GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośby i pytania do Admina (STARY)

11.06.2004
17:00
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Prośby i pytania do Admina (STARY)

Przeczytaj uważnie zanim wpiszesz się do tego wątku:
- prośby o zmianę stopnia proszę wpisywać w wątku „Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia”
- uwagi dotyczące działania innych niż forum serwisów GRY-OnLine proszę kierować na emaila [email protected]
- Ludzie posiadający abonamenty uzyskają pomoc na w Strefie Premium
- W sprawach reklamacji SMSowych piszcie na [email protected]
- Kontakt z adminem forum [email protected] z dopiskiem w temacie "w sprawie forum dyskusyjnego"
- W tym wątku nie dyskutuje się z innymi forumowiczami, macie do tego całe forum, w tym wątku rozmawia się tylko z prefektami i moderatorami.
- W tym wątku nie żartujemy, nie dowcipkujemy, nie piszemy bez sensu
- Starsze posty w tym wątku będą kasowane aby zrobić miejsce dla nowych
- wątki i posty edytujemy sobie sami

Ten wątek jest przeznaczony do komunikowania się czytelników tego forum z Adminem.

W związku z tym że całkowicie ignorowane są moje prośby o nie zaciemnianie tego wątku i nie dyskutowanie na tematy poboczne oraz nie komentowanie wypowiedzi innych każda osoba która złamie te reguły zostanie usunięta z forum.

Tak drastyczne środki są spowodowane faktem iż duża ilość wypowiedzi nie na temat uniemożliwia Adminowi prawidłowe rozwiązywanie realnych problemów jakie maja ludzie na forum. Zapraszam do dyskutowania w innych wątkach.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-24 10:49:33]

11.06.2004
17:02
smile
[2]

Verminus [ Prefekt ]

Sweet
Mamy w Premium admina dla siebie :)

[edit]
Proszę o usunięcie tego posta, ten wątek był w Premium ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-11 17:02:02]

11.06.2004
17:04
smile
[3]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Czy pomysł z wizytówkami jest nadal opracowywany, czy już dawno został skasowany?

11.06.2004
17:14
[4]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

skoro osoby z [ignoruj mnie] maja byc ignorowane to czy nie dalo by sie zrobic tak, zeby mozna bylo gdzies "odhaczyc" wyswietlanie napisanych przez nie postów?

11.06.2004
17:25
[5]

†nun† [ Centurion ]

Soulcatcher ----> ma pytanko czy moge liczyc ze kiedys sciagniesz mi tego bana czy to juz jest na zawsze i nic tej sytuacji nie zmieni?
pozdrawiam.

11.06.2004
18:12
smile
[6]

Hellcat [ Legend ]

dla klubowiczów MayClub
[email protected]
Tu chyba powinien być także mail [email protected]

Pytania w spawie gier komputerowych prosimy kierować na nasze Forum Dyskusyjne
Pytania w sprawie gier komputerowych prosimy kierować na nasze Forum Dyskusyjne

11.06.2004
18:33
smile
[7]

xkxtx [ KBR ]

Didier z Rivii ---> ale te osoby zostały ukarane za to co robiły więc chyba nie chcesz ich bardzieć ukarać a raczej gdyby to Soul zrobił a gdybys to ty miał ten stopien to bys chciał byc niewidoczny ?
Soul ---> mam pewne pytanie . czy nie mozna by było przywrócic widoczne komunikatory przy postach a usunąć wszelkie dopiski do nich albo w aktualizuj blokowac wpisywanie liter ?

11.06.2004
18:34
[8]

Soulcatcher [ Prefekt ]

xkxtx ---> komunikator możesz w każdej chwii sprawdzić klikając na ksywkę

11.06.2004
18:35
smile
[9]

xkxtx [ KBR ]

Soul ---> sorry za to z Didierem

11.06.2004
18:35
[10]

xkxtx [ KBR ]

Soul ---> ale chodzilo by mi o widoczny obok ksywki w poście

11.06.2004
18:35
[11]

Marksman [ Promyk ]

xkxtx - niektórzy wpisywali tam tlena więc wykluczyłoby to przynajmniej jeden komunikator, albo skype'a, i niektórzy mają po dwa - to też pisali w jednym polu...

11.06.2004
18:39
[12]

Soulcatcher [ Prefekt ]

to nie chodzi o to że w komunikatorze wpisywali ludzie dwa komunikatory, bo to jest OK, tylko o to że wpisywali całe zdania, cos co miało wyglądać jak stopnie, po prostu psuli forum. Wrócimy do komunikatorów jak z powrotem zabezpieczymy to pole, niestety nie bedzie się dawało wpisywać więcej niż jeden komunikator

11.06.2004
18:41
[13]

Marksman [ Promyk ]

Soul - ja to wiem - chodziło mi raczej o zablokowanie wpisywania liter w tym polu
EOT

11.06.2004
18:44
[14]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Marksman ---> one były zablokowane. Ale odblokowaliśmy je po to abyś mógł napisać np.
"GG 2342423423 - Tlen 234242342 - ICQ 232424234" al eokazało się że dla ludzi to za wiele

11.06.2004
18:44
smile
[15]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Soulcatcher =--> Odnośnie komunikatorów, to skoro już jest GG i ICQ, to może by tak jeszcze dodać Tlen? Ewentualnie kilka tych najbardziej znanych. To taka mała sugestia.

11.06.2004
18:48
[16]

ksips [ Generaďż˝ ]

Mam 2 pytanka:
1.Czy można wam przysłać zdjęcia?
2.Czy za przysłanie zdjęć dostaje się gole?

11.06.2004
18:49
[17]

ksips [ Generaďż˝ ]

Mam 2 pytanka:
1.Czy można wam przysłać zdjęcia?
2.Czy za przysłanie zdjęć dostaje się gole?

11.06.2004
18:51
smile
[18]

lez [ Konsul ]

Mam pytanie jak jest "Opublikuj" niżej "Podgląd" a jeszcze niżej raz "opublikuj" po co to jest??

11.06.2004
19:10
[19]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Justa w watku gdzie wybierano najzajebistrzego uzytkownika forum(niemoge znalezc linka- moze watek został skasowany) BAN!TA napisał ze wszystkie justynki to jego nicki i nie wciskaj kitow ...

ps wcale tak za Toba nie tesknimy

11.06.2004
19:32
[20]

ksips [ Generaďż˝ ]

Soulcatcher odpowisz mi?

11.06.2004
19:38
[21]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Soul---> czyzbys odbanował juste ?

11.06.2004
19:39
[22]

Marksman [ Promyk ]

mortan - na zbanowaną ksywkę możesz się zalogować, ale nie możesz nic napisać...

11.06.2004
19:42
smile
[23]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Markasm---> dzieki nie wiedziałem ze tak to działa

11.06.2004
19:47
smile
[24]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Marksman --> sorry za nick

11.06.2004
19:48
[25]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Czy bana zakłada się tylko na IP czy można na nicka? Pisałem kiedyś o moim przypadku. Kablówka ma wspólne IP zewnętrzne i kiedyś całe moje miasto bana dostało.

11.06.2004
19:48
[26]

Soulcatcher [ Prefekt ]

ksips ---> o jakie zdjęcia ci chodzi?

11.06.2004
19:49
[27]

ksips [ Generaďż˝ ]

No screena do waszej galeri.

11.06.2004
19:51
[28]

Marksman [ Promyk ]

Meph - zazwyczaj daje się tylko na nick... na ip jak użytkownik jest "upierdliwy"
mortan - nie szkodzi...

