :]

31.07.2004
14:51
[82]

Brisk. [ Chomik ]

Ja też :]

31.07.2004
14:57
[83]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ty tam sie nie znasz.... :]

31.07.2004
14:58
[84]

Brisk. [ Chomik ]

Nie wypowiadam sie na tematy o których nie mam pojęcia :> A statsiarstwo no cóż :>

31.07.2004
15:00
[85]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Witam.... niema to jak wyspać się :>

Co tu jakieś dziwne spojrzenia padają ? :>

31.07.2004
15:00
[86]

Brisk. [ Chomik ]

kamil o jakich spojrzeniach mówisz?:>

31.07.2004
15:01
[87]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś statsiarstwo co? coż?.... :>

Kamil210 tfu znaczy ignoruj mnie.. :D... jakie spojrzenia :>

31.07.2004
15:03
[88]

Brisk. [ Chomik ]

SS nie wiesz o czym mówie, prawda? :>

btw szumi wiatr :> :D

31.07.2004
15:03
[89]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

hę ? :>

31.07.2004
15:04
[90]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris nie o to chodzi :>

Własnie cos znowu przeciagi jakies.... :>

31.07.2004
15:05
smile
[91]

Brisk. [ Chomik ]

SS ktos znów nie zamknął drzwi od WC :>

31.07.2004
15:06
[92]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

A kto był ostatni?

31.07.2004
15:08
smile
[93]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

To tlumaczyło by te zapachy :> ale patrz dalej cos wieje :>

31.07.2004
15:10
[94]

Brisk. [ Chomik ]

kamil Shakkus :>

SS ide se :>

31.07.2004
15:11
[95]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

to se ić :>

31.07.2004
15:11
[96]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

No faktycznie wieje coś :>

31.07.2004
15:23
[97]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

To ja tez se ide i se bede wieczorem :>

31.07.2004
15:32
[98]

Brisk. [ Chomik ]

HA! :> Se poszedł to ja rządze :>

31.07.2004
15:54
[99]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

so robisz? :>

Echh nie rozumiem takich ludzi.

31.07.2004
16:03
[100]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Dobra to teraz ide, siem spakowł i do roboty :|

Bedem jak bedem :|

31.07.2004
16:04
[101]

Brisk. [ Chomik ]

SS papa :>

*se rządzi*:>

31.07.2004
16:08
smile
[102]

M'q [ Schattenjager ]

Widzę, statsing... eeee rozmowa się rozwija :D

Dobra ja ide na kolejne piwka :D Hellu dzisiaj nie zagramy raczej (pisałem już chyba, ale nie wiem czy przeczytałeś) ;D

31.07.2004
16:30
[103]

Hellcat [ Legend ]

Trudno...pogram sam, albo z Prezesem...O...albo z Raynorem bo się chłop odgrażał że mie coś zrobi :>

Ych...78Km zaliczone...jestem wolny aż do wieczorka...hyy

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 17:26:00]

31.07.2004
16:49
smile
[104]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

hje hje :)))

kurde, a u mnie JA ni widu ni słychu :( Ale męcze dalej ziomka :)

31.07.2004
17:30
[105]

Hellcat [ Legend ]

Jakaś szemrana podróba Prezesa się zalogowała...

Albo to Prezes który myśli że nikt nie pomyśli że to może być On :>

31.07.2004
17:39
smile
[106]

Torn [ Merces Letifer ]

Nice pic, Ray.

