morph_eus [ Pretorianin ]
Szukam bardzo staaaarej gry pomocy !!!
Witam poszukuje dosc starej gry a mianowicie "Battle Isler 2" czy jakos tak :D wiem ze jest to gra z 93'roku wiec wielkie HELP
eskia crew [ Pretorianin ]
aukcje internetwe i sklepy - szukałeś tam ?

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Tu masz Battle Isle z '93 :)
_Luke_ [ Death Incarnate ]
tylko trzeba byc cierpliwym...
morph_eus [ Pretorianin ]
dziekuje bardzo :] zasysa sie czesc 2 :] ale mam juz 70kb a leci z 20 min :D