
Be free [ just do it ]
Z Sieci: Pograj sobie w PINK
Fajna gierka ale moze sie znudzic ale zachecam do przejrzenia :)
https://www.click2music.ca/rks/jlap/site.php
DrZK [ Konsul ]
blah....z tego infantylne i powtarzalne...ale mozna pograc 2 min
DrZK [ Konsul ]
edit:
z tego= z deka

Tyrone [ Generaďż˝ ]
nic mocnego
Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Pomozcie Pink ;). Pomozecie?? NIE :P. Gra malo udana, ciagle to samo, no i latwo zginac ;_)

VIZO [ Chor��y ]
badziew...
arasek [ Centurion ]
Gra za łatwa oceniam na 3\10

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
raczej średnie...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Nuuuda..... dobre na jakies 15 sekund.

Zemun [ Konsul ]
Straszne głu.....

*Ghost_In_The_Fog* [ Konsul ]
gra badziewiata a co do pink nieznosze tego babsztyla

Jedi90 [ Legionista ]
Ale G
dawidowe [ Generaďż˝ ]
nuda wieje

Luzer [ Music Addict ]
przeszedłem w 2 minuty i wątpie w drugą grę
szokbar [ Pretorianin ]
Gra nudna... Odechciewa się grać po przejściu pierwszego levelu... A ja całkime lubię pink...

oSv [ Pretorianin ]
tanszej gry niewidzialem!

Orlando [ Reservoir Dog ]
JA tam wole posłuchać muzyczki z menu niż grać w to "coś"

Laios [ Centurion ]
Dno :/

vien [ łowca pip ]
niesamowicie beznadziejne..... jeszcze jak by chociaż miało jakiś ciekawy pomysł.... bo tutaj i pomysł i wykonanie leżą równo

Viesiu [ vieśniak ]
Nudne i ogolnie beznadziejne...
Trzepiskor [ SETH ]
musze niestety przyznac ze nie zabardzo zainteresowala nie ta gierka
jest strasznie plytka i nie wymaga duzego wysilku inetlektualnego i manualnego
dlatego oceniam ja NEGATYWNIE
niestety bardzo mi przykro