GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Euro 2004 - Portugalia (wątek oficjalny) cz.4

17.06.2004
22:53
smile
[1]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Euro 2004 - Portugalia (wątek oficjalny) cz.4

Za zgodą okix'a zakładam kolejną część :D

Mecze rozegrane:
12 VI
18:00, TVP 2 Portugalia 1 : 2 Grecja
20:45, TVP 1 Hiszpania 1 : 0 Rosja

13 VI
18:00, TVP 2 Szwajcaria 0 : 0 Chorwacja
20:45, TVP 1 Francja 2 : 1 Anglia

14 VI
18:00, TVP 2 Dania 0 - 0 Włochy
20:45, TVP 1 Szwecja 5 : 0 Bułgaria

15 VI
18:00, TVP 2 Czechy 2 : 1 Łotwa
20:45, TVP 1 Niemcy 1 : 1 Holandia

16 VI
18:00, TVP 2 Grecja 1 : 1 Hiszpania
20:45, TVP 1 Rosja 0 - 2 Portugalia

17 VI
18:00, TVP 2 Anglia 3 : 0 Szwajcaria
20:45, TVP 1 Chorwacja Francja

Mecz jutrzejszy:
18 VI
18:00, TVP 2 Bułgaria - Dania
20:45, TVP 1 Włochy - Szwecja

Link do poprzedniej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2458056&N=1

17.06.2004
22:55
[2]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

bardzo ladny meczyk byl :D
Jaro --> czemu nie dales wyniku z dziesiejszego meczy Francja - Chorwacja??

17.06.2004
22:57
smile
[3]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Szkoda, że znów się Francuzom udało... w meczu ze Szwajcarami będzie porażka :oD

17.06.2004
22:58
smile
[4]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

ups sorka :)
Poprawka:
Mecze rozegrane:
12 VI
18:00, TVP 2 Portugalia 1 : 2 Grecja
20:45, TVP 1 Hiszpania 1 : 0 Rosja

13 VI
18:00, TVP 2 Szwajcaria 0 : 0 Chorwacja
20:45, TVP 1 Francja 2 : 1 Anglia

14 VI
18:00, TVP 2 Dania 0 - 0 Włochy
20:45, TVP 1 Szwecja 5 : 0 Bułgaria

15 VI
18:00, TVP 2 Czechy 2 : 1 Łotwa
20:45, TVP 1 Niemcy 1 : 1 Holandia

16 VI
18:00, TVP 2 Grecja 1 : 1 Hiszpania
20:45, TVP 1 Rosja 0 - 2 Portugalia

17 VI
18:00, TVP 2 Anglia 3 : 0 Szwajcaria
20:45, TVP 1 Chorwacja 2 - 2 Francja

Mecz jutrzejszy:
18 VI
18:00, TVP 2 Bułgaria - Dania
20:45, TVP 1 Włochy - Szwecja

17.06.2004
22:58
smile
[5]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Szlag mnie zaraz trafi...sedzia skrzywdzil Chorwatow uznajac zabojadom druga bramke. Tam byla reka i co z tego ze nastrzelona przez bramkarza jak zabojad ewidentnie tylko dzieki tej rece opanowal pilke...ale sie zezlilem:(((

17.06.2004
22:58
smile
[6]

KaGieBe [ !!! ]

JARO >> mógłbyś zakładać nowe wątki w torche mniej kontrowersyjnych ,momentach! Gdy dyskusja wrze, ty nagle wyskakujesz z nowym wątkiem w poprzedniej części ... !!

17.06.2004
22:59
[7]

Las Ca [ Konsul ]

ILEK -- ale zauwaz, ze karnego tez byc nie powinno. Sprawiedliwosci (jesli mozna o takowej mowic) stalo sie zadosc.

17.06.2004
23:00
smile
[8]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

acha jaro jak tam chorwacki kanal jaki miales wynik koncowy :)))
to co napsialem w tamtym watku bo nie wiem czy ktos to przeczyta
mam pytanie dlaczego oni wszyscy mowia ze 4 druzyny maja szanse awansowac dalej.

skoro Szwajcaria 1 pkt nastepny mecz z francja 4 pkt i raczej zadnych szans na wygrana a juz na remis wogole (obstawiam wynik jak w hokeju z 5:0)
Chorwacja 2 pkt kolejny mecz z Anglia 3 pkt ci graja slabo ale raczej powinni zremisowac

wiec o co im chodzi ???

Szpakowski the best pija elektrolity i inne strzaly jest boski a Gmoch normalnie Rotfl :)))

17.06.2004
23:01
smile
[9]

hola' [ koniczynka ]

apropo totiego!!!! powinien dostac kare finansową czy nie!!jak sadzicie!!!!

17.06.2004
23:02
[10]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Las Ca---->jasne zgoda...ja bym tego faulu nie gwizdnal ale czesto takie gwizdza. Nawet niemam pretensji do sedziego o to ze puscil gre po rece bo mogl jej nie widziec , my mamy powtorki:(( nadal jestem zly bo gra Chorwatow (szczegolnie koncowka-ostatnia akcja) mi sie podobala...

17.06.2004
23:04
smile
[11]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

hola` :::> Powinni na niego nasłać komornika.

17.06.2004
23:05
smile
[12]

KaGieBe [ !!! ]

Las Ca, ILEK >> jak to nie powinno być karnego!! Piłkarz francuski ewidentnie popchnął tego piłakrza Chorwackiego !!

17.06.2004
23:08
[13]

hola' [ koniczynka ]

jutro szwecja gra......to bedzie wydarzenie jak wlosi beda rozczaeowani!!!!

17.06.2004
23:11
[14]

Mężczyzna na wymarciu [ Pretorianin ]


Ciekawe czy tylko mnie ale denerwuje mnie jedna rzecz. Mianowicie stronniczość panów komentujących mecze. Czy oni przypadkiem nie powinni być bezstronni?
A dzisiaj to już przechodziło moje ludzkie pojęcie szczególnie w meczu Francja - Chorwacja, gdzie pan S był wyraznie za swoimi pupilkami Francuzami. Nie razi was to?

17.06.2004
23:15
smile
[15]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

Francja-Chorwacja
meczyk byl ekscytujacy, i calkiem niezly
akcje ofensywne - bardzo dobre , szkoda ze wiele nie wykorzystanych, szczegolnie po stronie francji, chorwacja miala takich akcji mniej ale za to pewniejsze [np strzal z 5 m na samym koncu]
akcje defensywne - zenada, beznadziejne kiksy ....
ogolna ocena: 4 :)

17.06.2004
23:16
smile
[16]

Davidian [ Konsul ]

Do Mornara podawal Olic jak on mogl tego nie trafic ??

17.06.2004
23:16
smile
[17]

KaGieBe [ !!! ]

Mężczyzna na wymarciu >> wiesz to samo zauważyłem, ale przstałem go słuchac po pewnym czasie i mi ulżyło :D Ja Francuzów nie lubie i dlatego mi to ulżyło :P

17.06.2004
23:17
[18]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

MnW------>dlatego wyciszam TV gdy szanowny pan wylupiasty zaczyna bredzic...nie trawie goscia

KGB--->ale to takie raczej cialo bylo...walka musi byc...

17.06.2004
23:18
smile
[19]

KaGieBe [ !!! ]

captain_nemo >> ale sam mecz był chyba dotychczas najciekawszym na Euro2004 !! Reszta to takie zwykłe kopanie, a dzisiejszym tak się podekscytowałem ze azz krzyczałem jak Chorwaci byli blisko strzelenia bramki !

Davidian >> niestety ;////

17.06.2004
23:20
smile
[20]

Mężczyzna na wymarciu [ Pretorianin ]


ILEK ja lubie slyszec reakcje kibiców wiec na wylaczenie glosu jakos sie nie decyduje :/

-----------------------------------------------------------

a mecz był naprawdę fajny. szkoda, że chorwacja nie wygrała ;) ta ostatnia sytuacja... argghhhh

17.06.2004
23:21
smile
[21]

KaGieBe [ !!! ]

ILEK >> ale zaraz przed tym chorwatem był bodairze Vieira i mógl wykopac piłkę na róg, poza tym akcja był an a polu karnym i Chorwat gdyby nie ten faul, na pewno by strzelił ! W tej sytuacji można jednak dyskutować... Ja osbiście się cieszyłem ze jest faul i karny, bo bardzo chcialem wygranej Chorwatów.

17.06.2004
23:21
[22]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wolę słuchać pana S niż pana (B)orka chlorka, który pieprzy podczas każdego meczu jak potłuczony... zwłaszcza gdy spotkanie jest z udziałem Realu Madryt.

