
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Czy ma ktoś stronkę skąd mogę ściągnąć gry na GBA ?
tak jak w tytule
eskia crew [ Pretorianin ]
zapodąłem ci linka
poszukaj na wyszukiwarce WP pod hasłem EMULATORY

Wasio [ Centurion ]
HYHY.To nie sa gry na GBA tylko na "GB" :).Pozatym ja mam GB i harry poter i kamien filozoficzny