
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
filmik z finalu Mistrzosw Europy...
na ktorym francuski (bodajze) kibic wbtargnal na boisko,uciekal przed ochrona i strzelil bramke - soba :).
zna ktos linka? bylbym wdzieczny.
moze i bylo,ale pod "film" parenascie dni wstecz nie znalazlem.
gofer [ ]
strefatechno.host.sk/fcbineuro.avi - filmik
www.jimmyjump.com - homepage tego kibica (nie francuskiego tylko hiszpańskiego, a dokładniej Barcelony)
gofer [ ]
sorki za drugi post, ale tak się łatwiej będzie ściągać

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Dzieki!
wielkie dzieki ;)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
bylo juz :-) heh, koles jest niezly, polecam ta stronke jimmyjump, koles tez ostro szalal m.in. podczas gp formuly 1 :-)
Chmielek [ Warrior of the World ]
GOFER DZIEKI MI TEZ SIE PRZYDA :)))