17.06.2004
23:25
smile
[23]

Las Ca [ Konsul ]

Gusta i gusciki. Ja uwielbiam Borka, a szczegolnie duet Borek + Strejlau. To jest dopiero rzeczowy komentarz. A tegoroczne EURO ogladam po niemiecku na ARD lub ZDF (darmowe), w zaleznosci gdzie leci meczyk. :) Nie to, ze jakos bardzo rozumiem niemiecki, po prostu nie trawie tych z publicznej, a zreszta te kanaly mam "w cyfrowej jakosci obrazu i dzwieku". :)

17.06.2004
23:27
smile
[24]

Mężczyzna na wymarciu [ Pretorianin ]


Las Ca
O widzisz... dobry pomysł mi podsunąłeś. Będę teraz oglądał na niemieckich stacjach.

17.06.2004
23:32
[25]

Las Ca [ Konsul ]

Mężczyzna na wymarciu ----> Nie ma sprawy. :) My kibice musimy sobie pomagać.

Zapomnialbym o jeszcze jednej rzeczy. W Niemieckich stacjach czesto zaczynaja przekaz na sporo minut przed meczem. Ogladamy sobie trening, gre w dziada, kibicow itp. Dzisiaj na przyklad widzialem jak Chorwaccy pilkarze grali w dziada z ta wielka maskotka. :) Fajne. Poza tym kiedy w publiccznej juz dawno leca reklamy, na ZDF chociazby mozemy ogladac jeszcze radosc pilkarzy - jak dziekuja kibicom, wymiane koszulek i ogolnie to co dzieje sie po koncowym gwizdku, a czego w TVP nam nie pokazuja.

17.06.2004
23:39
smile
[26]

KaGieBe [ !!! ]

Las Ca >> hehe te dodatkowe ujecia w niemieckich stacjach mogą być ciekawe :D, dzieki !

17.06.2004
23:39
[27]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]


KGB nie wiem czy taki super bo ogladalem tylko ostatnie 15 [bramki po meczu zobaczylem i np nie widzialem jak doszlo do faulu na karny] nie wypowiadam sie do konca bo sam widzisz ile widzialem [mama ogladala jakis film i nie mialem mozliwosci zmienienia kanalu ;-(
inne meczyki byly byly tez fajne :) - wiecie co po raz pierwszy nie mam swojego kandydata na zwyciezce, nie mam pojecia kto wygra ani nie widze zespolu ktoremu bym megakibicowal, ahh szkoda ze Polska nie gra :P

17.06.2004
23:44
[28]

Mężczyzna na wymarciu [ Pretorianin ]


Dla mnie karny był, fakt faktem wywrócił się bardziej widowiskowo niż był popychany ale nie można powiedzieć, że popychany nie był. To raz. A dwa to według mnie w ostatniej akcji chorwatów, gdy tak przestrzelił z 2 metrów to według mnie dlatego, że był chamsko ciągnięty do tyłu przez leżącego francuza. I wg mnie tam też powinien być karny. A do tego ciekawe czemu sędzia uznał tak ewidentną rękę trezequeta? Brrr...


18.06.2004
00:11
smile
[29]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

Bardzo się cieszę , że pomyliłem się w ocenie tej grupy! Wydwało się, że wszystko jest już pozamiatane, a jednak Chorwaci nie mają zamiaru grzecznie ustapić dwóch pierwszych miejsc. Mistrzostwa nabierają rumieńców!

18.06.2004
00:16
[30]

haszek [ Pretorianin ]

taa, a Vieira to brutal ale lubi dzieci...

18.06.2004
07:43
[31]

Swidrygajłow [ ]

mecze znowu nudne, zwłaszcza pierwszy
zgadzam sie że sędzia skrzywdził Chorwatów, szkoda też że Mornar nie wykorzystał 200% sytuacji pod koniec meczu, gdyby Chorwacja wygrała sytuacja w grupie byłaby arcyciekawa, bo Angial, której arcyantykibicuję miałaby realne szanse na odpadneicie z ME

18.06.2004
08:18
[32]

xKx [ CLINIC ]

Już nie moge doczekać się dzisiejszej potyczki Włochy - Szwecja ! Która drużyna wygra na 100% wyjdzie z grupy ! Dziś typuje pewne zwycięstwo Danii nad Bułgarią,która napewno jest dobita po tak wysokiej przegranej ze Szwecją !

Włochy bez Tottiego ! Moim zdaniem to polepszy ich gre,bo jak wiadaomo Totti nic nie pokazał w pierwszym meczu ! Ciekawe kto go zastąpi ? Postawiłbym na Pirlo albo Fiore ! Obrona bez zmian,bo dobrze grała w meczu z Danią ! Atak ? Pewnie Vieri-Del Piero ! Może Corradi ?

Co do Danii to jest ona moim czarnym koniem ! Wygra dziś gdzieś 3-0 !

Co do Włochów stawiam na 1-0 dla Azzuri !

18.06.2004
08:40
[33]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Swidrygajłow :::> Z taką grą przeciwko Chorwacji i tak ma szansę odpaść.

Dziś kibicuję Duńczykom i Włochom, ciekawje, jak poradzi sobie Szwedzki walec ze skomasowaną obroną Włochów. To może być najnudniejsze spotkanie tych mistrzostw...

18.06.2004
09:05
[34]

Niedzielny Gość [ Konsul ]

Mnie też denerwowała stronniczość pana S. W pewnym momencie miałem ochotę przełączyć na inny kanał gdy po raz kolejny usłyszałem "Zizu wspaniały, Zizu najlepszy piłkarz" i komplementy dotyczące wspaniałej reprezentacji Francji.
Po pierwsze ilu tam Francuzów gra? 8 na 11 to "Francuzi" Afrykańskiego pochodzenia, a po drugie mam wiele wątpliwości co do "wspaniałej" gry Francuzów.

Panie Szpakowski, a gdzie pana obiektywizm??

18.06.2004
09:17
smile
[35]

Las Ca [ Konsul ]

Paudyn ---> A ja myślę, że to spotkanie może być jednym z ciekawszych. Vieri i Del Piero w tej formie nie powinni zagrozić bramce Szwedów, z kolei Larsson i spółka jak się rozkręcą... Jestem za Skandynawami! :)

18.06.2004
09:20
smile
[36]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Las Ca :::> No nie wiem, dwie drużyny prezentujące się dość topornie i nie preferujące pozycyjnego ataku... przypomina mi sie mecz Włochy Norwegia z MŚ 94 roku... tyle, co ja się wtedy naziewałem, to hoho :o)

18.06.2004
09:28
smile
[37]

Las Ca [ Konsul ]


Paudyn ----> No cóż zobaczymy, ale można się zabawić w spekulacje. Polska wygrała z Włochami, Szwecja z Polską, więc kto wygra dzisiaj? :D

18.06.2004
09:30
smile
[38]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Duńczycy :oD

18.06.2004
09:31
[39]

Las Ca [ Konsul ]


To się zgadaliśmy. ;]

18.06.2004
09:41
smile
[40]

Szalony_Pelikan [ Konsul ]

Mnie za to się podobają teksty Gmocha, przynajmniej jest śmiesznie :)))))))

18.06.2004
10:41
[41]

<DexterH> [ Pretorianin ]

Jeszcze jedna uwaga na temat komentowania. Bylo juz wspomniane o watpliwej bezstronnosci komentatorow ale mnie boli jescze cos innego. Problem nazywa sie Grzesio Mielcarski. Mozna sie spierac co do jego umiejetnosci pilkarskich ale co do komentowania to nie mam watpliwosci... zenada.

18.06.2004
10:55
[42]

Pejotl [ Senator ]

Najlepszy był ten komentator, który po tym jak we wczorajszym meczu jeden Szwajcar dostał czerwoną kartkę stwierdził "a więc nie ma już Szwajcarów na boisku" :)

A co powiecie na temat sędziowania? IMHO tak jak w każdych Mistrzostwach powtarza się problem z decyzjami sędziów wypaczającymi wyniki meczów. FIFA pewnie jak zwykle stwierdzi że nie można rozpatrywać na wideo każdego autu i to znaczy że jest wszystko w porządku. Aż do następnych Mistrzostw...

18.06.2004
11:14
[43]

<DexterH> [ Pretorianin ]

Jesli chodzi o mnie to jak najbardziej popieram pomysl z dodatkowym sedzia przed monitorem ktory na powtorkach rozstrzyga wszystkie sporne kwestie oraz pomysl zarzymywania czasu po gwizdku tak jak ma to miejsce w hokeju / zarowno dodatkowy sedzia jak i czas gry efektywny/

18.06.2004
11:21
[44]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Też uważam to za dobry pomysł. Swoją droga i tak nic nie przebije skandali sędziowskich z MŚ w Korei i Japonii.

18.06.2004
11:39
[45]

TheAnswer [ Quetzal ]

Ciekawe ile kasy dawali sędziom z Koreii za takie sędziowanie.... napewno dużo

18.06.2004
12:01
smile
[46]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]


co do Francji: czy przypadkiem Sylwestre [nie wiem jak sie pisze jego nazwisko :P] nie spowodowal juz 2 karnego ? wydaje mi sie ze dosyc dobrze gra ale za takie cus to trener powinien go jakos prześwięcić ...

