GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #165

23.07.2004
15:12
smile
[1]

Hellcat [ Legend ]

Vandenberg's Legacy® | #165

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Alick, Brisk., Natasha

Troopers: Adamss, Łowca Czarownic, ^Piotrek^
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: ---
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Intelligence and Special Tasks: Bregan

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, [email protected], M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: Coy2K, Pencil, FemmeFatale, Mroofka
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos, Cicha Śmierć, Oszki, ZgReDeK...

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
FemmeFatale & Mroofka: Dwie siostry które przetrwały całą nuklearną katastrofę. Życie nauczyło ich wiele, ale nigdy się nie poddają i zawsze mogą liczyć na siebie :D. Swoiste Maskotki Vandenberga aka Sisters of Blood :D, ale trudno jest się nimi pobawić, nie narażając przy tym istotnych dla dobrego funkcjonowania organów.. męskich :D.Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 16:23:41]

23.07.2004
15:13
smile
[2]

Hellcat [ Legend ]

ENJOY!! :D

23.07.2004
15:13
smile
[3]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D No więc jak jest? :D

Ej Banda :D Szukam jakiejś fajnej gry i kiegoś filmu ciekawego :D Ktoś coś poleci? :>

23.07.2004
15:14
smile
[4]

Hellcat [ Legend ]

Prezes -> Kasa & Abonament & LG & Panienki to jest TO :D

23.07.2004
15:14
smile
[5]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś *zawstydzony* ale i tak wiesz jak jest :D

23.07.2004
15:15
smile
[6]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes dokładnie :D Samo zdrowie :D

23.07.2004
15:15
smile
[7]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu info na końcu starego part :D

Co do gry to nie wiem, co do filmu to tez nie wiem czyli wszystko po staremu :D

23.07.2004
15:16
smile
[8]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu taaa wiem ? hmm to jakas nowośc, ze ja coś wiem :D

23.07.2004
15:17
smile
[9]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś a toś mi pomógł :D Znów mam non stop grać w DoD'a? :D taaaa :D A to co Ty wiesz na ten temat i wogóle to tego ja nie wiem :D

23.07.2004
15:19
smile
[10]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu co do filmu to obejrzyj Efekt Motyla no chyba, że widziałeś, a pograj se w Manhunt i juz :D pfff

23.07.2004
15:21
smile
[11]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś a słyszec słyszałem o filmie ale jakoś mnie nie ciągnie akurat ten :D Manhunt hmmm widziałem i mam ciekawsze pozycje do grania :> DNO! :D

23.07.2004
15:22
smile
[12]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmm o Dnie nie słyszałem jakaś nowość ? :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 15:20:41]

23.07.2004
15:23
smile
[13]

Hellcat [ Legend ]

Prezes -> Rozerwij się :D

23.07.2004
15:24
smile
[14]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś bo Ci walne jak nie przestaniesz mędrkować :D

Prezes a to moze jutro :D

23.07.2004
15:24
smile
[15]

Hellcat [ Legend ]

A co będzie jutro? :)

23.07.2004
15:24
smile
[16]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu oooo patrzcie go jaki odważny sie zrobił, se Burzuś poszedł to cfaniakuje :D

23.07.2004
15:26
smile
[17]

Hadriel [ Screener's ]

lol, juz kolejna czesc :)

23.07.2004
15:27
smile
[18]

Cap'n Pimp [ Generał ]

tylko nie kłócić się tutaj!! :)D

23.07.2004
15:27
smile
[19]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes sobota? :>

Shakkuś pfffff Szef przeca tez jest :D

btw *śmieje sie* :D
Z cyklu wierszyki nie zawsze moralnie poprawne :D

"Miałem kiedyś osła - każdy zwierzę lubił,
lecz pewnego razu osiołek się zgubił.

Poszliśmy z kumplami szukać w okolicy,
uprzednio zabrawszy gąsior śliwowicy.

Osiołek się znalazł. Wódkę my wypili,
a potem gremialnie zwierzę chędorzyli."

