Astrea [ Genius Loci ]
Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 265
Witamy w naszych skromnych progach :-)
Bufet jest czynny od 5:00 do 24:00 [dla potrzebujących non-stop, ale po godzinach obsługa we własnym zakresie]. Gościmy zbłąkanych, gdy tylko poczują, że na innych wątkach jest chwilowo podejrzanie cicho albo podejrzanie głośno. Za barem Holgan, Astrea (która okazała się doskonale nadawac do tej pracy i zostala postawiona za barem przez Szamana; nalezy także nadmienić, ze jest ona jedynym w swoim rodzaju Krysztalowym Duszkiem i zgodzila sie kolaborowac z liczem Szamanem i sluzyc mu za krysztalowa kule przepowiadajaca przyszłość) i Szaman (uwaga: Szaman ma zawsze racje, nie moze inaczej byc!) mieszają magiczne drinki, Magini kręci sie po sali, MarCamper pilnuje porzadku, eros w kuchni miesza ... w kotle (na czas jakis, obowiazki jego przejal Mac, czym zaskarbil sobie wdziecznosc tak gosci jak i obslugi, ktora martwic zaczynala sie o fakt przedluzajacego sie urlopu erosa) i rothon - na zapleczu dba o interes oraz dokarmia świnkę, ktorą kiedyś przyniósł w darze.
AnankE wpada wieczorkiem, puka w szybkę i pije soczek pomidorowy, mi5aser - etatowy stały klient, ostatnio rozgląda się nerwowo wyczekując na moment kiedy trzeba zmienić numerację. Adamus płaci za drinki wierszami sam przynosząc najlepsze alkohole świata, a Gambit przynosi ze soba świeczke i koronkową chusteczkę :-). Zajmuje się kominkiem, odkąd nastały jesienne dni i rozgląda się jeszcze bardziej nerwowo niż mi5aser, gdyż próbuje go uprzedzić przy zmianie numeracji. Pellaeon dba o czystość, kontrolując z sanepidowską dokladnoscią wszystkie zakamarki i regularnie wyprowadza Ósmego na spacery :-). Kroku dotrzymuje Admiralowi Pellaeonowi niejaki Viti, ktory dzielnie dotrzymuje towarzystwa obsłudze i gosciom oraz dyskutuje o Star Wars i jest generalnie grzeczny, chociaż jego subnick sugeruje potwora... ;) Nick Grzecha natomiast sugeruje rozne grzechy, ale osobnik ten wslawil sie szczegolnym upodobaniem do numeracji rzymskiej ;-)
Odwiedzał nas Alver the Gnom, a po jego uprzejmej propozycji dotyczącej naszej Karczmy "a może to też mam rozpieprzyć?!?" umiesciliśmy go w stopce papieru firmowego. Teraz czekamy, aż powróci do nas z wojska na białym koniu. Attyla, mnich pochodzący ponoć od smoka, przechodząc wstępuje na zimny prysznic, poza tym zawsze wie kiedy wstać i wyjść :). Tofu przychodził regularnie na zieloną herbatę, teraz jednak pojechal do Japonii na tę herbate. Czasem nas odwiedza o dziwnych porach jak na czas miejscowy Karczmy. Czekamy na niego, a Magini kupiła nawet na jego powrót specjalną filiżankę. Można tu też usłyszeć pieśni Wędrownego Barda i gromkie okrzyki imć Dymiona, który broni honoru kobiet i naszej Karczmy. JRK przynosi różne ciekawe rzeczy i pije wapno. Ostatnio mamy nowego dostawcę szmuglowanego piwa - Mr. JackSmitha, który zaczął też parać sie pracą barmana i jest w tym debeściarski :) Wieczorami lub noca przychodzi Kerever cierpiący na bezsenność, odkąd po raz pierwszy odwiedził Sosarię. Śni o tej krainie na jawie. Rankiem zjawia się też krasnolud Kastore, znany Zabójca Trolli, przychodzi opowiadać o swych wyprawach i stoczonych walkach. Nemeda też gdzieś tu się czai w mrocznym kątku, szukasz magii nekromanckiej, wypowiedz jej imię a pojawi sie od razu.
NicK probuje w przybudowce zorganizowac gorzelnie - zamarzylo mu sie piwo własnej produkcji.
Widziano nawet VIPów pijących kakao, ale o tym sza - jesteśmy znani z dyskrecji :-)
W sezonie zimowym zaś podajemy wszystkim zziębniętym grzańce najróżniejszego
sortu i w dowolnych ilościach (bardzo potrzebujacym i bardzo zasluzonym nawet za przyslowiowe "Dziekuje" ;-)
Poza tym na pięterku można spędzić noc - oddano wlaśnie do użytku wyremontowane pokoiki (które, należy dodać, są dobrze dogrzewane) .
"Wiec niech umierają slowa nasze - na to są, przez to są."
[Bar jest ciemny; kilka postaci siedzi przy kontuarze pijąc w milczeniu; nie mowiąc do siebie i nie patrząc na siebie trwaja w cichym porozumieniu ludzi uprawiajacych rozpustę i oddających się nałogowi, a barman o twarzy apostoła rozumiejącego słabosc ludzkiej natury stoi w półcieniu brzecząc kostkami lodu i porusza się bezszelestnie z jednego końca baru na drugi niby bóg niegodziwosci, wyposażony przez naturę w twarz ascety]
Poprzednia Część :