18.06.2004
12:13
[47]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

On się nazywa Mikael Silvestre. I jak dla mnie jego żywioł to lewa obrona. Niech już trenerzy MU i Francjio dadzą mu spokój na środku obrony.

18.06.2004
12:20
[48]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

Dziś okaże się czy to Szwedzi są tak mocni, czy Bułgarzy tak słabi, BTW jest to chyba najciekawsza grupa Euro.

Co do sędziowania, zgadzam sie z Paudynem, w porównaniu do mistrzostw świata 2002, sedziowie są wręcz bezbłędni! :)

18.06.2004
12:29
smile
[49]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Popieram - sędziowanie jest prawie idealne, jeszcze dzisiaj jak przypomnę sobie debilizmy jakie wyczyniali kolesie w Korei, to nóż się w kieszeni otwiera. Oby sędziowanie zawsze stało przynajmniej na takim poziomie !!!

PS. Czemu ten dupek MORNAR nie trafił, chyba miał niecałe 2 metry do bramki ???!!!

18.06.2004
13:24
[50]

Szalony_Pelikan [ Konsul ]

Paudyn
poczkejamy - te mistrzostwa jeszcze się nie skończyły, przecież największe wałki zaczęły się dopiero w 1/8 i 1/4 finału.

18.06.2004
14:48
smile
[51]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

W oczekiwaniu na dzisiejszy szlagier proponuję nauczyć się hymnu, by odśpiewać go najpierw przy prezentacji drużyn, potem po każdej bramce dla reprezentacji Włoch i ostatecznie po końcowym gwizdku i zwycięstwie Squadra Azzurra.

18.06.2004
14:50
[52]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

eeeetam...bedzie remis i Dania wskoczy na drugie miejsce:))

18.06.2004
15:20
smile
[53]

KaGieBe [ !!! ]

ILEK >> kiddy Dania jest na drugim miejscu, egzekwo z Włochami :D

18.06.2004
15:25
[54]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

KGB---->po dzisiejszym meczu bedzie samotnie na drugim:))

18.06.2004
15:31
smile
[55]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> jaja sobie robisz ?! Serio kibicujesz tym cholernym makaroniarzom ???!!! ;-p Ja mam nadzieję, że Szwedzi im dokopią solidnie, tak conajmniej ze 3:0, no może jedną bramkę strzelą po jakimś przesymulowanym karnym czyli 3:1 dla Szwecji !!!

18.06.2004
15:33
smile
[56]

Alick [ Konsul ]

Włosi nawet z grupy nie wyjdą. A dzisiaj dostaną od Szwedów. I bardzo dobrze.

18.06.2004
15:42
smile
[57]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Yans :::> W tym meczu dopinguję makaroniarzy. Szwedów po prostu nie lubię i kwita :o))

18.06.2004
15:43
smile
[58]

KaGieBe [ !!! ]

Oto tabela, przed dzidsiejszymi meczami!

1. Szwecja 3pkt 5-0
2. Dania 1pkt 0-0
2. Włochy 1pkt 0-0
4. Bułgaria 0pkt 0-5

Zakładam że Włochy zremisują ze Szwecją 0:0, Dania wygra z Bułgaria ok. 3:0. Przyjmując moje szacunki, tabela po dzisiejszych meczach będzie wygladać następująco:

1. Szwecja 4pkt 5-0
2. Dania 4pkt 3-0
3. Wlochy 2pkt 0-0
4. Bułgaria 0pkt 0-0

No czyli ILEK masz rację ;], jednakże sytuacja może się skomplikować, ponieważ Szwecja może przergać z Włochami. Włosi będą chcieli za wszelką cenę wygrać, aby mieć wieksze szanse do wyjścia z grupy, co będzie dodatkową mobilizacją. Myślę ze utrata Tottiego nie załamie piłkarzy Włoskich, tudzież jego brak w drużynie nie będzie miał jakiegoś większego znaczenia na wynik meczu.

Osobiście sam nie wiem komu kibicować w meczu Włochów ze Szwedami, bo klubię obie drużyny, jednakże Szwedzi co raz to bardziej mnie zaskakują... Po dzisiejszych meczach się wszystko wyjaśni :D

18.06.2004
15:45
smile
[59]

Yo5H [ spammajster ]

Makarony za swoj brak skilla, zachowanie i symulowanie fauli proszeni sa o powrot do domu po rozgrywkach grupowych. Wiem, ze Szwedzi ich dzis zmiazdza ! ;d

18.06.2004
16:00
[60]

Stoigniew [ Centurion ]

Bulgarzy po meczu ze Szwecja zrobili na mnie dobra wrazenie - niestety przyjeli walke na gole klaty, cios za cios no stlukli ich Szwedzi - ale z Dania moze byc nie za bardzo wiec ja z takim optymizmem nie podchodze do 3:0 dla Danii. Z Wlochami to roznie ,nie lubie tych makaroniarzy ale Szwedzi graja twardo a Wlosi lubia sie wywracac - wolny albo karny i gotowe, potem murator.

18.06.2004
16:08
smile
[61]

KaGieBe [ !!! ]

Dobra, niech Szwedzi wygrają... należy im się !!

18.06.2004
20:03
smile
[62]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

mysle, ze bede wyrazicielem opinii wiekszosci jesli zazycze sobie, zeby wlosi pojechali do domu...

italiani do bani

kęsim, kęsim :)

18.06.2004
20:09
smile
[63]

eJay [ Gladiator ]


Po dzisiejszym meczu Danii sadze ze makaroniarze wrova do domu:) Dania poprostu zasluguje na wyjscie z grupy. Szacunek dla Gronkjaera...Pilkarz z niego swietny, a przeciez mial klopoty rodzinne tydzien temu...

18.06.2004
20:10
[64]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Duńczycy nieco rozczaroali, ale to pewnie efekt tego, iż mieli słabszego rywala, więc podświadomie nie chcieli się wysilać. Pierwsza połowa całkiem sympatyczna, druga znacznie mniej ciekawa, sporo fauli i zółtych kartek, sędziowie znów musieli dać znać o sobie. Mimo wszystko zasłużone zwycięśtwo Duńczyków.

18.06.2004
20:21
smile
[65]

yagienka [ pułapka na Misia ]

i cóż że ze Szwecji - powtórzyć szybko 3 razy bez seplenika
i pewnie powyższe zadanie zdenerwowało kiedyś Paudyna i sąd te anse, bo przecież nie potop i zjawiskowe konne policjantki

18.06.2004
20:23
smile
[66]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Eeee... a o co chodzi? :oP

18.06.2004
20:24
smile
[67]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

lepsza opinia yagienki niż tifozzi w gaciach miętki...

vivat Carolus Gustav, vivat!!

Bordello bum bum!!

:)

Nieder Makaroni!!!

---

no co? nie mozna raz pokibicowac? :P

18.06.2004
20:27
smile
[68]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

no to teraz sie gmoch popisze ejnhael nyhael eneidzel buhaha i juz poszedl teskt "normalna kopa" czekam jeszcze na asa Szpaka bo Szaranowicz juz dal czadu i jeszcze ten jego trik nerwowy

18.06.2004
20:28
smile
[69]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

TVP1 zaprosiło Czerkawskiego !!! :D
Ale czekamy na mecz :)

18.06.2004
20:40
smile
[70]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jako, że jestem osamotiony w kibicowanie drużynie włoskiej, postanowiłem podnieść się na duchu...

FORZA ITALIA

:oP

18.06.2004
20:42
smile
[71]

??? [ tomi_boss ]

ten totti to ładny kutas jakbym go spotkał to bym mu........

(opinia po ogladnieciu przedchwila faulu i oplucia)

18.06.2004
20:42
smile
[72]

eJay [ Gladiator ]


Czerkawski naturalnie za Szwedami...Do boju Larsson:)

18.06.2004
20:45
smile
[73]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Wlosi nawet hymn maja Italo Disco :P

18.06.2004
20:46
smile
[74]

eJay [ Gladiator ]


Mariano Italano:) Ale stadionik mi sie bardzo podoba:D

18.06.2004
21:02
[75]

Zyga [ Urpianin ]

Czy też mieliście zakłócenia obrazu w pierwszych minutach czy to mój telewizor się sypie?

18.06.2004
21:05
[76]

okix [ Ze Francesco ]

Ja tez przed chwila widzialem oplucie i faul Tottiego...chamskie i tyle

Jestem za wlochami w tm meczu :P

18.06.2004
21:26
smile
[77]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Nieeeeeeee 1 : 0 :(

18.06.2004
21:34
smile
[78]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No i niech ktoś mi jeszcze powie, że Włosi to drewniakii powinni się pożegnać z ME. Szkoda drugiej szansy Cassano... Włosi tymczasem grają koncert...

18.06.2004
21:38
[79]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Szkoda mi Szwedów. Mam nadzieję, że wyjdą chociaż z remisem z tego meczu.

18.06.2004
21:57
[80]

eJay [ Gladiator ]


No narazie Wlosi maja przewage, ale to wina Szwedow bo graja tylko na Ibrahimovica...

