GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośby i pytania do Admina (STARY)

23.07.2004
07:22
smile
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Prośby i pytania do Admina (STARY)

Przeczytaj uważnie zanim wpiszesz się do tego wątku:
- prośby o zmianę stopnia proszę wpisywać w wątku „Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia”
- uwagi dotyczące działania innych niż forum serwisów GRY-OnLine proszę kierować na emaila [email protected]
- Ludzie posiadający abonamenty uzyskają pomoc pisząc na emaila podanego w Strefie Premium
- W sprawach reklamacji SMSowych piszcie na [email protected]
- Kontakt z adminem forum [email protected] z dopiskiem w temacie "w sprawie forum dyskusyjnego"
- W tym wątku nie dyskutuje się z innymi forumowiczami, macie do tego całe forum, w tym wątku rozmawia się tylko z prefektami i moderatorami.
- W tym wątku nie żartujemy, nie dowcipkujemy, nie piszemy bez sensu
- wątki i posty edytujemy sobie sami



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-01 13:44:24]

23.07.2004
08:28
smile
[2]

Thufir Hawat [ Konsul ]


Soul, wiem że tego się nie udowodni, ale czy kolega Kato nie przesadza (i prowokuje?).
Z przyjemnego wątku zrobiły się tylko wyzwiska on - reszta...

23.07.2004
08:40
smile
[3]

Fatalis [ Konsul ]

Thufir Hawat -> wyrażanie swoich opinie na dany temat nie jest prowokacją,btw nie podlizuj sie bo ci język spuchnie.

23.07.2004
08:42
smile
[4]

Yaca Killer [ **** ]

Thufir --> nie przesadzaj ... nie ze wszystkim trzeba zgłaszać się do Admina.

23.07.2004
08:53
smile
[5]

Thufir Hawat [ Konsul ]


Nie chcę przesadzać, ale wydaje mi się że na forum się dyskutuje, a nie podjudza. On nie wyraża opinii, ponieważ opinię się uzasadnia.

Yaca ==> wiem że przesadziłem, ale zdenerwowało mnie to.

23.07.2004
08:59
smile
[6]

karollus [ parek v rohliku ]

Proszę jeszcze raz o usunięcie moich 2 wątków:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2427849 - wątek bez sensu hehe i z jednym ( moim postem )
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2538218 - istmieje wątek seryjny o tej grze, więc mój tylko zaśmieca forum

23.07.2004
09:23
[7]

Anarki [ Demon zła ]

ten watek jest chyba niepotrzebny.....

23.07.2004
10:15
[8]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Ja mam pytanie: po jakim czasie od zakończenia (rozpoczęcia?) wątku są usuwane zeń obrazki?

23.07.2004
13:15
smile
[9]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Mam taka mała uwage, poniewaz w linku ponizej, w zamowieniach jest podany adres https://sklep.gry-online.pl --- a takia adres nie istnieje, moze warto by to było poprawic, bo po co ma wywalac okieno zamiast dobrego adresu albo przekierowania na https://www.gry-online.pl/sklep_gracza.asp

23.07.2004
13:22
smile
[10]

GoKu [ Konsul ]

Hmm ja też mam takie małe spostrzeżenie. Już widziałem kilka wątku, typu: Super gra, w których Junior pisze "Ale fajna ta gra" no i dalej jest to samo everybody +1. Raz się wszystkim udało nie wpisać do jakiegoś wątku bezsensownego,a le na dłuższą metę trochę to nie wypala. Czekam z niecierpliwością na nowy ranking. BTW, czy będą wtedy jakieś zmiany wizualne na forum?

23.07.2004
13:29
[11]

mortan_battlehammer [ Legend ]

GoKu----> Soulcatcher ujawnił w tym watku kawałek nowego wygladu:

23.07.2004
13:29
[12]

Seler^ [ Legionista ]

czemu nie dostalem jeszcze bana

23.07.2004
13:30
[13]

gereg [ zajebisty stopień ]

Loonatyk - jestes psychiczny.... :-(

23.07.2004
13:31
smile
[14]

mortan_battlehammer [ Legend ]

przepraszam za kolejny post, ale prawie spadłem z krzesła jak zobaczyłem post selera...



ps dla niewtajemniczonych seker= loonatyk :D

24.07.2004
21:04
[15]

viesiek [ hoo-doo ]

Nie chce byc nie mily, ale ten watek smierdzi piractwem:

24.07.2004
21:10
[16]

eJay [ Gladiator ]

viesiek-------------->A co cie w nim tak denerwuje?? Przeszkadza ci?? Sa moderatorzy wiec jesli watek jest wbrew zasadom to powinien zostac usuniety...Jak widzisz watek jest dalej i ma sie dobrze:)

Niektorzy robia tu za LPR. Oburzaja sie za byle co i robia protesty...


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-24 21:08:30]

24.07.2004
21:35
smile
[17]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Uwaga, wiadomość z ostatniej chwili, nasz ulubieniec powrócił pod xywą "adminspierdalaj", przepraszam za wulgaryzm, ale to prawda

Oto dowód:

24.07.2004
21:36
[18]

kajojo [ MU Online ]

Chyba powrócił stary znajomy :/
Mam nadzieję, że tym razem nie będzie takiego bałaganu jak ostatnio.

24.07.2004
21:36
smile
[19]

karollus [ parek v rohliku ]

I zawsze znajdzie sie ktoś kto sie w takim wątku dopisze..

24.07.2004
21:37
[20]

kajojo [ MU Online ]

Ehh, spóźniłem się :)

24.07.2004
21:40
smile
[21]

karollus [ parek v rohliku ]

Brawo Moderator !! Błyskawiczna akcja .