23.07.2004
15:28
[20]

Hellcat [ Legend ]

Hadriel -> Czołgiem :D

Rejnor -> Dobrze mamo :)

Prezes Ale co że sobota??
Zbereźniku :P

23.07.2004
15:30
smile
[21]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes no że sobota, że dziś piatek że po jutrze niedziela więc jutro sobota :D

23.07.2004
15:32
[22]

Hadriel [ Screener's ]

Hellcat --> Yo :D

23.07.2004
15:32
smile
[23]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, czy Ty próbujesz mnie przekonac ze jutro sobota? :>

23.07.2004
15:34
smile
[24]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A coś Ty sie Brisiu taki hardy zrobił ? :D Hmm a gdzie Szef ? :D

23.07.2004
15:34
[25]

Hellcat [ Legend ]

Umarł :D

23.07.2004
15:36
[26]

Hadriel [ Screener's ]

umarłem to tu ja :D

23.07.2004
15:37
[27]

Torn [ Merces Letifer ]

Nie umarłem, tylko bawię się edytorem w OFP.

23.07.2004
15:37
smile
[28]

Hellcat [ Legend ]

O, właśnie Szefie...jak tam te skrypty?

23.07.2004
15:38
smile
[29]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Aaaa to jak sie bawi to dobrze :D

23.07.2004
15:39
smile
[30]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes gdzież bym śmiał :D

Shakkuś no od czasu do czasu jest tak że cały czas jestem hardy :D No a jutro sobota :D

Szefie Czesc :D

23.07.2004
15:39
smile
[31]

Hellcat [ Legend ]

Hadriel, jak umarłeś jak nie żyjesz?? :)

23.07.2004
15:39
smile
[32]

M'q [ Schattenjager ]

SySuś --> apropo pytania X-menów- szczerze mówiąc nie pamiętam :(

Hell --> czemu zawsze dajesz jakiś badziewiasty dopisek do wątku? :P :>

23.07.2004
15:40
[33]

Hellcat [ Legend ]

Mogę go skasowac, ale tylko jedna osoba może mi to kazać zrobić :D

23.07.2004
15:41
smile
[34]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Hell, karze Ci to zrobić! :))

23.07.2004
15:42
smile
[35]

Hellcat [ Legend ]

Karze?
Jakiś karzeł tak? :)

--
Ide...zwróce za 50 minet :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 15:42:22]

23.07.2004
15:44
smile
[36]

Brisk. [ Chomik ]

Karzeł? karzełek? Shakkuś sie znaczy? :>:D

23.07.2004
15:44
smile
[37]

Cap'n Pimp [ Generał ]

co ja Ci już nie raz Hell mówiłem o mojej ortografii w wakacje ?? :D [zastanawiałem się jak to anpisać... no bo od kary... ale cóż.. ;D]

23.07.2004
15:45
smile
[38]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ja tutaj widze znowu jakies kompleksy z Twojej strony :D

23.07.2004
15:47
smile
[39]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś a czym TY do mnie rozmawiasz? :D

23.07.2004
15:47
[40]

Torn [ Merces Letifer ]

Hell - na razie robię sobie takie podstawowe rzeczy, jak "wychodzi facet, podchodzi do drugiego, udaje, że gada, odchodzi. W miedyczasie drugi idzie, czeka na kolege, potem razem idą i czekają na moją zgode przejścia dalej. Dalej facet idzie, zakłada broń na ramie i pompuje. W tle śmigłowiec wisi, czeka na 2 inne. Tamte nadlatują i razem udają się gdzieś tam dalej (fajnie się raz zderzyły :D).
Skomplikowanych skryptów na razie nie tykam. Lece po różnych tutorialach i po prostu czytam i robie dany przykład sam w edytorze.

Shakka - :P

Brisk - Cze.

M'q - zmieniasz stopień? Na jaki?

