GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #172

29.07.2004
21:54
smile
[1]

Hellcat [ Legend ]

Vandenberg's Legacy® | #172

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: Wiolax
Civilians: Alick, Brisk., Hadriel, Natasha

Troopers: Adamss, Łowca Czarownic, ^Piotrek^
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: ---
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Intelligence and Special Tasks: Bregan

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, [email protected], M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: Coy2K, Pencil, FemmeFatale, Mroofka
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos, Cicha Śmierć, Oszki, ZgReDeK...

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
FemmeFatale & Mroofka: Dwie siostry które przetrwały całą nuklearną katastrofę. Życie nauczyło ich wiele, ale nigdy się nie poddają i zawsze mogą liczyć na siebie :D. Swoiste Maskotki Vandenberga aka Sisters of Blood :D, ale trudno jest się nimi pobawić, nie narażając przy tym istotnych dla dobrego funkcjonowania organów.. męskich :D.Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

29.07.2004
21:54
smile
[2]

Hellcat [ Legend ]

ENJOY!! :)

Odpowiedzi na listy fanów z poprzedniej części:

[email protected] -> A więc jak zwykle się na mnie nie zawiodłeś :)


Informacje od Zarządu

Torn mówi:
Dopiero co przestałem w ET grać a teraz zabieram się za movies :)
Stormuś milczy.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-29 22:08:05]

29.07.2004
22:29
smile
[3]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

łoooo widze ze na glównej stronie znowu sa same "zyciowe problemy" :>

A dziś firma przesyłkowa mnie zaskoczyła. Kurier był juz po 10 rano. Dając mi sposobnośc do ogladnięcia jednego z filmów które mi przysłali :). Na pierwszy ogień poszła Misja Kleopatra. Po raz kolejny sie uhahałem na tym filmie :). Szkoda tylko ze Francuzi zrezygnowali z 3 czesci przygod Asterixa i Obelixa.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-29 22:30:20]

29.07.2004
22:35
smile
[4]

Cap'n Pimp [ Generał ]

hehehe, tak, Misja Kleopatra PL rządzi na całej linii :)) Jak to pierwzy raz oglądałem to myslałem, że nie dam rady :D

pora na "Seven" :))) będę ok 1 :)

29.07.2004
22:47
[5]

Fett [ Avatar ]

wreszcie nowy wątek :) w tamtym sie połapac nie mogłem :)

29.07.2004
22:52
smile
[6]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ray ---->> mucha nie siada :D

29.07.2004
23:03
smile
[7]

[email protected]__ [ Konsul ]

Hell, jak zwykle :)

Raynor, moim zdaniem "Se7en" to znakomity film, nie powinienes sie zawiesc, ale... co kto lubi.


Melduje, ze dnia jutrzejszego ruszam jako wsparcie Armii Pomorze, w wyniku czego moj kontakt z dowodztwem bedzie niemozliwy. Trzymajcie kciuki, by dobra pogoda umozliwila skutecznie dzialania bojowe.

29.07.2004
23:47
smile
[8]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Eeee. chciałem wydac na coś moje ciezko zarobione pieniądze, ale nie znalazłem nic co. tzn. znalazłem :) choc to raczej dobra wyzszego rzedu :). Moze innym razem :)

A teraz ide spać, dziś cos ch.. znaczy nudą wieje a mi sie nic nie chce robic oprócz pojścia spac :D

Kamil ---->> miłego wyjazdu :). I nie wracaj zbyt szybko :P*

* Joke... :)

Dobranoc :)

29.07.2004
23:57
smile
[9]

M'q [ Schattenjager ]

Stormuś ja Ci tam wrzuciłem 5 kilogramów screenów, a nawet nie zauważyłeś ;>

Helluś za jakiś czas możemy zrobić wypad na serwa :D Kto się dołączy??? :D

29.07.2004
23:58
[10]

Hellcat [ Legend ]

Copy that :]

Prawdopodobnie niestety ale chyba zapewne nikt :(

30.07.2004
00:03
[11]

M'q [ Schattenjager ]

No trudno... To zagramy znowu w 2 :(

30.07.2004
00:05
[12]

Hellcat [ Legend ]

Początki są trudne...może za kilka dni będziem grać chociażby w 4...
[3 to na bank...na Raynora można liczyć...powiedział że załatwi to załatwi]
A jesli nie to sprawdzi się to że chętnych do ew. gry jest dużo, ale jak już przyjdzie sama gra to nikogo nie ma...