24.07.2004
21:42
smile
[22]

Orlando [ Reservoir Dog ]

no, a bana mu daliście???

24.07.2004
21:51
[23]

viesiek [ hoo-doo ]

Kolo powinien dostac bana na IP...

24.07.2004
22:01
smile
[24]

karollus [ parek v rohliku ]

tyle, że on siedzi sobie pewnie w jakiejś kawiarence internetowej, a jak tam jest 10 kompów ..

24.07.2004
23:32
[25]

Requiem [ has aides ]

Prosze upomnienie Testosteronowi za odpowiedź nie na temat i podawanie linka do innego forum /FAQ/.

24.07.2004
23:32
[26]

Requiem [ has aides ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2581164&N=1

24.07.2004
23:39
[27]

stanson_ [ sta-N-son ]

viesiek, jak cos ci nie pasuje to buzia na kłódke. Po co lizesz dupe? Dostales bana i cie swędzi? siedz cicho (donosicielu)

25.07.2004
10:23
[28]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Do wyrzucenia.

25.07.2004
10:29
smile
[29]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Niektorzy, widze, odczuwaja tak silna potrzebe nakablowania na kogos, ze na sile szukaja zlych watkow, niedobrych nickow i niewlasciwych postow. Ech, u wielu trzy pokolenia musza wymrzec, zeby wygasla chec sprzedawania wszystkich wokol.

25.07.2004
10:32
[30]

Hadriel [ Screener's ]

Rothon zgadzam sie z tobą ..

a tak na marginesie to chciałem sie zapytać czy kazdy przy odpowiedniej ilości postów (6000) może mieć pogrubiony subnick i niekoniecznie Legend ?? czy pogrubiony moze byc tylko legend ? a jesli tak to jaim cudem ty masz pogrubiony swoj subnick ?

25.07.2004
10:38
[31]

Hadriel [ Screener's ]

asle jeszcze chcialem dodać ze nie zgadzam sie w coalosci, bo na niektorych kablowac trzeba, jakby ktos zabil na twoich oczach to bys nie mial jakis wyrzutow ??

a jak ktos zasmieca forum, lub prowokuje specjalnie to skarzyc moim zdaniem sie powinno :)

25.07.2004
10:40
[32]

Pvt. Creak [ Criav ]

Hadriel ---> pogrubiony może być TYLKO [ Legend ], a Rothon ma pogrubiony stopień, bo sobie zasłurzył na forum i moderatorzy go nagrodzili...

25.07.2004
10:44
[33]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

rothon ---> Czytałeś ten wątek? Koleś pytał się czemu nie chodzi mu piracka gra, a inni odpowiadali, że potrzebuje c r a c k a. To nie kablowanie, tylko usuwanie wątków zaśmiecających forum.

25.07.2004
11:27
[34]

Verminus [ Prefekt ]

Do śmieci, przed wyrzuceniem polecam lekturę postów Garbizaura

edit:
rothon ----->
Jeżli uważasz, że dbanie o przestrzeganie prawa do kablowanie to gratuluję.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-25 11:27:34]

25.07.2004
12:04
[35]

Garbizaur [ CLS ]

Verminus ---> LOL. Normalnie kurcze to nie przestrzeganie prawa, tylko zwykłe kablowanie.

rothon ---> popieram.

25.07.2004
12:09
[36]

Verminus [ Prefekt ]

Garbizaur ---->
Uderz w stół a nożycie się odezwą. Oczywiście dawanie linków do pirackich filmów jest jak najbardziej fair i w porządku. Na tym forum obowiązuje regulamin - jeżeli go nie przestrzegasz musz liczyć się kablowaniem
Szczerze mówiąc wali mnie to jak to nazywacie :)

25.07.2004
13:30
[37]

DJ_Ant [ Centurion ]

Soldiers: Heroes of World War II - Gra PC 99zł
a nizej...
Soldiers: Heroes of World War II + 1 miesiąc Abonamentu MayClub - Gra PC 89zł

moge się dowiedzieć o co tutaj chodzi, wiadomo ze wybiore opcje za 89zł razem z miesiacem abonamentu gratis :)
Musze miec tutaj jakies specjalne warunki spelnione ?? Czy poprostu dodawac do koszyka i kupowac...
=====
jestem wyjatkowo slepy, juz wszystko wiem, soRRy :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-25 14:25:06]

25.07.2004
16:33
smile
[38]

Soulcatcher [ Prefekt ]

DJ_Ant ---> :)

nic specjalnie dziwnego, kupujesz abonament gry masz taniej, masz je o tyl etaniej ze nawet płacąc za abonament wychodzi cię z nim taniej niż za sama grę bez abonamentu.

Nie ma w tym żadnych ukrytych pułapek

25.07.2004
16:44
[39]

reds23 [ redsov ]

ja mam pytanko, chcial bym sobie zmienic ksywe na golu (nie login) na np.: ReDSov /bo glupi bylem zeby sobie liczbe "z dupala" przy nicku stawiac, tymbardziej ze nieokresla ona nawet mojego wieku ...
czy jest taka mozliwosc?

moze jak sie wykupi abonament GolA ?

25.07.2004
16:51
smile
[40]

Soulcatcher [ Prefekt ]

reds23 ---> nie ma takiej możliwości, ale zawsze możesz założyć nowe konto z ksywką którą chcesz i wykupić na nią abonament

25.07.2004
17:02
smile
[41]

Bregajew [ Pretorianin ]

Kiedyś mi panowie z Premium napisali, że teoretycznie istnieje taka możliwość, tylko że forumowy lud zacząłby się burzyć i co niektórzy pewnie też chcielby mieć zmieniony nick, więc nie praktykuje się takich zmian :P

25.07.2004
17:14
[42]

Garbizaur [ CLS ]

No ale z drugiej strony jak ktoś kupi Abonament, np. na 12 miesięcy to mógłby mieć możliwość założenia sobie nicka bez utraty postów. Taki mały prezent od firmy, ale tylko dla wybranych, czyli płacących.

