GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Narzedzia- problem

30.07.2004
08:50
smile
[1]

fabko1 [ Pretorianin ]

Forum CM: Narzedzia- problem

Czy inni gracze też mają problem z wejściem w narzedzia w swoim profilu?

30.07.2004
08:55
[2]

slavek [ Junior ]

Ja też się spotkałem z tym problemem.

Slawek

30.07.2004
08:56
smile
[3]

GenArieL [ Konsul ]

ja tez nie moge wejsc do narzedzi!!!!

30.07.2004
08:57
[4]

lysy77 [ Legionista ]

ja bez problemu wchodze.
zato chce zarejestrowac walke w cmbb a do wybrania nie ma ruskich, tylko sa anglicy, francuzi, etc. poprostu cmak ;)

30.07.2004
10:16
[5]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Szymon robi teraz rewolucję na stronie, mogą byc kłopoty przez pewien nieokreslony czas;))

30.07.2004
14:37
smile
[6]

GenArieL [ Konsul ]

no a mi naprzykład przychodzą na poczte potwiuerdzenia zakonczonych walk celem potwoerdzenia ;-)

30.07.2004
17:47
[7]

bonk_ [ Pretorianin ]

ja też sie dopisze:)..........tylko że do narzedzi mi wchodzi ale nie moge rejestrowac wyniku:)Luzik

01.08.2004
10:07
smile
[8]

bonk_ [ Pretorianin ]

już wszystko działa brawo Szymon!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.