
Marco^^ [ Pretorianin ]
Forum CM: szukam przeciwnika na dzisiaj czyli na 05.06.2004 cmbb,cmak
tcp/ip tak jak w temacie nie moge hostowac.

Marco^^ [ Pretorianin ]
juz znalazlem wiec mala korekta propozycje na jutro niedziela :)

merkav [ Aguś ]
Łącznik.

Marco^^ [ Pretorianin ]
merkav wiem ze jest lacznik leon byl ale on ciagle spi na tym laczniku dlatego napisalem na forum.
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
e marco poprostu nie gram w BB a AK nie mam :) ale z tego co zauwazylem to BO nie masz ;]
Tak fakt na laczniku jestem non-stop i nikogo nie ma do gry :(

merkav [ Aguś ]
Leon - no bo juz coraz mniej ludzi chce grac w BO, idz z duchem czasu ! :)
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
merkav-->tak juz bywa niestety ;/ a z viga przeciez caly czas grac nie bede :P
nierozumiem takiej duzej popularnosci syfiastego<w 75%> BB i sredniego AK :P BO rlz po wszech czasy

merkav [ Aguś ]
Leon - tez tak kiedys myslalem ale.... zmadrzalem :D

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Zgredek ja z miła checia zagram w BO , ale mój jedyny warunke to lustrzanka. Co Ty na to?