25.07.2004
17:17
smile
[43]

eJay [ Gladiator ]


Po co zmieniac nicka??? Czy to wazne czy jestes Wiesiek56 czy Grazynka89????

25.07.2004
17:35
[44]

Garbizaur [ CLS ]

eJay ---> dla mnie jest to nieważne, ale może inni odczuwają taką potrzebę???

25.07.2004
17:45
smile
[45]

mortan_battlehammer [ Legend ]

eJay ----> to zmnien sobie na psikuta ;)

25.07.2004
17:55
[46]

mortan_battlehammer [ Legend ]

sorki za drugi post, ale wlasnie pierwszy raz bede kapusiem ale mam juz dosc bezsensownych dopisyan sie do watkow vieska, pisze bez sensu: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2573898&N=1 i podija watki gupie, gdzie napisalem juz wszytko co potrzeba .... https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2582655&N=1 , no i jego poczuciedobrego gustu i smaku jest bym powiedzial dosc oryginalne: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2582578&N=1
To tylko kilka przykladow pewnie znalazlo by sie wiecej....nawet w tym watku tez to pokazuje

25.07.2004
19:18
smile
[47]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Sugeruje bana dla zalozyciela watku.

25.07.2004
21:35
[48]

mikmac [ Senator ]

czy mozna by wyciac post z 21:27 uzyszkodnika Chochliczek? Oby jak najszybciej poki Mazio wroci :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-25 21:33:35]

25.07.2004
23:49
smile
[49]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

mysle ze pan magex troszke przesadza z tekstami do mnie

25.07.2004
23:58
[50]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

nie dosc ze do mnie gada zebym "ciagnoł laske panom z upc" to jescze rzuca prowokanckimi textami obrazajacymi mieszkancow warszawy w tym takze mnie,rozumiem ze w warszawie sa ludzie nie wychowani ale w krakowie tez wiec co tu duzo mówic

26.07.2004
01:05
[51]

gereg [ zajebisty stopień ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2583977&N=1

26.07.2004
01:07
[52]

Marksman [ Promyk ]


gereg - właśnie miałem to zrobić...

26.07.2004
09:48
[53]

legrooch [ Legend ]


Soul, usuńcie tego chochlika..... [25.07.2004] 21:27
Wszystkich ten tekst ruszył, a do tego kwestia Mazia... Niech będzie to kulturalny wątek...

26.07.2004
14:02
[54]

Suhoj [ Fochmistrz ]

Soulcatcher
założyłem wątek o sposobie na to by nie dostać kolejnych punktów za mandat ale potem Vader słusznie zauważył, że gnojki będą teraz ostrzej jeździć więc proszę Byś zdjąl go z forum!!! podaję link:

27.07.2004
15:09
smile
[55]

gofer [ ]

Mam pytanie
Pomimo tego, że za każdym razem ustawiam i zapisuję sobie kategorie na Forum, to przy każdym uruchomieniu przeglądarki (MyIE2) wyskakuje mi forum w defaulcie...Wiem, że mam coś z ciastkami, ale jak to zmienić (jestem zielony, jesli chodzi o takie sprawy) ??

27.07.2004
16:06
[56]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

W Temporary Internet Files (w katalogu Windows) musisz skasować wszystkie pliki cookiesowe.

27.07.2004
17:44
[57]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

do wywalenia

27.07.2004
17:47
[58]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Przydałoby się na tym forum coś do zaznaczania cytatów z poprzednich wypowiedzi. KTHX, BYE.

27.07.2004
17:52
[59]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

drugi watek tego gostka:

27.07.2004
19:03
[60]

SirGoldi [ Gladiator ]

Chyba się wściekł...

offtopic
Stranger [Gry-Online] ---> Piszesz teraz jakiś artykuł na Gry-Online? :)

27.07.2004
19:05
[61]

Verminus [ Prefekt ]

do śmieci

27.07.2004
19:22
[62]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Taka ksywa??? -------->

28.07.2004
13:43
[63]

Coy2K [ Veteran ]

uzytkownik osa8 ( na samym dole watku )

28.07.2004
18:51
[64]

SirGoldi [ Gladiator ]

Dlaczego posty w tym wątku mają takie dziwne ułożenie? Coś jest chyba nie tak...

28.07.2004
19:16
smile
[65]

Misio-Jedi [ Legend ]

Melduję, że stało się coś bardzo dziwnego: napisałem w jednym wątku dwa posty (oddzielone jeszcze wypowiedziami innych)
- i mój późniejszy post z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się przed tym wcześniejszym. Coś chyba nie gra...

28.07.2004
19:47
[66]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

watek smieszny, ale raczej do wywalenia :-)

28.07.2004
19:49
smile
[67]

>Luzer< [ Music Addict ]

Misio-Jedi -->u mnie cos podobnego tylko że pomiedzy dwa moje posty wkrecił sie jeden którego tam wcześniej nie było:/

28.07.2004
19:49
[68]

eJay [ Gladiator ]


Watek do kasacji...

28.07.2004
20:01
[69]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Może się czepiam, ale tego pana wypada usunąć.

28.07.2004
20:02
[70]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Nie chodzi oczywiście o davhanda, tylko tego kolesia u góry. Bo trochę krzywo zaznaczyłem.

28.07.2004
21:40
[71]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Do kasacji:

28.07.2004
21:43
[72]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

[edit] :)

Poza tym użytkownik Łaskawy zasługuje co najniej na upomnienie. :)

28.07.2004
21:45
[73]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

To chyba mnie miało obrazić.