31.07.2004
17:59
smile
[107]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

thanks, Torn :)

Hell, to pewnie jakiś kolś który mysli, że ktoś pomysli, że to Brisk, ale wy wiemy, że to nie on :)

31.07.2004
18:24
smile
[108]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu hmm a jakie ? :> ale sie chyba domyślam :D hmm choć z moim myśleniem nie jest ostatnio za dobrze :D (a teraz czas aby ktorys sie przywalił do mojego myslenia no już :D :D )

31.07.2004
18:28
[109]

Hellcat [ Legend ]

Nie można się do niego przywalić bo go NIE MA!! :>

31.07.2004
18:31
smile
[110]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No i właśnie to jest to przywalanie sie, że NIE MA :D

31.07.2004
18:31
[111]

Hellcat [ Legend ]

Mission Accomplished :>

31.07.2004
18:34
smile
[112]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hella a ze sie tak zapytam jak tam Twoj okres ? :D

31.07.2004
18:35
[113]

Hellcat [ Legend ]

A dziękuje bardzo, trzyma się skubany...choć ostatnio wieczorami gdzieś wychodzi, ale śledztwo w toku :)

31.07.2004
18:49
smile
[114]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No to trzymaj go mocno, bo wiesz róznie to z nimi bywa :D

31.07.2004
18:50
[115]

Hellcat [ Legend ]

To nie taka łatwa sprawa jest :>

To jest bardzo agresywny bydlak :>
Czasem sam nad nim nie panuje i mnie wtedy boli i kopie :>

31.07.2004
18:53
smile
[116]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No wiem wiem, też ze swoim mialem takie problemy :D ale sie wkońcu nauczył :D

A ja musze znikać, bedem jak bedem a jak nie bedem to nie bedem :D

31.07.2004
19:05
smile
[117]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Yeeeeehaa! :)
Wpadłem na serwerek przetestować nowe bind'y i w piekle "11 vs 11" miałem całkiem niezłe oko :)
*chwalenie się mode: off*

31.07.2004
19:07
[118]

Hellcat [ Legend ]

Uwaznie śledzącym Forum [konkretniej wątki tematyczne] niepotrzebna jest Tajemna Wiedza o VL by wiedzieć kim ten BK naprawde jest :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 19:09:39]

31.07.2004
19:08
smile
[119]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Nie tyle co forum, co samo VL i teksty :P Się machnąłem w jednym miejscu, ale chyba "ktoś" to widział :P
Zresztą przynajmniej wiem, że to ktoś czyta :D

31.07.2004
19:10
[120]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

[konkretniej wątki tematyczne]
racja :)

31.07.2004
19:10
[121]

Hellcat [ Legend ]

Ale wiesz...temat bindów ET w pewnym wątku tez mi mignął :>

Hłe hłe :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 19:11:05]

31.07.2004
19:11
[122]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Hell - Ty całe forum czytasz?? ;)

31.07.2004
19:13
[123]

Hellcat [ Legend ]

A żebyś wiedział :>

Poniekąd tak, dzięki temu przynajmniej jestem dobrze poinformowany :>
I wiem co gdzie się kroi, i łatwiej mi rozpoznawać kolejne varianty nicków :>

31.07.2004
21:28
smile
[124]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

from-a-friend
Znajdź najszybciej samochód :
(mężczyźni : 12min 46sek :D
kobiety : 1,23 sek :DD)

31.07.2004
22:30
smile
[125]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yeeeezzzzzz..... w końcu mam wolne!!! po 3.. (cenzura) tygodniach chodzenia do roboty dzień w dzień.. jutro mam wolne.

W końcu bede mogl normalnie funkcjonowac :D.. zycie znów nabrało kolorów :D

*płacze ze szczęscia* :D

31.07.2004
23:09
smile
[126]

Brisk. [ Chomik ]

BK ja ciagle szukam :D

btw mam zarąbisty humorek :> aż strach :D

a poza tym jutro mnie nie ma :> śpie cały dzień :D

31.07.2004
23:17
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]

szkoda że Shakkusia nie ma :D Oj działo by sie :D

A że ni ma nikogo to se ide :D

btw BK ciagle szukam tego....no....co tam miało sie szukac na tym zdjęciu? :D

01.08.2004
00:19
smile
[128]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Jak mnie nie ma jak jestem :D

01.08.2004
00:20
smile
[129]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś to skupiamy sie? :D