Attyla [ Legend ]
Pierwszy!:-)))))

Attyla [ Legend ]
Nareszcie udalo sie!
Astrea [ Genius Loci ]
Heh... Attylo.... Zasłużyłeś na herbatke ;))) Tylko zrob cos z tą paskudną wtyczką !!!!! Wrrrrrrrr....... Ps. Tylko nielicznym jest tak dobrze :PP
Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Przegapiłem :( A tak się starałem.

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Astrea - ja to ferie mam cały rok :-)))))))
Astrea [ Genius Loci ]
Viti, bo Mazoku są całkiem uprzywilejowani :P Tylko za co.....? Hie... hie... Nie wiem nawet jak pomyślę mocniej ;))

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Astrea - tylko uważaj żeby nie popalić obwodów ;-)))))))) od tego myślenia.
Astrea [ Genius Loci ]
Viti---> przeciez mam urlop i ferie - jestem chwilowo ZWOLNIONA od myślenia ;)))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Witam w kolejny cieply zimowy dzień. Byłbym wcześniej, ale GO nie chcialo chodzić :-((
Magini [ Legend ]
Ja chce przestac mysleć .... ;-)

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
A teraz mi za to przypomniałaś. Miałem coś zrobić dla Szamana. Ale się nie pali. Muszę przedstawić budowę pewnego świata :-)

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Sprostowania. Astrea mi przypomniała :-) Magini - nawet sobie nie wyobrażasz jak fajnie jest być czasami jednostką bezmyślną ;-)
Astrea [ Genius Loci ]
Witaj Mniam :-) Coz zjesz? Moze byc kotlet kozacki w siodle na koninie? ;))))) Ps. Biedny jest ten GO - wszyscy mu każą chodzic...

Astrea [ Genius Loci ]
Mag!!!! Mag! Mag... poczekaj...... A komunikat dzis byl?
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ja tam nie myślę już od jakis dziesięciu lat. System edukacji skutecznie mnie tego oduczył. Astrea-->Brzmi interesującą. A co to jest?

Magini [ Legend ]
Astrea - nigdzie nie ide. Jestem. Tu sie tak fajnie bezmyślnie siedzi ;-)))) Komunikat? Hmmm... w sumie .... to nie ... były tylko narzekania. Komunikat miałam przygotowany z samego rana, ale Karczma nie chciala sie otworzyć, więc stał się nieaktualny. Ale na teraz stan jest taki - pomimo zachmurzenia zewnętrznego, stan węwnętrzny bez zachmurzeń. Za oknem mżawka. Miłe kołatanie w okolicy serca i baaardzo przyjemne łaskotanie w brzuchu :-))))
Astrea [ Genius Loci ]
Mniam, za to Ci zostało najwazniejsze - potrzeba zaspokajania potrzeb egzystencjalnych typu jedzenie :-) "Shadow byc głodny, Shadow musieć duzo jesc" ;)))) To "kozacka" potrawa - bardzo pikantna i sporzadzona wg przepisu mnichow Tybetu. Ma tylko jedna wadę - uderza w zołądek jak kawa - dostaje sie speeda jak po koninie ;))) Mag---> Jezu.... jak to brzmi.... Bardzo mile laskotanie w brzuchu.... :-))))))))))) Ja tez tak chce..... chlippp... chlip... ;))
Szaman [ Legend ]
Astrea: Nir tylko Ciebie nie ma, kiedy jest Tofu... tylko ze mnie nie ma jeszcze lepiej i czesciej... A z czajnikiem ja sobie poradze. Utne sobie z nim mala rozmowe i na Twoj widok bedzie sie sam napelnial, wlaczal i nalewal wrzatek do wskazanych naczyn... Zaufaj mojemu "Cornowi"! :) I ja tez mam ferie, a wcale mi nie jest dobrze... Shadow: A ja bylbym wczesniej, ale musialem latac po miescie... jak ja to kocham. Mag: Jedyna rzecza z tego przepisu na kawe jaka bym przelkna jest cynamon z tego co widzialem ;)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Astrea-->Chyba tak. Obowiązuje zasada JPP. kawa uderza do żołądka? Ja zawsze po niej jestem glodny.
Astrea [ Genius Loci ]
Witaj Szaman :-) Jaki dzis stan nosa i gardła? :-)

