GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Far Cry

10.07.2004
01:17
[1]

andreak [ Junior ]

Far Cry

jak w końcówce , na statku , rozwalić helikopter ?

10.07.2004
01:24
[2]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

własnie nie dawno to zrobiłem wiec....Gdy umiescisz juz bombe wracasz sie na czolo statku by po wybuchu migiem wrocic sie na samo góre statku! po schodach tam gdzie był jeden z kolesi! Tam musisz rozwalic helikopter osmioma trafieniami z bazuki! jezeli nie uda ci sie to od razu celujesz w kolesia z karabinu a po chwili helikopter wybuchnie

10.07.2004
01:26
[3]

LuBeK [ Konsul ]

Proste jak budowa cepa, strielasz do niego ile wlezie:P

Ja za oslone wziolem sobie maszt, schowalem sie za niego i zawsze sie tak ustawialem aby maszt mnie chronil od strzalow i nawalalem z rakietnicy kawalek przed helikopterem bo on zawsze jest w ruchu, pozatym na przodzie woda dosiega Cie najpozniej.

10.07.2004
01:35
smile
[4]

sapri [ ]

Ja proponuję walić z granatnika (alternatywny tryb strzału w "większych" karabinach), szczególnie z tego gdzie mieści się 5 granatów w magazynku (większy zasięg), ponieważ szybciej dochodzą celu i jest łatwiej trafić. Unikać strzałów sposobem Lubka.

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.