O właśnie Hell - te dopiski nieładnie wyglądają moim zdaniem. Jak możesz to to skasuj. To już lepiej dopisać cuś jak ja czasem nad "No Trespassing...", bo tak to niepotrzebny bajzel się robi.

23.07.2004
15:47
[41]

Hadriel [ Screener's ]

HYellcat, chodzilo mi o to ze umarlem kiedys (nawet nei wiem kiedy i co mnie usmiercilo :P) ale fajnie byc znowu z wami :D

23.07.2004
15:48
smile
[42]

M'q [ Schattenjager ]

Torn --> zmieniam stopień? oO WTF? Czemu ja nic o tym nie wiem? :)

23.07.2004
15:48
smile
[43]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu jak czym ? buzią :D :D

23.07.2004
15:48
[44]

Hadriel [ Screener's ]

Hell sorry za błąd w ksyfce

23.07.2004
15:49
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś ja nie pytam o to czym tylko o czym :D Czym to ja wiem i sie smieje za każdym razem :D

23.07.2004
15:50
smile
[46]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q - no to już wiesz :D

Eee, nie wiem, Te wariaty coś pisały o zmianie stopnia, ale może mi się pomyliło coś. No cóż.
Wracam się bawić dalej :]

23.07.2004
15:52
smile
[47]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisk. [ Legend ] https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=65985

Shakkuś A czym TY do mnie rozmawiasz? :D


Hmm Brisiu taaa no to ja chyba źle przeczytałem :D :D :D

23.07.2004
15:53
smile
[48]

M'q [ Schattenjager ]

Aaa to już chyba wiem o czym gadamy :D Ale to było chyba tylko tak do picu :D Przynajmniej tak myśle :D

23.07.2004
15:54
smile
[49]

Hadriel [ Screener's ]

czuje się źle wśród trzech legendów naraz :)

23.07.2004
15:56
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus oj :D

Prezes od 13.55 to mój 50 stats post :D Więc jak widzisz LG bedziesz miał bardzo szybko bo ja jeden prezes potrafi to drugi też :D

23.07.2004
15:56
smile
[51]

M'q [ Schattenjager ]

Torn, jeszcze tylko 2270 i będzie LG :D

Brisiu jak Ty to robisz, że jest pełno Brisków w każdej karczmie? :D

23.07.2004
15:57
[52]

Hadriel [ Screener's ]

o, juz nie czuje się źle bo przyszedł JAKIŚ M'q :D

23.07.2004
15:58
smile
[53]

Brisk. [ Chomik ]

M!qś ano szybki jestem :D

23.07.2004
15:59
smile
[54]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu Ty mi tutaj nie ojaj i sie nie chwal pfff :D

23.07.2004
16:15
[55]

Hadriel [ Screener's ]

spadam, bede potem

23.07.2004
16:22
smile
[56]

SULIK [ olewam zasady ]

PRZERAZACIE MNIE !!!!

juz anstepny part ? :D

23.07.2004
16:25
smile
[57]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK tchórz jestes:D

Shakkus nie chwale sie :D Jakbym sie chwalic zaczął to byś w komplexy popadł :D

23.07.2004
16:26
smile
[58]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - co do pytania o X-Menow - nie mam pojecia :D

23.07.2004
16:26
smile
[59]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu pfff i kto to mowi :D

dobra ide se juz naprawde :D

23.07.2004
16:28
smile
[60]

Hellcat [ Legend ]

Szefie -> Od czegoś trzeba zacząć, a jak na początek to i tak nieźle :)
[done]

Hadriel -> Też się ciesze :D

Sulik -> Człowiek na starość robi się płochliwy i mientki :)

23.07.2004
16:29
smile
[61]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś pfff se ić :D Ja se może pogram :D

23.07.2004
16:40
[62]

SULIK [ olewam zasady ]

Hellcat - moje organy zewnaterze sa jak najbardziej twarde jak trzeba :>

23.07.2004
16:41
smile
[63]

Hellcat [ Legend ]

Udowodnij :)

23.07.2004
16:43
[64]

SULIK [ olewam zasady ]

jak bym pokazal zdiecie to bym dostal bana za szezenie tresci pornograficznych :>

23.07.2004
16:44
smile
[65]

Hellcat [ Legend ]

Aha...dobra...wykpiłeś się :P

23.07.2004
17:38
smile
[66]

Cap'n Pimp [ Generał ]

mhm... tak :)

===>

23.07.2004
17:43
smile
[67]

Hellcat [ Legend ]

Ha...On to zrobił...aaale balet :D

23.07.2004
17:57
smile
[68]

Cap'n Pimp [ Generał ]

co zrobiłem ?

