Marksman [ Promyk ]
From net: Żulionerzy
Wiem że stare jak świat, ale tu tego nie widziałem...
Enjoy!!

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Gdyby jeszcze link działał... Nie przypominam sobie żeby coś o takiej nazwie było.
Marksman [ Promyk ]
Macu - mnie działa - znowu sprawdziłem...

Child of Bodom [ Real Madryt ]
Gralem w to. Muza fazowa, a pytania tez nie gorsze :)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
link działa ;P stare to ,rzeczywiście ,ale fajne ;]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
Działa, ale nie u wszystkich...
"brak strony"