Acz...w sumie cieszmy się że choć my jesteśmy :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-30 00:07:25]

30.07.2004
00:08
[13]

Hadriel [ Screener's ]

elo ziomy :D

30.07.2004
00:13
smile
[14]

M'q [ Schattenjager ]

Elo Hadrielus :D

Hell no fakt... poczekamy zobaczymy, ja tam zawsze byłem gotowy do JK:JA :) Ty jako jeden narazie sprawdziłeś się w stanie gotowości bojowej do gry :>

30.07.2004
00:16
[15]

Hadriel [ Screener's ]

co tam slychac w wielkim swiecie VL ?? :D

30.07.2004
00:16
[16]

Hellcat [ Legend ]

Cześc Hadriel

Ano...jestem gotowy...przynajmniej coś do roboty jest, a i pogadać sobie można :)

Aha...M'qś, odnowiłem członkostwo w naszym osiedlowym kLANie :D
Z tym że żadnego z graczy tego kLANu nie spotkasz na zewn. serverach...gramy tylko po LAN-ie...a ja jestem jedyny który gra na zewnątrz :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-30 00:18:56]

30.07.2004
00:22
smile
[17]

M'q [ Schattenjager ]

Ok Hellusie :) Ja czekam na serwie, więc możesz się dołączyć w każdej chwili... pass ten sam co wczoraj:

gol


:P

30.07.2004
00:23
[18]

Hadriel [ Screener's ]

no i zostawiacie mnie samego :( (:D) to ide grac z botami w cs'a (bo net mam za slaby do gry przez neta)

30.07.2004
00:38
[19]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Troja obejrzana. Niezła historia (oczywiście zapomnialem szczegóły z mitologii, to mi się teraz odświeżyło co nieco) - ta kocha tego, ten tą, ci uciekają, ten ją porywa, ta ucieka z tym, brat kuzyna ciotki zabija jego, w ogole rodzina zabija wybrankow tych swoich :>
No, ale przynajmniej nie taki chłam jak ten wczorajszy van szmelsing.
over.

30.07.2004
00:45
smile
[20]

M'q [ Schattenjager ]

Hell serw padł :| heh, qrna pograliśmy jak cholera :( 1 duel :(

30.07.2004
00:49
[21]

Hellcat [ Legend ]

Widze widze... :|
Mam bonusowy czas na przegrzebanie ustawień bo coś mi nie halo...

Ale może coś sie jeszcze dziś da skręcic.

Stay alert.

30.07.2004
00:50
smile
[22]

M'q [ Schattenjager ]

Tzn. do restartu serwa potrzebny jest qmpel, który się pojawi dopiero rano :P Ale zawsze możemy iść na inny :D

30.07.2004
00:51
[23]

Hellcat [ Legend ]

O tym myślałem...tyle tego pustego stoi :)

30.07.2004
00:52
smile
[24]

M'q [ Schattenjager ]

Eeee fałszywy alarm, już serw się pojawił :D To była jakaś chwilowa awaria :D Let's go :D

30.07.2004
00:59
[25]

Hadriel [ Screener's ]

ide spac, papa :D

30.07.2004
01:10
smile
[26]

M'q [ Schattenjager ]

Cya Hadriel.

Hell znowu padł :/ Chyba nie jest nam dzisiaj dane pograć o_O

Ale przynajmniej mam screenshotów troche :D Zaraz przeglądnę i powrzucam :D MOże inni się skuszą na granie:D

30.07.2004
01:11
smile
[27]

M'q [ Schattenjager ]

Tzn. nie Hell padł, tylko serw :|

30.07.2004
01:14
smile
[28]

Hellcat [ Legend ]

Ech...porozbijam się potem na innych servach...zobacze czy to mojego łącza wina czy serva...
Wszak wtedy bylo normalnie lux, i nikt nie narzekal.

30.07.2004
01:17
smile
[29]

M'q [ Schattenjager ]

Nie, to raczej wina serwa... chociaż z tym nigdy nie było większysz errorów..... No nic, poczekamy zobaczymy, next time będzie lepiej, mam nadzieję, że to chwilowe problemy z serwem...


A tym czasem.....

30.07.2004
01:18
smile
[30]

M'q [ Schattenjager ]

....kolekcja.....