23.07.2004
18:04
smile
[69]

Hellcat [ Legend ]

TO :D

Ale LOL...normalnie nie wytrzymam :D

23.07.2004
18:06
smile
[70]

Cap'n Pimp [ Generał ]

aha, ciesze sie, ze się podoba ;)

23.07.2004
18:06
smile
[71]

Hellcat [ Legend ]

A o czym mówisz? :)

--
Uwaga...zaraz Wiola zajrzy pewnie :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 18:09:36]

23.07.2004
18:11
smile
[72]

Cap'n Pimp [ Generał ]

o moich oczach :))

23.07.2004
18:12
smile
[73]

Hellcat [ Legend ]

To Ty masz jakieś oczy?? :)

--
Heh...no i zgadłem.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 18:11:34]

23.07.2004
18:13
[74]

Wiolax [ Senator ]

Łobuziaki witam parnym popołudniem!!! :)
ładnie, nie było mnie przez chwilę, a nadźgaliście już tyle, że kiedy niby ja mam to czytać?

23.07.2004
18:14
[75]

Brisk. [ Chomik ]

Wiolax nie :D btw parnym? ja bym powiedział że u mnie jest zimno :] dopiero teraz troche słońce świeci :]

23.07.2004
18:16
smile
[76]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Hell, wbrew pozorom tak :) Ale urywam ich odświętnie :))

Wiolu, witam :)))

Brisk, u mnie troche parnym ;)))

23.07.2004
18:17
smile
[77]

Wiolax [ Senator ]

rozpuszczam się cała......zero powietrza, przydałby się deszczyk jakiś, choćby malutki!

23.07.2004
18:17
smile
[78]

Hellcat [ Legend ]

Wygrałem coś? :)

Czołgiem Prezes :D

A u mnie cholernie dusznym :]
Ale luzik...koszulka out, okno i wiatraczek...a także Pan Bronisław...i gra muzyka :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 18:15:55]

23.07.2004
18:18
smile
[79]

Brisk. [ Chomik ]

Wiolax yyy rozbierz sie?:> ewentualnie pod prysznic :D ale wtedy i tak musisz sie rozebrać:>

CnP brrr u mnie paskudna pogoda ale np jutro bym chciał by padało to na 100% nic bym nie robił :D

23.07.2004
18:20
smile
[80]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u a w co gracie? i niby skąd wiedziałeś, że wpadnę.
Tak, łatwo mnie rozszyfrować, bo niby gdzie od jakiegos czasu najpierw zaglądam?

23.07.2004
18:22
[81]

Hellcat [ Legend ]

Bo ja zawsze wiem kiedy kto ma wpaść...a rcepta na to jest tyleż prosta co i głupia...
A w co gramy...w zielone...puff.

Prezes -> Ja siedze półnago i mi dobrze :D

23.07.2004
18:23
[82]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Brisiu ===> u mnie cieło ale nie za gorąco, wilgotno, ale nie padało.. :)) Szalejmy ;D

Hell ===> nie, nic nie wygałeś :)

23.07.2004
18:24
smile
[83]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes Ty nie mów mi jak Tobie dobrze jest tylko namów Wiolax :>

23.07.2004
18:25
[84]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, a co ja mogę? :)
A poza tem, Ona mnie już nie lubi ;(

23.07.2004
18:25
smile
[85]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes czujesz sie odrzucony? samotny? chcesz o tym porozmawiać? :>

