GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sedes

25.07.2004
22:53
smile
[1]

Mayday1111 [ Centurion ]

Sedes

Nie wiem czy ktos z was moze ma tez cos takiego w domu. Otóż wydaje mi się, że moja muszla klozetowa odbiera energie kosmosu i koncentruje ją w sobie w jakiś dziwny sposób. Muszla jest wykonana z ceramiki a deska z bakelitu, jest to muszla typu "plusk". Ale do rzeczy. Otóż energia którą posiada mój sedes jest wyraźnie odczuwalna gdy na niego siadam - czuje taki niezwykły stan błogiego spokoju, przez moje ciało przechodzą jakby delikatne wibracje, co czasami nawet wyzwala pewien dreszczyk emocji. Szczególnie mocne oddziaływanie czuje na czakramie pomiędzy nogami, tak jakby się otwierał. Zauważyłem też, że lepiej idzie mi nauka gdy siedzę na tym klozecie.

Niestety nie moge tego zbyt czesto robic bo rodzice podejrzewają, że brzydko się bawię. Próbuje teraz nasycić jej energią piramidkę z listewek którą kupiłem na targach ezoterycznych, oraz ostrzyć żyletki (Tata ma takie uridium) wkładając je pomiędzy deskę a kibel. Jestem w trakcie eksperymentu i w związku z tym moje pytanie: Jak długo należy trzymać przedmioty blisko siebie aby mogła przepłynąć energia? Moi domownicy już mnie mają za wariata, nie chce żeby widzieli co kombinuje.

A i jeszcze jedno. Czasami w nocy słysze dziwne odłolsy z toalety, jakby taki cichy szum wodospadu, ale nikt akurat nie korzysta, a ja boje się sprawdzić co to może być (na pewno nie woda w rurach bo sąsiedzi wyjechali na mazury). Próbowałem różdżką zmierzyć parametry źródła, ale prawdopodobnie fale właściwej energii interferują z jakim� ciekiem wodnym. Jestem ciekawy co sądzicie o tym zjawisku, szczególnie, że muszla nie jest wykonana na specjalne zamówienie i ma standardowy kształt. Zupełnie nie wiem co o tym myśleć.

25.07.2004
22:55
smile
[2]

dół [ Konsul ]

Mayday1111---> moze masz tam energicznego murzyna ktory jak zobaczy Twoja biala dupe laduje do celu

25.07.2004
22:57
smile
[3]

reds23 [ redsov ]

ja mam to samo z moja elektro-gumo-zwalarka-magletyczna :/ :C

25.07.2004
22:59
smile
[4]

viesiek [ hoo-doo ]

Ale z ciebie kolo...

25.07.2004
23:00
smile
[5]

leszo [ Mała Wojna ]

Mayday - a kaftanik Cię przypadkiem za mocno nie uciska ?? :p

25.07.2004
23:00
smile
[6]

Mayday1111 [ Centurion ]

zazdrosc co?? nie kazdy ma taki sedes...

25.07.2004
23:05
smile
[7]

Klejn [ Centurion ]

nie dziwie się twoim domownikom ale sedesik zawodowy

26.07.2004
00:36
[8]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Ja mam mikser do łączności między galaktycznej i wysokiej częstotliwości siekaczkę do jajek .


czuje taki niezwykły stan błogiego spokoju, przez moje ciało przechodzą jakby delikatne wibracje, co czasami nawet wyzwala pewien dreszczyk emocji.

to czuje sie na każdym sedesie , jeżeli odpowiednio długo oczekiwało się na możliwość skorzystania przy jednoczesnym odczuciu natychmiastowego oddania tego co się wcześniej spożywało .

26.07.2004
00:39
smile
[9]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


buahaha :)
masakra :)
świetny kaałek, tylko szkoda że o takiej 'gównianej' rzeczy.
taki tekst mozna by zmontować o czym innym i pewnie byłby bardziej strawny :)

26.07.2004
00:40
[10]

Skype [ Konsul ]

pozazdrościć!to pewnie ta ceramika, może to jakaś zagramaniczna, lub ta deska z bakelitu tak działa.....POwinieneś zgłosić to do X Files, Mulder na pewno by Ci odpowiedział.pozdro dla sedesika

26.07.2004
00:44
smile
[11]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Widzę że młodszym staż(rz?)em nie podoba się tekst, widać nie pamiętają naszych "gównianych" rozmów sprzed kilku miesięcy :P

był już topic na ten temat, bite 100 postów rozważań na temat typów sedesów, porad jak używać żeby się nie ochlapać itp. itd. :)

26.07.2004
00:49
smile
[12]

Vegetan [ Leń ]

Lolowy tekst!!

26.07.2004
00:50
[13]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


piotrek, stazem to ty lezysz strasznie w stosunku do mnie :)
a porównując numery rejestracji to już w ogóle młodziak jesteś :)
rzecz w tym, ze nie wszyscy ludzie lubią się chlapać w sedesach, a tekst ma pare fajnych nawiązań do 'ezoterycznych oszołomów' :)))

26.07.2004
00:53
[14]

ZlotX [ Konsul ]

Mayday moze goroczka albo moze za duzo filmow typu kingsajz gdzie spuszczaja goscia do kibla chyba ze mieszkasz w murzynskiej chacie to masz racje on wibruje bo sie rozlatuje. Zamiast wciskac kit lepiej zmien lekarza bo ten cie oszukuje.

26.07.2004
01:01
smile
[15]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

stażem pisania owszem, ale chciałbym zauważyć że gola czytywałem jeszcze jako modemowiec od mniej więcej lutego 02 :)

a swoje pamiętam, i sam tytuł tego wątku przypomniał mi o tamtych pogaduchach :)

26.07.2004
01:33
smile
[16]

SEW [ Generaďż˝ ]

BIGos,^Piotrek^ -> wy "gówniarze" :D Ale ^Piotrek^ masz racje, jak zarejestrowałem się na to forum to klimat był o niebo lepszy,a tu jakaś prowokacja, a tu jakieś wydawalo by sie kretynskie rozmowy .Soul był jakiś taki milszy, szło pogadać , pożartować, i jeszcze nie wszystko było wtedy za kase :)

26.07.2004
02:58
smile
[17]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


Piotrek :)
mój numer rejestracji dobitnie wskazuje listopad/grudzień 01 :)
tylko wtedy nie pisywałem, a tylko czytałem.
i miałem już konto.
a jeszcze troche czytałwn zanim załozylem konto :)


SEW - przecież moje konto jest o jakieś 10 000 numerów starsze od twojego :))))
mi sie wydaje ze bylo tak samo :)
tylko idealizujemy wspomnienia.
no dobra, nie bylo wtedy tych vegetanow, karolusow i innego talatajstwa :)
ale byl annihilator, Mlody Gofer i inne takie :)
smiem twierdzic ze teraz tez jest calkiem niezle, a co wiecej teraz mamy Vadera, a kiedys nie mielismy :)

26.07.2004
11:11
smile
[18]

SEW [ Generaďż˝ ]

przecież moje konto jest o jakieś 10 000 numerów starsze od twojego :))))

Teraz pewnie sie wyglupie tym pytaniem... Jak Ty to cholera sprawdziles?? :D

26.07.2004
12:35
[19]

Marksman [ Promyk ]

SEW - najedź kursorem na jakąkolwiek ksywkę... pojawi się komenda javy i pewien numerek...

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.