28.07.2004
21:46
[74]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Meph ---> już to dałem. Dwa posty wyżej :) Nie ma za co. :P

28.07.2004
21:54
smile
[75]

karollus [ parek v rohliku ]

Łaskawy powinien się leczyć

28.07.2004
21:54
[76]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Kurdt ---> Dzięki.

Przepraszam, że drugi post pod rząd, ale użytkownik pizol17 równierz dostał internet jakieś kilka lat za wcześnie. Zdaje się, że to znajomy pana z poprzedniego wątku.

28.07.2004
22:03
[77]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Ktoś mnie obraza. Poza tym zasługuje na ban.

28.07.2004
22:18
[78]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

koles IMHO powinien blyskawicznie wyleciec:

[28.07.2004] 22:01
Łaskawy [ Legionista ]
1. zamknij dupe
2 wypierdalaj lachu
3masz małego
4 jestes łchem
5 spierdalaj
6 stosuj się do tego co jest tu napisane !!!

28.07.2004] 22:05
Łaskawy [ Legionista ]
jetses lachdra pierdoloną skiurwielu jebany

28.07.2004
22:19
[79]

Fett [ Avatar ]

nie wiem jak tam sprawa rottena i ogisha, ale chyba miało nie być, to reaguje ;)

28.07.2004
22:21
smile
[80]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Poprosze o skasowanie mojego posta z [28.07.2004] 00:44 poniewaz zbyt długi link rozwalił temat w tym watku:

28.07.2004
22:30
[81]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

kolejny popis "umiejetnosci" Łaskawego...

28.07.2004
22:32
smile
[82]

loczek82 [ Disco Bear ]

Niedość, że ..::Loczek::.. podawał się za mnie to jeszcze wątek o rottenie. Proszę o usunięcie tego wątku natychmiast.

28.07.2004
22:49
[83]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Ekhm ---->
No może z tym pierwszym przesadzam, ale...

28.07.2004
23:16
[84]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

hmm, moze go jednak zostawic, bo przynajmniej posmiac sie mozna ;-)))

28.07.2004
23:30
smile
[85]

CHESTER80 [ no legend ]

Nigdy nie przypuszczałem że wpiszę się tutaj w celu poskarżenia się na innego usera , ale jednak....

Ja w sprawie "Łaskawego" i "Łagodnego" , pozwolę sobie jednak zacytować pewien znany mi z przedszkola wierszyk...

"Stary admin mocno śpi , stary admin mocno śpi , my się go boimy , na palcach chodzimy , jak się zbudzi to... może wreszcie zbanuje na amen tego debila który obraża wszytkich na forum !!! :)

28.07.2004
23:32
smile
[86]

mortan_battlehammer [ Legend ]

nie teraz juz musi dostac bana, robi za duzo watków.


ps przypominam o mojej prośbie:)

28.07.2004
23:34
[87]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

cos mi sie zdaje, ze mamy noc zywych bezmozgowcow :-))) watek za watkiem same idiotyzmy :-)

28.07.2004
23:35
smile
[88]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Żadko kiedy donosze na kogoś ale zgadzam sie z predmówcami.
baba dla "Łaskawego" i "Łagodnego"

28.07.2004
23:36
smile
[89]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

na babe raczej nie zasluzyli, na ban tak :-))))

28.07.2004
23:36
smile
[90]

slowik [ Legend ]

chyba gdzies mordki poszly se na pifo bo niejaki lagodny i laskawy sobie szaleja :-)

gdzie soul ??

28.07.2004
23:36
smile
[91]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Łaskawy, jak Łaskawy, ale niezłą polewkę mam z tych co się dopisują do jego wątków. Buehehe... pajace i tyle. Dzieciaki!!

28.07.2004
23:37
smile
[92]

Eldorrado [ Pretorianin ]

Bany albo przynajmniej "ignory" powinny dostac takze te osoby ktore dopisuja sie do glupawych watkow laskawego i lagodnego.

28.07.2004
23:39
smile
[93]

mortan_battlehammer [ Legend ]

mam nadzieje ze w jego przypadku mozliwy jest ban na ip :)

28.07.2004
23:39
smile
[94]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Kiedy ruszy system punktowy ?? Chejron, Beaverus, techi i inni sami się proszą.

28.07.2004
23:40
[95]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

kolejne glupie watki, koles pewnie zmienia tylko ksywki:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2593220&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2593215&N=1

28.07.2004
23:41
[96]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Stranger [Gry-OnLine]
uuups miało być :
bana dla "Łaskawego" i "Łagodnego"
(pszepraszam za błąd)

28.07.2004
23:41
smile
[97]

CHESTER80 [ no legend ]

DZIĘ - KU - JE - MY !!!!!! :)

Uwielbiam te chwile , kiedy system się resetuje i wydala istoty nie godne z nim współpracować...

28.07.2004
23:42
[98]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Buczo. - wpisalem sie i napisalem mu zeby przestał pisac
i napisalem zeby nie karmic trolla zeby sie juz nie dopisywac

28.07.2004
23:42
smile
[99]

slowik [ Legend ]

hymm jak nienasycony ten gosc jest

Buczo===>starz w tym sytemie z tego co zorumiem pozwala na pewna doze wybrykow ktore zostana ukarane w niewielkim stopniu ...

28.07.2004
23:43
[100]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

Nie wiem czy już była taka prośba ale prosze o zbanowanie kolege o nicku POJEBANY !! Zakłada wulgarne wątki. Pozdrawiam

28.07.2004
23:55
[101]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Nie wiem, czy będzie taka potrzeba... może wreszcie doczekaliśmy? Wątki tego małpoluda są od kilkunastu minut i prawie brak reakcji :) W jednym 0 odpowiedzi, w pozostałych po jednej. Mam nadzieję, że się utrzyma w ten sposób.