11.06.2004
19:54
[29]

Soulcatcher [ Prefekt ]

ksips ---> nie dajemy już GOLi za screeny

11.06.2004
20:18
[30]

Alick [ Konsul ]

Soulcatcher ---> Ten wątek jest przeznaczony do komunikowania się czytelników tego forum z Adminem.

Czy Marksman jet adminem ? Zauważyłem, że bardzo chętnie komunikuje się w tym wątku z czytelnikami.

11.06.2004
20:23
[31]

Be free [ just do it ]

kiedy moge prosic o zmiane stopnia? ile musze miec napisanych postow ?

11.06.2004
20:28
smile
[32]

bebzoon [ bucydonna ]

^
a tak ze 826

proszę o niebanowanie moi

11.06.2004
20:41
smile
[33]

eJay [ Gladiator ]


Moze jakis ban dla star wars mena. W tym watku troche nabrudzil...

11.06.2004
20:48
smile
[34]

Kune [ TYCHY ]


Co do tego co napisal eJay - czy nie mozna zrobic nic zeby zabezpieczyc sie przed czyms takim?? Typu zawijanie wierszy, okreslona ilosc znakow w jednej linijce albo cos??

11.06.2004
21:00
smile
[35]

wysiu [ ]

eJay, Kune --> Nie przejmujcie się, zabezpieczenie jest przeciez zrobione, zauwazcie, ze rozciagniety jest tylko ten jeden post. Jak następne będą dłuższe, to lepiej da sie to zobaczyć. Inne posty łamia się tam, gdzie mają sie łamać.

11.06.2004
21:20
smile
[36]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

czy na forum wolno przeklinac ??
nie chodzi mi tutaj o kulture czy netykiety tylko o to czy za przeklinanie sa jakies konsekwencje

11.06.2004
21:21
smile
[37]

grzesiek16 [ Feluś ]

kiedy Piknik będzie?

11.06.2004
21:22
[38]

Soulcatcher [ Prefekt ]

U_N ---> link do posta i o którego posta ci chodzi

11.06.2004
21:23
smile
[39]

grzesiek16 [ Feluś ]

U_N ---> "Wulgarny język.
Nie chcemy cię wychowywać, zachęcamy cię do nieskrępowanego wyrażania swoich emocji za pomocą dowolnej ilości wulgarnych słów i obelg... ale nie na tym forum. Możesz w życiu codziennym uzywać przekleństw jak przecinków, gwarantuje ci to konstytucyjna wolność wypowiedzi. Na tym forum obowiązują jednak inne zasady. Tu zachowujemy się jak "u cioci na imieninach": jesteśmy mili, nie używamy wulgarnych słów, nie obrażamy innych, pozytywnie podchodzimy do życia.
Nie zachęcamy cię do bezwzględnego zaakceptowania tych zasad: nie zgadzasz się z nimi, idź na inne forum. Jeżeli jednak chcesz tutaj pisać, musisz się zastosować do tych ustaleń."
źródło FAQ.

PS. Nieznajomość prawa szkodzi - FAQ'a też ;]

Polecam link na dole :)

11.06.2004
21:26
[40]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

Soulcatcher --->>> tak ogolnie ( np wypsnelo mi sie ostatnio- PRZEPRASZAM) nic konkretnego
grzesiek -- >>> dzieki :)

a jakie sa konsekwencje ??????

11.06.2004
21:31
smile
[41]

amarok [ Generaďż˝ ]

mam pytanko: czy mogę po osiągnięciu 1000 postów zmienić sobie stopień na [ch...j] - oczywiście wiecie, o jakie słowo mi chodzi.

rzecz w tym, że słowo to znajduje się w słowniku i nie jest traktowane jako coś wulgarnego.
mozna je znaleźć w literaturze poważnej.
tylko w polskim słownictwie potocznym zostało to wypaczone.

11.06.2004
21:35
smile
[42]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

bardzo ciekawe pytanie, w watku o zmianie stopnia nic nie ma a ten temat wiec ewnie mozna, sprobuj


- zmienić można tylko [stopień] niestety nie można zmienić ksywki
- o zmianę stopnia mogą ubiegać się wszyscy mający co najmniej stopień [generał] czyli posiadający 1000 napisanych postów,
- Stopień może mieć do 24 znaki (liczonych ze spacjami), z wyrazami nie dłuższymi niż 15 znaków
- Zarezerwowane do innych celów są stopnie moderator, prefekt, cezar, patrycjusz, gladiator, i wszystkie ich warianty
- Wątek ten jest zarezerwowany dla ludzi powyżej stopnia [Generał]
- Można zmienić stopień z [Generała] na swój własny, a po przekroczeniu 6000 zmienić na [Legend]
- stopnie są zmieniane średnio raz na dwa tygodnie
"

11.06.2004
21:39
[43]

Soulcatcher [ Prefekt ]

amarok ---> takiego stopnia nie mogę ci dać, ale skoro uważasz że to nic złego od dzisiaj będę do ciebie mówieł: "amarok ty chuju" chyba ze uznasz że jednak jest to nieprzyjemne.

11.06.2004
21:41
smile
[44]

amarok [ Generaďż˝ ]

oczywiście, możesz mi tak mówić.
no problema.

12.06.2004
13:01
smile
[45]

eJay [ Gladiator ]


Soul---------------->Czy nie uwazasz ze w watku o konkursie TOCA 2 pare osob przegina zakladajac sobie kilka nickow i wysylajac kilka propozycji??? Od kiedy w takich watkach pisze tylu juniorow i do tego piszacych od 12 czerwca??? Radze to sprawdzic...

12.06.2004
13:10
[46]

ksips [ Generaďż˝ ]

Mam pytanie jak można zrobić film z gry?

12.06.2004
13:15
[47]

SirGoldi [ Gladiator ]

eJay ---> Też mi to zwróciło uwage...

ksips ----> Szybko i dobrze :) Tak na serio to poszukaj jakiegoś programu i już. www.chip.pl
Raczej to nie jest trudne poszukać programiku co? I takie pytania nie w takim wątku!

12.06.2004
13:15
[48]

Soulcatcher [ Prefekt ]

eJay ---> nie ośmieszaj się, jesteś tak bardzo zorientowany na forum że nie widzisz prostefo faktu. To nie jest konkurs na form tylko komentarze do wiadomości która jest na serwsie informacyjnym. Nasz wortal ogląda do 500 000 unikalnych userów w miesiącu, w konkursach bierze udział średnio kilka tysięcy osób miesięcznie, jesteb bardzo zdziwiony że jest ich w tym wątku tak mało, ale to prawdopodobnie wynika z faktu że trzeba wysłać obrazek a to przekracza możliwośic wielu ludzi.
Naprawdę czas wrszcie zrozumiec że forum jest tylko jednym z dodatków do podstawowej treści naszej strony i większość czytalników nawet nigdy nie napisała tu żadnego posta.

12.06.2004
13:19
[49]

eJay [ Gladiator ]


Soul-------------->Bez przesady...Ale nagle wszyscy juniorzy sa z 12 czerwca tego roku!!!! Jest tylko jeden normalny junior (bodajze stad - jest z listopada 2002). Moze to nie jest jakies powazne wykroczenie, ale odbiera szanse wygrania wielu innym userom, ktorzy graja uczciwie. Co do malej ilosci osob..Wiele forumowiczow wylaczylo ta kategorie po wyczynach hermina...

