
eJay [ Gladiator ]
Mentor wyjechal :-)
Jeeeeeeeeeeeeee:) Nie bedzie go do 1 sierpnia...Co to oznacza??? W skrocie:
- mniej watkow w kategorii Premium
- zero opowiadan o Azkabanie i innych sprawach z HP
- nie bedzie juz mnie przesladowal na GG 50 razy dziennie:) (musialem archiwum wykasowac bo sie juz wieszalo:))
- zero problemow z poczta na GOLu:)

Father Michael [ Padre ]
znowu zycie ma dla mnie sens! :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Chyba go niedoceniacie.
Znajdzie jakąś kawiarenkę i nas nawiedzi, zobaczycie ;D

DARKI [ Konsul ]
Myszki harcują kiedy Mentora w pobliżu nie czują:D

AnnataR [ Salon des Refusés ]
Sing Hallelujah, Haaaallelujaaah
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Tez sie ciesze.

Trzepiskor [ SETH ]
Fajnie fajnie

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Na zawsze???
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Miodowe 2 tygodnie siuę skończyły - wróciłem
eJay ---> Maili ci nie śle :p

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
A nie wybierasz się jeszcze gdzieś?
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
VinEze ---> Może do Krakowa na GOL Adventure. Ale jade na piknik GOLa we wrześniu :)

piokos [ ]
Ja bym już jechał bo może nie być miejsc