30.07.2004
01:18
smile
[31]

M'q [ Schattenjager ]

...screenshotów....

30.07.2004
01:19
smile
[32]

M'q [ Schattenjager ]

....z Hellem....

30.07.2004
01:19
smile
[33]

M'q [ Schattenjager ]

...w roli....

30.07.2004
01:20
smile
[34]

M'q [ Schattenjager ]

....głównej! :D

30.07.2004
01:20
smile
[35]

M'q [ Schattenjager ]

jeszcze 2 z tych lepszych :D

30.07.2004
01:21
smile
[36]

M'q [ Schattenjager ]

Last one :]

30.07.2004
01:22
smile
[37]

Hellcat [ Legend ]

Mnogo tego :)

30.07.2004
01:24
smile
[38]

M'q [ Schattenjager ]

Było dużo więcej, wybrałem te ciekawsze :)

30.07.2004
01:25
[39]

Hellcat [ Legend ]

Ide lookne jeszcze na inne playgroundy i zwijam się na dziś noc :)

30.07.2004
01:27
smile
[40]

M'q [ Schattenjager ]

Ok, cya :) May the lag is not with You :D

30.07.2004
01:36
smile
[41]

M'q [ Schattenjager ]

A jednak walczy ostro :D

30.07.2004
01:39
smile
[42]

Hellcat [ Legend ]

M'qś -> A Ty co, tracker? :)

Ech...qlturka jednak szwankuje, ale [ku zaskoczeniu] u zagranicznych gości niestety...

30.07.2004
01:40
smile
[43]

M'q [ Schattenjager ]

To dziwne troche ;D Przeważnie to goście z za granicy się zachowują, a nasi dają popis qltury na poziomie Józków spod sklepu :P

30.07.2004
01:43
[44]

Hellcat [ Legend ]

Chyba za dużo Ciemnej Strony...bo tak klną że głowa boli :D
Ofkoz zapomniałem dodać że Polacy się zaciekle bronią :]

Dobra...zwijam się :)
Szykuj next time M'qś :)

30.07.2004
01:44
smile
[45]

M'q [ Schattenjager ]

Cya :) Jestem (prawie) zawsze gotowy :P :D
Ja też zwijam, cya, ktokolwiek tutaj jeszcze siedzi na warcie ;D

30.07.2004
01:45
smile
[46]

Hellcat [ Legend ]

Oka...to zobaczymy...jak tylko wróce do domu, wyzywam Cię :D *chlast*

[LogOff]

30.07.2004
08:07
smile
[47]

Wiolax [ Senator ]

Hey hey!
melduję się w bazie!
Promieniowanie w normie, temperatura otoczenia 14 st. (pod jedynym ocalałym drzewkiem) do 24 st. w słońcu....
Na razie nie widać obiektów latajacych ani jeżdżacych......co niektóre padły, podobno .......
Niepokojący brak ruchu, że o tzw. warcie nie wspomnę......
W nocy za to ruch był spory ;) a ktoś mi kiedys mówił, że w necie to on na pewno nie siedzi.....hmmmm zastanawiające.....
Szefie widzisz? ......i nie grzmisz.......:)
WSTAWAĆ śpiochy!

30.07.2004
08:46
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :>

I niech mi dzisiaj ktoś powie że nie jestem h4ck!3r :> Jakies 14 lat w kompach a zwłaszcza w grach robi swoje :> hiehiehiehie :>

30.07.2004
08:49
smile
[49]

Brisk. [ Chomik ]

A wracając do DoD'a :> hmmm pr0? :>

30.07.2004
08:58
[50]

Brisk. [ Chomik ]

Jakies ludziki siedza na servie JKJA :> Tiaa przerobiłem demo SP JK JA na demo JK JA MP :> Tylko że przy pomocy planszy tej co M!qś podał :> Tylko póki co faza testów :> Przy takiej zabawie moga zawsze wyniknąć komplikacje :> A póki co przymierzam sie do pracy :>

30.07.2004
09:05
smile
[51]

Wiolax [ Senator ]

Cześć Brisk'u!
za ch...e nie wiem o czym żeś to napisał ;) oprócz tej pracy.....