12.06.2004
13:35
[50]

Soulcatcher [ Prefekt ]

eJay --> naprawdę nie potrafisz tego zroumieć? Naprawdę? O jakich ty juniorach mówisz, przecież ci ludzie nawet nie wiedzą że ty piszesz na forum, nawet nie wiedzą że jest cos takieog jak forum.

zobacz tu:
https://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=13816
zjedź na dół tej strony ludzie tak to widzą.

dlaczego 12 czerwca ? ano dlatego zę wtedy poszedł newsletter z tym newsem, nasz newsletter na zasubskrybowane ponad 70 000 ludzi, prawdziwych ludzi bo wywalamt tych których skrzynki nie odbierają.

czy ty czytasz wogóle to co piszę? W zeszłym roku ludzie wysłali do na 50 000 SMSsów, 40 000 z nich nawet się do tego nie zarejestrowało (bo nie jest to konieczne), w maju 2004 wyświetliliśmy 14 000 000 stron, a ty mi tu gadasz o jakichs kilku ludziach któzy się dopisali w komentarzach.

Jedyne co mogępowiedzieć to to że dziwię się że tak mało, przestań patrzyć na GOLa przez pryzmat kilkuset najbardziej aktywnych ludzi piszących na forum. GOL to w 90% serwsi informacyjny o grach. Największy tego typu serwisi w PL, mam y między 8 a 12 miejscem w PL jeżeli chodzi o oglądalność serwisów intenetowych (nie tych o grach, wszystkich serwisów)

12.06.2004
13:38
smile
[51]

eJay [ Gladiator ]


ok, poddaje sie:) EOT z mojej strony:)

12.06.2004
13:44
smile
[52]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Czy o zmiane mojego stopnia na poprzedni mam sie upomnieć w tym wątku czy "Ignoruj mnie" jest karą na jakiś okres czasu lub na zawsze ? :)

13.06.2004
11:10
[53]

honzobrowarek [ Centurion ]

Da admina. Chciałem założyć ankietę w swoim wątku, ale nie wiem jak to zrobić i nie doczytałem się nigdzie. Proszę o odp. dz.

13.06.2004
11:10
smile
[54]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

obawiam się, że na tym forum nie ma opcji zakladania ankiet...

13.06.2004
13:24
smile
[55]

Hunter PL [ Chor��y ]

zróbcie cos z tym gościem:

13.06.2004
13:31
[56]

Trzepiskor [ SETH ]

radze zainteresowac sie tym gosciem

honzobrowarek

zdecydowanie mu sie nudzi
pewno statsiarz

13.06.2004
13:43
smile
[57]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

blad :niezgodnoc czasu w watku i na stronie glownej forum.

ja bym sie zajal z kolei Trzepiskorem zdecydowanie mu sie nudzi
pewno statsiarz

13.06.2004
14:00
smile
[58]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Po co w okienku "opublikuj post" są 2 przyciski "opublikuj"?

13.06.2004
14:10
[59]

Marksman [ Promyk ]

gladius -

"Soulcatcher [ Prefekt ]
mamy jednego czytelnika który nie widzi przycisku opublikuj i specjalnie dla niego zrobiliśmy link tekstowy"

13.06.2004
14:54
smile
[60]

Mulder [ Generaďż˝ ]

Wypowiedź Silazusa [13.06.2004] 00:55 w wątku "Ktow wybiera sie dzisiaj na wybory"

13.06.2004
15:03
smile
[61]

CHESTER80 [ no legend ]

Soulcatcher ----> Mam pytanie. Czy żeby oddać głos na grę roku , to trzeba mieć wykupiony abonament , czy wystarczy mieć konto "bez abonamentu" ? Wiem że to pytanie nie na czasie ale nurtuje mnie ono bardzo. Z góry dziękuje za odpowiedż. Pozdrawiam !

13.06.2004
16:51
smile
[62]

Bregajew [ Pretorianin ]

Soul --> Może założysz wątek "Prośby i pytania do Marksmana" :D ?

13.06.2004
17:14
smile
[63]

Trzepiskor [ SETH ]

Soul--->ilu jest zarejestrowanych ludzi na forum

13.06.2004
17:21
[64]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Soul podawal w jakims watku ze ok 170 tysiecy :D

13.06.2004
18:13
[65]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Mulder ---> niestety nie jestem w stanie załadować tego wątku, coś się chyba popsuło ?!?!? ;)

13.06.2004
18:46
smile
[66]

Mulder [ Generaďż˝ ]

Soulcatcher --> hmm... widzę 3 opcje:
1. To jakaś zmowa przeciwko mnie, ale chyba nie :)
2. Od niedawna można mówić w taki sposób na forum.
3. Masz skrajnie prawicowe poglądy.
4. Silazus, to Twój bliski kolega. :)
5. ...
6. ...

13.06.2004
19:16
[67]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Soul ----> Jeżeli Ci się coś popsuło (chyba, bo mi działa) zacytuję co powiedział Silazus:
"Zapomnialem dopisac ze glosowac ida moi Rodzice i na pewno nie zaglosuja na samoobrone, sdpl albo sld bo to komunistyczne scierwa ktore doprowadzaja Polske do smierci. Wszystkim socjalistom ktorzy na nich zaglosuja mowie: chuj wam wielki w dupe!"

13.06.2004
19:20
[68]

Mulder [ Generaďż˝ ]

Soulcatcher --> no to teraz już wiesz o jaki tekst mi chodzi. :>

13.06.2004
19:21
[69]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Soul ---> Sorki, za niecenzuralne słowa. Pozostawiam to dla Twojej oceny

13.06.2004
20:00
smile
[70]

amarok [ Generaďż˝ ]


chciałbym się dowiedzieć, czy honorujecie karty visa electron z inteligo.
za granicą przy płatnościach karta ta jest bezproblemowo akceptowania.

13.06.2004
20:05
[71]

Soulcatcher [ Prefekt ]

amarok ---> jeżeli twoja karta ma zdolność do płatności w internecie to tak. Możesz to sprawdzić sam jak wyskoczy ci taki ekran z ECARD do weryfikacji danych to po wpisaniu tego co trzeba pozekaj odpowiednio długo (prawie nikt tego nie robi) a otrzymasz informację czy twoja tranzakcja zostałą zaakceptowana

13.06.2004
20:20
smile
[72]

Mulder [ Generaďż˝ ]

Soulcatcher --> No i co z tym postem?

13.06.2004
21:03
smile
[73]

Maziol [ Centurion ]

Po jakim czasie od bezsensownego posta lub spamu zostanie usuniety status [ignoruj mnie]?

13.06.2004
21:07
smile
[74]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

Soul --->>> nie dalo by sie zrobic licznika wyswietlen postu ?? albo opji zamkniecia go przez zalozyciela albo .... admina :)??????????????????????????????

13.06.2004
21:10
smile
[75]

SirGoldi [ Gladiator ]

Maziol ----> Ten stopień sam Ci się z niczego nie zrobił... Moderator lub Prefekt Ci go przydzielił. Sam Ci też nie zniknie. Jak będziesz grzeczny to moderatorzy niedługo Ci przywrócą stary stopień :)

13.06.2004
21:12
smile
[76]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

Mulder ---> Sizalus już wyedytował swój post. a nawet jakby nie wyedytował, to podejrzewam że (jeśli w ogóle) ten post nie poleciałby wcześniej niż o 22:00 :)

13.06.2004
21:21
smile
[77]

Maziol [ Centurion ]

Jeszcze jedno small pytanko :-) Dlaczego ja mam [ignoruj mnie] a inni spamer?<watek -znalezione na allegro: PELEN WYPAS!!!>

13.06.2004
21:24
[78]

Soulcatcher [ Prefekt ]

maziol ---> wpisz swoją prośbę do wątku o zmiane stopnia

13.06.2004
21:30
smile
[79]

Maziol [ Centurion ]

Narazie dopiero co zobaczylem ze mam ten stopien wiec kto by mi go przywrocil po tak krotkim czasie?

