GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym .......?

05.06.2004
13:48
[1]

OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]

Czym .......?

Czym przekonwertuje napisy w formacie *.sub do formatu microDVD ? Lub jaki odtwarzacz obsluguje napisy w sbu ? dodam ze film to XviD a nie caly DVD

05.06.2004
13:55
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Następnym razem staraj się odpowiednio napisać temat i wybrać dobrą kategorie.

05.06.2004
13:59
[3]

SULIK [ olewam zasady ]

musisz doravac jakiegos rippera dvd i wstawic tam ten pliczek sub
( strasznie duzo kombinacji)

a jak nie to najszybciej bedzie znalezc po prostu w necie napisy w normalnym formacie :)

acha - ten sub pewnie jest w wersji oryginalnej, wiec nic Ci nie da konwersja bo i tak bedzie trzeba to dotlumaczac :|

05.06.2004
14:04
[4]

OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]

a jaki odtwarzacz mi odtowrzy sub ? tak izebym mugl tez zaladowac *.avi ?

05.06.2004
14:33
[5]

SULIK [ olewam zasady ]

a daj edycje suba w notatniku - jak Ci pokaze jakies dziwne znaczki to zadnym
jak ci poakze normalne napisy wraz z czasami - to kazdym w ktorym odtwarzasz napisy wraz z divxami

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.