GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki masz APARAT CYFROWY ??? [taki sobie sondaż...]

29.07.2004
10:33
[1]

rxb [ Konsul ]

Jaki masz APARAT CYFROWY ??? [taki sobie sondaż...]

Ciekaw jestem jakie aparaty obecnie dominują wśród użytkowników więc piszcie - sample mile widziane :)
Ja mam Canona G5 i jestem z niego mega zadowolony.

29.07.2004
10:37
[2]

fistik [ I'm FLASH'ed ]

ja mam panasonic FZ1 - swego czasu ciezko go bylo dostac podobno :)

29.07.2004
10:41
smile
[3]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Minolta DiMAGE s414

29.07.2004
10:46
smile
[4]

Filipesco [ Centurion ]

Nikon D70

29.07.2004
10:50
smile
[5]

Azorsky [ Konsul ]

Nikon 4500 i sie skurwiel zepsuł 2 tygodnie przed upływem gwarancji. Pan w serwisie powiedział że tyle ma zepsutych że się za 3 tygodnie zajmie

29.07.2004
10:51
[6]

Azorsky [ Konsul ]

Filipesco a jak ten D70 jest ok?

29.07.2004
10:54
[7]

fistik [ I'm FLASH'ed ]

a oto przyklad fotki z fz1 (pewnie jak dolacze obrazek to go przekompresuje tak, ze bedzie brzydki, ale co mi tam;)...

oczywiscie w domku mam o wiele fajniejsze fotki, ale teraz jestm w robocie i tutaj jakas taka sie ostala :)

29.07.2004
10:57
[8]

fistik [ I'm FLASH'ed ]

eee... myslalem, ze go samo przekompresuje :)

jak tak to wysle z domku jakas fajniejsza fotke

29.07.2004
10:59
[9]

rxb [ Konsul ]

fistik -------> zazdroszcze ci, D70 to obecnie moje marzenie

29.07.2004
11:03
smile
[10]

Ghandar [ Junior ]

Olympus c750

29.07.2004
11:05
[11]

fistik [ I'm FLASH'ed ]

rxb --> d70 to aparat Filipesco a nie moj ;)

29.07.2004
11:09
smile
[12]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

Ludzie Wy to macie niezły nastug w tej głowie... ostatnio za każdym razem jak wchodzę na forum to musi być standardowo jakąś sonda. Po prostu już mi się kiszki od tego przewracają..., po co Wam wiedzieć kto co ma ? to wątki wybitnie dla statsiarzy. Przecież chyba nikt tego nie czyta jak jest ponad 100 odpowiedzi. Sam wiem po sobie, że jak lukam czasem na wątki w tym stylu to tylko przejadę paskiem w dół (w poszukiwaniu jakiś głupich obrazków) i na tym się kończy. Nie wiem może nie mam racji, ale już mnie dobija jak widzę np. "Jaki masz kolor ścian w pokoju???", "Jakie kategorie wątków macie zaznaczone?" , "W jakim zawodzie pracują wasi rodzice i ile zarabiają..." tak ja założyłbym jeszcze wątek, „jakie masz rozmiary… tylko zmierz dokładnie i podaj, bo jak nie to dojedzie się rosyjska mafia :]” Poprsotu płakać się to forum schodzi na psy.


ps. nie mam aparatu cyfrowego, ale jak założycie wątek o lodówkach to sie pochwale :]

29.07.2004
11:15
smile
[13]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Canon Ixus 500 :)

29.07.2004
11:22
smile
[14]

rxb [ Konsul ]

Click-Tom --------------> po prostu omijaj wątki, które cię nie interesują, a nie włazisz i krytykujesz co się da... tak więc kłóciłbym się kto tu jest "statsiarzem"

29.07.2004
11:24
[15]

fistik [ I'm FLASH'ed ]

click-tom --> po co sie dopisałeś? Wszystkich obchodzi to tyle samo co Ciebie kto ma jaki aparat cyfrowy. Po to jest tytuł wątku, że jeśli Ci sie nie podoba to nie wchodzisz. Po to jest podana liczba postów, że jak jest za dużo i nie chce Ci sie czytać to nie wchodzisz...

proste... na dodatek OT, więc ja już wiecej Ci nie odpowiem chocbys mnie nie wiem jak sprowokował :)

29.07.2004
11:26
smile
[16]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

ŚMIERĆ STATSIARZOM!!

... i umarłem ;)

P.S. Mam aparat Canon RD-901 i nie jest cyfrowy.

29.07.2004
11:27
[17]

steward [ Legia Warszawa ]

Ja mam Olympus 110 czy coś takiego .. dokładnej nazwy nie znam - nie chce mi sie wstać i sprawdzić :)

29.07.2004
11:34
smile
[18]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

Canon A80 i poki co mi wystarcza. Zbieram na hybryde jakas ... moze EOS 300D :)

29.07.2004
12:02
[19]

tomirek [ ]

ja z okazji obronienia magisterki zmienilem sobie moja staaara wysluzona minolte s404 na Fuji s7000 i jestem baaaardzo zadowolony. Obok przykladowa fotka, niestety skompresowana i zmniejszona bo oryginalna by sie nie zmiescila

29.07.2004
12:09
[20]

Skype [ Konsul ]

Pytanie do ILKA - jak sprawuje Ci się tam minolta bo zamirzam kupić aparat i min. ten model mam na oku??