13.06.2004
21:35
smile
[80]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

Soul --->>> nie dalo by sie zrobic licznika wyswietlen postu ?? albo opji zamkniecia go przez zalozyciela albo .... admina :)??????????????????????????????

ps. sorki ze drugi raz ale tamtego jakos nikt chyba nie zauwazyl ;/

13.06.2004
21:41
smile
[81]

Maziol [ Centurion ]

Osoby wyróżnione z jakiegoś powodu dostaja stopien [Patrycjusz]
o jaki powod chodz?i mozecie podac kilka przykladow?

13.06.2004
21:55
[82]

Soulcatcher [ Prefekt ]

U_N ---> nie bedziemy robili takieog licznika, ponieważ to jest totalnie bez sensu, ilość oglądnięć nie świadczy o wartości watku, pozatym to nie działa bo wątki mające dużą oglądalność przyciągają nowych ludzi którzy nabijają nowe hity i tak koło sie zamyka.

Maziol ---> zapłać 1000 pln i dostaniesz stopień Patrycjusz

13.06.2004
22:53
smile
[83]

amarok [ Generaďż˝ ]

mam 2 pytanka odnośnie tej propzycji:

1. 1000 zł netto, czy brutto?
bo to duża różnica...

2. na jaki okres czasu i czy będzie mi wszystko wolno?

14.06.2004
00:05
smile
[84]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

Soul -->> wlasnie ze nie :> watek o duuzej ogladalnosci i malej ilosci wpisow jest bez sensu i malo watrosciowy poniewaz widac ze duzo osob przeczytalo tresci zwatpilo
mozemy sie tak sprzeczac do konca swiata i jden dzien dluzej, wiec zakonczmy rozpoczynajaca sie dyskusje :) bo po prostu mamy inne zdanie

ps. gratuluje zblizajacego sie 10000 tysiecznego posta :) >>napisał postów: 9984
kto moze miec konto e-mail u was ?

14.06.2004
01:13
smile
[85]

fatkos [ Konsul ]

soul mam dzis pokazalo mi sie cos takiego w watku o konkursie toca race driver 2

tylko w tym watku przestaly mi sie otwierac screeny - i pokazal sie taki blad

14.06.2004
01:16
[86]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

fatkos--> przed chwilą miałem to samo, był za duży plik bmp, skonwertowałem Ifranview do jpg i poszło.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-14 01:16:27]

14.06.2004
01:19
[87]

fatkos [ Konsul ]

vineze -- ale to niebyl blad przy dodawaniu tylk przy otwieraniu screenow --- tego nie mage przkonfertowac bo to jus jest na forum

14.06.2004
13:42
[88]

Viesiu [ vieśniak ]

dajcie mozliwosc ustawiania avatarów!

14.06.2004
15:21
smile
[89]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

Soulcatcher---> DZIEKUJE a ty juz wiesz za co :-)))

14.06.2004
16:23
smile
[90]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

SOUL --> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2455489&N=1 Komentarz chyba niepotrzebny. Co najwyżej proszę o wydzielenie specjalnego subkonta na waszym firmowym rachunku na darowizny z dopiskiem "Na opiekę medyczną dla Ewy Dżyzgi" To się musi dać przynajmniej zaleczyć! :/

14.06.2004
16:28
smile
[91]

Przem_ [ ignoruj mnie ]

hmm czemu dostalem ten stopien ? dosc rzadko odzywam sie na forum i mimo tego faktu nie przypominam sobie w jaki sposob zasluzylem na niego

14.06.2004
16:35
[92]

Rendar [ Senator ]

Popieram pośbe Meghan (mph).

do kasacji:

14.06.2004
17:19
[93]

Alick [ Konsul ]

Jeden z najgłupszych wątków, który może wskazać drogę do innego (lepszego ? zapewne dla autora wątku) świata.
Kasacja:

14.06.2004
17:34
smile
[94]

MenChester [ Legionista ]

Soulcatcher---> Ja też DZIĘKUJĘ !!! I ty też wiesz za co ! :)

14.06.2004
18:38
[95]

bone_man [ Powered by ATI ]

Kasacja. Powod chyba wiadomy :)

14.06.2004
19:05
smile
[96]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Soul --> I znowu Ewa Dżyzga... Niby mogłabym nie wchodzić i nie czytać (zgodnie z zaleceniem w tytule) ale jakoś tak mam, że na widok słowa kultura chcę zobaczyć co ludzie mają do powiedzenia. Autor nie dość, że nic ciekawego nie ma do powiedzenia, to jeszcze lubuje się w obrażaniu innych. Ponawiam także prośbę o subkonto - raz na jakiś czas darowizna w zbożnym celu mnie nie zrujnuje...

15.06.2004
20:11
smile
[97]

Father Michael [ Padre ]

Soul -> Jak to jest mozliwe??

15.06.2004
20:30
[98]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Father Michael - nie uczyłeś się fizyki? Po prostu poruszacie się z Breganem w dówch zlbiżających się do siebie pociągach poruszających się z prędkością światła.

15.06.2004
20:31
smile
[99]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

A ja pędzę jeszcze szybciej - zobacz kiedy zmodyfikowałem wątek!

15.06.2004
20:32
smile
[100]

Father Michael [ Padre ]

VinEze -> tez tak potrafie :P

15.06.2004
23:06
smile
[101]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Mam pytanie: czy jest (albo będzie kiedyś) możliwość zamieszczania większych obrazków niż 270 kb? Czy wątki dłużej by się otwierały, gdyby maxymalny limit wynosił 500 kb?

16.06.2004
00:20
[102]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

prosze o kasacje dwoch z trzech moich postow w watku o kartach graficznych...posty z gdziny 00.16...THX

16.06.2004
08:08
smile
[103]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

"[16.06] 07:39 Chuje pierdolone, dziwki jebane przez pedałów ruchane Stanley1977 [ Legionista ] 1 uczucia •
[16.06] 07:37 sraka Stanley1977 [ Legionista ] 1 sport •
[16.06] 07:36 gówno Stanley1977 [ Legionista ] 1 film •
[16.06] 07:35 kupa Stanley1977 [ Legionista ] 1 muzyka "

wycinek z listy watkow :| zenada, nie bede sie do zadnego dopisywal,
oficjalne zgloszenie do admina. proponuje bana na IP

16.06.2004
08:15
smile
[104]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

postanowilem dodac screena, wyzej jestjeszcze jedna, jednego nie uchwycilem bo niezauwazylem, a nie chce mi sie robic nowego screna

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16.06.2004
08:58
[105]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


dość skarg na Ewa Dżyzga:)
bo w końcu nie można skarżyć ciągle to samo.........




Meghan----->Styl twojego pisania bardzo mnie intryguje.Brzmisz na 30-40 lat,a ile masz czy to jest tajemnicą?

16.06.2004
10:12
smile
[106]

White Star [ Soldier ]

dziekuje za zdjęcie mi stopnia ignora i nałożenie nowego!!!

p.s. jak wchodze czasem do jakiegos watka to ucina polowe postow...tzn widze tylko do połowy posta...