Magini [ Legend ]
Astrea - tez tak chcesz? Wiec chyba wiesz, co robic?? Jestes jedna z nielicznych osób w Karczmie, dla której takie łaskotanie w brzuchu jest osiągalne ;-)))
Astrea [ Genius Loci ]
Mag.... ups... chcialam powiedziec ze to niemozliwe, ze bardzo bym chciala, ale i bym nie chciala :-) Poki co jednego kwiatka do podlewania juz mam, boje sie ze jak wyrosnie kaktus, moze byc problem z drugim krzaczkiem ;))) Rozumiesz cos z tego? ;)))
Magini [ Legend ]
Astrea - jasne, ze rozumiem. I pamietam o Twojej radzie - od razu dwa kwiatki. Nie czekać ;-))))
Astrea [ Genius Loci ]
Mag---> niestety te slowa sa prawdziwe, ale dla mnie spoznione o kilka lat...
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Eeeeee tam, dwa. Dwa to slabizna, w Polsce prorodzinnej najlepiej miec minimum 5. Same zalety ma ta koncepcja - 5 razy kopie, 5 razy laskocze, 5 razy tyle sie wydziera (kwadro + 1), w pelni zaspokaja sie instynkt prokreacji (jak nie to dawaj dalej) ma sie wiecej niz statystyczne malzenstwo, jest wesolo poki ostatnie z domu nie pojdzie, a moze w ogole nie pojdzie, to bedzie ballada o Januszku, dla mnei bomba :-)))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
rothon-->Nie zapominaj o pięciokrotnej ilości sprzątania. A forum znowu mi pika :-((

Magini [ Legend ]
rothon - super podejście. Nie skomentuję jednak. Zostaję przy dwóch albo trzech. Tobie życzę pięciu ;-)))
Astrea [ Genius Loci ]
Rothon, chyba sie pieprzu najadłeś... Kichnij raz i powinno Ci przejść ;) Shadow---> jak pika, tzn ze dziala :-))
Magini [ Legend ]
A mi w pracy nie pika :-P
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
Mi też w pracy nie pika ; )
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Co Wy chcecie, toz mowie z usmiechem jak na budyniu i nie moge sie juz doczekac :-)))
Attyla [ Legend ]
Z jaka Duszku wtyczka?
Astrea [ Genius Loci ]
Attylo--> zajrzyj z łaski swojej do poprzedniej karczmy pod koniec watku... wszystko bedziesz wiedziec w mig! :-))

AnankE [ PZ ]
Witajcie ludkowie mili. :-) Jestem na wyjezdnym, ale udalo mi sie dossac do kompa u kolezanki. Kumpela jeszcze z liceum, ech stare dobra czasy. :-) Szamanq sroki, ze nie wyrobilam sie z odpowiedza. Wynagrodze Ci to jakos. ;-)))))))))

Attyla [ Legend ]
Zajzalem Duszku... Nadal jestem zielony jak szczypiorek na wiosne:-)))))) Uszanowanie AnankE! Nie wydaje Ci sie, ze czas wznowic rozmowy dot. Sesji? poprosze o pierwszy mail, bo ja nadal nie umiem korzystac ze skrzynki:-)))))) Aha! Pozdrowienia dla kolezanki! (A ladna chociaz? huhuhuhuhuhuhuhuhu!!!!)
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
a wiecie że się właśnie dowiedziałem że EQ jest stowrzone na bazie AD&D : ))))
Attyla [ Legend ]
A co to jest to EQ?