30.07.2004
09:11
[52]

Brisk. [ Chomik ]

Wiolax hehehe :> Szyfr dla wtajemniczonych :> Jakbym Ci to wyjasnił to musiałbym Cie zbanowac na forum :>

30.07.2004
09:15
[53]

Brisk. [ Chomik ]

ok znikam :> bedem kiedy bedem :>

brrr paskudna pogoda :|

30.07.2004
09:21
smile
[54]

Wiolax [ Senator ]

Brisk'u to lepiej nie wyjaśniaj :)))
Choć jednej kwestii, to tu nie rozumiem......o tych banach.....
Może kiedy z kim pogadam na ten temat?
a pogoda supeer, nawet za supeeer.......
gdziekolwiek ześ jest i cokolwiek robisz......papa

30.07.2004
10:17
smile
[55]

Hellcat [ Legend ]

Prezes -> Doświadczenie robi swoje :) [e...ja dopiero jakieś 8 latek w tym siedze :)]
Jakbys potem nie miał z kim testować tego demka to ja ide na ochotnika :)

Ah...miłej pracy :)

--
Ok...BM #36
Time left: 43M

30.07.2004
11:44
smile
[56]

Cap'n Pimp [ Generał ]

eheheh ;D Witam :))

kurde, wyspałem się :)

30.07.2004
11:47
[57]

Wiolax [ Senator ]

Cześć Cap'n :)
kurde jesteś wyspany ;)

30.07.2004
11:56
smile
[58]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Zgadza się Wiolax, zgadza się :)

30.07.2004
11:59
smile
[59]

Wiolax [ Senator ]

No i co, robaczku, w związku z tym zamierzasz dalej robić?

30.07.2004
12:09
smile
[60]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Ja ? w zasadzie to nic :) I nie mów do mnie Robaczku jak można :)

30.07.2004
12:13
smile
[61]

M'q [ Schattenjager ]

YoO :D

Brisiu to git, czekamy aż dołączysz do grania =]

A te 44-5 pewnie nabiłeś, jak kampowałeś gdzieś na dachu ;d30.07.2004
12:20
smile
[62]

Wiolax [ Senator ]

OKi w zasadzie sorry, to takie zboczenie. Tak jak mówienie Mały, Mała do moich blizszych znajomych.....
......fakt jeszcze nie jesteśmy blizszymi znajomymi, o ile w ogóle jakimiś .... (nie tylko do Ciebie to piszę....)
chyba w ogóle zaprzestane mówić.....
Cześć M'q!

30.07.2004
12:21
smile
[63]

M'q [ Schattenjager ]

Heloł :]

30.07.2004
12:37
smile
[64]

Adamss [ -betting addiction- ]

Yoł.

30.07.2004
12:38
smile
[65]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Wiolax, jakie 'zaprzestane mówić' ?! nie gadaj od rzeczy, masz się regularnie udzielać :)

30.07.2004
12:51
[66]

Wiolax [ Senator ]

Hej Adamss!
Cap'n :) jak nie, jak tak!
codziennie....

30.07.2004
13:05
smile
[67]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Yhh Ty Wiola, Wiola... :)))

30.07.2004
13:16
[68]

Torn [ Merces Letifer ]

Ave.

Wiola - komu mam przygrzmić?? :)

Briś - ja wczoraj ładnie wymiatałem na angielskim serwerze - jak się dołączyłem to goście już kończyli kampanie. W 25min zaliczyłem 17 fragów (wyjątkowo mi podchodzili pod lufe :D). Później jak się zresetowała kampania to ci wyjadacze poszli, zostałem sam + kilka innych no i przejąłem, że tak powiem dowodzenie. Niestety kampania z 10 map długo trwa, doszedłem z nimi chyba do 5 mapy (znowu tylko majora się dorobiłem - już miałem taką chęć dojść do pułkownika, ale musiałem kończyć :/).
A jeszcze mi powiedz jaka jest teraz wersja AAO, bo może sobie kiedyś to spróbuje.

30.07.2004
13:20
[69]

Wiolax [ Senator ]

Cap'n ;)

Cześć Szefie!
Eeeee...nie żeby zaraz komuś...imiennie ;)
ale przy(za)grzmij od czasu do czasu....;)

30.07.2004
13:38
[70]

Hellcat [ Legend ]

Oho...kolejny...
--

Uff...4 obroty zaliczone na łączną sume 65.6Km...