16.06.2004
13:05
[107]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Prosze o usuniecie wybranych moich postow z watku :Wiadomość: Konkurs TOCA Race Driver 2 - wygraj jedną z 14 koszulek! (część 2)

posty do usniecia :
[16.06.2004] 12:57
[16.06.2004] 12:57
[16.06.2004] 12:58
[16.06.2004] 13:00

16.06.2004
14:11
[108]

o^scar^^ [ GRWD ]

Mam pytanie dlaczego dostałem nowy stopień? [ignoruj mnie] prosze tylko o wytłumaczenie. Chyba nic nie powiedziałem złego na kogoś... Nie prosze tutaj o przywołanie mojego starego stopnia (ponieważ mnie stopnie nie obchodzą)

16.06.2004
14:19
[109]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Polecam spojrzeć na ostatnie posty w wątku:

16.06.2004
14:31
[110]

HNTR [ Konsul ]

Soul > Na ile czasu mam stopień [ ignoruj mnie ] ?

16.06.2004
14:35
[111]

SirGoldi [ Gladiator ]

HNTR ----> Dopóki Ci Admini nie zmienią, a zmienią Ci na normalny jak się bedziesz zachowywał...

16.06.2004
14:44
[112]

o^scar^^ [ GRWD ]

Ja bym prosił o odpowiedz na moje pytanie. Ponieważ nie wiem czym zawiniłem i czy tego jeszcze nierobie...

16.06.2004
14:48
[113]

glove20 [ Junior ]

Witam Soulcatcher....jestem tu nowy ale potrzebuję Twojej pomocy a polecili mi Ciebie inni forumowicze...potrzebuję szybko cd keya instalacyjnego do F1 2002...prosze o pomoc...

16.06.2004
14:57
smile
[114]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

Macu - extra wątek, same juniory i haxorskie rzeczy :)

16.06.2004
15:01
smile
[115]

legrooch [ Legend ]

Wiem że to junior, ale ten tekst to mistrz świata :)
Soul, masz może seriala do LoD i NWN? Nudzi mi się, a pies mi zjadł kartkę....

16.06.2004
15:05
[116]

HNTR [ Konsul ]

SirGoldi > heh, ja się chyba źle nie zachowuję ? Soul mie tym obdarzył, jak użyłem słowa na w w pytaniu (ofkoz nie chciałem nikogo obrazić...) a chciałem się zapytać czy można używać słowa na w w innych znaczeniach...

16.06.2004
15:27
smile
[117]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Ja również mam te same pytanie co Oskar ... Jak się nie myle On również dopisał się do wątku Stalney1977 i wydaje mi sie to jedynym powodem dla ktorego dostalem ten poniżający stopień :/ Wydaje mi sie ze nie jest to odrazu powód do zaniżania stopnia, bo przecież niczym innym nie zawinilem ... Prosze o przywrócenie mi mojego bylego stopnia, z góry dziękuje

16.06.2004
17:22
[118]

Kune [ TYCHY ]


Witam!!
Mam taka sprawe. Pisze w imieniu uzytkownika Mario19 ktory bardzo pragnie przeprosici Fajka, lecz wczoraj byl troche bardzo (za bardzo na rozmowy z kim kolwiek) wciety i bardzo zaluje tego co sie stalo i co powiedzial, ale emocje zwiazane z konkursem oraz alkohol wziely gore nad rozsadkiem i bylo to calkowicie niepotrzebne i poprostu glupie. Mario pranie bardzo przeprosic i zapewnia ze taka sytuacja sie nie powtorzy...
Jesli ta prosba nie zostanie rozpatrzona pozytywnie to uprasza sie o niebanowanie adresu IP poniewaz nikt inny nie ma przez to mozliwosci udzielac sie na tym forum.
Jescze jedna sprawa ze stopniem Ignoruj mnie ktory posiadam juz chyba z drugi tydzien, i chcialbym sie dowiedziec jaka jest procedura jego zdjecia, bo wypowiadam sie moim zdaniem sensownie i na temat i nie widzie dalszych przeciwskazan aby stary stopien powrocil. Prosze o to po raz pierwszy.
Dziekuje z gory za przychylne rozprzatrzenie moich prosb, mam nadzieje ze to nie problem.
Oraz przepraszam jeszcze raz w imieniu Mario19.

16.06.2004
17:32
[119]

SirGoldi [ Gladiator ]

HNTR -----> A wiem o co chodzi... W tym wątku co Soulcatcher chciał wprowadzić nową kategorią "Do lat 16" napisałeś słowo sam-wiesz-jakie (hehe Harry Potter & Lord Voldemort;)... Cóż trzeba było się nie wychylać, Soul miał zły dzień i tyle - myślę że z miesiąc poczekasz jak nic zanim Ci ściągnie ten stopień...

Kune -----> Zerknij sobie kilka postów wyżej na odpowiedz do HNTR.

^JUNKERS^ -----> Głupie wątki i dopisywanie się do nich.
Mechanizm forum działa tak, że na górę wyskakują wątki, do których został ostatnio dodany post. Jeżeli uważasz jakiś wątek za głupi, nie dopisuj się do niego i nie zaśmiecaj dodatkowo forum. Wątek taki znika wtedy szybciej w otchłani niebytu i łatwiej jest go usunąć moderatorom. Ujmę ten problem jeszcze inaczej: ludzie dopisujący się do głupich wątków będą ponosili takie same konsekwencje jak ich autorzy.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-16 17:40:48]

16.06.2004
18:06
smile
[120]

Kune [ TYCHY ]


SirGoldi ---> ale troche dziwna rzecza jest ze taki kolo jak Ewa Dzyzga bluga wszystkich jak leci, nie patrzy na nic i wogole, i nadal nic, ja raz potepilem kolesia za watek to od razu ignor, w tym samym watku napisal wyzej Piotrasq i jakos on nie dostal ignora a reszta tak!?tylko 1 post sie liczy?? gdzie pozostale 1100?? I jak to jest?! Albo wszyscy albo nikt. Bylo, minelo i dlatego pytam kiedy koniec bo dostalem wczesniej duzo niz HNTR.

No i nadal prosze o zdjecie bana z Maria, to niestety troche porywczy czlowiek... no i glupio ze tak wyszlo przez ten alko.

Dziekuje z gory za rozpatrzenie prosb i odp. na pyt.

16.06.2004
18:13
[121]

SirGoldi [ Gladiator ]

Kune ----> Heh ja Adminem nie jestem więc mi się nie tłumacz. Przyjdzie Soulcatcher to pogadacie ;)

16.06.2004
19:05
smile
[122]

Aquila [ Junior ]

Tak z ciekawości się pytam kto i dlaczego zablokował mi ksywkę Druss.

16.06.2004
19:16
[123]

Soulcatcher [ Prefekt ]

SirGoldi ---> nie jestem kobietą i nie mam złych dni

16.06.2004
19:18
smile
[124]

SirGoldi [ Gladiator ]

Soulcatcher ---> Ja też nie jestem i mam złe dni... Czy mam się czegoś obawiać? Czy to coś oznacza? ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-16 19:21:53]

16.06.2004
19:25
smile
[125]

Kune [ TYCHY ]


Soul co w mojej sprawie??

16.06.2004
22:49
[126]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Nie mogę utworzyć nowego wątku, przycisk nie działa. Błąd forum? błąd mojego oprogramowania (np. Norton Firewall), restrykcja? o czymś nie wiem, tworzy się wątki po wysłaniu SMSa?

16.06.2004
22:57
[127]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Jak widzę inni nie mają tego problemu. A ja sobie mogę klikać w przycisk utwórz nowy wątek i nawet klepsydra się nie pokaże. Inne przyciski działąją dobrze.

