knife [ Centurion ]
Jaki program jest potrzebny do odtworzenia filmiku z serii happy tree fr...
Proszę o odpowiedź na powyższe pytanie. U mnie się te filmy nie włączają. :(
wysiu [ ]
Internet Explorer.

knife [ Centurion ]
Po ściagnięciu tego flesha pokazuje się biała ikonka na której jest znaczek Windowsa a gdy na niego klikam to otwiera sie ono gdzie są wszystkie programy z których musze jakiś wybrać, aby w tym programie uruchomić ten ściągnięty plik. I ja zawsze uruchamiałem z "Programs" ale teraz się nie chce w tym włączyć.