M'qś -> Oka...to ja oficjalnie jestem gotowy i chętny do grania :)
[a w międzyczasie...RCT2 mi się ściągnęło :D]

30.07.2004
13:44
[71]

Fett [ Avatar ]

zapraszam do tesciku :D

\/

30.07.2004
13:49
[72]

Brisk. [ Chomik ]

zaraz na wszystko odpowiem :> tylko sie ogarne bo sie jakoś pozbierac po pracy nie moge :>

a póki co *szczyt porno....brisiek je batona*:>

30.07.2004
14:09
smile
[73]

Wiolax [ Senator ]

Hey Hell'u!
Yoo Fett!
Brisk'u jak możesz cała się zaśliniłam..... :)

30.07.2004
14:09
[74]

Brisk. [ Chomik ]

Szefie chyba to jest wersja 2.1

Co do mojego wyniku to potem przysiąde i opisze jak i co :>

Taka rozmowa była:
- jTz cheat
- lol, no
- not cheat, im only proner and camper :P

[a wynik miałem najlepszy na mapie wtedy :>]

30.07.2004
14:38
smile
[75]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Och tak! 3/19 :D

kurde, czekam tylko teraz aż kumpel odda mi mojego JA :)))) I będę starał się Was zniszczyć :D

30.07.2004
14:48
smile
[76]

M'q [ Schattenjager ]

Czekamy Cap'n :)

30.07.2004
14:54
[77]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u jestes tam gdzieś?.....

30.07.2004
15:01
[78]

Hellcat [ Legend ]

Argh...no...chyba jeestem :)
[zdecydowanie w RL to lepiej brzmi...]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-30 15:03:02]

30.07.2004
15:03
smile
[79]

Wiolax [ Senator ]

no to co się do mnie nie odzywasz.......
ani bry, ani.......nic.
oflagowałeś się, czy jak?

30.07.2004
15:07
[80]

Hellcat [ Legend ]

Hyhy...to już w poniedziałek :D
[a, miałem nie cieszyć proca :P]

Wioluś
Przepraszam :*:*:*
Coprawda na mnie pogoda nie działa w żaden sposób, ale 70Km w pełnym słońcu coś tam swojego robi.
Wybaczysz? :(

Ray -> Z takimi lagami jakie wczoraj miałem to prędzej sam się zabije :D

30.07.2004
15:10
smile
[81]

Brisk. [ Chomik ]

30.07.2004
15:10
smile
[82]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Fett - qrcze, wychodzi na to, że w ogóle Cie nie znam :) Zgadłem 1/19 !! :D Chyba film ulubiony trafiłem :D

30.07.2004
15:12
smile
[83]

Hellcat [ Legend ]

Buahaha...Prezes , mam takiego samego qrna :D

30.07.2004
15:14
smile
[84]

Wiolax [ Senator ]

pomyślę......;-)

a co Ty jakieś rekordy bijesz?

30.07.2004
15:14
[85]

Hellcat [ Legend ]

Hmm...no Ok...

Rekordy? Czym? [o ile to do mnie]

30.07.2004
15:16
[86]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes i jaksie sprawuje?:> Opłaca sie? :>

bo ja myśle jeszcze o:
https://www.wmasg.pl/zbrojownia.php?bron=68
i
https://www.wmasg.pl/zbrojownia.php?bron=80

30.07.2004
15:16
[87]

Wiolax [ Senator ]

70 kilosów na rowerku!....chyba coś by mi odpadło przy tej okazji.......

30.07.2004
15:17
smile
[88]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

B. - bierz MP5 :D

30.07.2004
15:18
[89]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

SIG looks nice, as always. :)

30.07.2004
15:18
[90]

Brisk. [ Chomik ]

BK buahahaha :D Ale "troche" to duże :>

30.07.2004
15:19
smile
[91]

Hellcat [ Legend ]

Prezes -> Tą Mp5 to bym brał w ciemno...strzelałem z tego u kumpla...normalnie odlot :)
[jej...marzy mi się taki komplecik...mój P99 i do tego to MP5 :)]

A ta Beretka...ee...ja wole Waltka :D


Wiolu -> Widzisz, a dla mnie normą dzienną jest do 110Km, wiec i tak za mało dziś wyjeździłem

30.07.2004
15:25
[92]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes ale pistolet moge nosić przy sobie a takie mp5 to by było "troche" widoczne :>

30.07.2004
15:26
[93]