29.07.2004
00:27
smile
[102]

viesiek [ hoo-doo ]

Do kasacji:

29.07.2004
00:28
smile
[103]

viesiek [ hoo-doo ]

I to też:

29.07.2004
00:30
[104]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Również.

29.07.2004
00:39
smile
[105]

viesiek [ hoo-doo ]

Jeszcze jeden:

29.07.2004
00:43
[106]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

zróbcie cos z tym idoita co ciagle zakładan te watki moze ban na ip?gorzej jak ma neo i zmienne ip

29.07.2004
13:33
[107]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

jeszcze nie zostal zbanowany :-) ?

29.07.2004
13:36
smile
[108]

Verminus [ Prefekt ]

Stranger ----->
Za to, że idzie jeść? ;)

29.07.2004
13:37
[109]

QQuel [ Master of Puppets ]

hubs - ale on nie dostal ani jednego bana:/ Dziwne...

29.07.2004
13:50
smile
[110]

Fett [ Avatar ]

Jezus Soul, nie męcz nas tym dupkiem i zbanuj go wreszcie, sie scyzoryk w kiezeni otwiera jak widze nicka Łaskawy :/

29.07.2004
13:56
[111]

Anarki [ Demon zła ]

zbanujcie nick "Łaskawy" :// juz dziala mi na nerwy :/

aa...i mam jedno pytanko o co chodz z tym "systemem punktowym" ?

29.07.2004
14:02
smile
[112]

SirGoldi [ Gladiator ]

Lepiej wy zastanówcie się co robicie zanim będziecie prosić o jego banowanie. Każde debilne dopisanie się do wątku tego dzieciaka cieszy go i tworzy nowe wątku. Wystarczy popatrzeć - prawie każdy jego wątek ma 20 postów... I po co to? :|

29.07.2004
14:03
smile
[113]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Szczerze przyznam, że czegoś nie rozumiem. Dlaczego automatycznie skracane są tytuły np wątku Magdy o książkach, a takie "Ide jesc" z od groma gwiazdek tylko się zawija? Coś się zmieniło?

29.07.2004
14:07
[114]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Panie Adminie, uważam, że to świetny pomysł z testowaniem, kto odpowie na prowokacje debila. Życzę miłego odejmowania punktów w przyszłości.

29.07.2004
14:16
[115]

QQuel [ Master of Puppets ]

SirGoldi - Ale nie idzie sie nie odezwac w takim watku - po prostu razi idiotyzmem. Wiec ludzie gadaja... Nie latwiej bana?

29.07.2004
14:20
[116]

SirGoldi [ Gladiator ]

QQuel ---> Tak? Jakoś siedze na forum i nie ciągnie mnie żeby dopisać się do wątku jakiegoś dzieciaka... I co?
Nie mówię że gość nie zasłużył na bana ale czy bardziej nie zasłużyli Ci co się tam wpisują? I w większości przypadków nie mają oni po 10 lat... oj nie.

29.07.2004
14:27
[117]

steward [ Legia Warszawa ]

Mam pytanie dotyczące -->

To było tylko w jednym wątku, chyba coś sie zepsuło czy jak

29.07.2004
14:29
[118]

steward [ Legia Warszawa ]

Matko co za wątek i co za ... sie dopisywali :] proponuje ignoruj mnie dla każdego z tych .. :]

29.07.2004
14:49
[119]

peanut [ kriegsmaschine ]

sirgoldi ma zupelna racje. kazde jednorazowe dopisanie sie do jego watku powoduje podbicie go, a co za tym idzie jego glupie riposty, ktore tylko nakrecaja bezproduktywna dyskusje... potem kolejni sie wpisuja - bledne kolo sie zamyka. prawda jest jednak taka, ze proby flame'owania go sa na strasznie nieudolne... ale to zawsze te +1, nieprawdaz? ... a moze to ciagnie swoj do swego...

29.07.2004
15:00
[120]

KaWuHa [ Konsul ]

Soul bądź tak Łaskawy(:P) i przemów temu panu do rozumu, niech przestanie zakładać tego typu wątki i nie daj mu nas "szantażować": "Jak zaczniecie być mili to i ja bede miły " :]

29.07.2004
15:33
smile
[121]

soze [ sick off it all ]

prosze o przyznanie ignora wszystkim bez wyjatku dopisujacym do tych arcyciekawych watkow pna łaskawego i pochodne:))


p. moze wtedy zrozumieja.....

29.07.2004
15:38
[122]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Proszę o usunięcie tego wątku:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2582655&N=1

29.07.2004
15:41
[123]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Aha i jeszcze to:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2582557&N=1

29.07.2004
15:53
smile
[124]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Przyłączam się do prośby [B[soze. Niektórzy aż za bardzo starają się nawracać innych, a wiadomo co jest tego późniejszą konekwencją.

29.07.2004
16:41
smile
[125]

Misiaty [ The End ]

Mnie zastanawia jedno... Od wczoraj wieczorem Pan Łaskawy zakłada bardzo różne, idiotyczne wątki. Tym razem przegiął:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2594943&N=1

Co mnie zastanawia? Wielu ludzi za mniejsze przewinienia dostawało bana. Kiedy można oczekiwać, że Pan Łaskawy zasłuży na bana?

29.07.2004
16:45
[126]

viesiek [ hoo-doo ]

Kolejny agent:

29.07.2004
16:45
[127]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Kasacja wątku & ban dla autora:

29.07.2004
16:46
smile
[128]

viesiek [ hoo-doo ]

Probonuje temu kolesiowi strzelic bana na IP...

