OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]
Częste samoczynne resety komputera.
Nie wiem od czego ku**a to może być ,. Gram sobie gram w tu nagle jeb , i reset kompa , po włączeniu windowsa wyskakuje takie oto coś :
Co ten błąd oznacza ? Bo ja już tu ku**a nie mogę z tym wytrzymać.
Sj3 [ Konsul ]
Jest wirus, lub trojan, ja sprawdzilem Norton Antyvirusem, oraz SpySweeper usunal i komp chula, dziala znakomicie
Zelik18 [ Centurion ]
polecam format c albo sprawdzic temp na procku albo jaka masz karte graficzna ? fajna masz tapete ;]
Coy2K [ Veteran ]
ja bym w biosie sprawdzil czy czasem cos Ci sie nie przegrzewa
Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]
Ja mam to samo :(
Tylko że nic na końcu się nie pokazuje :/
Mam Windowsa XP.czy to jego wina//
Pozdrawiam
o^scar^^ [ GRWD ]
tak samo miałem wina XP i mi sie restartował komp.. bardzo mnie to wkurzalo gdy robiłem coś waznego. Moje formatowanie c nic nie dawało.
Viesiu [ vieśniak ]
Też czasem wyskakuje mi takie coś.
Zazwyczaj kiedy pracuje w Photoshopie. Ale w moim wypadku komputer jest bezczelny, bo zanim ze zrestartuje to yta czy chce zachować zmiany!!!
hotDog [ Outsider ]
Pozwolę sie przyłączyć do tego wątku, żeby nie tworzyć nowego...
Ja mam natomiast z samoczynnym WYŁĄCZANIEM się E-mulka :-/ Chodzi bardzo różnie.. czasami kilka godzin jest wszystko OK, a po chwili patrzę na pasek.. a tu go nie ma :-/ Po prostu sam się wyłącza... a mam XP. Kiedyś tak się nie działo, włączałem go na całą noc i ssał, a teraz to boję się go zostawiać, bo 2/3 nocy komp będzie chodził bezużytecznie :-(
OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]
Sj3 -- mam antywira , przed jego instalacja scanowalem calutki hdd przez neta
Zelik18- w biosie pisze ze 60 stopni z tego co wiem to normalna temperatura dla durona , graficzna mam r 9500
Mazio [ Mr.Offtopic ]
imho
cos sie grzeje - karta graficzna, procesor, pamiec lub zasilacz...
mialem podobnie - okazalo sie, ze radiator na karcie graficznej byl juz tak brudny, ze pomimo wentylatora nie spelnial swojej funkcji... wystarczylo przeczyscic...
nie mialem takich komunikatow bo mam wylaczone raportowanie bledow...
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Koledzy .... wam potrzeba łaty o nazwie "WindowsXP-KB823980-x86-PLK" Moge wysłac conajwyżej jednemu na miala, i to jak się zmieści i załaduje te 1,23 mb
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
Milka moze miec racje... moze to po prostu Sasser [jeden z klonow] zainstaluj najnowsze łatki ze stron Ms i usun ewentualne wiry programem "fixsasser"