Hellcat [ Legend ]

Tyle to i ja wiem :]

[ale od czego plecak tudzież futerał od skrzypiec ;)]

30.07.2004
15:26
[94]

Brisk. [ Chomik ]

Kolega chce chyba Glocka:> Ale brzydactwo :>:P

30.07.2004
15:27
[95]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes kurna ja nie skrzypek :>

30.07.2004
15:28
[96]

Hellcat [ Legend ]

Weź idź...pewnie tak jak normalny GLock, mocniej walniesz w coś i się rozleci...a mówią że to takie odporne na wszystko bo z polimerów :]

Jak nie od skrzypek to od gitaRRy :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-30 15:29:09]

30.07.2004
15:30
[97]

Brisk. [ Chomik ]

Ano własnie on tak argumentuje że niby wytrzymały :>

ooo :>

30.07.2004
15:30
[98]

Fett [ Avatar ]

Bad Karma - zgadłes ze mam niebieskie oczy :D:D:D

30.07.2004
15:34
smile
[99]

Wiolax [ Senator ]

A co Wy bedziecie z tymi fuzjami robić, a?

30.07.2004
15:34
smile
[100]

Hellcat [ Legend ]

100 :)

30.07.2004
15:35
[101]

Brisk. [ Chomik ]

Cos nie działa :>

z tamtej strony mówiłem o:

Smith&Wesson Sigma i o MP5 :>

30.07.2004
15:35
[102]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, w sumie...to i tak zależy :]

Hehe...na wp była kiedys fajna reklama..."Kup swojemu dziecku prezent na DzieńDziecka", a pod spodem, pralka, nóż myśliwski i wiatrówka :D

30.07.2004
15:36
[103]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes 100? :> To jeszcze 10 i norma bedzie :>

30.07.2004
15:37
[104]

Fett [ Avatar ]

ile takie repliki kosztują ?

30.07.2004
15:37
[105]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, sie wie :D

Fett -> It depends...od 100zł [pistolety] do nawet 5000zł [snajperki] :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-30 15:39:50]

30.07.2004
15:38
[106]

Brisk. [ Chomik ]

Fett link

Prezes hehe :>

30.07.2004
15:39
smile
[107]

Cap'n Pimp [ Generał ]

hehehe, gówniana ta stronka, SOCOM'a z latarką nie mają :)) A może kto wie, bym sobie kupił kiedyś takowego :)

30.07.2004
15:40
[108]

Hellcat [ Legend ]

Ray -> Nie warto...tylko prawdziwy SOCOM wart jest swej wartości :D

30.07.2004
15:41
[109]

Brisk. [ Chomik ]

do twarzy by mi było :>

30.07.2004
15:43
smile
[110]

Wiolax [ Senator ]

Patrzę, patrzę nic nie widzę...macam, macam nie mam oka....:P
Widzę paru maniaków sie zebrało ;P i biednej kobieciny nie zauważaja :(

30.07.2004
15:44
smile
[111]

Cap'n Pimp [ Generał ]

znalazłem :))

teraz tylko latarke skombinować i jazda! :D

30.07.2004
15:52
smile
[112]

Brisk. [ Chomik ]

<--- CnP

30.07.2004
15:54
[113]

Hellcat [ Legend ]

Jak się uważniej przyjrzeć to wystarczy świckę podczepić :D

Wioluś -> :*
Przecież ja bym o Tobie nie zapomniał :)

30.07.2004
16:03
smile
[114]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u tylko tak mówisz.....
No nic, p o w o l i będę się zbierać....trzeba trochę pomieszkać....

30.07.2004
16:13
smile
[115]

Brisk. [ Chomik ]

65 :>

:D

30.07.2004
16:17
smile
[116]

Hellcat [ Legend ]

Wiolu -> ...

Prezes -> Kaj z tym Twoim demem JA?? :>

30.07.2004
16:19
[117]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes a powinno działać :> Cos mu chyba brakuje ale tio sie oblooka :>

30.07.2004
16:19
smile
[118]

Wiolax [ Senator ]

:*
papa......