16.06.2004
23:04
[128]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Już wiem, to Norton Internet Security. Moglibyście dać poradnik w kategorii pomoc jak skonfigurować ten pakiet aby problem przestał być problemem, a jeszcze lepiej - inaczej skonfigurowali Forum. Tak czy owak przepraszam, że zawracałem to i owo.

17.06.2004
00:29
[129]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Mr.Kalgan ---> zobacz tu https://www.gry-online.pl/p100.asp?ID=33

Kune ---> a co? czujesz się w jakiś sposób lepszy od innych? złamałeś zasady zostałeś ukarany. A takie osoby jak Ewa Dżyzga pracują na bana

17.06.2004
15:34
[130]

HNTR [ Konsul ]

Soul > A to co ?

17.06.2004
15:45
smile
[131]

zarith [ ]

hntr --> powtarzaj głośno: sy-gna-tur-ka :DDD


soul --> mam pytanie: gdzie mogę sprawdzić mój nr mayclub? przypominam, to jeden z wygranych z jakiejśtam okazji, zamiast numeru mam 'soul'

[edit] pytanie nieważne - już widzę, odpowiedziałeś mi w innym wątku - sorry za zawracanie d...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-17 15:45:32]

17.06.2004
16:40
smile
[132]

mycha921 [ N-Gage QD ]

link :

17.06.2004
23:56
smile
[133]

Kune [ TYCHY ]


Soul ---> nie no lusss... tak tylko zapytalem, nie czuje sie lepszy ale zarem nie gorszy. Bardzie interesowala mnie sprawa Mario19 bo przez to nikt z prawie 5 osiedli nie moze wejsc na forum, m.in. Bula666 (mieszka na tym samym osiedlu co MArio) zwyciezca konkursu z Toci 2. Tak wiec bardzo prosilbym w ich imieniu o zdjecie bana z IP i jesli to mozliwe z MArio19, poniewaz naprawde ubolewa nad tym co sie stalo i jak wyzej wspomnialem naprawde bardzo, za bardzo go ponioslo.

Dziekuje z gory za odpowiedzi.

17.06.2004
23:57
smile
[134]

Kune [ TYCHY ]


[edit]
"...lepszy ale zarazem nie gorszy..."

18.06.2004
00:57
smile
[135]

Lucky Luck [ Moderator ]

Kune ---> Mario19 ma normalnego bana, a nie na IP. Niech odezwie się do mnie na maila z opisem całej sytuacji.

18.06.2004
01:05
smile
[136]

Kune [ TYCHY ]


Dzieki Lucky Luck, mam nadzieje ze jest mozliwosc zdjecia bana wogole. Dzieki raz jeszcze, juz mu przekazalem :)

Pozdrowienia.

18.06.2004
01:17
smile
[137]

Alick [ Konsul ]

brawo za szybkie usunięcie wątku "refleksja po Jacku K."
nawet nie zdążyłem poprosić oficjalnie

18.06.2004
14:05
smile
[138]

mortan_battlehammer [ Legend ]

mam pytanie: czy daloby rade zwiekszyc limit do 7-8 " podwieszonych" watków ?

18.06.2004
15:52
[139]

zarith [ ]

łamanie faq

18.06.2004
15:55
[140]

SirGoldi [ Gladiator ]

zarith ---> Nie wiem kto gorszy... dopisujący się czy zakładający wątek... :/

Zwiększcie osobom z abonentami limit kb na obrazki! :)

18.06.2004
18:59
[141]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

czemu mam stopien ignoruj mnie? co takiego zrobiłem?

18.06.2004
21:12
[142]

Soulcatcher [ Prefekt ]

stopień ignoruj mnie jest nagrodą za dopisywanie się (podbijanie do góry) głupich wątków

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-18 21:10:52]

19.06.2004
12:38
[143]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Czemu Smuggler ma stopień [Patrycjusz] pogrubiony, a Marcin Lejman nie? Tak z ciekawości pytam...

19.06.2004
12:56
smile
[144]

Przem_ [ ignoruj mnie ]

aha, a po czym poznac taki watek ? czy po tym ze w tytule wypisane jest "głupi watek" ? jezeli tak to nie przypominam sobie zebym sie do takiego dopisywal, a jezeli zalezy to od wrazliwosci tego co rozdaje te fajne stopnie, to widocznie trafilem w jego regulke glupoty ktorej nie znam
ehh rozumiem dac taki stopien komus kto robi to wielokrotnie, szkoda tylko ze wiele osob z pogrubionym stopniem dopisuje sie do glupich tematow i jezeli kazdemu kto dopisal sie do glupiego watku dac "ignoruj mnie" to wtedy 80 % forum by go mialo
przypominam sobie jedna sytuacje, dopisalem sie do watku zwiazanym z kosciolem w ktorym pewna osoba z "legendem" zadala pytanie na ktore odpowiedzialem nie obrazajac nikogo ani kosciola, pozniej ten watek z niewiadomych przyczyn zniknal, czyzbym za to zostal uhonorowany "ignoruj mnie" ? jezeli tak to fajnie przynajmniej wiem ze to nie za moja glupote...

19.06.2004
13:04
[145]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Przem_ ---> tak to juz jest, więzienia pełne są niewinnych ludzi

19.06.2004
13:38
[146]

holyfire [ Konsul ]

Proszę o usunięcie mojego posta z 13:34 w wątku:Wasz widok z okna.
Ponieważ umieścił mi się tam gdzie nie powinien być

19.06.2004
13:41
[147]

holyfire [ Konsul ]

Proszę również o usunięcie mojego posta z 13:40 w wątku: jaki zasilacz kupić?
Powód:zdublował mi sie

19.06.2004
13:42
[148]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

który to był ten głupi watek?

19.06.2004
13:43
[149]

grzesiek16 [ Feluś ]


moim zdaniem ta cała sprawa z tymi stopniami jest do bani - jak ktoś się źle zachowuje na forum to ban i dowiedzenia...

19.06.2004
16:12
smile
[150]

eJay [ Gladiator ]

Problem:

Wlaczam banery, przegladam forum itd. wracam do moich ustawien, patrze, a tu dalej jest opcja "włącz" i byle co zrobie to te banery dalej sa, nie mozna ich wylaczyc...:( Cos jest nie tak???


EDIT

Ok, juz sobie poradzilem....

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-19 16:12:56]

19.06.2004
17:28
smile
[151]

o^scar^^ [ GRWD ]

Soul mam pytanie ponieważ dostałem stopien [Ignoruj mnie] i nie wiem jak mam odpokutować co mam zrobić aby ten stopień został usunięty? Myśle, że juz odpokutowalem i nie popelnie tego samego błędu. Choć nie wiem jaki błąd popełniłem wprawdzcie podbiłem jakiś głupi wątek ale przedmną zrobił jakis inny koleś i ja napisałem na tym głupim wątku aby już go nie podbijali... Jak by można to prosze o zmienienie na [GRWD] a jak nie to hmm to nic.. :]

19.06.2004
17:31
smile
[152]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

oscar ---> zrób gazetkę na ścianę, zetrzyj tablicę i podlej kwiatki :) a tak serio to czekaj, czas leczy rany....
(tak było w moim przypadku:))

19.06.2004
17:35
smile
[153]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

ahhh, cholera zapomniałem tego w poprzednim poście napisać:

Nie wiesz może Soul czemu przy skórce "5 minut po północy" w treści niektórych newsów nie widać liter? przykład na obrazku --->

20.06.2004
00:43
[154]

Mastyl [ Legend ]


Drogie gry-online. Kiedys twierdziliscie ze wasza baza danych o grach jest najpelniejsza. Moze i jest, ale znalazlem dwa brakujace tytuly. I to wcale nei niszowe:

Ecstatica 2 ( Ecstatica 1 na szczescie jest )
Hexen 2 : Portal of Praevus

Obu gier nie posiadam, wiec nei bede mogl pomoc w stworzeniu opisu do nich, anie zebraniu screenshotow.