23.07.2004
18:26
smile
[86]

Wiolax [ Senator ]

Brisk'u----->A prysznic to niby działa i przypadkiem nikt mnie spod niego nie wyrzuci, bo między wierszami zapisane było, że on do kogos przynależy? :)
Hell'u----->no przecie wiem.......
A masz zielone, bo jak tak siedzisz półnagi, to wątpie.....;)
lubi, lubi ;)

23.07.2004
18:27
smile
[87]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, tobie to się chyba ostatnio śni za duzo pożarów, wiesz? :>
Jak coś to ja tu mam kozetkę i zaraz możemy :D

Właśnie:
"lubi lubi ;)"

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 18:25:33]

23.07.2004
18:28
smile
[88]

Brisk. [ Chomik ]

Wiolax nie :D On do nikogo nie przynależy :D On jest dla ogółu społecznego :D Są tez prysznice w prywatnych celach :D

23.07.2004
18:29
smile
[89]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes kozetke? zaraz mozemy? so Ty mi tu proponujesz?:>

Wiolax a poza tym nikt by Cie nie wyrzucam baa podejrzewam że nawet byś miała towarzystwo pod prysznicem :D

23.07.2004
18:29
smile
[90]

Hellcat [ Legend ]

No jak to so? Wspólną terapię :D
Jednym młotkiem :D

23.07.2004
18:30
smile
[91]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes mowisz jednym? :D hmmm zachęcająca propozycja :D

23.07.2004
18:31
smile
[92]

Hellcat [ Legend ]

No chyba że jeszcze Shakkuś ze swoim gumoleuszem zaprzyjdzie :)

23.07.2004
18:33
smile
[93]

Wiolax [ Senator ]

Wiecie co, już nawet wiem za co Was lubię!
Ato tu są jakies prywatne cele?

23.07.2004
18:34
smile
[94]

Hellcat [ Legend ]

Chciałem zauwazyć że mnie nie lubisz :(

Tu nie ma cel...tu są Pokoje Zabaw :D

23.07.2004
18:37
smile
[95]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u---->bo jak Cię przełożę przez kolano, tudzież w inny sposób, to w końcu zrozumiesz, że jak mówię tak!, to znaczy TAK!.........no np. w takim Pokoju Zabaw :))))

23.07.2004
18:39
smile
[96]

Hellcat [ Legend ]

Be my guest...spróbuj szczęscia :>

A do przekładania mnie przez kolano wymagany jest odpowiedni wiek, doświadczenie i papiery :D

A że w dodatku mnie nie lubisz to nie pozwalam.

23.07.2004
18:43
smile
[97]

Wiolax [ Senator ]

Ok
*po chwili zastanowienia* z tym kolanem to nie był najorginalniejszy pomysł!
ja też nie pozwalam!

23.07.2004
18:44
smile
[98]

Hellcat [ Legend ]

Na co nie pozwalasz? :)

Ps. Don't make a village :D

23.07.2004
18:44
smile
[99]

Brisk. [ Chomik ]

cele zabaw <hahaha>

Wiolax po prostu np Shakkuś i ja mamy swoje cele w bloku więziennym :D Szefostwo mieszka wyżej w apartamentach :D Ale to MY rządzimy VL :D

Pytanie do Krakowiaków :D


KmP poruszył temat SKAŁEK w poprzedniej czesci :D Moze mi ktos powiedziec cos o nich więcej i jak tam sie dostać? :D

23.07.2004
18:44
smile
[100]

Hellcat [ Legend ]

100 :D

Prezes, czemu o mnie zapominasz...wszak to my jesteśmy Prezesostwem :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 18:46:05]

23.07.2004
18:47
smile
[101]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes wiem ale ja tak prawde powiedziawszy nie wiem gdzie Ty mieszkasz :D

23.07.2004
18:48
smile
[102]

Hellcat [ Legend ]

Ty wiesz cholera że ja tez nie wiem?? :)

Kurde...
Trza zamieszać jakoś ostro i wyczaić rozkminę :D

23.07.2004
18:49
smile
[103]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u----->co ty mi tu z viilidżem wyjeżdżasz, że niby ja?
btw co znaczy to 100? do licha.....
Brisk'u----->masz telefon na drugiej linii....

