Jawor [ Legionista ]
Tachyon-gra ktoś jeszcze?
Gra ktoś jeszcze w Tachyona? Ja gram Borą i stwierdzam, że gra jest niesamowicie trudna. Własnie przeszedłem obie misje we mgłach, i naprawdę mało brakowało, żebym nie rozbił monitora joyem. ;-)
Wykończyło mnie zadanie odebrania dzieła sztuki baronowi Hajadowi, cztery podejścia i nic, przecież to się można pochlastać. ;-)
A jak wam idzie?
Jawor [ Legionista ]
Zmieniłem statek na Mace i przeszedłem tą misję bez problemu (zresztą następna też).
Magnuss [ Pretorianin ]
Hmm, bez bicia przyznaje się, że Tachyona chwilowo odlozylem na półkę. Usprawiedliwia mnie jedynie fakt, że chcę ukończyć wreszcie inna wspaniałą grę - Deus Ex. :-)) A mgły wkurzały mnie już w Freespace 2 - w dodatku skaner nie działał, a trzeba było szukać jakiś pierońskich sond. Pamięta ktoś jeszcze tą wredną misję ? W Tachyonie latam aktualnie "bitewnym toporkiem", a Mace nie kupiłem, bo nie było na razie takiej potrzeby... Nie drażni Was nadmiar gotówki ? W Preevaterze długo składało się na dobrą broń, nie mówiąc o statku. Tutaj wszystko przychodzi jakoś bez trudu.
janon [ Legionista ]
Powiem tak , przeszedłem 3 misje i postanowiłem sprawdzić jak się gra na Novaworld , to jest to zabawa na całego ! . Efekt jest taki ,że narazie nie mam czasu na misje . Mam SDi i o dziwo wszystko ładnie chodzi przez cały dzień .