01.08.2004
00:22
smile
[130]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Eeeee nie no chyba, ze nikogo nie ma to moze i sie poskupiamy :D :D

01.08.2004
00:23
smile
[131]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś tak sami z siebie czy jakiś konkretny cel ? :D

01.08.2004
00:25
smile
[132]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu hmm może i bedzie jakis cel, tylko jaki hmm może Burzuś ? skupimy sie na Niego ? :D

01.08.2004
00:26
smile
[133]

Brisk. [ Chomik ]

Eeee na nim sie już dużo razy skupialiśmy :D

01.08.2004
00:28
smile
[134]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmm no to moze BK ? :D :D

01.08.2004
00:29
smile
[135]

Brisk. [ Chomik ]

Ooooo :> Pasuje jak ulał :>

01.08.2004
00:31
smile
[136]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No to nauczaj miszczu jak sie nalezy dobrze skupić nad BK :D

01.08.2004
00:32
smile
[137]

Brisk. [ Chomik ]

Tak publicznie? :D Nie no wstydzem siem :>

01.08.2004
00:33
smile
[138]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Jakie publicznie ja tutaj nikogo nie widze poza nami :D

01.08.2004
00:33
smile
[139]

Brisk. [ Chomik ]

A te kamery?:>

01.08.2004
00:38
smile
[140]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Jakie kamery, a te łeee to można łatwo je wyłączyć, ooo tym guziczkiem widzisz :D

01.08.2004
00:40
smile
[141]

Brisk. [ Chomik ]

Nie nie nie nie!! Nie wyłączaj :> Zostaw :> hłehłehłe :>

01.08.2004
00:44
[142]

Hellcat [ Legend ]

Ooo...ale mi się grało...arg...aż mi się klawirki zmęczyły...

01.08.2004
02:17
[143]

Brisk. [ Chomik ]

Sting :> U2 :> Wham :> Slade :> Toploader :> DMocne :> Sponsorowali mój dzisiejszy wieczór :] W górze tyle gwiazd :]

Branoc Vlowcy bedem kiedy bedem :]

01.08.2004
03:09
[144]

Hellcat [ Legend ]

Koniec grania na dziś noc...

*Dobranoc VL*

01.08.2004
09:15
smile
[145]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

*Dzieńdobry VL*

yhh :))) Nocka z filmami :)) Poległem ok. 3 :)) kurde ;]

01.08.2004
09:35
smile
[146]

M'q [ Schattenjager ]

*Dzieńdobry VL*

yhh :))) Nocka z piwami :)) Poległem ok. 2 :)) kurde ;]

01.08.2004
09:47
smile
[147]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

M'q - czy mi się zdaje czy ty mnie kur.. papugujesz ? ;)

01.08.2004
09:50
smile
[148]

M'q [ Schattenjager ]

Nie miałem pomysłu na własne wejście :D

01.08.2004
10:42
smile
[149]

Fett [ Avatar ]

*Dzieńdobry VL*

yhh :)) Nocka z Woodstockiem przed TV :)) Poległem ok. 2 :)) kurde ;]

01.08.2004
10:45
smile
[150]

M'q [ Schattenjager ]

YoO Fett :D I co tam ciekawego było...? :D Jak to napisałeś, to właśnie dostałem przebłysku, że wczoraj słuchałem jakiejś transmisji z Tych z festiwalu Ryszarda Riedla.... Dżem grał czy coś :D

01.08.2004
10:46
[151]

Hellcat [ Legend ]

310

Hyh...żadnych planów na dziś dzień z góry ustalonych nie było...więc albo będe grał, albo będe grał...no, może czasem sobie pogram dla odpoczynku :]

No i ofkoz rowerek :]

01.08.2004
11:05
smile
[152]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

M'q ===> dobra, wybaczam :)))

Fett ===> a Tobie nie! :D moje koleżanki pojechały na woodstock, miały sie wbić przed kamare tvp2 aby je kumpel nagrał :)) Ale nie wiem czy im się udało :)