18.06.2004
22:00
smile
[81]

pisz [ nihilista ]

Heja Sverige !!!
Heja Sverige !!!
Heja Sverige !!!

rozgnieść makaron!

18.06.2004
22:28
smile
[82]

eJay [ Gladiator ]


Jeeeeeeeeeeeeeeeee:) Szwedzi wyrownuja:)

18.06.2004
22:28
smile
[83]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

HÓRA

18.06.2004
22:29
smile
[84]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

O Cie w morde jeza,1:1:) Ale bardzo dobrze,znowu sie madrzy znalezli co chcieli za wszelka cene bronic wyniku...

18.06.2004
22:29
smile
[85]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Najladniejsza z dotychczasowych bramek tych mistrzostw!

18.06.2004
22:30
smile
[86]

pisz [ nihilista ]

Heja Sverige !!!

strzał genialny - pewnie na playstation sie nauczył tak strzelać :P

18.06.2004
22:31
smile
[87]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

JeeeeeeeAAAAhh !!! Brawo dla Szwedów !!!

18.06.2004
22:31
smile
[88]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

no i co Vieri? bordello bum bum? :P

18.06.2004
22:32
smile
[89]

eJay [ Gladiator ]


Rzeczywiscie, bramka niecodzienna:) No ale Zlatan to zlatan:)

18.06.2004
22:32
smile
[90]

piokos [ ]

tjaaa długie lata praktyki ....... na komputerze :-D

18.06.2004
22:37
smile
[91]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

NIECH ŻYJE ABSOLUT! VIVAT CAROLUS GUSTAF! VIVAT SZWEDZI!

18.06.2004
22:38
smile
[92]

Yo5H [ spammajster ]

yeah wlosi wracaja do domu !!! ;)))

18.06.2004
22:38
[93]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Tak myślałem, że Szwedom dopisze fart pod koniec meczu... A Vieri na trening strzelecki gry głową, a nie to drewno co odstawiał. Teraz pytanie, co będzie, jak Włosi wygrają z Bułgarią, a Szwedzi zremisują z Chorwatami... róznica bramek? Dla Włochów najlepiej, jakby jednak ktoś z tej dwójki wygrał. Będę kibicował Chorwatom.

18.06.2004
22:39
[94]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Tfu... Duńczykom...

18.06.2004
22:40
[95]

kiowas [ Legend ]

Swietny mecz, rewelacyjna gra Wlochow. tak jak zazwyczaj nie cierpie tej reprezentacji tak tym razem musze przyznac im jedno - w takiej formie rozjechaliby nasz repreze z 7:0.
No ale nie potrafili wykorzystac wielu sytuacji i dzieki temu jest mozliwosc, ze po komplecie spotkan trzy zespoly tej grupy beda mialy po 5 punktow 9typuje remis Skandynawow i latwa wygrana Wlochow w ostatnich meczach). Zadecyduja bramki.

18.06.2004
22:41
smile
[96]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Paudyn oplul Dunczykow - dyskfalifikacja na trzy watki - mam screena :)

18.06.2004
22:44
smile
[97]

piokos [ ]

Yo5H ==> włosi jeszcze nie wracają do domu :-)

18.06.2004
22:44
[98]

TheAnswer [ Quetzal ]

Włosi w tym meczu zagrali znacznie lepiej niż w poprzednim. Ale nie wygrali tylko zremisowali

18.06.2004
22:44
smile
[99]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

co gmoch tam znowu wymyslil GAPPA i w Krakowie tak mowia na strzal/podanie pietka .... ;))))

18.06.2004
22:44
smile
[100]

KaGieBe [ !!! ]

ZAJEBISTY MECZ!!
Fenomanalne i niezmiernie ekscytująca II połowa (pierwszej nie widziałem, ale pewnie słąbsza bo Włosi strzelili bramke)
Bramka Szwedów, przepiękna!! Może i fartowna, ale trzeba przyznąć jedno... szalenie technicznie poprawna :D. Świetny mecz!! Teraz już tylko Dania - Szwecja, tu kibucje Szwecji :D Natomiast w MEczu Włochów z Bułagria, no chyba jednak Włochom!

FORZA SWEDEN :P, VIVA LA SWEDEN !!!

Chyba mam nową drużyne, której będe kibicować, no chyba że Holenddrzy coś ciekawego pokaża w jutrzejszym meczu :D

18.06.2004
22:44
smile
[101]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Złożę odwołanie...

18.06.2004
22:44
smile
[102]

Mężczyzna na wymarciu [ Pretorianin ]


jak ten ibrahimowicz do strzelil do jasnej anielki? :>
napisze jednen żart który mi przyszedł do głowy : kurde, rasiak się musi tego nauczyć to wygramy z anglią ;>

18.06.2004
22:47
[103]

kiowas [ Legend ]

KGB ---> zajebista argumentacja - slaba polowa bo Wlosi strzelili bramke. Pogratulowac inteligencji.

Tak sie skalda, ze w pierwszej polowie Szwedzi nie istnieli. Wlosi robili z nimi co chcieli. Grajac caly turniej na takim poziomie nie mieliby problemow z jego wygraniem.

18.06.2004
22:49
[104]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

MNW ----> to byla GAPA wg Gmocha ;)))

OT a czego lub kogo trenerem jest Gmoch ?

18.06.2004
22:50
smile
[105]

eJay [ Gladiator ]


Od jutra trenuje strzal z GRABKI:) hehe tego nawet w PES 3 nie ma:)

18.06.2004
22:50
smile
[106]

Yari [ Juventino ]

Straszny pech Włochów , nie zasłużyli na porażke . Ale ogromne brava za świetne widowisko. Praktycznie nikt ze squadry Azzurra nie zagrał źle. Świetny mecz Del Piero!! To co robił z piłką to aż miło było patrzeć . Genialna obrona Buffona w 75 ( ?) minucie. Przy bramce niestety bez szans , bo Ibramichimovic zrobił coś co wydawać by się mogło niemożliwym. Bardzo dobry mecz Panucciego i Zambrotty. Środkowi pomocnicy Gattuso i Pirlo też ładnie. Cassano dobrze grał .Nie było słabych punktów, a jednak. Trapattoni za szybko uwierzył że można dotrwać z tym wynikiem. Za wcześnie wprowadzał zmiany. Szwedzi byli przyparci do muru.
Teraz sytuacja w grupie jest skomplikowana ale nie ejst zła. Jeśli Włosi pokonają Bułgarów a Szwedzi duńczyków to będzie lux:)

Forza Italia!!!!!!!!
Del Piero fenomenalny:)))

18.06.2004
22:51
smile
[107]

KaGieBe [ !!! ]

kiowas >> wybacz, ale to chyba ty masz jakieś problemy. Przecież, oczywsite było że tym tekstem żartowałem :P. Po prostu byłem za Szwedami i zażartowałem. tutaj mógłbym się posłużyc twoją bronią i wypomnieć ci twoją inteligencje ale po co... cieszę się i już :D

18.06.2004
22:55
smile
[108]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hmmm... IMHO dwa najlepsze widowiska właśnie z udziałem... tak krytykowanych za drewnianą grę Włochów. W pierwszym meczu za sprawą Duńczyków (choć w drugiej połowie mimo wszystko Italia się obudziłą), w drugim za sprawą samej Sqadra Azzura. Kto jak kto, ale ta drużyna ma grać dalej...

18.06.2004
22:55
smile
[109]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Mam małe pytanko do kogoś kto zna się na przepisach. Co się dzieje w omoemncie, kiedy trzy drużyny mają

1. Tyle samo punktów
2. Bezpośrednie mecze zakończone remisami
3. Stosunek bramek identyczny u wszystkich
4. Podobnie jak ze strzelonymi i wpuszczonymi

W jaki sposób wtedy wyłania się 2 teamy, które przechodzą dalej??

18.06.2004
22:57
smile
[110]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

zbiera sie areopag i decyduje ostracyzm :]

18.06.2004
22:57
smile
[111]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Piękny mecz w wykonaniu włochów i szwedów !! Brawo !!

18.06.2004
22:59
[112]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

tez dzisiaj myslalem o tym jak rozmowailem z dziewczyna przez telefon co jest w takim wypadku ja obstwiam ze losowanie a ona mi wpaiwiala ze dodatkowy mecz i tak zlecialo 70 min rozmowy ;)))

18.06.2004
23:00
[113]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Dodatkowy mecz to na 99% nie, mi też podchodziło by coś z losowaniem, ale chciałbym się dowiedzeić czy tak jest na pewno.

18.06.2004
23:01
[114]

Chacal [ ? ]

wolfen -> nie znam się ale chyba zarządziliby mecz między tymi drużynami

18.06.2004
23:04
[115]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Chacal ----> Chyba nie, bo po

1. Nie ma pzygotowanych na takie sytuacje stadionów
2. Terminarz jest napięty jak baranie jaja
3. To nie byłby jeden mecz, tylko musiałby grać każdy z każdym
4. A gdyby sytuacja się powtórzyła?

