mateusz2 [ Senator ]
Naprawic sluchawki...
mam jakies takie sluchawki za 30zl i wcvzoraj prawa padla :/
rozkreciłem to i mam glosniczek i wchodza do niego jakies 2 kabelki...czasami sie na moment wwlacza i chwile dziala i znow siada...daloby sie to jakos naprawic czy raczej szkoda zachodu?:)
tygrysek [ behemot ]
jak nie masz lutownicy ani umiejętności to szkoda zachodu
kup nowe
sadist [ ignoruj mnie ]
Słuchawki za 30zł to nie wielka strata ,chyba lepiej kupić nowe.Naprawić może i sie da ale jeśli sie na tym nie znasz to nie baw sie w domowego mechanika

vult-q3 [ Konsul ]
czemu ma sie nie bawic w mechanika ?? jak mi sie cos rozwali to probuje to naprawic. czasem wyjdzie czasem nie ...
sadist [ ignoruj mnie ]
Raz próbowałem naprawić głośnik do kopmutera.I szczęśliwy włanczam kompa i widze jak mi sie jara głośnik -wylałem na niego szklanke soku który akurat miałem pod ręka.Właśnie dlatego nie polecam naprawiania jak sie na tym nie zna
Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
Uwolnic orke...
Sorki ,jakos mi tak na mysl przyszlo po przeczytaniu tematu :>
Tak jak pisze tygrysek , sam probowalem , bez lutownicy sobie nie poradzisz..