GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam bardzo staaaarej gry pomocy !!!

05.06.2004
13:33
[1]

morph_eus [ Pretorianin ]

Szukam bardzo staaaarej gry pomocy !!!

Witam poszukuje dosc starej gry a mianowicie "Battle Isler 2" czy jakos tak :D wiem ze jest to gra z 93'roku wiec wielkie HELP

05.06.2004
13:43
[2]

eskia crew [ Pretorianin ]

aukcje internetwe i sklepy - szukałeś tam ?

05.06.2004
13:47
smile
[3]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Tu masz Battle Isle z '93 :)

05.06.2004
13:48
[4]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

tylko trzeba byc cierpliwym...

05.06.2004
15:09
[5]

morph_eus [ Pretorianin ]

dziekuje bardzo :] zasysa sie czesc 2 :] ale mam juz 70kb a leci z 20 min :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.