29.07.2004
16:46
smile
[129]

Zemun [ Konsul ]

Mam pytanie czy pan Łaskawy ma jakies inne przywileje niz inni uczestnicy forum??

29.07.2004
16:47
smile
[130]

viesiek [ hoo-doo ]

Kolo jakiś niewyżyty czy co?????

29.07.2004
16:48
[131]

QQuel [ Master of Puppets ]

Zemun - Może ma... Nie, nie powiem tego:D. No wiecie <szeptem> - mosze ma abona.... Soul skad ty tu!:D Masz tu stowke i nic nie slyszales:D.

Nie no zartuje, takie debi... glupie dzieci nie maja abonamentu, tak sobie zartowalem. ale to szczerze dziwne, ze tyle watkow zaklada a tu kicha... a moze soul nas sprawdza:D?

29.07.2004
16:52
smile
[132]

viesiek [ hoo-doo ]

Zróbcie coś z tym palantem!!!!!!!!

29.07.2004
16:56
smile
[133]

GoKu [ Konsul ]

Burok siakiś

29.07.2004
16:59
smile
[134]

loosiek [ Arsenal Londyn ]

Ban 4 him !!!

29.07.2004
17:00
smile
[135]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Luuuudzie... po prostu się tam nie wpisujcie. Ile można prosić? Nawet rothon zaszczycił swoim wpisem jeden z tych wątków. PO CO?

29.07.2004
17:02
smile
[136]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Dajcie spokoj! Jest liberalizm i powszechna milosc blizniego! Jezeli ktos uwaza, ze to jest nieladne zachowanie winien nie czytac i sie nie dopisywac.
A Faryzeusz mimo idzie zadumany...

gladius--> Bo ja uwazam, ze to byl bardzo potrzebny watek. I dlatego sie dopisalem. Nie wolno mi wpisywac sie do watkow, ktore uwazam za potrzebne tylko dlatego, ze ty masz odmienne zdanie?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-29 17:03:47]

29.07.2004
17:02
smile
[137]

max501 [ Pretorianin ]

Uwaga - pan Uroczy wygląda mi na klona pana Łaskawego...

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2594974&N=1

Coś się dzieje z adminem? Nie można tego typu gości zbanować?

29.07.2004
17:02
[138]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

gladius - exactly.

29.07.2004
17:07
smile
[139]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

rothon - dokładnie. NIE WOLNO.

29.07.2004
17:11
smile
[140]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

gladius--> Oczywiscie wiesz gdzie cie mam? I cale twoje zdanie? Noooo, to z pozdrowieniami :-*
Wole czern w stylu Łaskawych, niz moralnych derektorow w stylu gladiusow. Rzeklem.
Teraz na mnie nakabluj i zadaj kilka pytan retorycznych, derektorze.

29.07.2004
17:13
[141]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

rothon - ciekawe, czy w realu też byś tak pyskował... intelektualny impotencie.

29.07.2004
17:14
smile
[142]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

gladius--> dokladnie. TEZ. Moze nawet chetniej *smieje sie*
Moja impotencja bije na glowe twoje wzloty, ale to wiemy i bez mojego przypomnienia :-))

Poniechaj mnie.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-29 17:16:13]

29.07.2004
17:17
[143]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

rothon - masz rację w jednym: szkoda czasu na pisanie do ciebie, cieciu. Pa.

29.07.2004
17:23
[144]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Madrze i roztropnie czynisz gladius. Bo jak powiedzial medrzec "mierz sile swoja na zamiary".

A teraz pwaznie - pouczasz forumowiczow, jak nalezy sie zachowywac, gdzie dopisywac, gdzie nie, a sam jestes niewychowany warchol i cham. I zachowujesz sie gorzej od najgorszego. Dedykujesz mi tu jakies epitety, obrazliwe okreslenia pod moim adresem piszesz w sytuacji, gdy ani razu brzydko sie do ciebie nie odnioslem. Idz swoja droga, a moralne nauki zostaw swoim dzieciom i czlonkom swojego wlasnego forum dyskusyjnego. Uwolnij nas od swojego jestestwa, albo zachowuj jak normalny bialy czlowiek. Oto rada. Skorzystaj z niej madrze :-)

29.07.2004
17:30
[145]

Paszczaq [ Legionista ]

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2594946... :(

29.07.2004
17:31
[146]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Do kasacji i bana. I jest jeaszcze jeden, ale w 18+, więc nie podam linka.

30.07.2004
10:01
[147]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Bardzo proszę o dopisanie do Stopni na forum w Regulaminie stopni Admin i Cezar. Uważam, że są to stopnie, które powinny zostać tam opisane. Poza tym, jeżeli już bawimy się na forum w Cesarstwo Rzymskie i mamy Legionistów, Senatorów i te pe to Cezar wymaga tutaj szczególnego wymienienia.

30.07.2004
10:05
[148]

SirGoldi [ Gladiator ]

PiccoloUve ---> Jeśli dobrze pamiętam to Cezar było czymś jak Patrycjusz a Admin jak Prefekt więc Soulcatcher zostawił tylko Prefekta i Patrycjusza. Przed nowym regulaminem ani raz nie widziałem [ Cezara ], [ Admina ] raz.

30.07.2004
13:23
[149]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

Proszę o upomnienie kolegi Kacperczaka - trollowanie w najgorszej postaci

30.07.2004
20:05
smile
[150]

viesiek [ hoo-doo ]

A mnie zaczyna denerwować kolega fifikoq. Zaśmieca forum toną głupich wątków typu: bim bim bom.

30.07.2004
20:16
[151]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Delate:

30.07.2004
20:16
[152]

viesiek [ hoo-doo ]

Kolejny dowód na to, że kolega fifikoq zasłużył na jakąś karę...