30.07.2004
16:23
[119]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, to luzik :)

Znaczy się, na wieczór dasz radę wyjść na prostą? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-30 16:34:39]

30.07.2004
16:48
smile
[120]

Hellcat [ Legend ]

120 :)

30.07.2004
17:01
[121]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes teoretycznie tak :> Choc szykuje mi sie gra w DoD'a :> Snip fight:> =|P4F|=NolF vs Brisk :>

30.07.2004
17:02
[122]

Brisk. [ Chomik ]

inny pojedynek sniperski jaki stoczyłem :>

30.07.2004
17:34
smile
[123]

Hellcat [ Legend ]

Normalnie Vasilij Zaitsev :D

30.07.2004
17:38
[124]

Brisk. [ Chomik ]

Ej no nie obrażaj go :D

30.07.2004
17:39
[125]

Hellcat [ Legend ]

W sumie też racja ;)

Mnie to sie zdaje ze Ty się wykręcasz :>

30.07.2004
17:40
[126]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes bedem :>

30.07.2004
17:43
[127]

Hellcat [ Legend ]

Zresztą...sie obaczy jak Naczelny Od JA zwróci :>

30.07.2004
17:43
smile
[128]

Brisk. [ Chomik ]

To wsród nas są jakies Naczelne? :>

30.07.2004
17:44
[129]

Hellcat [ Legend ]

No...jeden by się znalazł :>

30.07.2004
17:45
smile
[130]

Brisk. [ Chomik ]

Wiem wiem :> Ale skromnosc....wiesz....tam naczelnym nie trzeba mnie zaraz tytułować :>

30.07.2004
17:45
[131]

Hellcat [ Legend ]

Mam wrażenie żeśmy się lekko rozminęli w poglądach :>

30.07.2004
17:46
smile
[132]

Brisk. [ Chomik ]

Lekko? :D

75:]

30.07.2004
17:48
[133]

Hellcat [ Legend ]

No...może trochę bardziej ciężko :P

Tey...spryciula...so Ty liczysz? :>

30.07.2004
17:49
[134]

Brisk. [ Chomik ]

A co ja moge liczyc? :>

30.07.2004
17:49
smile
[135]

Brisk. [ Chomik ]

zwłaszcza na forum? :>

30.07.2004
17:50
[136]

Hellcat [ Legend ]

Umiesz liczyć, licz na siebie :>

30.07.2004
17:50
smile
[137]

Brisk. [ Chomik ]

dokładnie :]

30.07.2004
17:51
[138]

Hellcat [ Legend ]

Ale osobiście to nie liczyłbym na to :>

30.07.2004
17:52
[139]

Brisk. [ Chomik ]

Ja tam licze jednak na to :>

30.07.2004
17:53
[140]

Hellcat [ Legend ]

Żebyś się przypadkiem nie przeliczył :>

30.07.2004
17:53
[141]

Fett [ Avatar ]

ja chce takiego dziadka do orzechów

30.07.2004
17:55
smile
[142]

Hellcat [ Legend ]

[StandBy]

Nie chce mi się tyle pisać...

30.07.2004
17:55
[143]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes mi to nie grozi :>

30.07.2004
19:22
smile
[144]

Adamss [ -betting addiction- ]

"..."

30.07.2004
19:27
[145]

Brisk. [ Chomik ]

Adamss no co Ty nie powiesz:>

30.07.2004
19:31
[146]

Hellcat [ Legend ]

Właśnie qrna :>

30.07.2004
19:33
[147]

Brisk. [ Chomik ]

Nie klnij :>

30.07.2004
19:39
[148]

Brisk. [ Chomik ]

100 :D

30.07.2004
19:40
[149]

Hellcat [ Legend ]

Wszystko w porządku...ale coś dziwnego... :>

30.07.2004
22:31
smile
[150]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witam :)

Mq ----->> widzaiłem szkriny :). Ale hmm.. to gra polega tylko na machaniu jak to Torn określił Latarami? :>

Torn ----->> Wiola - komu mam przygrzmić?? :) od grzmienia to tu ja jestem i niech tak pozostanie :)

To dwie info. które udało mi sie wyłapać z tego cożeście nastatsowali :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-30 22:32:55]

30.07.2004
22:36
[151]

astronom [ Pretorianin ]

Witam Hellcat... kope lat...

30.07.2004
22:37
[152]

astronom [ Pretorianin ]

Witam Hellcat... kope lat...