23.07.2004
18:50
smile
[104]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes może schowek na naczynia do konserwacji powierzchni płaskich? :D

Wiolax na drugiej lini?:>

23.07.2004
18:52
smile
[105]

Wiolax [ Senator ]

Brisk'u widzę bystry jesteś i zdążyłeś już odebrać. Chwali się, chwali

23.07.2004
18:53
smile
[106]

Hellcat [ Legend ]

Nie qrna...tam je melina M'qsia :D

100 - Liczba składająca się z 3 cyfr, są to 3 liczby wymierne dodatnie nieklasyfikowane spozywczo a także nie mające żadnych większych zastosowań w przemysle naftowym oraz rolniczym.

23.07.2004
18:53
smile
[107]

Hellcat [ Legend ]

Bystry jak woda w klozecie na wiosnę :D

23.07.2004
18:55
smile
[108]

Brisk. [ Chomik ]

Wiolax :D Widze że mam szpiega dla mnie pracującego :D Nie bój nic ja pilnuje swoich interesów bardzo dobrze :D Ale thx za info :D

Melina M!qśa *śmieje sie *:D

23.07.2004
18:55
smile
[109]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u---->dlaczego zaraz wymierne, ja tu widze system zero-jedynkowy, z pełnym zastosowaniem w przemyśle i technice, a że 3 cyfry, to zgoda.

23.07.2004
18:55
smile
[110]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes no wtedy ją wymieniamy wkońcu w bazie po całej zimie :D

23.07.2004
18:56
smile
[111]

Hellcat [ Legend ]

Babo...Ty umiesz ryć runy? :D

[przepraszam...na cytaty mi się zebrało :D]
Cytaty cynią cłowieka ocytanym!!

23.07.2004
18:57
smile
[112]

Hellcat [ Legend ]

Zaraz...to my mamy w ogóle klozety we bazie?? :)

23.07.2004
19:00
smile
[113]

Wiolax [ Senator ]

Hell'u tyz prawdo!
ostatnio były, nie było światła

23.07.2004
19:03
smile
[114]

Hellcat [ Legend ]

Za wiedzą, zgodą i przyzwoleniem prezesa daje Wam link :D

Ide sprawdze kto mnie lubi, a kto kocha :D

23.07.2004
19:17
smile
[115]

SULIK [ olewam zasady ]


:)
raynor - very nice :)

23.07.2004
19:26
smile
[116]

Cap'n Pimp [ Generał ]

dziekuję :))

23.07.2004
19:29
smile
[117]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A ja i tak wszystko widze :D

23.07.2004
19:30
smile
[118]

Hellcat [ Legend ]

To masz problem :)

23.07.2004
19:31
smile
[119]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Masz problem rozwiąż go :D

23.07.2004
19:32
smile
[120]

Hellcat [ Legend ]

A wiesz co najlepiej rozwiązuje problemy i języki? :)

23.07.2004
19:33
smile
[121]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A wiesz co Ci moge zrobić jak zgaszą światła ? :D

23.07.2004
19:33
smile
[122]

Brisk. [ Chomik ]

Masz problem zabij go :D

23.07.2004
19:34
smile
[123]

Brisk. [ Chomik ]

nie zabij a zapij :D

23.07.2004
19:34
[124]

Wiolax [ Senator ]

Oooo zaczyna sie robić ciekawie.......zgasić swiatło, proszę

23.07.2004
19:35
smile
[125]

Hellcat [ Legend ]

Shakkuś co? :)

Taberotem mnie walnąć?? :P

Wioluś -> Cichaj bo taberotem dostaniesz :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 19:33:22]

23.07.2004
19:36
smile
[126]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu Ty tylko o jednym :D