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Astrea, Magini - a co byście zrobiły jak by się okazało że będzie kwiatek trzyłodygowy ;-)

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Attyla - może jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale właśnie się narażasz niektórym ;-) Haha... Ale zadałem pytanie, zaraz cisza jest ;-)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
mikser-->Serio? Jakoś mi nie do końca pasuje. Podobno ma wyjść nowy dodatek.
Magini [ Legend ]
Viti - trzyłodygowy? Czyli za jednym zamachem trzy klopoty. Moze byc i tak ;-)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Nieeeeee, Viti ma na mysli trzy nozki :-))))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Jemu chodzi o kwiatostan.
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
Attyla ---> EverQuest, myślałem że już wszyscy wiedzą jak się nazywa moia kochanka : ))) Shadow ---> Ano serio : ))) masz a myśli dodatek Shadows of Luclin ??? na zachodzie wyszedł 4 grudnia, a u nas nie planują go wydać : ( Magini -----> trzy nóżki czyli chłopczyk : PPP

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Rothon - a skąd Ty wiesz co ja mam na myśli ; P

Attyla [ Legend ]
A, to wszystko jasne! Sek Mi w tym, ze nas sobie nie przedstawiles:-))))))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
mikser-->nie, chyba nazywało sie legends.Dali to na WiGu: EverQuest Legends zapowiedziany Sony Online Entertainment zapowiedziała EverQuest Legends, nowego promocyjnego packa dostępnego dla sybskrybowiczów gry EverQuest. Zawierał będzie oczywiście nowe elementy (przedmioty, bronie, wyposażenie itp.) oraz mapę Norrath. Po szczegółowe informacje zapraszam na stronę legends.everquest.com.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Viti, tak sobie tylko pomyslalem :-))))
Magini [ Legend ]
Z trzema nozkami nie bylo smieszne Panowie. Dobra rada na przyszlosc - nie mowi sie kobiecie w ciazy takich rzeczy. Warto o tym wiedziec. mi5aser - chlopczyk ? Taki sliczny jak Ker? Jak najbardziej :-))))
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Mag, drobna korekta, jezeli chodzi o nozki, to wylacznie moja glupota. Nie uzywaj liczby mnogiej prosze, bo nikt poza mna nawet bliski czegos takiego nie byl. Zatem raz jeszcze - to wylacznie ja, nikt wiecej. Przepraszam.
Magini [ Legend ]
rothon - jasne. Wybaczam w liczbie pojedynczej :-)))))

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Rothon - a Ty mi nie odpowiedziałeś; pytałem się czy namierzyłeś wujka Saburo ;) ?
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Witajcie Ludkowie weseli.
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Huuuu huuuu.... ???

Coy2K [ Veteran ]
Cze wszystkim! Jestem tu po raz pierwszy i być może zagoszczę na dłużej...choć nawet nie wiem o czym gawędziecie w Karczmie...:))))))))))) Pozdrawiam!

Magini [ Legend ]
Oooo witaj Iarwain :-))) Jak zdrowko? Dzis pijemy na niebiesko, czy na czerwono? ;-)
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Czeeeść Coy2K. Ja też pozdrawiam.
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Witaj Piękna. Dzisiaj tylko wodę czystą jak kryształ. No może trochę gazowaną, ale naturalnie.
Magini [ Legend ]
Coy2K - na dobry poczatek drink dla Ciebie :-) z Campari, czerwonego wermutu + plasterek pomarańczy, woda mineralna gazowana; lód
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Wiecie, że w tym momencie jakaś świania próbowała mi założyć trojana!!!

Magini [ Legend ]
Iarwain - wode??? rozczarowales mnie. ..... hmmmm, chyba, ze źle widze i masz na mysli wóde ;-)))
Magini [ Legend ]
Iarwain - świnia?! To sie nasza Karczmiana Babe Świnka z Kasą zmartwi ;-)))
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Magini: Tak, tak Piękna. To, że wyglądam na ochlejusa nie świadczy o tym, że muszę cały czas tankować. OOOO zostałwm właśnie generałem???
Magini [ Legend ]
Moze spróbujesz takiego "kompotu" ... z dodatkiem rumu i wina bialego? ;-) Specjalnie przygotowałam. Będzie akurat na oblewanie generalstwa ;-)
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
No proszę jaka ładna Gudzia. Świnko, napijesz się za zdrowie świeżo upieczonego generała?
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Kompotu chętnie spróbuję, ale bez dodatków. Ale, żeby Cię nie urazić to i ten wypiję na wróżbę abstynencji! Dzięki Piękna.
Magini [ Legend ]
W sumie, to Babe juz różne rzeczy piła ... a tak w ogóle, to dobrze zrozumiałam Iarwain, że Twoja propozycja jest skierowana do niej ? ;-)))