A wlasnie poniewaz obu gierszukam, wpadlem na ten brak - nei dalo sie dodac ogloszenia o poszukiwaniu obu tytulow w waszym bazarze.

20.06.2004
00:50
[155]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Hexen 2 to tak naprawdę Hexen II
i tu masz link:

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2443

Ecstatica 2 pojawi się ale nie wiem kiedy, to stara gra a my skupiamy się jednak na nowszych, a teraz mamy sporo pracy z przygotowaniem serwisu konsolowego

20.06.2004
00:54
[156]

Mastyl [ Legend ]


Ok, ale z tym Hexenem nei chodziło o podstawke tylko o mission pack Portal of Praevus. Podstatwowy H2 był w Polsce wydany, ale dodatek ( zreszta pelnopweartociowy nowy epizod i nowa postac ) juz nie.

Oba tyylu juz praktycznie nieosiagalne, jedyne na co licze to umieszczenie w pismach z CD oraz nieoceniony serwis Underdogs.

20.06.2004
00:55
smile
[157]

Mastyl [ Legend ]


Acha, w kazdym razie dziekuje za szybką reakcje .

20.06.2004
09:23
[158]

Pvt. Creak [ Criav ]

proszę o usunięcie mojego wątka

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2472045&N=1

20.06.2004
09:34
[159]

Pvt. Creak [ Criav ]

i jeszcze jeden mój do kasacji

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2472057&N=1

z góry przepraszam, za to, że najpierw robie wątek a później każe go usuwać :/.. jakoś tak wychodzi...

20.06.2004
12:53
smile
[160]

legrooch [ Legend ]

Soul, co bylo przyczyną usunięcia mojego posta z wątku "ach te kobiety"?
Pierwszy raz zaobserwowałem coś takiego :) O co poszło?

20.06.2004
13:00
[161]

Soulcatcher [ Prefekt ]

legrooch ---> nie mam pojęcia

20.06.2004
13:01
smile
[162]

legrooch [ Legend ]

Oki :) Taki Trójkąt Bermudzki :>
Dzięki za odpowiedź :)

20.06.2004
13:28
[163]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

sugeruje bana, kolejny raz rekalmuje swoj serwis i pod inna xywka, a dodatkowo specjalnie daje inne tematy....

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2472681&N=1

20.06.2004
13:29
smile
[164]

OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]

Soulcatcher - mozesz odblokowac moje starsze konto -+==SeBuL==+- ?

20.06.2004
13:58
smile
[165]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Kolejny statsiarz na forum --------------->
V

20.06.2004
14:03
smile
[166]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

watek statsiarski Filipeusza

20.06.2004
15:28
smile
[167]

Filipeusz [ Konsul ]

N_U_N co ty zrobiłes usunęli mi prawie wszystkie posty. dopisalem sobie tylko 4 posty bo mi tyle brakowalo do chorążego.



DA SIĘ TO ODWOŁAC??? BŁAGAM ODWOŁAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


JA NIE CHCE STRACIC 40 POSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiedzialem ze tak nie mozna!!!!!!!!!!!!!jakbym wiedzial to bym nie robil!!!!!!!!
Odwolajcie bo sie zabije!!!

20.06.2004
15:29
smile
[168]

tygrysek [ behemot ]

zabij się

20.06.2004
15:30
[169]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

Filipeusz ---> spojrz wyzej ktos mnie uprzedzil a co do zginiecia 40 postow to moze skasowali jakis watek w ktorym sie dopisalem a ten watek lamal faq

20.06.2004
15:33
smile
[170]

grzesiek16 [ Feluś ]


Filipeusz ---> kurna człowieku uspokój się - robisz burdę jakby Ci samochód ukradli, równie dobrze postów mogłoby nie być i byłby święty spokój. zresztą za "dopisalem sobie tylko 4 posty bo mi tyle brakowalo do chorążego" powinieneś dostać najmniej upomnienie o banie za jawne statsiarstwo nie wspominając...

20.06.2004
15:37
[171]

OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]

A co z moim pytaniem ? Soulcatcher ?

20.06.2004
16:33
smile
[172]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Soul, dlaczego nie mogę komentować poradników (dokładnie NwN: HotU). Chciałem dodać swój komentarz, ale za pierwszym razem wyskoczył błąd, za drugim wyskoczyło okno "Odpowiedź dodana", ale post nie pojawił się...

20.06.2004
16:40
[173]

Soulcatcher [ Prefekt ]

OkO SeBuL'a ---> nie odblokowujemy ksywek

20.06.2004
16:41
[174]

grzesiek16 [ Feluś ]

tamten wątek zniknął, akurat gdy pisałem posta do Fifka...

Filipeusz ---> posty, które łamią regulamin tego forum (czyt. FAQ),a także i te bezsensowne są i będą (dzięki Bogu) usuwane, by nie potrzebnie zaśmiecać i zajmować miejsce - a Ty pisząc jeden post za drugim - jakby to był czat, a nie jest - stajesz się coraz bardziej statsiarzem ... zapraszam do lektury (patrz linka na dole):

ps i nie krzycz, że Ci wątek skasowali, bo już dawno powinni to zrobić...

21.06.2004
13:20
smile
[175]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

ej panie admin coś sie niedobrego dzieje

.. ktoś zarabia po cichu na golu.-kosztem oczywiście niewiedzących..

to że zarabia - ok nie mam nic do niego ..ale robi to po cichu a to nie fear...
i niepodoba mi się taka postawa

21.06.2004
13:20
[176]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

sory za spam ale nie mam edycji

link ponizej

21.06.2004
13:21
[177]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

wnioskuje o obserwacje uzytkownika "pcdziadek" poniewaz od wczorajszego wieczoru zalozyl juz kilkanascie tamatow i nie wyglada na to zeby go specjalnie interesowala poruszana tematyka, bo nie pisze w nich nic konstruktywnego, tylko pisze aby pisac.

21.06.2004
13:22
[178]

OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]

Kiedy będę mieć normalny opis ? Nie chce już mieć "ignoruj mnie " .

21.06.2004
14:33
[179]

PaWeLoS [ ]

Coż... Piractwo się szerzy... (ja tam się dopisałem, bo mam oryginalnego tekkena na pleja i szukam emulatora).

21.06.2004
19:09
[180]

Suhoj [ Fochmistrz ]

Zajżyjcie i będziecie wiedzieć co zrobić, dopawdy ręce opadają, może nie sugeruje bana od razu ale upomnienie by się mu przydało, i uświadomcie go że IP też możecie zbanować... hiehie

podaje link do wątku:

21.06.2004
19:42
smile
[181]

hotDog [ Outsider ]

Mam Mayclub i pytanie....

czy można wyłączyć to automatyczne odświeżanie strony głównej forum? ;-) trochę mi to przeszkadza szczerze mówiąc.. a jeśli tak to gdzie?

21.06.2004
21:44
smile
[182]

wliczek [ Junior ]

Witam,


nie moglem znalezc maila co do webmastera, wiec pisze tutaj.

Jesli jest Pan zainteresowany wykonaniem audytu bezp. strony (a warto) to prosze o kontakt na maila.

