magister blokers [ Pretorianin ]
Ma ktoś NWN: HotU na sprzedanie?
Bo na bazarze nikt nie ma:( [email protected]
pioteraseK [ Pretorianin ]
a w EMPIK'u juz się skończyły ? :D