GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mentor wyjechal :-)

18.07.2004
10:03
smile
[1]

eJay [ Gladiator ]

Mentor wyjechal :-)

Jeeeeeeeeeeeeee:) Nie bedzie go do 1 sierpnia...Co to oznacza??? W skrocie:

- mniej watkow w kategorii Premium
- zero opowiadan o Azkabanie i innych sprawach z HP
- nie bedzie juz mnie przesladowal na GG 50 razy dziennie:) (musialem archiwum wykasowac bo sie juz wieszalo:))
- zero problemow z poczta na GOLu:)

18.07.2004
10:04
smile
[2]

Father Michael [ Padre ]

znowu zycie ma dla mnie sens! :D

18.07.2004
10:06
smile
[3]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Chyba go niedoceniacie.

Znajdzie jakąś kawiarenkę i nas nawiedzi, zobaczycie ;D

18.07.2004
10:09
smile
[4]

DARKI [ Konsul ]

Myszki harcują kiedy Mentora w pobliżu nie czują:D

18.07.2004
10:09
smile
[5]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Sing Hallelujah, Haaaallelujaaah

18.07.2004
10:16
[6]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Tez sie ciesze.

18.07.2004
11:09
smile
[7]

Trzepiskor [ SETH ]

Fajnie fajnie

18.07.2004
11:37
smile
[8]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Na zawsze???

30.07.2004
23:38
[9]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Miodowe 2 tygodnie siuę skończyły - wróciłem

eJay ---> Maili ci nie śle :p

30.07.2004
23:53
smile
[10]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

A nie wybierasz się jeszcze gdzieś?

01.08.2004
15:42
[11]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


VinEze ---> Może do Krakowa na GOL Adventure. Ale jade na piknik GOLa we wrześniu :)

01.08.2004
15:45
smile
[12]

piokos [ ]

Ja bym już jechał bo może nie być miejsc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.