21.06.2004
22:12
[183]

Soulcatcher [ Prefekt ]

hotDog ---> niestety nie można ale to się zmieni

21.06.2004
22:27
smile
[184]

wysiu [ ]

Raczej do wyciecia...

21.06.2004
22:28
[185]

wysiu [ ]

A tu druga "oferta"..

21.06.2004
22:53
smile
[186]

matisf [ X ]

soul ->>>
da się z tym coś zrobic ?

21.06.2004
22:56
smile
[187]

Kune [ TYCHY ]


HotDog ----> da sie takie cos ustawic w przegladarce m.in. w Operze, ale wtedy wszystkie strony otwarte z glownej beda ci sie odswierzac np. co 30 sekund, lecz mozesz dla kazdej pokolei ustawic inny czas.
Pozdrowienia.

22.06.2004
01:21
[188]

ciemek [ Senator ]

Mnie to nie przeszkadza, ale zgłaszam : Przy podglądzie posta nie zgadza się stopień. =+=+=>

Jeśli było, albo zdaża się tylko u mnie to proszę nie krzyczeć.

22.06.2004
09:22
smile
[189]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

figowy - dalej wkleja swoje linki zarobkowe - kurde blade tym razem w wątku gun - bund

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2463038&N=1

oraz

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2473038&N=1
admin możesz coś zrobić ?

22.06.2004
09:23
smile
[190]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

tylko prośba !!!nie kasuj nam wątków

22.06.2004
10:16
[191]

OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]

Kiedy nie będę miał już " ignoruj mnie " ?

22.06.2004
16:51
[192]

Qba19 [ Junior WRC ]

Soul -> zrób coś z uzytkownikiem "pcdziadek"... powód oczywisty.

Jest to moja prośba nie żądanie :)

22.06.2004
16:53
[193]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

watki do kasacji

22.06.2004
16:53
[194]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

kolejny

22.06.2004
16:53
[195]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

kolejny

22.06.2004
16:54
smile
[196]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

i kolejny

ponadto w tym widac ze uzytkownik pcdziadek lamie faq

22.06.2004
17:18
smile
[197]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Podpisuje sie pod prosba N_U_Na wszystkimi kończynami

22.06.2004
17:19
[198]

eJay [ Gladiator ]


Soul--------------->Nie moge polaczyc sie z waszym FTP. Chce wam przeslac film do video-galerii jednak nie mozna sie polaczyc. wczesniej wszystko bylo ok...

22.06.2004
17:23
smile
[199]

zarith [ ]

a ja mam małą prośbę: ignoruj mnie dla wszystkich którzy sie do tych wątków dopisali, szczególnie że zdążyły spaść na drugą stronę...

mówię oczywiście o wątkach pcdziadka, linki podał nun wyzej:)

22.06.2004
17:46
[200]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Najwidoczniej na forum wieje straszną nudą skoro wątki w stylu "ysdbyghas" cieszą sie tak ogromną popularnością.

22.06.2004
18:09
[201]

peanut [ kriegsmaschine ]

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2480251&N=1

tytul watku mowi sam za siebie, wiec optuje za nalozeniem srogiej kary na jego tworce [ nie osoby w nim sie udzielajace ] bo zdzierzyc takiego chamstwa i bezczelnosci nie idzie w zaden, uczciwy sposob. na pochybel gamoniowi.

22.06.2004
19:11
[202]

Szaman [ Legend ]

Soul: Nie wiem jakie sa obecnie kryteria jezykowe na forum, ale to, co sie wypisuje w tym watku powoduje u mnie odruchy wymiotne.
Jezeli jestem przewrazliwiony i przesadzam, to przepraszam, ale kiedys za taki watek (a wlasciwie spora czesc notek w nim) polecialby w pare sekund.

22.06.2004
19:41
[203]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

ewidentne piractwo:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2477995&N=1
Nie bede tego tolerowac tymbardziej ze szanuje bardzo tn zespół.

22.06.2004
21:34
[204]

Marksman [ Promyk ]


cosik się koppie.... hmmm...

22.06.2004
21:35
smile
[205]

eJay [ Gladiator ]


Co sie dzieje?? Pod postami w miejcu na linki jest dokladnie ten sam tekst co w poscie??? Jakis zart???

22.06.2004
21:39
smile
[206]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

właśnie też to zauważyłem :/ trochę to denerwujące....

22.06.2004
21:44
smile
[207]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

A u mnie tego nie ma!

22.06.2004
21:44
smile
[208]

SirGoldi [ Gladiator ]

[edit]
A nie jednak już chyba wiem za co mam [ ignoruj mnie ] :/ (wątek pcdziadka chyba co odpowiedziałem gościowi jakiemuś co się pytał czy jak dostanie bana to będzie mógł wejść na forum).
Tak więc przepraszam i proszę o jak najszybsze zmiane mojego statusu na "normalny"...
Taka sytuacja była chyba po raz pierwszy (chyba...) i już się nie powtórzy. Wiem że zasłużyłem :(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-23 07:31:31]

22.06.2004
22:21
smile
[209]

piokos [ ]

Miałem wątek o GunBound podwieszony ( gry MMO były wł.) i nagle zniknął. Szukam go w godzinach ok. 17. 46 jak pamiętałem był ostatni post sirQwintusa a tam nie ma go !!! Wpisuję do wyszukiwarki dalej nie ma (pokazuje mi poprzednie części, oraz jeden poboczny)!!!!
Wchodzę do cz.3 na końcu był link do cz.4 patrzę jest, ale na końcu adresu brakuje ''&N=1" oznaczający wątki bieżące (z niedalekiej przeszłości). Napisałem post i WĄTEK SAM MI SIĘ PODWIESIŁ !!!

Czy z forum coś się dziwnego nie działo w niedalekiej przeszłości (nie licząc kopiowania treści do ramki na linki)???

O ten wątek sprawa się rozchodzi:

22.06.2004
22:49
smile
[210]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

piractwo

23.06.2004
11:43
smile
[211]

hotDog [ Outsider ]

Soul mam problem z FTP ;-/ W niedzielę aktywowałem swoją kartę, a więc dzisiaj o północy minął termin 24 oczekiwania, a nadal nie mogę nic zassać z serwerów :( Wielkość pliku odczytuje normalnie, potem chwilę czeka i pojawia się komunikat "Nieudana próba logowania" - używam Star Downloadera

23.06.2004
12:04
[212]

OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]

Kiedy nie będę miał już " ignoruj mnie " ?

23.06.2004
12:27
[213]

DarkStelix [ Padawan ]

dlaczego dostalem ignoruj mnie?

23.06.2004
15:44
[214]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

zauważyłem drobny błąd na forum. Mianowicie gdy komentuje się jakiś tekst z serwisu gol, w którego tytule był apostrof, to w tytule watku są w jego miejscu dwa apostrofy.

23.06.2004
19:36
[215]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

chyba watek statsiarski

01.07.2004
13:04
[216]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]


Soulcatcher mam pewien klopot, jak wchodze na GOLA to pojawia sie jakis baner PZU i nie moge kliknac na ostatnie watki i na "nowy watek", staram sie go zamknac i odswiezyc strone ale to nie daje nic --->

01.07.2004
13:06
[217]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]


przepraszam ze odpisalem w tym watku ale nie moglem kliknac na aktualny, nie mialem jak to zrobic---->, wiec jak mozesz to odpisz w tym watku, jak nie beda ludzie jeszcze odpisywac to moze pozniej obejrze[jak spadnie nizej tak aby mogl odpowiedziec] --

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.