Hell ===> Mówiłem Ci już, że za mało grasz ?? :)

01.08.2004
11:09
smile
[153]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Yoo Bando Leniowatych Leni :D

01.08.2004
11:10
smile
[154]

M'q [ Schattenjager ]

YoO Majster :D

01.08.2004
11:11
[155]

Hellcat [ Legend ]

Ki znowu Majster? :>
Staffmaister czy so? :>

:P

01.08.2004
11:14
smile
[156]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Helluś huehuehue dobre, a ten wczorajszy staffmajster to jakas lipa była qrna jak ja nie lubie takich ludzi :/ :P

01.08.2004
11:15
smile
[157]

M'q [ Schattenjager ]

A tak sobie napisałem :D

01.08.2004
11:17
[158]

Hellcat [ Legend ]

Są ludzie i taberoty... :>

01.08.2004
11:19
smile
[159]

M'q [ Schattenjager ]

Albo kolaryfery :D

01.08.2004
11:20
smile
[160]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Helluś ano true true :D

01.08.2004
11:22
[161]

Fett [ Avatar ]

Cap'n Pimp - nadrzyła sie okazja :P Jakeis koleżanki były, ale nie wiem czy to Twoje :)

M'q - najpierw grał Hey, pozniej Dżem

cześć Shakka

Hell - krzesła i parapety :P

01.08.2004
11:24
smile
[162]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Fett salut :D

Hmm co by tutaj robic, moze pogram se w cos :> Sacred hmm :] tia, ewentualnie poczekam na Brisia :D

01.08.2004
11:26
[163]

Hellcat [ Legend ]

A Briś Ci do czego? :>

01.08.2004
11:27
smile
[164]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Fett ===> jak ładne to moje :D Ale obczaje, jak kumpel angrał to powiem czy to one :D

Shakka & reszta nowo przybyłych :) ===> YOŁ! :D

01.08.2004
11:37
smile
[165]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Helluś no jak do czego, zawsze sie do czegoś przydaje naprzykład jako podkładka pod piwo :D

01.08.2004
12:08
[166]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

YoyO :D

01.08.2004
12:10
smile
[167]

M'q [ Schattenjager ]

YoO qrna po raz kolejny :D

Mam pytanie, czy te wszystkie Kamile210, K@mile, K@mile___ etc. to wszystko jedna osoba? :D

01.08.2004
12:13
[168]

Hellcat [ Legend ]

K@mil i wszystkie tej xywki warianty to jest jedna osoba

A inne kamile210 i inne takie to już nie moja broszka.

01.08.2004
12:15
smile
[169]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

No niezupełnie, korzystam tylko z jednej ksywki :> :D

A co do innych to niewiem.

01.08.2004
12:18
smile
[170]

M'q [ Schattenjager ]

Aha, no i już wzystko wiem :]

01.08.2004
12:18
[171]

Hellcat [ Legend ]

Bullshit...tylko ja wiem wszystko :>

01.08.2004
12:21
[172]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

:>

01.08.2004
12:23
smile
[173]

Alluś [ Legionista ]

Buahahhahahahahhaha :D

01.08.2004
12:24
smile
[174]

M'q [ Schattenjager ]

Wszyscy myślą tylko o sobie, tylko ja myślę o mnie :D

01.08.2004
12:24
smile
[175]

Brisk. [ Chomik ]

Normalnie bym olał dziś gola ale Shakkus mówił cos o mnie jako podkładce pod piwo :> Ja tak kce :>

01.08.2004
12:24
smile
[176]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

da niu part is koming :>

01.08.2004
12:24
[177]

Hellcat [ Legend ]

Shakkuś
Patrz...Staffmaister :D

01.08.2004
12:25
smile
[178]

M'q [ Schattenjager ]

Alluś o żesz Ty... :D

01.08.2004
12:30
smile
[179]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]


=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================

.....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................

szybciutko, szybciutko... bo ucieknie :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.