18.06.2004
23:05
smile
[116]

KaGieBe [ !!! ]

Yari >> o tak Del Piero grał świetnie. Na szczęscie (bo ja kibicowałem Szwedom) miał za mało piłki aby pokazać co potrafi! Mnie urzekła również całokształt Ibrahiowicza. W ostatnich dwóch meczach grał naprawdę dobrze.

kiowas >> odnosnie pierwszej połowy: Wierzę ci ze Włosi grali świetnie, ale nie potafili wifdocznie tego dobrze wykorzystać, lub brakowało im szczęscia, bo strzelili zaledwie 1 bramke. Szwedzi jak pewnie widziałeś w II połowie objeli czesciowo taktyke Włochów (szczególnie pod koniec). Zaczęli atakować piłkarzy włoskich podobnie jak włosi. Atakowali w trzy osoby, tym samym kryjąc pobliskich piłkarzy Włoskich.
U Włochów strasznie ine podobała mi się ta 'nieczystość" w grze. Co Szwedzi pejęli piłke, nie mogli rozpracować akcji bo zostali wywracani.
Ogólnie sumując mecz chyba tak dobry jak wczorajszy, Francuzów z Chorwatami :D.
Dotychczas byli to najlepsze mecze EURO2004:D

18.06.2004
23:05
[117]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

5. Każda drużyna przechodząca dalej miałaby jeden (lub więcej) meczy mniej, a co za tym idzie mniejessze zmęcznie, nikt by na taki układ nie poszedł.

18.06.2004
23:06
smile
[118]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Swoją drogą wyraźnie widać, że w meczach z lepszymi drużynami, tak Larssonowi, jak i drużynie Szwedów gra idzie jak po grudzie. Pocieszające to... przynajmniej daleko nie zajdą (oby)

:o))PP

18.06.2004
23:08
[119]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Paudyn ----> Kiedy spotykają się 2 dobre zespoły gra prawie nigdy nie jest niedzielnym spacerkiem.

18.06.2004
23:08
smile
[120]

KaGieBe [ !!! ]

A tak w ogóle to jak to jest z tymi bramkami!
Jeśli dwie druzyny mają po 3pkt, i jedna ma bilans bramek 3-2 a druga 2-1 to która wyjdzie z grupy ?? Z moich obserwacji wynika że ta co ma 3-2 bo wiecej bramek strzeliła, mimo że roznce miedzy bramkami strezelonymi i straconymi oie drużyny maja taki sam! Dobrze gadam ??

18.06.2004
23:09
[121]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

wolfen :::> Jeśli drużyna jest poukładana (jak Włosi), to Szwecja zupełnie zmienia swoje oblicze, już gdzieś zresztą wcześniej pisałem, że chcę zobaczyć, jak będą wyglądać w meczu z Włochami... no i tak jak przypuszczałem, mizernie wyglądali... a szczęście w koińcu ich opuści.

18.06.2004
23:10
smile
[122]

KaGieBe [ !!! ]

Paudyn >> II połowa, a szczególnie ostatnie 20 minut, bezsprzecznie należała do Szwedów. Jak widzisz nie zgadzam się z tobą, bo chyba racji nie masz... Mam wrażenie że oceniłeś sytuacje subiektywnie, gdyż wolisz ITALIE :P. Też ich lubię, ale wolę Szwedów :P

18.06.2004
23:12
[123]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

KaGieBe ::::> Typowa reakcja na dotrwanie z wynikiem, nie widzę w tym nic dziwnegoi, że Szwedzi pod sam koniec przycisnęłi.

18.06.2004
23:13
[124]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Paudyn ----> Ja tam nic mizernego nie widziałem, o czym świadczy wynik. Co do Włochów, przy nich mało która drużyna tak nie wygląda, jeśli makaroniarze się zmobilizują to potrafią zagrać świetny mecz (pamiętacie półfinał z Holandią sprzed 4 lat :)?), a ich obrona to po prostu poezja, tylko co z tego skoro nie potrafili wywieźć zwycięstwa? Swoją drogą chciałbym jeszcze zauważyć, że jakby na to nie patrzeć w tym meczy faworytem byli Włosi i ten remis jest mniej korzystny dla nich, a nie dla Szwedów.

18.06.2004
23:15
[125]

Zyga [ Urpianin ]

wolfen3741 --> Jest jeszcze brana pod uwagę różnica bramek. Tą mają najlepszą Szwedzi i w przypadku remisu z Duńczykami Szwedzi są przed nimi bo mają +5 a Dania +2
Włosi muszą wygrać 3-ma bramkami z Bułgarią i IMO przechodzą niezależnie od wyniku Dania - Szwecja.

18.06.2004
23:16
[126]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Zyga ----> Ale mi nie chodzi o sytuację jaka panuje w gr. C, tylko o przykład jaki podałem kilka postów wyżej.

18.06.2004
23:16
[127]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja tam nic mizernego nie widziałem

wolfen :::> Nie oglądałeś pierwszejj połowy? :o)))P

Resztę wyjaśnił Ci Zyga. Włosi wcale nie są w złej sytuacji.

18.06.2004
23:19
[128]

Zyga [ Urpianin ]

wolfen3741 --> Napisałem. Jest jeszcze brana pod uwagę różnica bramek.

18.06.2004
23:19
[129]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Paudyn -----> Lol argument taki, że jeszcze obijam się ze śmiechu, równie dobrze mogę powiedzieć, że przez ostatnie 15 minut Szwedzi stworzyli więcej sytuacji niż Włosi w całej pierwszej połowie, no i kto wtedy okazuje się lepszy?

Co do sytuacji, to ja nic a nic o tym nie wspominałem, ale skoro poruszyłeś ten temat to chciałbym zauważyć, że Szwedzi również są w nienajgorszym położeniu :)

18.06.2004
23:20
[130]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Zyga ---> Nie tylko pisza, ale również trochę czytaj:

1. Tyle samo punktów
2. Bezpośrednie mecze zakończone remisami
3. Stosunek bramek identyczny u wszystkich
4. Podobnie jak ze strzelonymi i wpuszczonymi

18.06.2004
23:20
[131]

Zyga [ Urpianin ]

Od razu dopowiadam. Jesli ta różnica jest taka sama, a także bezpośrednie spotkania remisowe - to nie wiem :)

18.06.2004
23:21
[132]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

wolfen :::> Ale o co Ci chodzi? Mówisz, że nie widziałeś ze strony Szwedów nic mizernego, więc powiedz mi, co to było w pierwszej połowie ze strony Szwedów, jak nie "mizeria"?

Oczywiście, że Szwedzi nie są w złej sytuacji, są nawet w lepszej niż Włosi za sprawą stosunku bramkowego.

18.06.2004
23:22
[133]

Zyga [ Urpianin ]

wolfen3741 --> Stosunek bramek to nie jest to samo co różnica. Np 4:2 i 2:1 to jest taki sam stosunek bramek ale różnica jest inna.

18.06.2004
23:23
smile
[134]

KaGieBe [ !!! ]

Paudyn >> typowa reakcja powiadasz ?? Wiesz, może to po prostu strategia, a może mobilizacja! Jeśli drużyna się zmobiliziuje to chce jej się bardziej grać, a jezeli chce to znaczy że będzie grać dobrze! Szwedzi to udowodnili i przeważali przez całą II połowę, nawet przed strzeleniem gola !

18.06.2004
23:25
[135]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Paudyn -----> Mizeria to by była gdyby stracili 2-3 gole. Pezyznaję, w pierwszej połowie niezbyt kleiła im się gra, ale w porównaniu z niektórymi meczami, któe widziałem na Euro, nie było tragicznie. Poza tym mecz trwa 90, a nie 45 minut, a skoro udało im się w drugiej połowie doprowadzić do remisu to znaczy, że w moim przekonaniu mizeri nie było.

18.06.2004
23:26
[136]

Zyga [ Urpianin ]

Słyszeliście, że chcą jedną bramkę odebrać Rooneyowi? Chcą ją uznać za samobójczą.

18.06.2004
23:26
smile
[137]

KaGieBe [ !!! ]

Zyga >> opj czepiasz sie:P

No więc tak:
jeżeli róznica jest taka sama, to wg moich obserwacji, lepsze miejsce zajmuje drużyna z wieksza ilościa STRZELONYCH bramek !

18.06.2004
23:27
[138]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Zyga ----> Czy muszę sięciągle powtarzać, czytaj uważnie!!!

1. Tyle samo punktów
2. Bezpośrednie mecze zakończone remisami
3. Stosunek bramek identyczny u wszystkich
4. Podobnie jak ze strzelonymi i wpuszczonymi

18.06.2004
23:28
smile
[139]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

KaGieBe ::::> Oczywiście, że strategia. W końcu przy wyniku w plecy trzeba atakowac, a gdy jeszcze przeciwnik obiera taktyke na dotrwanie, taki jest właśnie efekt, więc ja nie widzę w tym nic dziwnego.