30.07.2004
22:38
[153]

Fett [ Avatar ]

Hellcat - witaj wśród żywych, stawiasz piwo

30.07.2004
22:38
smile
[154]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

BTW.. widzę ze ze STALKERA w tym roku nici :(
Wiedziełem... juz jak rano wstałem dzisiaj to coś mi się humor popsuł :>

30.07.2004
22:40
[155]

Hellcat [ Legend ]

Rzeczywiście...coś dziwnego...

Tylko co?

30.07.2004
22:40
[156]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

astronom ---->> who the hell are you?

30.07.2004
22:43
[157]

astronom [ Pretorianin ]

kiedyś siedziałem tutaj ale z pewnych rzeczy musiałem zrezygnowac... ale znów jestem wśród żywych... hehe..

30.07.2004
22:44
[158]

Hellcat [ Legend ]

Nie no, Astro, Ciebie to kojarze :D
Witka :D

Ale o co idzie Tobie Fett, to nie moge rozkminić...

30.07.2004
22:45
[159]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

TUTAJ... hmm chyba masz na mysli GOLa.. right?

30.07.2004
22:48
[160]

astronom [ Pretorianin ]

Witaj... Witaj... mozesz podac swój GG bo mam jakis problem z przeglądarą... ostatni format .... a teraz nie moga kompa do kupy poskładac...

30.07.2004
22:49
[161]

Hellcat [ Legend ]

A prosze Ciebie szanownego bardzo :)
Jest w wizytóvce :)

Burżuś -> As i say...stay alert :>

Ehm...gdzie do cholery jest M'qś?? :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-30 22:51:24]

30.07.2004
22:49
[162]

astronom [ Pretorianin ]

Storm Shadow ---->> tak... ale to było chyba jakieś około 2 lata temu...

30.07.2004
22:52
[163]

astronom [ Pretorianin ]

Hellcat-->> no własnie Ci piszę że mam problem z okienkami... (pewnie coś ze skryptami) ... to chociaż ustaw status dostepny zebym mógł Cię odnaleśc na GG .

30.07.2004
22:54
[164]

Hellcat [ Legend ]

A...sorry ja Ciebie :]
3770787

Widze ze się nie obudziłem jeszcze...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-30 22:55:26]

30.07.2004
23:07
[165]

Fett [ Avatar ]

Hellcat no przykro mi z tego powodu... postawisz piwo to Ci sie przypomni

30.07.2004
23:17
[166]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

astronom ----->> a to spokojna rozczochrana.. bylo minęlo.

Ide cos zjesc :)

30.07.2004
23:18
smile
[167]

kamil210 [ Generał ]

Witam...kurde...to już prawie 200 wątków... chyba coś mnie omineło... :)

30.07.2004
23:21
smile
[168]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

kamil210 [ ignoruj mnie ]

pffff.. ktoś coś mówił?

30.07.2004
23:23
[169]

kamil210 [ Generał ]

pfff... coś słyszałem :>

30.07.2004
23:23
[170]

Brisk. [ Chomik ]

SS YoO :>

kamil ee e pozory :>

110 :>

30.07.2004
23:26
[171]

Fett [ Avatar ]

oj mineło mineło

30.07.2004
23:26
smile
[172]

kamil210 [ Generał ]

E tam, taki elitarny stopień to zawsze chciałem mieć :>

30.07.2004
23:27
[173]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś Yooo :>

.. qrna no. znowu cos szeleści... Briś zamknąłes wszytkie okna? Pewnie to przeciąg jakiś :>

30.07.2004
23:32
[174]

Brisk. [ Chomik ]

SS jesień idzie...liście szeleszczą :>

30.07.2004
23:36
[175]

kamil210 [ Generał ]

To ktoś gotówkę liczy :>

30.07.2004
23:37
[176]

astronom [ Pretorianin ]

a co wy panowie się tak gryziecie.... .. przegapiłem coś ciekawego ?

30.07.2004
23:37
[177]

Brisk. [ Chomik ]

kamil hę?:> gdzie?:> ile?:>

30.07.2004
23:37
[178]

kamil210 [ Generał ]

ciiii..... trzeba nasłuchiwać :>

30.07.2004
23:39
[179]

Hellcat [ Legend ]

Burżuś -> NP is Urs :>

[StandBy]

30.07.2004
23:49
smile
[180]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

ze co? zakładasz NP czy ja mam to zrobić.. (choc mi sie nie kce) :)

30.07.2004
23:57
smile
[181]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]


=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================

.....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.