Magini [ Legend ]
I jeszcze jedno : Babe od pewnego czasu nie lubi sformułowania "świeżo upieczona" ;-))))
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Chodziło o nią. Dobrze, będę uważał. Rozumiem, że mam nie uzywać określeń typu schabowy z kapustą i golonka z piwem?
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Magini, a od kiedy można zmnienić określenie z bojowego na niestandartowy?
Magini [ Legend ]
Iarwain - tak, tych określeń lepiej nie używać . Jest bardzo wrażliwa i poźniej bardzo głękobo przeżywa w samotności ;-))) A co do subnicka, to o ile sie nie myle, to wlasnie przy generale można wystosować petycje do władz o zmiane określenia na niestandartowe.
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Bay bay, zwijam się do pewnej pracy, którą muszę dzisiaj wykonać. Pa Magini.
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Dzięki o Piękna z informację.
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Tym razem to już żegnam się z Wami na dziesiaj.
Magini [ Legend ]
Cześć, cześć Iarwain. Jutro podam te czerwone drinki ;-)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Hmmmmm Viti--> Sorry, ze nic nie mowilem, ale to wydawnictwo chyba tajne jakies jest. Nic nie moglem namierzyc. Ale ostatnio wpadlem na pewnien pomysl. Moze okaze sie, ze cos z tego bedzie. Dam Ci znac. Sorry, za niesamowicie niska skutecznosc. :-((
PELLAEON [ Wielki Admirał ]
Witam wieczorową porą. Odstawiam Ósmego. Na dziś starczy ćwiczeń. Ale był dzisiaj ubaw! Ósmy to dopiero potrafi przeprowadzic atak z zaskoczenia! :-) Lt Yoghurt -> To w takim razie otrzymujecie przeniesienie na Pakrik Minor - całkiem przyjemny garnizon. Średnie warunki, ale za to ładne krajobrazy i dużo otwartej przestrzeni. Powinno być gutt :-) Magini -> Uuu, to źle się składa że Babe jest w pobliżu, bo ja dzisiaj jadłem bardzo pyszną, smakowitą, z ziemniaczkami i marchewką....... ..... nóżkę kurczaka :-)

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Rothon - w zasadzie to pytalem sie z czystej ciekawosci. rudno zebym jechal do Lublina po ksiazke ;)
yosiaczek [ Generaďż˝ ]
dobry wieczor! admirale! raport zdany a okrety odstawione juz wczoraj!
Yoghurt [ Senator ]
============Conection estabilished============== uf, połaczenie nawiązane. Dziękuję admirale, w piątek wieczorkiem pojawię się na Himerze, tymczasem przekazuję obowiązki porucznik Yosiaczek. Tymczasem nawiązuję to połączenie z promu udając się do swoejej placówki. Dziękuję za przeniesienie raz jeszcze. Log out. Heil to the Empire! ========Dissconected===========
Yoghurt [ Senator ]
============Conection estabilished============== uf, połaczenie nawiązane. Dziękuję admirale, w piątek wieczorkiem pojawię się na Himerze, tymczasem przekazuję obowiązki porucznik Yosiaczek. Tymczasem nawiązuję to połączenie z promu udając się do swoejej placówki. Dziękuję za przeniesienie raz jeszcze. Log out. Heil to the Empire! ========Dissconected===========
yosiaczek [ Generaďż˝ ]
eh kapitanie yogh, smutno bez ciebie bedzie :(
Yoghurt [ Senator ]
======Incoming mesaage======= Ach ci przeklęci rebelianci, blokują linie! Znoiwu! Tym razem zdublowało wiadomość! Arrrgh! Miejmy nadzieję, że Pakrik Minor bedzie miało oddzielne połączenie z Himerą, bo oszaleję przez te połączenia HoloNetu! Logging out! =======Dissconected=======