No i nie przesadzaj z tą cała drugą połową, przynajmniej przez pierwszzy kwadrans Makaroni kręcili Szwedami na wszystkie strony ;o)))

wolfen :::> Owszem, końcowy rezultat absolutnie na mizerię nie wskazuje (tyldzko dzięki sporej dawce szczęścia), chodzi mi jednak o to, że takich bramke nie zdobywa się na pęczki, zatem przypuszczxam, iż z taką grą w końcu Szwedzi polegną.

18.06.2004
23:29
[140]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

chlip chlip, ja chciałem się tylko dowiezieć co się dzieje, kiedy 3 drużyny spełniają wszystkie warunki jakie podałem w przykłądzie. Nie obchodzi mnie co jak to wygląda w gr. C, ani kiedy jest inna liczba strzelonych bramek, ja chciałbym siędowiedzieć co się dzieje w przykładzie podanym przeze mnie.

18.06.2004
23:29
smile
[141]

KaGieBe [ !!! ]

Paudyn >> wolfen dorbze powiedział. Mecz trwa 90 minut! Poza tym liczą się bramki a nie gra :P O szczęsciu nie ma mowy, bo bramka Ibrahumowicza była zasługą umiejetnosci technicznych tego piłakrzyka

18.06.2004
23:30
[142]

Zyga [ Urpianin ]

wolfen3741 --> Poprzednio podkreślałeś stosunek bramek. Dlatego tak odpowiedziałem.
Ale ty też czytaj. Przeczytaj co napisałem o 23.20

18.06.2004
23:30
[143]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

stosunek to stosunek nie mylcie pojec i nie lapcie sie za slowka tak sie mowi potocznie ;)))

18.06.2004
23:31
[144]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

KaGieBe ::::> Szczęście, to nie tylko bramka Zlatana (ile takich bramek widzisz, przecież techników mamy w piłce na pęczki), ale ogólny przebieg meczu. Dziś było ono po stronie Szwedów, w końcowym rozrachunku mam nadzieję, że będzie po stronie Włochów, bo z ich grą zasługują na to, aby tu zostać.

18.06.2004
23:31
[145]

KaGieBe [ !!! ]

Paudyn >> a widzisz, Szwexiz wykorzystali to że Włosi grali na wytrwanie! Ich błąd!
Pierwszy kwadrans ?? oj nie.. moze pierwsze 5-10 minut, a i tak wcale nie "krecili" [Włosi] Szwedami :D

18.06.2004
23:32
[146]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Paudyn ----> Po pierwsze w piłce trzeba mieć szczęście, a po drugie styl strzelenia bramki jeszcze o niczym nie decyduje. Owszem dam głowę że drughiej takiej bramki już Szwedzi nie strzelą, tylko co to za różnica skoro będą potrafili strzelać bramki nietuzinkowe?

18.06.2004
23:34
smile
[147]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Zyga ----> Nie zauważyłem tego postu, zmyliłeś mnie tym, żep otem znów próbowałeś rozważać różne warianty :)

18.06.2004
23:35
smile
[148]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

wolfen :::> Ja dam głowę, że w końcu Szwedzi przeciwko lepszej drużynie nie strzelą zadnej bramki, ani tuzinkowej, ani też nie. Przekonamy się.

KaGieBe :::> Pierwszy kwadraans, patrzyłem na zegar jak wychodziłem roboć sobie herbatkę ;o)))

No dobta, koniec na dziś tego dobrego, stało się i już, teraz liczę po prostu na to, że Makaronim uda się wyjść z grupy.

18.06.2004
23:35
smile
[149]

KaGieBe [ !!! ]

Paudyn >> hm, ty uważasz że to szczęscie, ja uważam ze to po prostu dobra gra ! Szweszi wytrwali do końca w dobrym stylu i za to im chwała. Jeśli uważasz to za szczęście to pewnie powiesz też ze szczęściem była wygrana z Polakami :P, tylko tym razem mieli go mniej bo remisowali.

18.06.2004
23:38
smile
[150]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

KaGieBe :::> Powiedzmy, że to kwestia interpretacji wydarzeń boiskowych. W meczu Szwecja Polska można by mówić o szczęściu, gdybyśmy to my zremisowali (prędzej bym w totka szóstkę trafił :oP)

18.06.2004
23:41
smile
[151]

KaGieBe [ !!! ]

Paudyn >> Nie martw sie, Włosi na pewno wyjdą z grupy! Może nie na 1. miejscu ale na 2., jednakże wyjdą. Ja się z teog cieszę bo będzie naprawdę ciekawie! Poza tym lubię Włochów :D
Paudyn! Szwedzi nie są zła drużyna, a z lepszą drużyną proste że przegrają. Zawsze tak jest, że lepszy wygrywa. Włosi najwidoczniej lepsi nie byli bo nie wygrali.

18.06.2004
23:45
smile
[152]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Eee tam, pokłociłbym się jeszcze i powiedział, że byli lepsi, ale nie przełożyło się to na wynik, ale to już dla mnie pora snu (wyczerpanie sesyjne :oP), więc tego nie napiszę ;o))))P

18.06.2004
23:48
smile
[153]

KaGieBe [ !!! ]

Paudyn >> no dobra w pierwszje połowie byli lepi Włosi, a w drugiej Szwedzi ! Wlosi pierwszej połowy nie wykorzystali odpowiednio :D, podobnie jak Szwedzi drugiej, bo mogli strzelić więcej niż jedną baramencje !
No juz doszliśmy to porozumienia :D
Ciekawe czy Szwedzi jeszcze w tym EURO spotkają się z Włochami :D. Zapowiadają się świetne finały tych ME.

18.06.2004
23:50
smile
[154]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No to ogłaszam Porozumienie Jako Takie ;o))

18.06.2004
23:53
smile
[155]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Paudyn -----> Co????? Jeszcze Japonie chcesz do tego mieszać, ciuś ciuś :)

18.06.2004
23:55
smile
[156]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Do Japonii, jak to żeśmy już wcześniej ustalili, jeszcze daleko... ale nie wiadomo co nawyprawaiją panowie w czerni podczas gier pucharowych...

19.06.2004
00:01
smile
[157]

KaGieBe [ !!! ]

Paudyn >> Panowie w czerni ?? tzn ?

A może ktoś wie gdzie odbęda się kolejne Mistrzostwa Europy, te w roku 2008??

19.06.2004
00:03
smile
[158]

KaGieBe [ !!! ]

aaaaa chodziłoo o sędziów :P ju z usypiam i wolno myśle :P
no tak.. sędziowie sie psuja niestety! Nawet Pierluigi Collina się poistarzał ;/

19.06.2004
00:03
smile
[159]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Panowie w czerni ?? tzn ?

Sędziowie rzecz jasna... cięzko będzie przebić kompromitację Japońsko Koreanska, ale mimo wszystko jest to możliwe.

19.06.2004
00:08
smile
[160]

KaGieBe [ !!! ]

Paudyn >> pamiętam jak skrzywdzeni zostali Włosi. Przegrali bodajże z Koreą, bo sędzia nie uznał im ze dwóch goli. Dokładnie nie pamietma jak to było, ale wszystkie mecze z Koreą sedziowie porządnie spieprzyli !

19.06.2004
00:10
smile
[161]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

KaGieBe :::> Mówisz oczywiście o Hiszpanii. To chyba najbardziej wyrazisty kwiatek tamtego turnieju.

Swoimi pomeczowymi wypowiedziami Hiddink zraził mnie do siebie na dobre....

o co im chodzi, mogli strzelić więcej goli... żenada.

19.06.2004
00:28
smile
[162]

KaGieBe [ !!! ]

Paudyn >> może i grali z Hiszpanami, już nie pamiętam. Wiem ze sędziowie odegrali niezłe przedstawienia, za co im nigdy nie wybacze!! Tyle drużyn które lubiłem i lubię do dzisiaj odpadło przez złe decyzje sędziów ;/

19.06.2004
01:01
[163]

kiowas [ Legend ]

Zauwazyliscie, ze w praktycznie kazdym meczu pada bramka po 80min ? Jak dla mnie to oznaka niesamowitej jak na mistrzostwa walecznosci i gry do ostatniej minuty wystepujacych tu zespolow.
Jak na razie ME wielce satysfakcjonujace (w sumie dobrze, ze nie ma naszych bo by kaszane na tle innych odstawiali).

Oby jutro obudzili sie pomaranczowi bo jak nie to przestaje im kibicowac :)

19.06.2004
09:34
smile
[164]

pinkowski [ Pretorianin ]

eee pomarańczowi, jak dzisiaj Czechy z 3:1 wygraja!!

