GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki program jest potrzebny do odtworzenia filmiku z serii happy tree fr...

05.06.2004
14:49
[1]

knife [ Centurion ]

Jaki program jest potrzebny do odtworzenia filmiku z serii happy tree fr...

Proszę o odpowiedź na powyższe pytanie. U mnie się te filmy nie włączają. :(

05.06.2004
14:56
[2]

wysiu [ ]

Internet Explorer.

05.06.2004
15:32
smile
[3]

knife [ Centurion ]

Po ściagnięciu tego flesha pokazuje się biała ikonka na której jest znaczek Windowsa a gdy na niego klikam to otwiera sie ono gdzie są wszystkie programy z których musze jakiś wybrać, aby w tym programie uruchomić ten ściągnięty plik. I ja zawsze uruchamiałem z "Programs" ale teraz się nie chce w tym włączyć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.