GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wykasowac ze stronki monit uzytkownika eksploratora? Prosze o pomoc.

05.06.2004
15:22
[1]

Pik [ No Bass No Fun ]

Jak wykasowac ze stronki monit uzytkownika eksploratora? Prosze o pomoc.

Przykladowo jest taka stronka
www.pytania1.prv.pl
Po wpisaniu nazwiska i imienia i na samym dole kliknieciu na przycisk liczba punktow wyskakuje monit uzytkownika eksploratora. Czy mozna jakos skasowac ten monit ale bez zamykania stronki z ktorej pochodzi?
Z gory dziekuje za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.