19.06.2004
10:07
[165]

TheAnswer [ Quetzal ]

Moim zdaniem Holandia wygra. Pierwszy mecz z Niemcami im nie wyszedł będo chcieli się zrewanżować

19.06.2004
10:12
smile
[166]

xKx [ CLINIC ]

Ja stawiam na Czechów i na remisik Łotwy z Niemcami :)

19.06.2004
10:13
[167]

Lookash [ Generaďż˝ ]

KaGieBe - https://www.uefa.com/uefa/euro2008/ - na nieszczęście Szwajcaria będzie w nich grała ;)

19.06.2004
10:42
[168]

cycu2003 [ Senator ]

mnie sie wydaje ze wygraja Czechy,Holendrzy od jakegos czasu graja mizernie,a Czesi prawie na takim samym poziomie

19.06.2004
10:42
[169]

??? [ tomi_boss ]

jak się nazywa piosenka euro 2004 ??

19.06.2004
13:37
smile
[170]

KaGieBe [ !!! ]

cycu2003 >> w pierwszej serii meczów grupowych wszytskie sławne drużyny grały mizernie. Niemcy, Włochy i reszta...
dopiero w drugiej serii się zmobilizowali i sam widzisz skutki. Przykładem może być chociaż wczorajszy mecz Włochów ze Szwedami.

19.06.2004
13:37
smile
[171]

KaGieBe [ !!! ]

??? >> Nelly Furtado - Forca

19.06.2004
13:43
[172]

oSv [ Pretorianin ]

dzisiaj holandia pojedzie czechy i mam nadzieje ze łotwa zrobi wszystkim niespodzianke i zremisuje ze szwabami.

19.06.2004
14:21
smile
[173]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

wolfen----->Jeśli miałaby miejsce sytuacja taka, jaką przedstawiłeś, to wtedy o tym, kto przejdzie dalej decyduje ranking FIFA.

19.06.2004
15:06
smile
[174]

konioz [ Konsul ]

Dzis Holendrzy powinni sie obudzic, i sadze, ze wygraja z Czechami 3:1.
Zas Lotwa raczej dostanie z Niemcami ok. 2:0 (choc chcialbym zeby choc zremisowali bo nie chce Deutchlandow w cwiercwinale).

Co do wczorajszych meczykow to troche zaluje, ze Szwecja nie wygrala, ale Wlosi grali nadzwyczjnie i dobrze, ze Zlatan uratowal remis swoja bramka (ktora byla najladniejsza na mistrzostwach - wedlug mnie).
Bulgarzy zas pokazali zupelny brak zaangazowania i dali sie poniesc nerwom (powinni brac przyklad z Rosjan, ktorzy w przeciwienstwie do nich grali bardzo ambitnie mimo bledu sedziego) zarabiajac w koncowce pare zoltych i jedna czerwona kartke. Beznadzieja.

19.06.2004
19:55
smile
[175]

okix [ Ze Francesco ]

No i mamy bardzo mila niespodzianke :D:D Lotwa-Niemcy 0-0 :D:D:D

19.06.2004
19:59
[176]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Eh, Niemcy spartolili sprawę :(

19.06.2004
20:03
smile
[177]

Quicky [ Senator ]

I jednak taktyka Lotewczykow (by Gmoch) okazala sie skuteczna. Gorace brawa dla nich! A Niemcy beda mieli teraz ciezka przeprawe z Czechami.

19.06.2004
20:37
smile
[178]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

co sie stalo Szpakowi ze nie bedzie on komentowal tylko Iwanski :(((

19.06.2004
20:48
smile
[179]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Nie oglądałem pierwszego meczu ale słyszałem że było 0:0 ! Ładny mecz był ??

19.06.2004
20:51
smile
[180]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

GOOOOLLLL !!! Brwo dla Holendrów !!!

19.06.2004
20:53
smile
[181]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Peikny pocztake Holendrow :D Bylo widac ze Czesi byli zaskoczeni tym golem, po prostu blad w defensywie wykorzystany przez Holaendrow :] Brawo

19.06.2004
21:07
[182]

TheAnswer [ Quetzal ]

No chłopacy 2:0 dla Holendrów

19.06.2004
21:07
smile
[183]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

no i holendrzy pokazuja klase :)))) tak dalej

19.06.2004
21:12
[184]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

cholender poszedlem po browka do lodowki i po chrupki no i nie widzialem gola ale z pwotroki go zlukalem no i 2:1

19.06.2004
21:12
[185]

TheAnswer [ Quetzal ]

Co za mecz już jest 2:1

19.06.2004
21:13
smile
[186]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ja to bym chcial, zeby obie druzyny przegraly

19.06.2004
21:14
smile
[187]

eJay [ Gladiator ]


Na poziom meczu narazie nie mozna narzekac:) Swietne podanie Van Bronckhorsta do Barosa:)

19.06.2004
21:14
[188]

TheAnswer [ Quetzal ]

Ja stawiam na Holandie

19.06.2004
21:34
[189]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

piekny meczyk szkoda ze takich jest niewiele na tych mistrzostwach

19.06.2004
21:35
smile
[190]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Mecz jest po prostu świetny. Mamy w nim wszystko: bramki, składne akcje, słupki, ładne strzały. Chyba jak narazie najelepszy. Obstawiam, że będzie 3:2 dla Holendrów.

Ps. GENIALNA reklama Okocimia !

19.06.2004
21:37
smile
[191]

cycu2003 [ Senator ]

noo..dawno takiego meczyka nie bylo

19.06.2004
21:38
smile
[192]

KaGieBe [ !!! ]

HOOOOOLANDIAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!

19.06.2004
21:40
smile
[193]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Holland! Davids ma strzelić! Holland!

19.06.2004
21:43
[194]

oSv [ Pretorianin ]

holandia jest moim faworytem w me 2004 i dzisiaj strzeli jeszcze 2 bramki

19.06.2004
22:13
smile
[195]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Holandia do domu :)

2:2

19.06.2004
22:13
[196]

eJay [ Gladiator ]


Ale zajebista bramka dla Czech...Kapitalne zagranie Kollera i jeszcze lepszy strzal Barosa...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-19 22:12:31]

19.06.2004
22:30
smile
[197]

Coy2K [ Veteran ]

faktycznie...mecz najlepszy jak do tej pory
Czechy zgniotą Holendrow ;-)

19.06.2004
22:31
[198]

Coy2K [ Veteran ]

ahahhaa mowilem :-)))

19.06.2004
22:31
smile
[199]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Holendry do domu :))))

19.06.2004
22:31
smile
[200]

eJay [ Gladiator ]


Holendrzy jada do domu:(((((((((((((

19.06.2004
22:32
smile
[201]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

to co Czesi zrobili to Mistrzostwo Swiata :)

19.06.2004
22:32
smile
[202]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Nieeeeeeeeeeeee(eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee)<eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee>[eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee]‹eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee›...

19.06.2004
22:36
smile
[203]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Czesi - mistrzowie koncowki... od dzisiaj im kibicuje - za walecznosc

19.06.2004
22:37
[204]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

no cóż...ale jaja tyle powiem...jak anglia vs francja...

19.06.2004
22:39
smile
[205]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

no to dolina w ostatnim meczy holendrzy z taka gra zgniota lotyszczykow
natomiast niemcy z taka gra beda mieli klopot z remisem z czechami ktorzy tak graja
generalnie dolna kibicowalem niemca i holendra a tu jacys czesi niezle moja laska na nich stwiala

19.06.2004
22:40
smile
[206]

tomirek [ ]

No i chopaki z Liverpoolu zalatwily mecz :D BRAWO!!!!!!!!!!!!!

A to co zrobil Czech przy ostatniej bramce to niesamowite. Zaloze sie, ze 9 na 10 zawodnikow w tej sytuacji by strzelalo na bramke a ten pieeekinie odegral do Smicera :) Chwala mu za to!!!

19.06.2004
22:41
smile
[207]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

LOL jak było 2:0 to sobie pomyslalem,ze Czesi jeszcze to wygraja,ale musze przyznac,ze mimo wszystko jestem zaskoczony:) Bardzo sie ciesze,Holandii jakos nie lubie,chociaz musze przyznac,ze ladnie dzisiaj grali.

19.06.2004
22:44
[208]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

N_U_N---->buahahahaha..."jacys czesi" chyba czlowieku nie ogladales eliminacji:))

PIEKNY MECZ...Lotysze skrzywdzeni przez sedziego...trudno...helmuty dostana (mam nadzieje ze Czesi im nie odpuszcza) a Holandia wygra ostatni mecz...i wyjscie tak jak chcialem...Czesi, Holandia:))

19.06.2004
22:45
[209]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Ale mecz swietny :) mimo iz nie lubie zbytnio pilki noznej dzis obejzalem troche meczu czechy-holandia z sympatii do pepikow :)
Jestem w pelni zadowolony Szkoda ze tylko Nedved nie strzelil bylalby bramka mistrzostw !! :)
tomirek--racja racja

19.06.2004
22:45
smile
[210]

picuś [ Generaďż˝ ]

Piekny mecz , piekny wynik !

