GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Naprawic sluchawki...

05.06.2004
13:15
[1]

mateusz2 [ Senator ]

Naprawic sluchawki...

mam jakies takie sluchawki za 30zl i wcvzoraj prawa padla :/
rozkreciłem to i mam glosniczek i wchodza do niego jakies 2 kabelki...czasami sie na moment wwlacza i chwile dziala i znow siada...daloby sie to jakos naprawic czy raczej szkoda zachodu?:)

05.06.2004
13:19
[2]

tygrysek [ behemot ]

jak nie masz lutownicy ani umiejętności to szkoda zachodu

kup nowe

05.06.2004
13:37
[3]

sadist [ ignoruj mnie ]


Słuchawki za 30zł to nie wielka strata ,chyba lepiej kupić nowe.Naprawić może i sie da ale jeśli sie na tym nie znasz to nie baw sie w domowego mechanika

05.06.2004
13:51
smile
[4]

vult-q3 [ Konsul ]

czemu ma sie nie bawic w mechanika ?? jak mi sie cos rozwali to probuje to naprawic. czasem wyjdzie czasem nie ...

05.06.2004
13:57
[5]

sadist [ ignoruj mnie ]


Raz próbowałem naprawić głośnik do kopmutera.I szczęśliwy włanczam kompa i widze jak mi sie jara głośnik -wylałem na niego szklanke soku który akurat miałem pod ręka.Właśnie dlatego nie polecam naprawiania jak sie na tym nie zna

05.06.2004
14:13
[6]

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]


Uwolnic orke...

Sorki ,jakos mi tak na mysl przyszlo po przeczytaniu tematu :>

Tak jak pisze tygrysek , sam probowalem , bez lutownicy sobie nie poradzisz..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.