GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co mi sie stało?

05.06.2004
21:13
smile
[1]

Sir klesk [ Sazillon ]

Co mi sie stało?

A wiec dokladnie tydzien temu jechalem na desce i niefortunnie sie wywrocilem i upadlem na biodro i dlon. Siniak na biodrze mi zniknal ale z reka jest cos dziwnego :| normalnie moge nia ruszac, palcami takze ruszam jak chce, ale gdy poloze reke np. na stole i poloze nacisk na punkt zaznaczony na rysunku (tak btw. to jest on profesjonalny, prawda? :D) to przechodzi mnie dosyc bolesny dreszcz i trace czucie w malym palcu. Jest to strasznie dziwne, nigdy nie mialem nic takiego, zaczynam sie martwic bo od tygodnia sie to nie zmienia.
Nie znam sie na tym, ale moze uszkodzilem sobie jakis nerw albo co?

Ps.
Piesc takze moge zaciskac z calej sily i mnie nie boli. Jedynie w takiej ww sytuacji tak sie dzieje.

05.06.2004
21:14
smile
[2]

Sir klesk [ Sazillon ]

obrazek :|

05.06.2004
21:15
[3]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

mozesz miecz pekniecie podluzne jednej z kosci..
kiedys mialem cos takiego w dloni - chodzilem 2 tyg. zanim poszedlem na RTG, potem mialem taki niepelny gips...
idz lepiej do lekarza

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 21:15:13]

05.06.2004
21:16
[4]

TheAnswer [ Quetzal ]

idż do lekarza

05.06.2004
21:16
[5]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Stawiam na pęknięcie, chyba, że nie ma opuchlizny, to będziesz miał coś z nerwami. Miałem coś podobnego z lewą stopą.

05.06.2004
21:18
smile
[6]

Fett [ Avatar ]

hmm moze masz pekniety paliczek, albo naderwane ścięgno. Posmaruj sobie Fastun żel i jak nie przejdzie tosię wybierz na izbe przyjec

05.06.2004
21:18
smile
[7]

SirGoldi [ Gladiator ]

Leć do lekarza i się nie zastanawiaj! Może to jest nic ale lepiej się upewnić!

BTW: Historia i gościu który skręcił 2 kostki w kiblu rulez! :P

05.06.2004
21:19
[8]

wysiu [ ]

Idz do lekarza, tutaj nie ma co zgadywac.. Najpewniej jest tak, jak koledzy wyzej pisali, a im dluzej bedziesz czekal, tym bardziej moze sie to tylko zaognic.. A samo z siebie sie nie wyleczy.

05.06.2004
21:21
[9]

Sir klesk [ Sazillon ]

opuchlizny nie mam zadnej. To jest niezauwazalne na pierwszy rzut oka, wlasciwie na drugi tez... ale czasami jak zapominam i przy wstawaniu podpieram sie reka o biorko to doslownie taka fala bolu od malego palca, przez polowe dloni do lokcia przezemnie przechodzi.
No ok chyba pokaze to jakiemus lekarzowi.

[edit]

Poprawiam sie w tym, ze nie trace w palcu czucia, ale mi dretwieje, tylko ze mocno

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 21:21:52]

05.06.2004
21:24
smile
[10]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Zagoic sie zagoi, ale powinienes pokazac to lekarzowi z innego powodu - kasa za odszkodowanie. Piechota te pare stowek nie chodzi.

05.06.2004
21:28
smile
[11]

Satoru [ Child of the Damned ]

NEUROLOG, MÓJ DROGI I TO NATYCHMIAST!

ja poszlam za pozno, nie mam czucia w jednym palcu, w brzegach sąsiadujących, gdy dotkne blizny (nadzialam sie na szklo gdy mialam 10 lat) i jezdza mi ciary po calej dloni. Bogu dziekuje, ze mam sprawna reke, bo moglo byc gorzej a tak to mam tylko uszkodzone nerwy.

