GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

filmik z finalu Mistrzosw Europy...

09.07.2004
00:36
smile
[1]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

filmik z finalu Mistrzosw Europy...

na ktorym francuski (bodajze) kibic wbtargnal na boisko,uciekal przed ochrona i strzelil bramke - soba :).
zna ktos linka? bylbym wdzieczny.
moze i bylo,ale pod "film" parenascie dni wstecz nie znalazlem.

09.07.2004
00:41
[2]

gofer [ ]

strefatechno.host.sk/fcbineuro.avi - filmik
www.jimmyjump.com - homepage tego kibica (nie francuskiego tylko hiszpańskiego, a dokładniej Barcelony)

09.07.2004
00:41
[3]

gofer [ ]

sorki za drugi post, ale tak się łatwiej będzie ściągać

09.07.2004
00:49
smile
[4]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Dzieki!
wielkie dzieki ;)

09.07.2004
00:50
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

bylo juz :-) heh, koles jest niezly, polecam ta stronke jimmyjump, koles tez ostro szalal m.in. podczas gp formuly 1 :-)

09.07.2004
11:54
[6]

Chmielek [ Warrior of the World ]

GOFER DZIEKI MI TEZ SIE PRZYDA :)))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.