
fabko1 [ Pretorianin ]
Forum CM: Narzedzia- problem
Czy inni gracze też mają problem z wejściem w narzedzia w swoim profilu?
slavek [ Junior ]
Ja też się spotkałem z tym problemem.
Slawek

GenArieL [ Konsul ]
ja tez nie moge wejsc do narzedzi!!!!
lysy77 [ Legionista ]
ja bez problemu wchodze.
zato chce zarejestrowac walke w cmbb a do wybrania nie ma ruskich, tylko sa anglicy, francuzi, etc. poprostu cmak ;)
von Izabelin [ Luftgangsta ]
Szymon robi teraz rewolucję na stronie, mogą byc kłopoty przez pewien nieokreslony czas;))

GenArieL [ Konsul ]
no a mi naprzykład przychodzą na poczte potwiuerdzenia zakonczonych walk celem potwoerdzenia ;-)
bonk_ [ Pretorianin ]
ja też sie dopisze:)..........tylko że do narzedzi mi wchodzi ale nie moge rejestrowac wyniku:)Luzik

bonk_ [ Pretorianin ]
już wszystko działa brawo Szymon!