05.06.2004
21:28
[12]

sadist [ ignoruj mnie ]


No nie wiem miałem jusz tak: rozerwaną błone miedzy palcami od nogi ,prawie wszystkie wybite palce ,liczne rozcięcia i stłuczenia ,wypadek samochodowy czyli połamany nos i ponaciągane prawie wszystkie ścięgna ,no ale nigdy nie miałem czegos takiego hmmJa radze tak jak większość spytac sie jakiegos dobrego lekarza

05.06.2004
21:29
smile
[13]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Satoru - ja mam dotyk jak Kaszpirowski - moze pomoge? :)))

05.06.2004
21:29
smile
[14]

Fett [ Avatar ]

Satoru - czeba było kopać butelki po winie ?

05.06.2004
21:31
smile
[15]

lo0ol [ Jónior ]

ja ostatnio wywrocilem sie na desce i polamalem cala lapke :-)

P.S.
idz do lekarza ^^

05.06.2004
21:35
[16]

Satoru [ Child of the Damned ]

Mazio - a to zalezy, gdzie chcesz dotykac, zeby mi sie wszystkie dziury nie zrosly:)

Fett - wtedy mloda bylam i jeszcze nie pilam;)

odnosnie tematu - przez tydzien mialam cos takiego, ze jak zakladalam kurtke czy ogolnie przekladalam reke przez dlugi rekaw czulam takie jakby silne i bolesne kopniecie prądem. Dopiero gdy zdarzyło mi sie to w MacDonaldzie i glosno zawyłam, ojciec od razu mnie na pogotowie zaprowadzil.

05.06.2004
21:35
smile
[17]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dżisas !! Sadist - jestes kaczka? ja nie mam blony miedzy palcami u nogi.. az sprawdze... :)) nie mam!!

Satoru - program kuracji ustalimy po wnikliwym i doglebnym badaniu... ok? ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-05 21:35:39]

05.06.2004
21:36
[18]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Mozę masz ręce które leczą? ;]

A tak na serio, to idź do lekarza

05.06.2004
21:37
[19]

Fett [ Avatar ]

oo Satoru w to akurat Ci nie uwieże :P

05.06.2004
21:39
smile
[20]

Satoru [ Child of the Damned ]

wieżyć nikt Ci nie każe:)

05.06.2004
21:40
[21]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

wiem ze powtarzam innych ale najepiej idz do lekarza, jak ci powie ze sie nic nie stalo to nic nie stracisz i bedziesz pewien zes jest zdrowy, w przeciwnym wypadku dowiesz sie co ci dolega i jak to wyleczyc...
SirGoldi
BTW: Historia i gościu który skręcił 2 kostki w kiblu rulez! :P

podaj linkabo sie super zapowiada :P

05.06.2004
21:42
smile
[22]

sadist [ ignoruj mnie ]

Kwak!!

05.06.2004
23:08
smile
[23]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

sadist====> błonę między palcami u nogi rozerwałeś ? A co ty żaba jesteś ?

05.06.2004
23:11
smile
[24]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

moze mu chodzi o ten kawałek skóry między palcami co sobie jackassy kartkami papieru rozcinali?? :)

05.06.2004
23:16
smile
[25]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

wiesz, mam kumpla który ma autentycznie między którymś tam a którymś palcem u stopy błonę jak żaba więc moze Lupusowi o taką chodziło :)

05.06.2004
23:22
[26]

SULIK [ olewam zasady ]

hmmm... kiedy to ja ostatnio gralem w kosza??? 3-4 miesiace temu ?? cos przy przechwycie pilki zrobilo mi sie z malym palcem i do dzis mnie pobolewa jak sie nadwyzenzy od pisania na klawiaturze czy innych "palcowych" robot :|

05.06.2004
23:33
smile
[27]

superzabijaka [ Konsul ]


mam nadzieję, że to pomoże, pomogło tysiącom osób.

uwierz bracie, uwierz!!------------------------------------------------->

:D:D:D

06.06.2004
00:01
smile
[28]

cycu2003 [ Senator ]

<------superzabijaka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.