GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

znalezione w sieci: nie bój się plam :D

23.07.2004
19:23
smile
[1]

Zapruder [ Testament ]

znalezione w sieci: nie bój się plam :D

Chyba nie było. Jeżeli ktoś nie lubi Hip-shitu[ja :D ] to genialny ubaw :D

23.07.2004
19:38
smile
[2]

przeczyszczony-bartek [ Centurion ]

Warto.

23.07.2004
20:06
smile
[3]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

Naprawdę warto.

23.07.2004
20:07
[4]

Trzepiskor [ SETH ]

takie sobie

23.07.2004
20:14
smile
[5]

Verminus [ Prefekt ]

Pfffff
Co w tym śmiesznego :/

ps. nie lubie HH i nie miałem "ubawa"

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 20:12:20]

23.07.2004
20:15
[6]

Soll [ Senator ]

;)

23.07.2004
20:20
[7]

Stanlej4 [ Legionista ]

Mnie sie podoba ale oryginal chyba lepszy :)

26.07.2004
12:17
smile
[8]

Chmielek [ Warrior of the World ]

fajne!

26.07.2004
12:29
[9]

KfIu [ Konsul ]

buahahahahaa zarabiste lepsze od oryginału :) o wiele!!! :D
czy to plyn jest zly.. czy ty?? :)

26.07.2004
13:10
[10]

mrsin [ Pretorianin ]

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CALEGO ace
Super, szczegolnie refren!!!

26.07.2004
13:21
[11]

Marksman [ Promyk ]


nie lubie hh... i to też mi się nie podoba...

26.07.2004
13:26
smile
[12]

Loczek [ Senator ]

LOL :)
dobre w ryj...
nie zeby tekst jakis wyszukany, ale samo wykonanie i pomysł fenomenalny :]

26.07.2004
13:28
smile
[13]

eJay [ Gladiator ]


ee takie sobie. w Oryginale duuuzo lepsze.

31.07.2004
23:39
smile
[14]

Laios [ Centurion ]

HHEHEHE DOBREE :D:D:D

01.08.2004
00:25
smile
[15]

kwiatu1 [ Centurion ]

Zajebiste, nawet lepsze o orginału.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.