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Dziwne rzeczy ostatnimi czasy dzieją się w Karczmie. Na tyle dziwne że zmuszają niektórych do pójścia spać. Co też czynią ;-) Ale wpierw muszą jeszcze odwiedzić Panią Koszmarów ;-) Dobranoc
PELLAEON [ Wielki Admirał ]
Yosiaczek -> Kongratulejszony! Wypełniłaś misję wzorowo! :-) W nagrodę otrzymujesz trzy dni przepustki. A więc życzę udanej przerwy, a ja w tym czasie przejrzę najbliższe planowane misje i ewentualnie znow przydzielę Panią Porucznik do którejś. Yoghurt -> Nie martw się, będzie specjalna częstotliwość, przez którą będzie też można zamówić pizzę z Bastionu :-) No cóż, długo nie zabawiłem. Czas już iść. Bywajcie!
yosiaczek [ Generaďż˝ ]
admirale dziekuje za uznanie i za nagrode! dzis pilnuje karczmy sama? juz nie widac tu nikogo od dawna, no coz... dobre czasy sie skonczyly... dobranoc wszytkim idacym spac :)
Szaman [ Legend ]
No, sa jeszcze pilnujace swojego licze... ale to szczegol...
JackSmith [ ]
aaaaaaa...... ( Jack S. ziewa ... ) ale tu była impreza w nocy, chochliki jakieś czy co ?? ( mruczy zdziwiony pod nosem ) ... i kto to teraz posprząta, hę ???? ......, to powiedziawszy, zaspany bareman :-), podpalił drwa na kominku i zabrał się za czyszczenie dwóch ocalałych ( czytaj - jako tako całych ) kamienny kufli od piwa ...........
JackSmith [ ]
....no dobra ( wymruczał nadal zaspany JS ), troszeczkę już tu schludniej, krzesła poustawaiane, skorupy potłuczonych, glinianych garnców po miodzie jak i szkło z potłuczonych butli, popodmiatane w kąt, ogień wesoło gada w kominku, woda w kociołku wrze ..... to chyba mogę rozpocząć oczekiwanie na pierwszych gości ( może ukradkiem, na chwilkę zwiedzę sobie piwniczkę :-) ).....

Magini [ Legend ]
Dzień dobry :-) Hmmm ... czuje czyjąś obecność, a nie widać nikogo. Pewnie ktoś piwniczkę "sprząta" ;-) To ja sobie herbatę zaparze z tej wody z kociołka i poczekam na Jacka Wędrowiczka po Piwniczkach ;-))
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
Dzień dobry : )) dwa dni do urlopu mi zostało i to jest chyban najlepsza wiadomość dziś ; ))))
Magini [ Legend ]
mi5aser - wiadomosc dobra fakt, ale ... dla Ciebie ;-) My tu opuszczeni przez Ciebie zostaniemy chlip chlip
JackSmith [ ]
ale mi wstyd ( tu po raz pierwszy w tym serialu, Jack S. ZACZERWIENIŁ SIĘ ), więcej już smowolnie i samolubnie nie oddalę się do piwniczni celem dokonania dalekiego zwiadu ( skąd mi się to udzieliło )
JackSmith [ ]
mi5aser --> tylko dwa dni, he he ja nadal mam dziesięć za poprzedni rok ( ale ze mnie chalipięta )
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
Magini ---> przecierz i tak nie będziecie zamną tęsknić : ))) przy okazji proszę oficjalnie Szamana o metr świerzego puchu na Słowacji ok ??? : ))))

Magini [ Legend ]
Komunikat dla Astrei - niebo bezchmurne, temperatura iście wiosenna, cisnienie nieco wyzsze niz wczoraj, co spowodowane jest nawalem pracy i glupimi telefonami, tudziez ciągłym marudzeniem niezdecydowanego szefostwa. Około 8.00 zanotowano głupie chichotanie spowodowane przeczytaniem na innym wątku sformulowania "krajalnica do meduzy" ;-))) Na popoludnie przewidywany wzrost temperatury i wzmożony ruch w okolicy hipermarketu HIT ;-)))

Magini [ Legend ]
Ależ Jacku, każdy ma takie ciągoty. Mnie na przykład cały czas ciągnie do tego pomieszczenia w piwniczce, gdzie trzymamy konfitury i miód ;-))
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
Jack --> nie na dwa dni tylko za dwa dni ; )) a wrócę za 10 : ))))
Magini [ Legend ]
No właśnie, 10 dni bez mixera :-(
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
założe nowy wątek : )

Magini [ Legend ]
mi5aser - dawaj nowy wątek, póki jeszcze jesteś ;-)
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
nowy wąteczek łapcie za linkę i siup : ))