29.07.2004
12:29
[21]

tomirek [ ]

Skype --->>>> dlugi czas uzywalem troszke starszej ale rozniacej sie tylko jakimis detalami typu sepia minolty s404. Bardzo zadowolony bylem. Cholernie szybki aparacik. Jak chcesz to podesle ci fotki nim zrobione. Jedyne do czego mialem zastrzezenia to slaba lampa blyskowa ale tak to juz jest z wbudowanymi flashami - nigdy nie zastapia zewnetrznej lampy :)

29.07.2004
12:36
smile
[22]

DARKI [ Konsul ]

Obecnie mam trzy cyfrówki: Sony V1, Canon A80 i Olympus myu 300 :) Każda na inne okazje;)

29.07.2004
12:46
smile
[23]

pioo7 [ Konsul ]

Mój to: Kodak EasyShare CX6200, w połączeniu z akumulatorkami 2200 mHa oraz kartą 128 MB tworzą idealny zestaw (oczywiście dla mnie). Jakość jest zupełnie wystarczająca (nie że jest słaba, ale mi wystarczy), jest bardzo dobra i nie widziałem niegdy lepszych zdjęć (jedynie takie same :) ). Pozdrawiam

29.07.2004
13:20
smile
[24]

Richie Schley [ Konsul ]

Canon S50.

29.07.2004
13:35
[25]

pao13(grecja) [ Generaďż˝ ]

canon powershot a75

29.07.2004
13:38
[26]

art.pl [ Konsul ]

olimpus C-740

29.07.2004
13:39
[27]

lutus [ Konsul ]

myslalem wlasnie od miesiaca nad kupnem aparatu i wypadlo na Minolte Z1 , baardzo jestem zadowolony ( nie chcialem wydawac 400zl wiecej na z2 - tylko matryca wieksza). Ogolnie polecam bardzo ten aparacik

29.07.2004
14:00
[28]

Roko [ Generaďż˝ ]

canon S30

29.07.2004
14:05
smile
[29]

boro [ Generał ]

Canon EOS 300D

pozdrawiam
boro

29.07.2004
14:08
[30]

rxb [ Konsul ]

właśnie zakupiłem na allegro.pl zestaw zaawansowany (tulejka + filtr UV + filtr polaryzacyjny) do swojego G5. kolejnym krokiem bedzie zakup telekonwertera :)

29.07.2004
14:25
[31]

GeForce [ Konsul ]

HP Photosmart 720. Zdjęcia wychodzą super można nagrywać 30 sekundowe filmy w dobrej roździelczosci, ogólnie jest wypas i jestem zadowolony. :))

29.07.2004
14:36
[32]

titanium [ Generaďż˝ ]

Niezniszczalny Canon Powershot a75.

GeForce -> Przecież ten niby "aparat" ma nieograniczony czas nagrywania filmów....

29.07.2004
14:39
[33]

Głupie wątki są ok [ Legionista ]

Obecnie posiadam juz wysłużony aparat wspaniałej firmy SONY o symbolu DCS-P71. Przeżyłem z nim wiele wspaniałych chwil . Towarzyszył mi na wakacja w chwilach rozkoszy jak i w momentach kiedy kręciła się łza w oku.

Pozdrawiam

29.07.2004
14:41
smile
[34]

tomirek [ ]


titanium --->>> wg informacji producenta mozna nagrywac 30 sekundowe sekwencje wideo z dzwiekiem wiec GeForce ma racje :) W koncu wie bo uzywa tego aparatu :)

29.07.2004
14:51
[35]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Nikon Coolpix 5000, wcześniej miałem Nikon Coolpix 2500 i IMO był lepszy, prostszy w obsłudze, ładniejszy etc...

29.07.2004
15:07
[36]

titanium [ Generaďż˝ ]

tomirek --> Racja, pomyliłem 720 z 735 którego sam używałem :) Nie wiem jak 720, ale 735 miał nieograniczoną długość na 100%, zapamiętałem to tym bardziej, że to była jego jedyna zaleta :)

29.07.2004
15:09
smile
[37]

bebzoon [ bucydonna ]

Canon A80

może być

29.07.2004
16:19
[38]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

cyfrowke mam Minolte Dimage Z1 mam tez lustrzanke Minolte Dynax 505 SiSuper

29.07.2004
17:41
[39]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Nikon 4500

29.07.2004
17:46
[40]

kamilwrc [ Centurion ]

Agfa cl 19. Średni

29.07.2004
18:05
[41]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

tandetny Kodak cx6200

31.07.2004
09:51
[42]

...NathaN... [ The Godfather ]

Olympus C-160, za darmo ;)

31.07.2004
20:54
[43]

rxb [ Konsul ]

a oto fotka zrobiona dziś na działce moim G5 ------------------------->

31.07.2004
21:06
smile
[44]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Olympus C-220

01.08.2004
00:19
smile
[45]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

ja mam Kodak DX6340 :) zapraszam do dodawania swoich ulubionych zdjec w watku, do ktorego podalem link ponizej:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.