
czapi [ Pretorianin ]
Zmiana chasła
Mam do was pytanko... jak sie zmienia chasło w koncie ??????? bez kitu probuje i probuje i nie moge zmienic !!;/
sadist [ ignoruj mnie ]
Powinna byc gdzies taka opcja ,rzecz jasna zalezy na jakim koncie.Radziłbym zmienic ''hasło'' a nie "chaslo"

Ward [ Generaďż˝ ]
w jakim koncie - bankowym?
ale za takiego orta powineneś zostać siedzie na następby rok w klasie
pisze się - HASŁA
wiem że nikt nie pisze może bez byków ale hasło i alkohol pisane przez CH mnie rozp... :->

Ward [ Generaďż˝ ]
kurcze - te moje grube palce ;->
- N jest obok B na klawce...sora za literówkę
no to gdzie chcesz to hasło zmienić - w outlooku ?
o^scar^^ [ GRWD ]
lol w outlooku heh ale kategoria jest "gry akcji" :] nie znam żadnej gry akcji w której ma się jakieś konta w necie:]

Ward [ Generaďż˝ ]
hehe - no by mnie zdziwiło gdybyś widział
no właśnie droga eliminacji nas naprowadzi od sedna
-nie w banku w koncie zahasłowanym, nie w outlooku...ciepło-ciepło -cieplej