GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zmiana chasła

05.06.2004
12:26
smile
[1]

czapi [ Pretorianin ]

Zmiana chasła

Mam do was pytanko... jak sie zmienia chasło w koncie ??????? bez kitu probuje i probuje i nie moge zmienic !!;/

05.06.2004
12:29
[2]

sadist [ ignoruj mnie ]


Powinna byc gdzies taka opcja ,rzecz jasna zalezy na jakim koncie.Radziłbym zmienic ''hasło'' a nie "chaslo"

05.06.2004
12:32
smile
[3]

Ward [ Generaďż˝ ]

w jakim koncie - bankowym?
ale za takiego orta powineneś zostać siedzie na następby rok w klasie
pisze się - HASŁA
wiem że nikt nie pisze może bez byków ale hasło i alkohol pisane przez CH mnie rozp... :->

05.06.2004
12:38
smile
[4]

Ward [ Generaďż˝ ]

kurcze - te moje grube palce ;->
- N jest obok B na klawce...sora za literówkę

no to gdzie chcesz to hasło zmienić - w outlooku ?

05.06.2004
12:41
[5]

o^scar^^ [ GRWD ]

lol w outlooku heh ale kategoria jest "gry akcji" :] nie znam żadnej gry akcji w której ma się jakieś konta w necie:]

05.06.2004
12:44
smile
[6]

Ward [ Generaďż˝ ]

hehe - no by mnie zdziwiło gdybyś widział
no właśnie droga eliminacji nas naprowadzi od sedna
-nie w banku w koncie zahasłowanym, nie w outlooku...ciepło-ciepło -cieplej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.