Wiola hmm ciekawa jestes :D

Hella a co byś chciał ? :D

23.07.2004
19:40
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]

Wiolax poczkaj do po 23 :D

Shakkus gdzie te łapy :D

23.07.2004
19:40
smile
[128]

Hellcat [ Legend ]

*patrzy na Shakkusia i nie czai rozkminki*

Taberot?? :)

23.07.2004
19:41
smile
[129]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hella pomidor ? :D

Brisiu pfff tak sobie wmawiaj dalej :D

23.07.2004
19:42
smile
[130]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś autosugestia :D

23.07.2004
19:42
smile
[131]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu filozofia ? :D

23.07.2004
19:42
smile
[132]

Hellcat [ Legend ]

Sugestia żeby sobie kupić tabero...znaczy się auto :D

23.07.2004
19:43
smile
[133]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś mędrkowanie? :D

23.07.2004
19:43
smile
[134]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ogórek ? :P

Hella marzenia ? :D

23.07.2004
19:44
smile
[135]

Wiolax [ Senator ]

Słuchajcie, spadłam z krzesła......ja z Wami normalnie nie wytrzymuję!
taberot, pomidor............
Brisk'u po 23, co tak późno? grzeczne dzieci już śpią (o sobie mówię maluchy!)

23.07.2004
19:45
smile
[136]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Wiola buuuu a czemu nie spadłaś na mnie ? :D

23.07.2004
19:45
smile
[137]

Hellcat [ Legend ]

Shakkuś uhh :D

Wioluś, przy nas każdy spada...czasem nawet z krzesła :D

23.07.2004
19:46
smile
[138]

Hellcat [ Legend ]

A ja mam zasadnicze pytanie:

Widział ktoś Gupota??

Jorguś, może Ty??

23.07.2004
19:46
smile
[139]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hella co jezd okres sie odezwał za Ciebie ? :D

23.07.2004
19:48
smile
[140]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes ja tam szukam Stoła i jeszce kogoś :D Te Shakkuś jak było temu drugiemu? :D

Wiolax a niegrzeczne własnie wtedy zaczynają żyć :D

Shakkus no no nie poznaje kolegi zawsze taki niesmiały fiufiu cicha woda :D

23.07.2004
19:50
smile
[141]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, ja tylko niosę pomoc :D

Właśnie, Shakkuś...jak On szedł? :)

23.07.2004
19:50
smile
[142]

Wiolax [ Senator ]

No nic, czas kończyć te wybryki....
znikam, może do jutra, a jak nie to do..... po niedzieli
trzymajcie się! i piszcie dużo, żebym miała co czytać
Hey ah

23.07.2004
19:50
smile
[143]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu chodzi Ci o Tygodnia ? :D no też Go żem nei widział dawno :D

23.07.2004
19:51
smile
[144]

Brisk. [ Chomik ]

O nie szedł oj nie :D Nie był w stanie chodzić już :D

23.07.2004
19:52
smile
[145]

Hellcat [ Legend ]

aaAAAHHH!! :D

Zaraz...co to ja miałem...a, powstrzymać okres :D

Racja nie szedł...to so on robił?? :>

23.07.2004
19:52
smile
[146]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkus no własnie Tygodnia :D

Wiolax a no to czesc i miłego tam tego no Weekenda :D

23.07.2004
19:54
smile
[147]

Hellcat [ Legend ]

Czytajcie jutro gayzety :D

Będą o Niej pisać :D
[w nekrologach :D]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-23 19:52:13]

23.07.2004
19:56
smile
[148]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Wiola no to salut :D

Brisiu no i co bedzie teraz ? z tym Tygodniem ? :D

23.07.2004
19:57
smile
[149]

Hellcat [ Legend ]

Shakkuś...musimy go strzec bo okresy są w tygodniu :>

23.07.2004
19:58
smile
[150]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś nie wiem :D Wora tez nie widziałem :D

23.07.2004
19:58
smile
[151]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu hę ? czy ja jak zwykle o czymś nie wiem ? :D