30.07.2004
20:21
[153]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

I nie wiem czy to dostrzegłeś, drogi adminie, ale w TYM głupim wątku nikt nie pisze :)

30.07.2004
20:28
smile
[154]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Errata:

Nie pisał. :/

30.07.2004
21:30
smile
[155]

viesiek [ hoo-doo ]

Kurdt ---> Zawsze znajdzie się ktoś kto za wszelką cenę będzie chciał skomentować tegiego kolosa...

30.07.2004
21:57
smile
[156]

Ines [ Ines ]

Ten watek powinien byc w kategorii 18+

30.07.2004
22:00
[157]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

w sumie to w 21+, a to z powodu niebywale realistycznych zdjęć

30.07.2004
22:30
smile
[158]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Chyba do usunięcia. Mnie nie przeszkadza, ale poprzedni o tym samym został usunięty.

30.07.2004
22:44
[159]

felomon [ KaeM apel ]

Brawa za zniknięcie reklam;)

Soulcatcher==> Czy nie moznaby było na tym Forum wprowadzić takiego małego pluginku, że przy poście byłaby ikonka po której naciśnieciu zgłaszałoby się złamanie regulaminu Adminowi (w tym wypadku Tobie, ale komuś innemu, kto zajmuje się moderowaniem GOLa), mysle, ze ułatwiłoby to zycie, a osoby skarżące się tutaj, nie podlegalyby krytyce innych, za to, ze skarżą or coś. Wiem, że to pomysł rodem z for PHP, no ale na takie udogodnienie to szczreze mowiąc GOL mógłby sobie pozwolić.

Pozdrawiam

30.07.2004
22:47
[160]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

felomon -> Pomysł dobry i popieram, ale jest jeden problem.. Co jak zarejestruje się kolejny troll i zacznie klikać na wszystkie posty? Wtedy Admin zostanie zasypany spamem rzekomych pogwałceń regulaminu.. Chyba, że coś zrozumiałem nie tak.

30.07.2004
22:52
smile
[161]

felomon [ KaeM apel ]

Xa...ykhmykhm...no wiesz jak Ci tam...no ten...hmm- Xazaxus ==> Chociaż mogła być też taka blokada, ze np. ludzie będacy od roku na Forum moga robic coś takiego (ja bym sie nie łapał, ale się poswięce:). takie rozwiązanie byłoby chyba ok, bo ilośc postów, jak dla mnie wykluczona, bo szerzyłby się wszechmocny STATS, a my tego chyba nie chcemy.

30.07.2004
22:58
[162]

Soulcatcher [ Prefekt ]

pomyslę nad tym, pomysł jest dobry

30.07.2004
23:22
[163]

ZlotX [ Konsul ]

Soulcatcher proponowalbym zeby zakladanie watkow bylo mozliwe dopiero od chorążego lub dalej poniewaz duzo debili zaklada beznadziejne watki typu: papapaa, ide spac, ide jesc itp.na forum wowczas zminiejszylo by sie spamerstwo i nowi nauczyliby sie jak sie z forum obchodzic jakie weatki zakladac itp przemysl to i daj znac

30.07.2004
23:26
[164]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

I jeszcze moja propozycja - żeby to [ edytuj post ] pojawiało się dopiero po wykupieniu abonamentu. Nie żeby jakoś nadto przeszkadzało, ale..

30.07.2004
23:38
[165]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

O smuhozzie?

31.07.2004
00:58
[166]

Kozzie [ Konsul ]

Drogi Adminie, mój brat jest uzależnoiony od tego forum. Proszę więc o założenie mi bana na adres IP, żeby brat nie mógł kożystać z forumm.

31.07.2004
00:59
[167]

Kozzie [ Konsul ]

Zmieniłem zdanie, przepraszam. Jednak proszę mnie nie banować.

31.07.2004
02:15
smile
[168]

griz636 [ Jimmi ]

Dzien dobry

Czy zostalem zabanowany?

Jezeli tak to za co? Nie pisałem an forum od dawna i nie przypominam sobie bym bruździł w jakikolwiek sposób. Dlaczego nie moglem normalnie dodac posta tylko musialem dzis kombinowac z proxy?

Napisalem list do admina w rzeczonej sprawie ale widac zajety i nie ma czasu odpisac.

Może mi to ktos naświetlic?

31.07.2004
06:43
smile
[169]

piter_b [ Pretorianin ]

jakby sie dało (bo nie wiem ile postów trzeba:P) zmienić mi rangę na "my life for aiur"

31.07.2004
11:06
smile
[170]

viesiek [ hoo-doo ]

Griz ---> Jak mogłeś zostać zbanowany skoro możesz pisać??? Ban oznacza, że nie możesz ani wątków zakładać, ani postów pisać.

31.07.2004
11:07
smile
[171]

viesiek [ hoo-doo ]

piter_b ---> przeczytaj wstępniak, idź do odpowiedniego wątku i tam również przeczytaj wstęp...

31.07.2004
11:17
smile
[172]

Ziku90 [ Centurion ]

Witam
Skoro i tak nikt nic nie napisał
do kosza ----> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2597130&N=1

31.07.2004
18:36
[173]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Koleś stwierdził, że nie ma się na kim wyżywać i zakłada głupie wątki. Ja bym dał go do kasacji a user mógłby dostać nauczkę

31.07.2004
18:59
smile
[174]

Kentril [ fechmistrz ]

Soulcatcher>>> będą jutro konsole?

31.07.2004
19:24
[175]

ZlotX [ Konsul ]

soul przemyslales post z [30.07.2004] 23:22 ???

31.07.2004
19:27
[176]

Soulcatcher [ Prefekt ]

ZlotX ---> ten temat był już wiele razy poruszany, nie mam zamiaru blokowac możliwości wypowiedzi na forun 99 normalnym ludziom tylko dlatego że trafi się jeden debil.
Mam natomiast zamiar karac surowo wszystkie osoby które wpsiują się do wątków takiego debila.

