Bez przesady KaWuHa, komentowac zaczniesz jak pogra z zawodowymi druzynami :-))

Trochę dziwny wynik jak na dzisiejsze czasy , nie sądzicie :)

18:04
smile
[10]

LM: Niesamowity mecz Wisły!

Wisła Kraków pokonała WIT Georgia Tbilisi 8:2 (4:1) w pierwszym, wyjazdowym meczu 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów.

Wisła Kraków świetnie rozpoczęła mecz z gruzińskim zespołem. Bramkę już w 4. minucie zdobył strzałem głową Tomasz Frankowski, który wykorzystał dośrodkowanie Marcina Baszczyńskiego.

Mistrzowie Polski, po szybko zdobytym prowadzeniu, nie zwolnili tempa i poszli za ciosem. W 8. minucie z rzutu wolnego dośrodkował Maciej Żurawski, a Frankowski znów popisał się celną główką.

Po piorunującym początku wiślacy nieco spuścili z tonu, co wykorzystali gospodarze. W 12. minucie 27-letni obrońca WIT Georgii, Tengiz Kobiaszwili wykorzystał błąd obrony i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową pokonał Majdana. Kontaktowa bramka podbudowała Gruzinów, którzy zaatakowali odważniej, ale Wisła w odstępie kilku minut pokazała im miejsce w szeregu.

W 24. minucie wynik na 3:1 podwyższył Damian Gorawski, który po akcji Marka Zieńczuka popisał się pięknym strzałem z woleja pod poprzeczkę. Trzy minuty później, rozgrywający wielki mecz "Franek", po raz trzeci pokonał bramkarza gospodarzy.

Frankowski pokazał, że jest w genialnej formie sześć minut po rozpoczęciu drugiej połowy meczu. W 51. minucie wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i pewnie pokonał Dawida Mamardaszwiliego.

Gruzini błyskawicznie odpowiedzieli na czwarte trafienie Frankowskiego. W 52. minucie obrona mistrzów Polski zaspała, co wykorzystał Georgi Adamia i było 2:5.

Wiślacy, mimo bezpiecznej przewagi, nie mieli zamiaru zwalniać tempa. Rozgrywali świetny mecz i nadal punktowali rywala. Skuteczności Frankowskiemu pozazdrościł Maciej Żurawski i to on, w 57. i 67. minucie wpisał się na listę strzelców. Gruzinów dobił w 75. minucie Marcin Kuźba.

Rewanż na boisku Wisły będzie formalnością. Odbędzie się 4 sierpnia.

WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2:8 (1:4)
Bramki: Kobiaszwili (12 min.), Adamia (52 min.) - Frankowski (4 min., 8 min. 27 min., 51 min.), Gorawski (24 min.), Żurawski (57 min., 67 min.), Kuźba (75 min.)

Sędzia: Per Ivar Staberg (Norwegia).

Skład Wisły: Majdan - Baszczyński (46 min. - Stolarczyk), Głowacki, Kłos, Mijailović - Gorawski (46 min. - Szymkowiak), Kukiełka, Cantoro, Zieńczuk - Żurawski, Frankowski (70 min. - Kuźba)

27.07.2004
18:17
smile
[11]

Skype [ Konsul ]

a ja nie mogłem tego obejrzeć bo nasza TVp jest taka cudowna. 10 bramek...to musiało byc piękne

27.07.2004
18:27
[12]

mortan_battlehammer [ Legend ]

hmm wiecie to jest zespol z gruzji, wiec nie ma sie czym podniecac poczekajmy na cos sensownego dopiero sie okaze jak panowie sie przygotowali do sezonu.

27.07.2004
18:30
smile
[13]

steward [ Legia Warszawa ]

gratulujemy Wiślakom, ja wyłączyłem tv jak podawali info jak było 4:1 :) no 8:2 to jest powazny wynik heh

27.07.2004
18:38
[14]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Zaczniemy się podniecać, jak w następnej rundzie taki wynik będzie...

27.07.2004
18:40
[15]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

bukers ===> czemu zwalasz na TVP winną za to obarczaj paną z SPORTFIVE oni są chytrzy na kase!!!!

WISŁA KRAKÓW JEST NAJLEPSZA!!!!!!

27.07.2004
18:43
smile
[16]

SirGoldi [ Gladiator ]

Macie rację! Wygrała z jakąś okregówką ze wschodu i jest zdecydowanie najlepsza! Real Madryt... phew. :)
Przystopujcie troszkę z tymi zachwytami.... :)

27.07.2004
18:46
[17]

Taak...W następnej rundzie z Realem 8-2 :)

27.07.2004
18:48
smile
[18]

Bigkangoo ---> Tzn. Real Madryt - Wisła Kraków 8:2?
No zgadzam się choć przed ósemke dołożył bym jeszcze jedynke... :)

27.07.2004
18:49
smile
[19]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Rok temu (tfu, tfu... przez lewe ramię) też Wisła była najlepsza i miała tak pewny udział w LM, że sprzedała kilku niepotrzebnych piłkarzy...
Jestem fanem (choć może to za duże słowo) Wisły i życzę jej jeszcze trzech takich jak dzisiejszy meczy w eliminacjach...

WISŁA TO JEST POTĘGA !!!!

BTW. Kto strzelił 2 ostatnie bramki ?? :)

28.07.2004
14:22
smile
[23]

vovlo95--->baszczyński i gorawski
brawo czekam na mecz z nami czyli z lechem!!!!!!bo w poznaniu przegraliscie ale mecz byl swietny .Gratulacje!!!

28.07.2004
14:44
[24]

FAZZI [ Pretorianin ]

Jesli dobrze pamietam to w 3 rudznie Wisla moze trafic na Juventus, Real, MU i jeszcze sporo dobrych drozyn. Watpie zeby wtedy bylo juz tak wesolo :/ Chociaz zycze Wiselce jak najlepiej!!!!