
Zapruder [ Testament ]
znalezione w sieci: nie bój się plam :D
Chyba nie było. Jeżeli ktoś nie lubi Hip-shitu[ja :D ] to genialny ubaw :D

przeczyszczony-bartek [ Centurion ]
Warto.

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
Naprawdę warto.
Trzepiskor [ SETH ]
takie sobie

Verminus [ Prefekt ]
Pfffff
Co w tym śmiesznego :/
ps. nie lubie HH i nie miałem "ubawa"
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 20:12:20]
Soll [ Senator ]
;)
Stanlej4 [ Legionista ]
Mnie sie podoba ale oryginal chyba lepszy :)

Chmielek [ Warrior of the World ]
fajne!
KfIu [ Konsul ]
buahahahahaa zarabiste lepsze od oryginału :) o wiele!!! :D
czy to plyn jest zly.. czy ty?? :)
mrsin [ Pretorianin ]
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CALEGO ace
Super, szczegolnie refren!!!
Marksman [ Promyk ]
nie lubie hh... i to też mi się nie podoba...

Loczek [ Senator ]
LOL :)
dobre w ryj...
nie zeby tekst jakis wyszukany, ale samo wykonanie i pomysł fenomenalny :]

eJay [ Gladiator ]
ee takie sobie. w Oryginale duuuzo lepsze.

Laios [ Centurion ]
HHEHEHE DOBREE :D:D:D

kwiatu1 [ Centurion ]
Zajebiste, nawet lepsze o orginału.