GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: szukam przeciwnika na dzisiaj czyli na 05.06.2004 cmbb,cmak

05.06.2004
12:19
smile
[1]

Marco^^ [ Pretorianin ]

Forum CM: szukam przeciwnika na dzisiaj czyli na 05.06.2004 cmbb,cmak

tcp/ip tak jak w temacie nie moge hostowac.

05.06.2004
12:26
smile
[2]

Marco^^ [ Pretorianin ]

juz znalazlem wiec mala korekta propozycje na jutro niedziela :)

05.06.2004
12:26
smile
[3]

merkav [ Aguś ]

Łącznik.

05.06.2004
12:38
smile
[4]

Marco^^ [ Pretorianin ]

merkav wiem ze jest lacznik leon byl ale on ciagle spi na tym laczniku dlatego napisalem na forum.

05.06.2004
13:39
[5]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

e marco poprostu nie gram w BB a AK nie mam :) ale z tego co zauwazylem to BO nie masz ;]

Tak fakt na laczniku jestem non-stop i nikogo nie ma do gry :(

05.06.2004
13:44
smile
[6]

merkav [ Aguś ]

Leon - no bo juz coraz mniej ludzi chce grac w BO, idz z duchem czasu ! :)

05.06.2004
13:47
[7]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

merkav-->tak juz bywa niestety ;/ a z viga przeciez caly czas grac nie bede :P
nierozumiem takiej duzej popularnosci syfiastego<w 75%> BB i sredniego AK :P BO rlz po wszech czasy

05.06.2004
13:54
smile
[8]

merkav [ Aguś ]

Leon - tez tak kiedys myslalem ale.... zmadrzalem :D

05.06.2004
14:26
smile
[9]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

Zgredek ja z miła checia zagram w BO , ale mój jedyny warunke to lustrzanka. Co Ty na to?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.