19.06.2004
22:46
smile
[211]

yagienka [ pułapka na Misia ]

jak dla mnie bomba:)) idę wypić kieliszeczek Beherovki

19.06.2004
22:48
smile
[212]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

ILEK ->> No baa, CZesi i Holandia i będe w pełni szczęśliwy. Przecież już widzę jak CZesi rozgniota Niemców!! Ahh, Ci nasi bracia z południa!! Chciałbym być w taki dzień jak dzisiaj Czechem!!

19.06.2004
22:49
[213]

Chacal [ ? ]

tomirek -> świete słowa. W tamtej sytuacji każdy by strzelał ale szansa na gola byłaby nikła. A ten podjął genialną decyzję z tym podaniem.

W ogóle Czesi pokazali klasę. Nie pamietam kiedy ostatnio widziałem tak wspaniały mecz.

19.06.2004
22:52
smile
[214]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Mazio -------> ty lepiej uważaj, bo się na Niemców przerzucisz :)) (waleczność)

A tym, który tak mądrze odegrał był oczywiście Poborsky - doświadczenie.

19.06.2004
22:54
[215]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

yagienka ->> święte słowa!! Własnie wznosze toast za Czechów! Kieliszek rumu!! :D

19.06.2004
22:55
smile
[216]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Mecz był przepiękny !!! Tylko szkoda, że nie było remisu lub wygranej dla Holdenrów, ale wielkie brawo dla czechów !!!

19.06.2004
22:56
[217]

robertvu [ Chor��y ]

Nie wiem jak dla was ale dla mnie to sędzia wygrał mecz dla czechów. Nie zarzucam im złej gry bo obie druzyny grały jednakowym wysokim poziomie ale to co działo się na stadionei a w szczególnosci co wyrabiał sedzia to wola o pomste do nieba. On może sedziowac ale w 3 lidze Macedońskiej a nie na Euro. Niezliczone niezauważone faule, Holender wyrzucony za brak faulu i wiele innych. Ja rozumiem ze sie mozna raz czy dwa pomylic, ale tyle co w tym meczu pomyłek sedziowskich to ja na całym mundialu a cały oglądałem nie widziałem. Oj sądze że sedzi juz długo nie posedziuje na zawodach miedzynarodowych. Ogólnie Obie druzyny grały całkiem całkiem ze wsakzaniem na holandieale bez sedziego czesi nigdy by tego meczu nie wygrali. Gra na 5 praca sedziego 1

19.06.2004
22:56
[218]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

ilek ---> nie ogladalem eliminacji bo nie mialem czasu a co to "jakis czechow" to tylko bylo stwierdzenie ktore mialo pasowac do reszty wywodu
wiedzialem ze to sa wicemistrzowie europy ale tez znam reszte grupy i myslelem ze bedzie sie ona lepiej sipsiywala a tu nawe "lotyszczyki" zadzwiajaja gra :)))

19.06.2004
22:56
smile
[219]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Macu - z walecznosci znani sa Anglicy...
Niemcy znani mi sa ze zdradzieckich podstepnych napadow na nasza zachodnia granice oraz z dobrej gry w kaluzach...

yagienko - kieliszek na jedna nozke, kieliszek na druga nozke, kieliszek na raczke, na druga, na ... hmmm ....prawda, ze pieknie grali?

19.06.2004
22:57
smile
[220]

KaGieBe [ !!! ]

<placze> taka szkoda Holendrów :/ :(

YTO WSZYSTOK PRZEZ TO ZE HOLENDER ZSZEDŁ Z BOISKA !! Tam nie było zadnego ale to zadnego faulu ;(

19.06.2004
22:58
[221]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

robertvu---> swite slowa prawda i jak patrze na jego "morde" to sobieprzypominam ze to juz drugi mecz ktory sedziuje i znow wupacza wynik meczu zaraz sprawdze co jeszcze sedziowal

19.06.2004
23:00
[222]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

juz wiem Manuel Mejuto Gonzalez i sedziowal mecz Dani z WLochami w grupie C i tam tez popelnil duzo bledow

19.06.2004
23:01
smile
[223]

KaGieBe [ !!! ]

ZA CO TEN HOLENDER DOSTAŁ CZERWONĄ KARTKE??

19.06.2004
23:02
smile
[224]

Blaster85 [ Konsul ]

heh a ja kibicowalem od poczatku Czechom i wygralem dzieki temu 10zl ^^

19.06.2004
23:02
smile
[225]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Tragedia, jak można tak sędziować. Nóż się w kieszeni otwiera. Jakby u nas tak sędziował to by chyba nie wyjechał cało z tego kraju. Jutro będę za Portugalią. Miałem być za Hiszpanią, ale skoro produkują takich kaloszy, to na pohybel im.

19.06.2004
23:03
smile
[226]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

jeahhh Czesi wygrali szkoda tylko ze NEDVED nie trafił bramy :)

19.06.2004
23:04
[227]

tomirek [ ]

KaGieBe --->>> najpierw zolta kartka za brutalny faul, a potem mial pecha bo biegl za Nedvedem a Nedwed to szczwany lis i teatralnie sie wylozyl. Sedzia byl z tylu i nie mogl widziec, ze Czech nie byl popychany i dowalil holendrowi druga zolta i czerwona

19.06.2004
23:06
smile
[228]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Ajjj, ale pali w płucach !! :D

Własnie wznosze toast za Czechów!! Popijam sobie dwunastoletnią wódkę Brendy, którą piję w każde najlepsze okazje :D TA jest wystarczająco świetna. CZuję się dumny, ze mogę wypić za KOGOŚ takiego jak reprezentacje Czechów! Chyba zienie narodowośc na czeską :)

19.06.2004
23:07
[229]

tomirek [ ]

Viti --->>> na kazdych mistrzostwach sa zastrzezenia do pracy trojki sedziowskiej. Przypomnij sobie co bylo w Korei. W Portugalii to samo jest.
Dzis czerwien dla Holendta i nie uznanie dwoch karnych dla Lotyszy, jutro znowu sie pomyla itd, itp

19.06.2004
23:07
smile
[230]

KaGieBe [ !!! ]

tomirek >> nie ogladalem calej pierwszej polowy dlateog ine wiedzialem o pierwszej zoltej kartce !! Druga syytuacje widzialem.. GŁUPI SEDZIA, nie wybacze mu tego ;/

19.06.2004
23:09
smile
[231]

Quicky [ Senator ]

Uchh ale piekny mecz :) Jeszcze nie moge sie otrzasnac :D

Nie podobalo mi sie tylko jedno: dlaczego nie komentowal Szpakowski? Pomyslalem o tym w trakcie meczu i zaczalem sie smiac... przeciez on by chyba gardlo zdarl przy swoich podnietach, a nagranie z jego komentarzem krazyloby po necie jeszcze przez dlugi czas :)))

19.06.2004
23:13
[232]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

szpaka odwolali za to co wyprawial do teraz i znowu chlopak wyladuje na odwykowce dolina nie bedzie sie z kogo smiac

19.06.2004
23:35
[233]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

tomirek - Weź daj spokój nie mów mi więcej o kartkach. Nie podyktował karnego. Nie no nie wyrobię normalnie. Takiego patałach dać do tak ważnego meczu - "i to jest kur... skandal" (cytat z Psów).

A swoja drogą zmiany jakie dawał Holenderski trener były na poziomie sędziego. Koleś za Robbena wprowadza Bosvelta, w takim momencie. A miał wybór, Sneijdera mógł wprowadzić.

20.06.2004
01:08
smile
[234]

KaGieBe [ !!! ]

Kolejna część:

20.06.2004
01:11
[235]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piękny mecz, masa goli i bramkowych spięć, a ja po meczu zamiast radości z piłkarskiego święta, odczuwam zażenowanie... jak to już któś ładnie ujął w tytule innego wątku... sędzia wygrał Czechom mecz.

Kibicuję mocno obu reprezentacjom, więc byłem w tym meczu rozdarty. Najbardziej urządzał mnie remis, choć jeśli jedna z drużyn miała być lepsza, to czemu nie miała wygrać. Już sądziłem, że lepsza z przebiegu gry Holandia wyjdzie z pojedynku zwycięsko, ale gdzie tam, facet w czerni wkroczył do akcji i pokazał, że to on jest głównym aktorem tego widowiska, nie zaś piłkarze. Dwie niepodyktowane dla Holendrów jedenastki (za odepchnięcie Holendra w polu karnym przy próbie opanowania piłki oraz powalenie chwytem zapaśnimczym oboma rękoma van Nistelrooya przez czeskiego obrońcę), nieodgwizdanie faulu na Ruudzie, który wychodził po skrzydle na wolne polei dośrodkowanie (Holender zwija się z bólu po wejściu w nogi a palant z gwizdkiem podbiega i każe mu w tej chwili wstać), a także druga żółta kartka za zanurkowanie Nedveda (który stracił po tej akcji sporo w moich oczach). Naprawdę współczuję po tym meczu Holendrom i nawet kumple, którzy kibicowali Czechom stwierdzili, że po takich meczach człowiek powątpiewa w ducha sportu...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.