GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Warhammer Dark Omen pod XP

28.07.2004
14:54
[1]

Anim [ Junior ]

Problem z Warhammer Dark Omen pod XP

Ku mojemu zdziwieniu gra sie wlaczyla pod xp, ale wywala sie do windowsa po kliknieciu w new campaing z komunikatem ze nie mam najnowszych sterownikow do karty graf. dodatkowo ekran jest ciagle poprzecinany czarnymi paskami. karta graf to ATI Radeon 9500. W readme wyczytalem ze gra ma wsparcie dla kart z chipsetem ATI ale wiadomo nie te czasy :( Pogram sobie na obecnej konfiguracji w Dark Omena czy raczej powinienen dac sobie spokoj ?

Pozdrawiam

28.07.2004
14:59
[2]

Anim [ Junior ]

pytam bo moze ktos mial podobny problem i sobie z nim poradzil

28.07.2004
17:26
[3]

Perrin Aybara [ Pretorianin ]

Z Dark Omenem pod XP sa same problemy. U mnie na GeForce coprawda uruchamia sie, ale obraz caly czas "skacze" co irytuje tak bardzo, ze grac sie nie da. Patchow nie ma, zeby to poprawic. Poprostu zbyt stara gra, zeby mozna bylo komfortowo sie z nia bawic.

28.07.2004
17:31
[4]

Anim [ Junior ]

tak tez myslalem
niedlugo bede skladal drugiego kompa z riva tnt2 i win 98 moze na tym mi pojdzie

28.07.2004
17:32
[5]

Zemun [ Konsul ]

Pod XP raczej tego nie uruchomisz, a szkoda bo to jest super gra, pamieta jak ja w nia grałem to mnie tak wciagneła ze niepotrafiłem sie od niej oderwac, dziwie sie ze zaden producent nie chciął stworzyc dwojki (niby jest podobna gra z serii total war, ale to nie to samo)!!!

29.07.2004
03:03
[6]

Anim [ Junior ]

Chyba nie przeczytales dokladnie mojego posta. Gra sie wlacza pod XP ale z bledami graficznymi wiec problem lezy po stronie grafiki ale juz nie idzie odpalic misji - ten sam powod . Ale nie ma co sie dziwic wiekszosc starych gier jest kompatybilna wstecz :(

21.08.2004
22:39
[7]

blackdrake [ Chor��y ]

Ja też mam problem z Omenem. Chodzi o to że jak zagram sobie raz na multi-lan to musze odinstlowywać gre aby działała jeszcze raz... da się jakoś to naprawić? (pisze że coś z grafiką nie tak)

22.08.2004
14:56
[8]

inqistor [ Pretorianin ]

A włączenie programowego wyświetlania nie pomaga?

22.08.2004
15:23
[9]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Polecam lekturę:

https://www.avforums.com/forums/archive/index.php/t-143910.html

27.11.2004
14:40
[10]

Tomili_ok [ Pretorianin ]

ok cool no ale ja wlanczm i juz mi nie skacz daje new campaning pyta się w którm napędzie jest gra no i daje ze n : a on nic

27.11.2004
15:09
[11]

Tomili_ok [ Pretorianin ]

++

27.11.2004
15:27
[12]

Tomili_ok [ Pretorianin ]

++

27.11.2004
15:27
[13]

Tomili_ok [ Pretorianin ]

++

05.01.2005
18:55
smile
[14]

Piratos [ Legionista ]

A u mnie nie chce się włoczyć main poprostu się zawiesza.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.