Kentril ---> Serwisy konsolowe ruszą najprawdopodobniej 1 września, zniamy wortalu z tym związane będą wprowadzane od 15 sierpnia

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-07-31 19:28:41]

31.07.2004
20:48
smile
[177]

Chmielek [ Warrior of the World ]

dlaczego nie moge dodawac obrazkow do postow?? jak je dodam to i tak ich nie ma !! POMOCY

31.07.2004
20:51
[178]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

chmielek ------> a może obrazek waży więcej niż 270kb??

31.07.2004
20:54
[179]

Chmielek [ Warrior of the World ]

nie ma 20 kb a i tak go nie ma !!!!!

31.07.2004
21:06
[180]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

zbanujcie fifikoq

01.08.2004
12:12
[181]

iNfiNity! [ Senator ]

Ładny, piracki wątek :)

01.08.2004
12:23
[182]

iNfiNity! [ Senator ]

Następny:


chlopaki skasowali tamten watek trzeba sie na ten przesiasc takze na czym skonczylismy???


No comment.

01.08.2004
12:31
smile
[183]

CHESTER80 [ no legend ]

Jestem oburzony że takie coś umknęło uwadze administratora ! Proszę o szybkie skasowanie i bana dla pana który to założył ! Precz z piractwem ! To forum powinno być czyste !

01.08.2004
12:33
smile
[184]

Kune [ TYCHY ]


Popieram CHESTER'a, zanim ktos kogos osadza, sam powinien byc czysty...

Przedluzacze sa przydatne ale tylko i wylacznie jesli chodzi o prad... takto to dno...

01.08.2004
12:35
[185]

dół [ Konsul ]

CHESTER80 ----------> na supernovej nie sa tylko mp3 i gry. Sa tam tez rzeczy ktore nie posiadaja praw autorskich wiec o co Ci chodzi?

01.08.2004
12:38
smile
[186]

CHESTER80 [ no legend ]

dół ---> Jaaaaaaaaaaaaasne !!! Mam uwieżyć że wszyscy tam ściągają same legalne pliki ??? Buehehehehehehehe !!!

01.08.2004
12:40
[187]

dół [ Konsul ]

wierz w co chcesz ale jak nie masz pewnosci co Oni sciagaja to nie staraj sie o usuniecie watku

01.08.2004
12:40
smile
[188]

Qrtka [ Chor��y ]

CHESTER80 ===> popieram cię.
autor tamtego wątku powinien dostać bana.

01.08.2004
12:41
[189]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Niektórym to sprawia chyba wielka podnietę dopatrywanie się i wyszukiwanie wątków czy nawet konkretnych wypowiedzi i składanie donosów tutaj. Rozumiem, że to postawa obywatelska?

01.08.2004
12:43
[190]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Chodzi mi o Infitiego.

01.08.2004
12:43
[191]

Father Michael [ Padre ]

CHESTER80 -> potrafisz udowodnic, ze w przypadku iNfiNity! tak nie jest?

01.08.2004
12:46
smile
[192]

slowik [ Legend ]

torrent a tym samym katalog jakim jest suprnova nie jest urzywany tylko i wylacznie do piracenia wiele jest tutaj legalnych rzeczy

Chester===>twoje zarzuty opieraja sie na tym ze suprnova to miejsce przeklete doszczetnie skarzone pieractwem a tak wcale nie jest :]

01.08.2004
12:47
smile
[193]

CHESTER80 [ no legend ]

Kolejny kwiatek tego pana , to jakiś pirat chyba ! Pewnie mi powiecie że tam też tylko same legalne pliki ???

01.08.2004
12:47
[194]

iNfiNity! [ Senator ]

Chciałbym tak zauważyć że na suprnovej są nie tylko pirackie wersje ale inne rzeczy które są legalne np. emulatory, wersje trial, dema gier itp. A chwalenie się ściąganym doomem i (!!!) załączanie screena pokazującego download to chyba "troszku" co innego, co nie?

Ta sama sprawa jest z eMule...

EDIT:

Nie zaśmiecajmy tego wątku.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-08-01 12:49:51]

01.08.2004
12:50
[195]

DeV@sT@toR [ Senator ]

CHESTER80 --------> Zwariowałeś chyba - to już o programach p2p pisać nie można???? Człowieku zastanów się co robisz, nie ośmieszaj się.

01.08.2004
12:50
smile
[196]

Father Michael [ Padre ]

To ja poprosze bana dla tego pana ->
"CHESTER80 [ Konsul ]
Kurzcze , ta gra chyba na prawdę wyjdzie na dniach , ostatnio codziennie się o niej mówi... :)
Jest tylko jeden minus - "Wersja językowa: wersja polska"... i wszystko jasne , znowu trzeba będzie złamać prawo ! :)"

01.08.2004
12:51
[197]

erosss [ Legionista ]

Proszę o bana dla pana CHESTER80 za donosicielstwo i składanie formułowanie oskarżeń.

01.08.2004
12:53
[198]

Fuman [ Centurion ]

Kolejny głupi wątek ...


01.08.2004
12:57
[199]

Kune [ TYCHY ]


Fuman ---> wezzz koles jaki glupi watek?! To watek na temat donosicielstwa! Gdzie jest tam lamane FAQ?? (nie licze tej rozmowy z GG wklejonej) Nie podoba Ci sie tresc watku nie zagladaj.

Pozdrowienia

01.08.2004
12:59
smile
[200]

CHESTER80 [ no legend ]

Żal mi was panowie , nic nie kumacie , kompletnie nic.... To smutne ale no cóż.....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.