23.07.2004
20:01
smile
[152]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś parówke? :D

23.07.2004
20:01
smile
[153]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu wszyscy sie ostatnio pochwali czy co nie wiem boją sie czy jak ? :D

23.07.2004
20:01
smile
[154]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu bardzo chętnie ale ze smażonymi jajami :D

23.07.2004
20:02
smile
[155]

Bregajew [ Pretorianin ]

Siema, co tam? :D

23.07.2004
20:02
smile
[156]

Hellcat [ Legend ]

Ale jaja... :)

23.07.2004
20:16
smile
[157]

Cap'n Pimp [ Generał ]

jaja na bekonie ;D

23.07.2004
20:23
smile
[158]

Brisk. [ Chomik ]

Jeeeeezzz z kim ja sie zadaje [by CyCuś, modyfikacja by Brisk] :D

23.07.2004
20:29
smile
[159]

Cap'n Pimp [ Generał ]

jakto z kim?! z VL Crew!

23.07.2004
20:43
smile
[160]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu nie mędrkuj :D i jak tam parówa ? bo ja se zjadłem jajecznice :D :D

23.07.2004
21:17
smile
[161]

Hellcat [ Legend ]

Prezes się nią udławił...pewnie za głęboko wkładał or smth ;)

23.07.2004
21:27
smile
[162]

Brisk. [ Chomik ]

Zeżarłem wszystkie :D

23.07.2004
21:33
smile
[163]

Hellcat [ Legend ]

I jak Ci? :)

23.07.2004
21:35
smile
[164]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu a nie uprzedzili Cie ? :D

23.07.2004
21:36
smile
[165]

Brisk. [ Chomik ]

Dobrze :D Szybkim jezd :D

23.07.2004
21:38
smile
[166]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu huehuehue alem przystojny jezd :D

23.07.2004
21:38
smile
[167]

Brisk. [ Chomik ]

oj :D

23.07.2004
21:48
smile
[168]

Hellcat [ Legend ]

Mocne :D

Czemu ja nie mam Kałacha?? :)

23.07.2004
21:49
smile
[169]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes zadajesz głupie pytania :D

23.07.2004
21:51
smile
[170]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Buahahahhahahahahaha Brisiu rozwaliłes mnie tym ostatnim obrazkiem :D buahsahah :D

23.07.2004
21:54
smile
[171]

SULIK [ olewam zasady ]

ha ha ha ha ha ha

23.07.2004
21:54
smile
[172]

Brisk. [ Chomik ]

:D

23.07.2004
22:05
smile
[173]

Hellcat [ Legend ]

Buehehe...Prezes...ostro pogrywasz :D

23.07.2004
22:12
smile
[174]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes no so? :D Bawie sie :D

23.07.2004
22:14
smile
[175]

Hellcat [ Legend ]

Ależ ja nie neguje, wręcz przeciwnie....pochwalam :D

Ale czemu qrna mie nie ma? :D

23.07.2004
22:16
smile
[176]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - miarzdzysz klate :)

23.07.2004
22:16
smile
[177]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes mnie sie pytasz? :D

23.07.2004
22:17
smile
[178]

Hellcat [ Legend ]

Aha...ymm...jasne :D

23.07.2004
22:18
smile
[179]

Brisk. [ Chomik ]

totalny brak pomysłów :SD

23.07.2004
22:20
[180]

Hellcat [ Legend ]

Hmm...ktoś tu się najwyraźniej nudzi :D

Jak coś...NP in progress.

23.07.2004
22:20
smile
[181]

Brisk. [ Chomik ]

Ale i tak by Szef wymiata :D

23.07.2004
22:20
smile
[182]

Brisk. [ Chomik ]

SULIK sie znowu nudzi? :D

23.07.2004
22:22
smile
[183]

Brisk. [ Chomik ]

A tym textem i postem Szef mnie wtedy zmasakrował :D

23.07.2004
22:22
smile
[184]

Hellcat [ Legend ]


=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================

....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.