OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]
Czym .......?
Czym przekonwertuje napisy w formacie *.sub do formatu microDVD ? Lub jaki odtwarzacz obsluguje napisy w sbu ? dodam ze film to XviD a nie caly DVD
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Następnym razem staraj się odpowiednio napisać temat i wybrać dobrą kategorie.
SULIK [ olewam zasady ]
musisz doravac jakiegos rippera dvd i wstawic tam ten pliczek sub
( strasznie duzo kombinacji)
a jak nie to najszybciej bedzie znalezc po prostu w necie napisy w normalnym formacie :)
acha - ten sub pewnie jest w wersji oryginalnej, wiec nic Ci nie da konwersja bo i tak bedzie trzeba to dotlumaczac :|
OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]
a jaki odtwarzacz mi odtowrzy sub ? tak izebym mugl tez zaladowac *.avi ?
SULIK [ olewam zasady ]
a daj edycje suba w notatniku - jak Ci pokaze jakies dziwne znaczki to zadnym
jak ci poakze normalne napisy wraz z czasami - to kazdym w ktorym odtwarzasz napisy wraz z divxami